Σελίδα 8 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 678
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 106 έως 115 από 115
  1. 07-12-12 02:30 #106
    Προεπιλογή
    Εγω παω εδω και 4-5 χρονια στο Physique (ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ 62 ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΓΙΑΣ). Ο ιδιοκτητης εχει ριξει ΠΟΛΛΑ λεφτα σε καινουργια οργανα, μπαρες, κιλα. Οι καλυτερες μαρκες που κυκλοφορουν στην αγορα. Ειναι σιδεραδικο με 4 διαδρομους μονο για να καταλαβετε. Απο θεμα ντροπης και τετοια που διαβασα δν παιζουν. Ολοι μια παρεα ειμαστε, φυσιολογικοι (και τερατα ).

    το προτεινω FULL.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-10-13 23:04 #107
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    Ένα update στο θέμα μιας και είχα προσφατη εμπειρία από 2 αρκετά γνωστά γυμναστήρια στην Πάτρα, το Body House και το Patra Fitness και έμεινα λίγους μήνες στο καθένα.

    Body House
    Πολύ καλά όργανα, αλλά σχετικά λίγα και μικρός χώρος για βάρη, κάποιες ώρες με το ζόρι βρίσκεις λίγο χώρο να σταθείς. ΠΟΛΥΣ ΚΟΣΜΟΣ! Αν σε ενδιαφέρει το Bodybuilding και η προπόνηση με πολλά κιλά ξέχνα το. Πολύ καλή αεροβίωση και γενικά έχουν προσέξει τις λεπτομέρειες σε όλα. Προτείνεται για fitness και light καταστάσεις αρχαρίων έως μέτριου επιπέδου αθλητών. Πολύ καλό για κοπέλες. Το κλίμα που συνάντησα δεν ήταν και το καλύτερο (ίσως γιατί δε θέλουν άτομα που προπονούνται βαριά). Γενικά τα άτομα που κάνουν βαριά προπόνηση δεν ξεπερνούν τα 5 (και πολλά λέω).

    Patra Fitness
    Τα όργανα είναι μέτρια, αλλά ο χώρος αρκετά μεγάλος και άνετος και με αρκετά ελέυθερα κιλά. Απευθύνεται σε μεγάλο εύρος αθλητών από αρχάριους μέχρι προχωρημένους, τόσο άντρες όσο και γυναίκες. Αρκετά καλή αεροβίωση. Οι εγκαταστάσεις δεν είναι top-class αλλά και η συνδρομή είναι οικονομική. Γενικά δεν είναι το σκληροπηρυνικό βαράδικο, αλλά μπορείς να κάνεις βαριά προπόνηση χωρίς κανένα πρόβλημα και χωρίς να φοβάσαι μήπως συγκρουστείς με τον διπλανό... Το σημαντικότερο; Το κλίμα του γυμναστηρίου και η συμπεριφορά των γυμναστών και του προσωπικού είναι άψογη και φιλικότατη. Προς το παρόν θα συνεχίσω εδώ.
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-10-13 00:34 #108
    Το avatar του χρήστη SotosTheBoss

    Εγγραφή
    02-08-2013
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.743
    Προεπιλογή
    Εγώ πηγαίνω στο In Addiction στα ΤΕΕΙ.Ο χώρος είναι σχετικά καλός όχι τόσο ποικιλία οργάνων οι γυμναστές είναι πολύ καλά παιδιά αλλά σαν να βαριούνται λίγο πολύ.Όλο την κουβεντούλα πιάνουν και με ενα κινητό στο χέρι όλη την ώρα και.μπροστά από ενα pc.
    Σκέφτομαι σοβαρά να αλλάξω αλλά δεν ξέρω που.

    Δεν με ενδιαφέρει τόσο να πω κάπου με τα σούπερ όργανα ίσο να έχω ενα άνθρωπο πάνω από το κεφάλι μ να με βοηθάει όταν θέλω και να μην βαριέται την ζωή του.
    «Τ' αγαθά κόποις κτώνται...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-09-14 18:14 #109
    Προεπιλογή
    Καλησπερα παιδια. Θα μετακομισω Πατρα για 2 χρονια αρχες Οκτώβρη... Σκεφτομαι να γραφτω σε gym..ποιο θα ηταν μια καλη επιλογη?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-09-14 09:20 #110
    Το avatar του χρήστη SotosTheBoss

    Εγγραφή
    02-08-2013
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.743
    Προεπιλογή Γυμναστηριο στην Πατρα
    Καλώς να μας ερθεις ατην πόλη μας.Λογικα θα γραφτείς σε κάποιο ΙΕΚ για να εισαι 2 χρονια μονο ετςι;;

    Τεσπα σε ποια περιοχή θα μένεις για να σ προτείνωκαποιο κοντα στο σπιτι σου
    «Τ' αγαθά κόποις κτώνται...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 13-09-14 15:39 #111
    Προεπιλογή
    Θα γραφτω σε ΙΕΚ ναι και θα μεινω στο Ριο..πιο θα μου προτεινες?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-09-14 22:45 #112
    Το avatar του χρήστη SotosTheBoss

    Εγγραφή
    02-08-2013
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.743
    Προεπιλογή
    Ωωωω ριο εισαι κιγο μακριά και εκει μεσα στο ριο δεν ξερω καποιο αξιόλογο 2 π ειναι σχετικά θα λέγαμε κοντα σε εσενα περίπου 5-7 λεπτα με το αστικό ειναι στην περιοχή της Αγίας Σοφίας το body house αλλα και το patra fitness (εκει εκανε προπονηση και ο mod του φορουμ muscleboss)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    «Τ' αγαθά κόποις κτώνται...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 14-09-14 17:30 #113
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Αν ενδιαφερεσαι για bodybuilding , ειναι μια σταση απο το ριο οποτε θα σε βολευει και ΑΞΙΖΕΙ http://www.thebest.gr/guide/index/profile/6864

    Αν απλα θες γυμναστηριο , πηγαινε στο evathlon που ειναι κοντα
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 14-09-14 23:30 #114
    Προεπιλογή
    Οκ ευχαριστώ παιδιά!! Μολις μετακομισω θα παω να δω
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 10-11-19 17:48 #115
    Προεπιλογή Bodybuilding center
    Είμαι 19 πάω στο γυμναστήριο του βολικου εδώ και ένα χρόνο σχεδόν και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Ίσως το καλύτερο γυμναστήριο της Πάτρας
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 8 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 678

Tags for this Thread