Σελίδα 7 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 5678 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 91 έως 105 από 115
  1. 17-09-11 10:46 #91
    Προεπιλογή Γυμναστήριο στην Πάτρα
    Καλησπέρα σας, ανοίγω αυτό το θέμα για να μου προτείνετε αν σας είναι εύκολο ένα καλό γυμναστήριο στην Πάτρα

    Εγώ μένω στο κέντρο της Πάτρας (ζαίμη) και θα ήθελα ένα καλό γυμναστήριο που να έχει αρκετά όργανα και να μην γίνεται συνωστισμός απο κόσμο αν είναι δυνατόν

    Επίσης θα ήθελα να έχει γυμναστές που να μου κάνουν ένα πρόγραμμα εκγύμνασης και όχι να πηγαίνω να κάνω τυχαία ότι να ναι . Να ξέρω δλδ τι θα κάνω κάθε μέρα !!!

    Για το patras fitness δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα σχόλια , Εχω ακούσει ένα προς θεατράκι καλά σχόλια και ένα προς βέσο (reaction νομίζω λέγεται)

    Εχετε να μου προτείνετε λοιπόν κάποιο ; Όπως βλέπετε είμαι αρχάριος

    Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-09-11 10:51 #92
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή
    *** χρησιμοποίησε την Αναζήτηση.Το θεμα σου συγχωνευτηκε***
    τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-09-11 10:57 #93
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dreiko Εμφάνιση μηνυμάτων
    *** χρησιμοποίησε την Αναζήτηση.Το θεμα σου συγχωνευτηκε***
    1000 συγνώμη
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-09-11 10:58 #94
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ALdaperan Εμφάνιση μηνυμάτων
    1000 συγνώμη
    τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-09-11 11:06 #95
    Το avatar του χρήστη Babis Stinson

    Εγγραφή
    17-08-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    134
    Προεπιλογή
    ALdaperan συνάδερφος στο ΗΜΤΥ είσαι? Το nickname σου μου θυμίζει myprotia.
    Διάβασε τα προηγούμενα post και διάλεξε μεταξύ BodyHouseClub (μετά το AbFab, αλλά είναι λίγο μακριά από σένα), BodyBuilding (στην Γούναρη, του κ.Βολικού), Reaction έχω ακούσει καλά λόγια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 17-09-11 11:26 #96
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.916
    Προεπιλογή
    Όποιος αποφασίσει να έρθει Bodybuilding Center (γυμνασητριο Δ. Βολικού) στη Γούναρη και Κανακάρη, ας μου στείλει πμ πρώτα να τα πούμε εκεί. Μην έχετε κολλήματα στο ότι είναι όλοι bodybuilders και θα αισθάνεστε άβολα, υπάρχει μεγάλο ποσοστό αρχάριων , που ξεκινώντας παίρνουν σωστές βάσεις και παρουσιάζουν γρήγορη πρόοδο από το να πάς και να χαζεύεις σε κανα fitnessαδικο...

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 17-09-11 11:42 #97
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όποιος αποφασίσει να έρθει Bodybuilding Center (γυμνασητριο Δ. Βολικού) στη Γούναρη και Κανακάρη, ας μου στείλει πμ πρώτα να τα πούμε εκεί. Μην έχετε κολλήματα στο ότι είναι όλοι bodybuilders και θα αισθάνεστε άβολα, υπάρχει μεγάλο ποσοστό αρχάριων , που ξεκινώντας παίρνουν σωστές βάσεις και παρουσιάζουν γρήγορη πρόοδο από το να πάς και να χαζεύεις σε κανα fitnessαδικο...

    ΜΒ
    + 1000

    Κατα τυχη εκανα την επιλογη να παω σε αυτο οταν περασα σε σχολη στην πατρα. 3 χρονια μετα αξιολογω αυτη την επιλογη ως αριστη!
    My name is Daniel Lugo and I believe in fitness
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 17-09-11 23:43 #98
    Το avatar του χρήστη Kostas95

    Εγγραφή
    02-07-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    559
    Προεπιλογή
    Παιδια περα απο αυτα που προτεινε ο muscleboss εγω τελικα λογω αποστασης,διαλεξα την Σωματοδομηση,ενα γυμναστηριο σε ενα δρομακι καθετο στην Πανεπιστημιου στα Μποζαιτικα..Εκει που ειναι η αντιπροσωπεια της Σμαρτ σε ενα δρομακι πανω ειναι κοντα στο Ρομεο ειναι..Ειναι πολυ καλο γυμναστηριο,απορω πως δεν το ανεφερε ο Παναγιωτης,γιατι εγω πραγματικα βρηκα εκει ανθρωπους να με βοηθησουνε να μου φτιαξουνε ενα αξιολογο προγραμμα και να με προσεχουν συνεχεια..Πραγματικα ειναι ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ αυτο το γυμναστηριο..Θα σας προτεινα να ριχνατε μια ματια...Αμα θελετε να σας δωσω περισσοτερες πληροφοριες εγω πραγματικα πρωτη φορα στην ζωη μου ενιωσα να με υπολογιζουν σοβαρα σε ενα γυμναστηριο..Τοσο καιρο ειχα γυρισει κατι κοντινα φιτνεςς και μπορω να πω ΟΥΔΕΜΙΑΝ ΣΧΕΣΗ..Οι γυμναστες ηταν παντελως αδιαφοροι..Το γυμναστηριο που λεω δεν ειναι φιτνεςς παντως για οσους δεν γνωριζετε ββ ειναι,δεν εχει τοσο πολλα οργανα,η τα τοπ της αγορας,αλλα πραγματικα για εναν αρχαριο ειναι οτι καλυτερο και οχι μονο..Εχει πολλα ατομα που γυμναζοντε σοβαρα,και εχει και ησυχια δεν γεμιζει πολυ κοσμο..
    Τα μόνα πράγματα για τα οποία μετανιώνεις στη ζωή σου, είναι τα ρίσκα που δεν πήρες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 18-09-11 00:16 #99
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    εγώ ένα έχω να πω .. όταν πας σε γυμναστήριο που οι γυμναστές ειναι "αδιάφοροι , αγύμναστοι , ειρωνεύονται , έχουν υφακι κλπ" σου χαλάει ολη την όρεξη. Και επειδή τα συνάντησα όλα αυτά θα προσπαθήσω να λύσω το θέμα του μεταφορικού σύντομα και ίσως πάω στο bodybuilding center, αν και το επίπεδο μου ειναι αστείο , καλύτερα να βρω 1-2 άτομα που θα γελάσουν επειδή δεν θα βγάζω προπονήσεις με πολλά κιλά(που δεν το νομίζω , αλλα λέμε μπορεί να βρεθούν και τέτοιοι ) πάρα αυτό το πράγμα που έρχεται η ώρα να πας γυμναστήριο και ενώ έχεις τρελή όρεξη να γυμναστείς δεν έχεις όρεξη να δεις τέτοιους "επαγγελματίες" .
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 18-09-11 01:47 #100
    Το avatar του χρήστη onymos

    Εγγραφή
    24-08-2010
    Περ.
    patras
    Μηνύματα
    245
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Adinamos Εμφάνιση μηνυμάτων
    + 1000

    Κατα τυχη εκανα την επιλογη να παω σε αυτο οταν περασα σε σχολη στην πατρα. 3 χρονια μετα αξιολογω αυτη την επιλογη ως αριστη!
    αν δεν ηταν στη μεση η αποσταση θα το διαλεγα με κλειστα τα ματια.... αν εχετε διαβασει μια συνεντευξη του weider νομιζω, στο Μ.D τον ειχαν ρωτησει τι ειναι αυτο που κανει ενα γυμναστηριο αυτο που ονομαζουμε bodybuilderadiko...ειχε απαντησει πως ειναι το κλιμα που 'βγαζει' το γυμναστηριο απτα ατομα που το απαρτιζουν...που ο ενας βλεπωντας τον αλλο να πιεζεται περισσοτερο και δημιουργειται ενασ 8εμιτος αναταγωνισμος μεταξυ τους. (καπως ετσι ηταν το ζουμι) συμφωνα και μαυτο δεν νομιζω πως υπαρχει καταλληλοτερο μερος στην πατρα για bodybuilding...εγω τουλαχιστον με καποιους που εχω δει εκει οταν ειχα παει για καποιεσ προπονησεις 'πορονομουν'
    ουδεις επικινδυνοδεστερος απο τον ευγερτηθεντα αχαριστον
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 18-09-11 03:23 #101
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ALdaperan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σας, ανοίγω αυτό το θέμα για να μου προτείνετε αν σας είναι εύκολο ένα καλό γυμναστήριο στην Πάτρα

    Εγώ μένω στο κέντρο της Πάτρας (ζαίμη) και θα ήθελα ένα καλό γυμναστήριο που να έχει αρκετά όργανα και να μην γίνεται συνωστισμός απο κόσμο αν είναι δυνατόν

    Επίσης θα ήθελα να έχει γυμναστές που να μου κάνουν ένα πρόγραμμα εκγύμνασης και όχι να πηγαίνω να κάνω τυχαία ότι να ναι . Να ξέρω δλδ τι θα κάνω κάθε μέρα !!!

    Για το patras fitness δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα σχόλια , Εχω ακούσει ένα προς θεατράκι καλά σχόλια και ένα προς βέσο (reaction νομίζω λέγεται)

    Εχετε να μου προτείνετε λοιπόν κάποιο ; Όπως βλέπετε είμαι αρχάριος

    Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων
    Δεν εμεινα ικανοποιημενος.Πρωι εχει νορμαλ κοσμο και ειναι ανετα αλλα δεν διναν και μεγαλη σημασια οι γυμναστες...Απογευμα-βραδυ πολυκομια συν αρκετα ποζερια που πιο πολυ μιλαν-χαβαλεδιαζουν-κοιταζονται καθρεπτη....Αυτα πριν 1χρονο που πηγαινα για 2μηνες...Επισης δεν εχει και τοσα πολλα ελεθευρα βαρη...Καθαρο γυναστηριο παντως κυριως φιτνες....
    Μεχρι και βενζινη εισπνεω σε περιοδους χαρμανας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 11-02-12 15:17 #102
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο rey1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πάω σε ένα παρακμιακό συνοικιακό γυμναστήριο που τα μισά όργανα δεν λειτουργούν και πηγαίνουν 99,9% γυναίκες προχωρημένης ηλικίας.

    Μπορεί σας παρακαλώ κάποιος να μου προτείνει ένα καλο γυμναστήριο στην Πάτρα ώστε να πάω σε ένα μηνα περίπου να αρχίσω σιγά σιγά να μπαίνω στο κλίμα του bodybuilding?
    Καλημέρα,
    είμαι καινούργιο μέλος και ήθελα να μπω στην παρέα σας. Απλά ενημερωτικά εγώ είμαι ευχαριστημένος από το γυμναστήριο που πάω στην Πάτρα. Πρόκειται για το evathlon total fitness. Τα χρήματα που δίνω είναι καλά και γενικά νομίζω οι επιλογές και οι δυνατότητες που σου προσφέρει είναι απεριόριστες. Ελπίζω να βοήθησα στην επιλογή σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 11-02-12 15:24 #103
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πατρινός δεν είμαι, αλλά προς το παρόν μένω Πάτρα

    Κάποια γυμναστήρια που θα σου πρότεινα αν ενδιαφέρεσαι για bodybuilding:

    - Body Building Center
    Κανακάρη και Γούναρη, του παλιού πρωταθλητή Διονύση Βολικού. Το 1ο γυμναστήριο στην Πάτρα από τις αρχες του '80, παραδοσιακά το πιο "βαρύ" γυμναστήριο της πόλης.

    - Physique
    Επιδάυρου 62, Μέση Αγυιά. Δεν είναι από τα μεγαλύτερα γυμναστήρια, αλλά πολύ καλά μηχανήματα, και με σκηροπηρυνικό κλίμα, του Κώστα Λάζαρη.

    - Go on
    Ακρωτηρίου 213. Καλό γυμναστήριο, με αρκετά παιδιά που γυμνάζονται σοβαρά.

    - Μαίανδρος
    Πατραίως 96, του εν ενεργεία αθλητή Θεόδωρου Καραγιάννη.

    Για πιο fitness καταστασεις:

    - Active Land
    25ης Μαρτίου, όπισθεν Παντανάσσης. Μεγάλο γυμναστήριο με χώρους και επαρκή αιρθμό οργάνων και αεροβίωσης, του Παναγιώτη Βρεττάκου.

    - Evathlon
    Στο Ρίο. Γυμναστήριο που λάμπει, καινούργια όργανα, φλικό κλίμα, και Light καταστάσεις χωρίς γυμναστηριακές υπερβολές.
    http://evathlon.gr

    - Reaction
    Ακτή Δυμαίων 7. Από τα πιο φρέσκα γυμναστήρια της πόλης. Πολύ καλές εγκαταστάεις και όργανα. Ιδιοκτήτης ο Αντώνης Αδαμόπουλος, με ακρετή εμπειρία στο άθλημα.

    - Body House
    Λεωφ. Ηρώων Πολυτεχνείου 84. Πολύ προσεγμένο γυμναστήριο με πολλές υπηρεσίες, καινούργια όργανα και ευχάριστο κλίμα.

    - Patras Fitness
    Ν.Ε.Ο. Πατρών Αθηνών 5-7. Ευρυχωρο γυμναστήριο με καλά όργανα, προσελκύει κυρίως φοιτητές.

    - Top Form
    Νορμαν 53, καλό γυμναστήριο χωρίς "υπερβολές" με πισίνα και αθλητικό κλίμα. Κυρίως φοιτητές.

    Τωρα υπάρχουν και πολλά ακόμα, όπως η Βιοκίνηση, sports mania που αναφέρθηκε παραπάνω, καθώς και κάποια μικρά συνοικιακά.
    Εγώ πάω στο Evathlon, είναι πολύ καθαρό με πολύ καλή επιτήρηση και βοήθεια γυμναστών, αλλά και πολύ καλά και καινούργια όργανα. Επίσης μου αρέσει πως ακόμα και στις ώρες αιχμής το να βρεις διάδρομο δεν είναι σαν να πας στην εφορία όπως σε πολλά άλλα γυμναστήρια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 11-02-12 15:37 #104

    Εγγραφή
    21-06-2011
    Περ.
    Βόλος
    Μηνύματα
    141
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο strimpak Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πάω στο Evathlon, είναι πολύ καθαρό με πολύ καλή επιτήρηση και βοήθεια γυμναστών, αλλά και πολύ καλά και καινούργια όργανα. Επίσης μου αρέσει πως ακόμα και στις ώρες αιχμής το να βρεις διάδρομο δεν είναι σαν να πας στην εφορία όπως σε πολλά άλλα γυμναστήρια.
    Το physique έχει όργανα και στο υπογειο απο οπου δε φαινονται απεξω.Τα οργανα ειναι ολα καινουρια και Hammer strenght
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 13-02-12 15:38 #105
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο strimpak Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα,
    είμαι καινούργιο μέλος και ήθελα να μπω στην παρέα σας. Απλά ενημερωτικά εγώ είμαι ευχαριστημένος από το γυμναστήριο που πάω στην Πάτρα. Πρόκειται για το evathlon total fitness. Τα χρήματα που δίνω είναι καλά και γενικά νομίζω οι επιλογές και οι δυνατότητες που σου προσφέρει είναι απεριόριστες. Ελπίζω να βοήθησα στην επιλογή σου.
    ευχαριστώ για την απάντηση αλλα βρήκα !
    πάω στο bb center και δεν το αλλάζω με την καμία
    με βλέπω να μένω χρόνια εκεί
    Though I walk through the Valley of the Shadow of Death, I fear no Evil, for I am the baddest Motherfucker in the Valley.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 7 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 5678 ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread