Σελίδα 6 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 76 έως 90 από 115
  1. 21-08-11 16:45 #76
    Το avatar του χρήστη Babis Stinson

    Εγγραφή
    17-08-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    134
    Προεπιλογή
    Δες την κριτική των γυμναστηρίων στην πρώτη σελίδα από τον Muscleboss.
    Επίσης, σημαντικό είναι και το πού μένεις περίπου. Μην τρέχεις στην άλλη πλευρά της Πάτρας για να κάνεις γυμναστική...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-08-11 16:54 #77
    Το avatar του χρήστη Kostas95

    Εγγραφή
    02-07-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    559
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Babis Stinson Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δες την κριτική των γυμναστηρίων στην πρώτη σελίδα από τον Muscleboss.
    Επίσης, σημαντικό είναι και το πού μένεις περίπου. Μην τρέχεις στην άλλη πλευρά της Πάτρας για να κάνεις γυμναστική...
    καλα φιλε εγω μενω αγιο βασιλη αμα ξερεις αυτο που ειναι παρε και καταλαβε..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 21-08-11 16:55 #78
    Το avatar του χρήστη Kostas95

    Εγγραφή
    02-07-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    559
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο rey1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πάω σε ένα παρακμιακό συνοικιακό γυμναστήριο που τα μισά όργανα δεν λειτουργούν και πηγαίνουν 99,9% γυναίκες προχωρημένης ηλικίας.

    Μπορεί σας παρακαλώ κάποιος να μου προτείνει ένα καλο γυμναστήριο στην Πάτρα ώστε να πάω σε ένα μηνα περίπου να αρχίσω σιγά σιγά να μπαίνω στο κλίμα του bodybuilding?
    σε ποιο πας?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 21-08-11 17:11 #79
    Το avatar του χρήστη Babis Stinson

    Εγγραφή
    17-08-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    134
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kostas95 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλα φιλε εγω μενω αγιο βασιλη αμα ξερεις αυτο που ειναι παρε και καταλαβε..
    Κάθε μέρα στο Jazzi Mare ήμουν για μπάνιο όλο τον Ιούλιο, και σχεδόν κάθε καλοκαίρι εκεί την βγάζω όσο είμαι Πάτρα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 21-08-11 17:17 #80
    Το avatar του χρήστη Kostas95

    Εγγραφή
    02-07-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    559
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Babis Stinson Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάθε μέρα στο Jazzi Mare ήμουν για μπάνιο όλο τον Ιούλιο, και σχεδόν κάθε καλοκαίρι εκεί την βγάζω όσο είμαι Πάτρα..
    εγω μενω διπλα απο το τζαζι στο δρομακι πανω
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 21-08-11 17:36 #81
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kostas95 Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε ποιο πας?
    ένα fitness και καλά... xD
    κοντά στα δεμένικα είναι (αν ξέρεις δηλαδή την περιοχή ..)
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 21-08-11 17:40 #82
    Το avatar του χρήστη Kostas95

    Εγγραφή
    02-07-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    559
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο rey1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ένα fitness και καλά... xD
    κοντά στα δεμένικα είναι (αν ξέρεις δηλαδή την περιοχή ..)
    την ξερω την περιοχη το γυμναστηριο ομως δεν το ξερω με τιποτα γιατι εγω ειμαι απο την αλλη πλευρα της πατρας..
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 21-08-11 17:51 #83
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kostas95 Εμφάνιση μηνυμάτων
    την ξερω την περιοχη το γυμναστηριο ομως δεν το ξερω με τιποτα γιατι εγω ειμαι απο την αλλη πλευρα της πατρας..
    Εγώ πάντως σκέφτομαι να πάω στο Bodybuilding center του Βολικού που λένε στην Γούναρη αλλα δεν ξέρω μην πάω και με κοροϊδεύουν (μήπως είναι μονο bodybuilders και έτσι και είμαι σαν την μύγα μες το γάλα).
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 21-08-11 18:11 #84
    Το avatar του χρήστη Kostas95

    Εγγραφή
    02-07-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    559
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο rey1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πάντως σκέφτομαι να πάω στο Bodybuilding center του Βολικού που λένε στην Γούναρη αλλα δεν ξέρω μην πάω και με κοροϊδεύουν (μήπως είναι μονο bodybuilders και έτσι και είμαι σαν την μύγα μες το γάλα).
    και γω αυτα λεω και δεν παω στο phisique....αλλα λογικα ολοι απο καπου ξεκινησαν..το θεμα ειναι να κοιτας την παρτη σου να μην κοιτας τους αλλους..επισης καλες λυσεις ειναι και το active land(go active) στην γουναρη σε ενα δρομακι..ειναι φιτνεςς γυμναστηριο αλλα τσεκαρετο γιατι ο ιδιοκτητης ειναι παρα πολυ καλος και μπορει να σου φτιαξει προγραμμα στα μετρα σου..αμα του μιλησεις πιθανο να μπορεσει να σε εξυπηρετησει..αλλιως αμα δεν θες εκει αλλη λυση ειναι και το μαιανδρος στην πατραιως ψηλα πανω,που και αυτο ββ το εχει..
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 21-08-11 18:21 #85
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kostas95 Εμφάνιση μηνυμάτων
    και γω αυτα λεω και δεν παω στο phisique....αλλα λογικα ολοι απο καπου ξεκινησαν..το θεμα ειναι να κοιτας την παρτη σου να μην κοιτας τους αλλους..επισης καλες λυσεις ειναι και το active land(go active) στην γουναρη σε ενα δρομακι..ειναι φιτνεςς γυμναστηριο αλλα τσεκαρετο γιατι ο ιδιοκτητης ειναι παρα πολυ καλος και μπορει να σου φτιαξει προγραμμα στα μετρα σου..αμα του μιλησεις πιθανο να μπορεσει να σε εξυπηρετησει..αλλιως αμα δεν θες εκει αλλη λυση ειναι και το μαιανδρος στην πατραιως ψηλα πανω,που και αυτο ββ το εχει..
    Δεν εχω πρόβλημα , αστειέυομαι , απλα θα ειναι κάπως περίεργα να ειναι ολοι bodybuilders κάποιου επιπέδου και να σκάσω μίτη και εγω ξαφνικά rolf:rolf:


    Θένξ για τις πληροφορίες , θα το ψάξω , γιατι σε αυτο που είμαι δεν την παλευω άλλο. :
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 21-08-11 21:29 #86

    Εγγραφή
    21-06-2011
    Περ.
    Βόλος
    Μηνύματα
    141
    Προεπιλογή
    Φιλε μου να πας στο Physique στην εξω Αγυα, εχεις απλους ανθρώπους που τους αρεσει η σοβαρη προπονηση, επισης ο εξοπλισμος ειναι ΚΟΡΥΦΑΙΟΣ, hamer strenght ,ivanko και τα λοιπά.Το πρωσοπικό θα σε βοηθησει πάρα πολύ.Να πας εκει και καλή σιγουρη επιτυχεια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 26-08-11 17:06 #87
    Προεπιλογή
    Γεια σας παιδια κι απο μενα.τελειωσα φετοσ και περιμενω τισ βασεις,σχεδον σιγουρα πιανω σχολη στην πατρα,σπιτι λογικα στα ψηλαλωνια θα εχω.απο τωρα σκεφτομαι το γυμναστηριο στη γουναρη bodybuilding center,διοτι εχω στοχο να κατεβω σε 2 αγωνες φετος και θελω ενα αυστηρα σκληροπυρηνικο γυμ .θα ημουν ευγνωμων για οποιονδηποτε εγραφε τη γνωμη του για το γυμναστηριο αυτο .δεν ξερω ποσο μακρια ειναι αλλα υπαρχουν και τα λεωφορεια.βεβαιως δεν θα παραμεληθει το διαβασμα για τη σχολη η οποια ευτυχως μου δινε ιαρκετο ελευθερο χρονο με μολις 15 ωρες την βδομαδα μαθημα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 26-08-11 17:11 #88
    Το avatar του χρήστη Babis Stinson

    Εγγραφή
    17-08-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    134
    Προεπιλογή
    Τα Ψηλαλώνια είναι δίπλα στην Γούναρη, οπότε με τα πόδια θα πηγαίνεις, μην ανησυχείς.
    Συγχαρητήρια κιόλας για τις εξετάσεις και την σχολή!

    Όπως γράφει και στα σχόλιά του ο MuscleBoss στην πρώτη σελίδα, το bodyBuilding Center θεωρείται το πιο "βαρύ" γυμναστήριο της Πάτρας. Λογικά θα σε καλύψει απόλυτα. Βέβαια περίμενε να σου γράψουν και τα παιδιά που πηγαίνουν εκεί τις εντυπώσεις τους.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 26-08-11 20:21 #89
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Babis Stinson Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα Ψηλαλώνια είναι δίπλα στην Γούναρη, οπότε με τα πόδια θα πηγαίνεις, μην ανησυχείς.
    Συγχαρητήρια κιόλας για τις εξετάσεις και την σχολή!

    Όπως γράφει και στα σχόλιά του ο MuscleBoss στην πρώτη σελίδα, το bodyBuilding Center θεωρείται το πιο "βαρύ" γυμναστήριο της Πάτρας. Λογικά θα σε καλύψει απόλυτα. Βέβαια περίμενε να σου γράψουν και τα παιδιά που πηγαίνουν εκεί τις εντυπώσεις τους.
    Δηλαδή για κάποιον που ξεκινάει τώρα δεν είναι κατάλληλο ? (μην βάλουν και τα γέλια αν σκάσω μύτη).
    (Όγκο έχω στα χερια/πόδια/πλάτη/στήθος που μου έμεινε χάνοντας κιλά (και στα χερια αρχίζουν και φαίνονται σιγά σιγά λεπτομέρειες (έχω αλλα 10 να χάσω) αλλα δεν ξέρω .. το σκέφτομαι και το ξανασκέφτομαι.. βεβαια θα πάω μια βόλτα να δω τι παίζει γιατί έχω ένα μηνα μπροστά μου να αποφασίσω σε πιο γυμναστήριο θα μετοικίσω αλλα...)
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 27-08-11 11:45 #90
    Το avatar του χρήστη Babis Stinson

    Εγγραφή
    17-08-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    134
    Προεπιλογή
    Φίλε μου αν τα παιδιά που προπονούνται και κυρίως οι υπεύθυνοι του γυμναστηρίου είναι όπως εδώ στο forum τότε το κλίμα θα είναι μια χαρά, μην πω εξαιρετικό.
    Προφανώς και να περάσεις να το δεις από κοντά, όπως και 2-3 άλλα και να διαλέξεις μετά.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 6 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread