Θέμα: Jack3d (USPlabs)

Σελίδα 2 από 34 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 505
  1. 02-06-10 21:55 #16
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Aν και πιο underground η εταιρία αλλα και το εν λόγω προιον σε σχεση με αλλα πολυδιαφημιζόμενα,εγω εχω ακουσει μονο καλα λόγια.Προσωπικα με την πρωτη ευκαιρια θελω να το δοκιμασω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-06-10 22:12 #17
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    οχι και τοσο underground εχει γινει πανικος με το jack3d και το oep

    παντως σαν εταιρια ειναι απο τις καλητερες στο χωρο
    εχω χρησιμοποιηση μερικα προιοντα της και μπορω να πω οτι δουλευουν
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-06-10 22:15 #18
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Underground λεγωντας εννοω ότι δεν εχει το σπρωξιμο στο marketing που εχει το No Explode ή το Super Pump π.χ.,εννοείται ότι οι γνωστες το ξερουν το προιον.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-06-10 22:29 #19
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    λειτουργει σαν διεγερτικo του κεντρικού νευρικού συστήματος (CNS)


    σαν prewo εχει πολλα διεγερτικα μεσα caffeine,dmaa,schizadra
    το βλεπω πολυ καλο στο cutting οπου οι θερμιδες ειναι περιορισμενες
    Οπότε είναι 100% ασφαλές. (Αυτήν η ουσία η Schizandrol με έιχε ανησυχήσει λίγο...)

    Και κάτι άκυρο.Στην Ελλάδα γιατί δεν το φέρνουν?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 02-06-10 23:02 #20
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aν και πιο underground η εταιρία αλλα και το εν λόγω προιον σε σχεση με αλλα πολυδιαφημιζόμενα,εγω εχω ακουσει μονο καλα λόγια.Προσωπικα με την πρωτη ευκαιρια θελω να το δοκιμασω.
    Έχω ήδη κατατροπώσει 3 κουτία και είμαι στο τέταρτο. Στο συνιστώ ανεπιφύλακτα γιατί κάνει ότι υπόσχεται(αντοχή στην προπόνηση), είναι οικονομικότατο(θα σε βγάλει 1 μήνα αν πας κάθε μέρα γυμναστήριο) και δεν έχει καμία παρενέργεια. Λίγα τσιμπήματα όπως ειπώθηκε στο δέρμα σα να θέλεις να ξυθείς αλλά περνάει μετά το πρώτο σετ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-06-10 00:51 #21
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Underground λεγωντας εννοω ότι δεν εχει το σπρωξιμο στο marketing που εχει το No Explode ή το Super Pump π.χ.,εννοείται ότι οι γνωστες το ξερουν το προιον.
    ναι συμφωνω, σαν εταιρια δεν εχει το σπρωξιμο που κανουν οι αλλες

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tommygunz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οπότε είναι 100% ασφαλές. (Αυτήν η ουσία η Schizandrol με έιχε ανησυχήσει λίγο...)

    Και κάτι άκυρο.Στην Ελλάδα γιατί δεν το φέρνουν?
    100% ασφαλες δεν το λες, σαν prewo ειναι βομβα, ειναι ενα κοκτειλ απο διεγερτικα
    αν εχεις προβληματα με τα διεγερτικα τοτε καλητερα να μην το χρησιμοποιησεις

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Orc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω ήδη κατατροπώσει 3 κουτία και είμαι στο τέταρτο. Στο συνιστώ ανεπιφύλακτα γιατί κάνει ότι υπόσχεται(αντοχή στην προπόνηση), είναι οικονομικότατο(θα σε βγάλει 1 μήνα αν πας κάθε μέρα γυμναστήριο) και δεν έχει καμία παρενέργεια. Λίγα τσιμπήματα όπως ειπώθηκε στο δέρμα σα να θέλεις να ξυθείς αλλά περνάει μετά το πρώτο σετ.
    τα τσιμπηματα και το κοκκινισμενο δερμα δεν ειναι τιποτα
    απλα παρενεργιες της β-αλανινης
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 03-06-10 01:01 #22
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι συμφωνω, σαν εταιρια δεν εχει το σπρωξιμο που κανουν οι αλλες



    100% ασφαλες δεν το λες, σαν prewo ειναι βομβα, ειναι ενα κοκτειλ απο διεγερτικα
    αν εχεις προβληματα με τα διεγερτικα τοτε καλητερα να μην το χρησιμοποιησεις



    τα τσιμπηματα και το κοκκινισμενο δερμα δεν ειναι τιποτα
    απλα παρενεργιες της β-αλανινης
    Κοίτα, το μόνο διεγερτικό ή πες το και pre-workout που έχω χρησιμοποιήσει μέχρι τώρα είναι... ο καφές.

    Απλά για να με πιάσει πρέπει να ρίξω κάνα μισάωρο περίπου πριν τιν προπόνηση 4-5 γεμάτες κουταλιές του γλυκού nes για να νιώσω κάτι. Και γενικά με τιν καφεΐνη δεν έχω κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα. Δηλαδή και 3 καφέδες να πιο σε 1 μέρα δεν νιώθω μια... Οπότε λογικά δεν έχω πρόβλημα με τα διεγερτικά.

    Αλλά για pre-workout θεωρώ πως και να ήθελα να το πάρω, δεν θα ξεκινούσα με αυτό. Θα άρχιζα με κάτι πιο "light" και συνηθισμένο από τα γνωστά pre-workout της αγοράς και ίσως αργότερα να το χρησιμοποιούσα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 03-06-10 16:10 #23
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    λοιπον δεν ειναι και τοσο καλο με 3 καφεδες την ημερα να μην νιωθεις

    η καφεινη ειναι διεγερτικο
    οπως καθε διεγερτικο εχει μια δεσμευτικη ισχυ με τους αδρενεργικους αδενες
    αν και σε σχεση με αλλες ουσιες(efedrina,clenbuterol,sambuterol) ειναι πολυ μικροτερη

    ενα διεγερτικο για παραδηγμα η καφεινη διεγηρει τα επινεφρίδια να παράγουν κατεχολαμινες (αδρεναλινη και νοραδρεναλινη)

    με μια αλογιστη χρηση διεγερτικων εχουμε μια υπερδιεγερση των επινεφριδιων
    εως οτου δεν ειναι πλεον σε θεση να παραγουν επαρκη επιπεδα κατεχολαμινων

    για να επανελθουν τα επινεφριδια σε κανονικη λειτουργια συνηθως σταματαμε την χρηση διεγερτικων και χρησιμοποιουμε τζιντζερ που βοηθαει

    γι'αυτο 8α το προτεινα ως prewo σε καποιον που κανει cutting
    γιατι σε φαση bulking θα ηταν σχετικα αχρηστο εφοσον υπαρχουν οι θερμιδες για να σου δωσουν ενεργια

    δοκιμασε για ενα μηνα να κοψεις τον καφε (το ξερω ειναι δυσκολο!!!) και μετα να χρησιμοποιησεις σαν prewo ενα διπλο espresso
    θα σου φανει σαν το καλητερο prewo

    για μενα μπορεις να το χρησιμοποιησεις αλλα μετα θα πρεπει να κοψεις η' να μειωσεις την χρηση διεγερτικων για καποιο χρονικο διαστημα
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 03-06-10 16:16 #24
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    λοιπον δεν ειναι και τοσο καλο με 3 καφεδες την ημερα να μην νιωθεις

    η καφεινη ειναι διεγερτικο
    οπως καθε διεγερτικο εχει μια δεσμευτικη ισχυ με τους αδρενεργικους αδενες
    αν και σε σχεση με αλλες ουσιες(efedrina,clenbuterol,sambuterol) ειναι πολυ μικροτερη

    ενα διεγερτικο για παραδηγμα η καφεινη διεγηρει τα επινεφρίδια να παράγουν κατεχολαμινες (αδρεναλινη και νοραδρεναλινη)

    με μια αλογιστη χρηση διεγερτικων εχουμε μια υπερδιεγερση των επινεφριδιων
    εως οτου δεν ειναι πλεον σε θεση να παραγουν επαρκη επιπεδα κατεχολαμινων

    για να επανελθουν τα επινεφριδια σε κανονικη λειτουργια συνηθως σταματαμε την χρηση διεγερτικων και χρησιμοποιουμε τζιντζερ που βοηθαει

    γι'αυτο 8α το προτεινα ως prewo σε καποιον που κανει cutting
    γιατι σε φαση bulking θα ηταν σχετικα αχρηστο εφοσον υπαρχουν οι θερμιδες για να σου δωσουν ενεργια

    δοκιμασε για ενα μηνα να κοψεις τον καφε (το ξερω ειναι δυσκολο!!!) και μετα να χρησιμοποιησεις σαν prewo ενα διπλο espresso
    θα σου φανει σαν το καλητερο prewo

    για μενα μπορεις να το χρησιμοποιησεις αλλα μετα θα πρεπει να κοψεις η' να μειωσεις την χρηση διεγερτικων για καποιο χρονικο διαστημα
    Σωστος

    Δοκιμασμενα πραγματα.Αμα ξεκουρασεις λιγο το ΚΝΣ μετα και καφε να πιεις τον "αισθανεσαι".

    Devil,με τι ασχολεισαι?
    Εχεις γραψει στα καλωσορισματα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 03-06-10 17:27 #25
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    λοιπον δεν ειναι και τοσο καλο με 3 καφεδες την ημερα να μην νιωθεις

    η καφεινη ειναι διεγερτικο
    οπως καθε διεγερτικο εχει μια δεσμευτικη ισχυ με τους αδρενεργικους αδενες
    αν και σε σχεση με αλλες ουσιες(efedrina,clenbuterol,sambuterol) ειναι πολυ μικροτερη

    ενα διεγερτικο για παραδηγμα η καφεινη διεγηρει τα επινεφρίδια να παράγουν κατεχολαμινες (αδρεναλινη και νοραδρεναλινη)

    με μια αλογιστη χρηση διεγερτικων εχουμε μια υπερδιεγερση των επινεφριδιων
    εως οτου δεν ειναι πλεον σε θεση να παραγουν επαρκη επιπεδα κατεχολαμινων

    για να επανελθουν τα επινεφριδια σε κανονικη λειτουργια συνηθως σταματαμε την χρηση διεγερτικων και χρησιμοποιουμε τζιντζερ που βοηθαει

    γι'αυτο 8α το προτεινα ως prewo σε καποιον που κανει cutting
    γιατι σε φαση bulking θα ηταν σχετικα αχρηστο εφοσον υπαρχουν οι θερμιδες για να σου δωσουν ενεργια

    δοκιμασε για ενα μηνα να κοψεις τον καφε (το ξερω ειναι δυσκολο!!!) και μετα να χρησιμοποιησεις σαν prewo ενα διπλο espresso
    θα σου φανει σαν το καλητερο prewo

    για μενα μπορεις να το χρησιμοποιησεις αλλα μετα θα πρεπει να κοψεις η' να μειωσεις την χρηση διεγερτικων για καποιο χρονικο διαστημα
    Πραγματικά ενδιαφέρουσες πληροφορίες. Thanks man!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 03-06-10 21:03 #26
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σωστος

    Δοκιμασμενα πραγματα.Αμα ξεκουρασεις λιγο το ΚΝΣ μετα και καφε να πιεις τον "αισθανεσαι".

    Devil,με τι ασχολεισαι?
    Εχεις γραψει στα καλωσορισματα?
    φοιτητης

    οχι δεν εχω γραψει
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 16-06-10 20:48 #27
    Προεπιλογή
    Τελικα δεν αντεξα και πολυ off. Μετα απο 6 ημερες χωρις νιτρικο, πηρα σημερα jack3d. 1,5 scoop για αρχη + 250mg καφεϊνη. Δε μπορω να πω οτι ειδα και καμμια τρελη διαφορα. Ημουν και λιγο κουρασμενος.. Θα δειξει στη πορεια. Αυριο θα παω κατευθειαν στα 3 scoop. Να τελειωνει γρηγορα, γιατι 9 Ιουλιου εχω αδεια 24 ημερες και θα ξεκουραστω. Μονο δυναμικες ασκησεις τοτε. Και αποτοξινωση απο καφεϊνη και νιτρικο για 26 ημερες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 16-06-10 20:51 #28
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικα δεν αντεξα και πολυ off. Μετα απο 6 ημερες χωρις νιτρικο, πηρα σημερα jack3d. 1,5 scoop για αρχη + 250mg καφεϊνη. Δε μπορω να πω οτι ειδα και καμμια τρελη διαφορα. Ημουν και λιγο κουρασμενος.. Θα δειξει στη πορεια. Αυριο θα παω κατευθειαν στα 3 scoop. Να τελειωνει γρηγορα, γιατι 9 Ιουλιου εχω αδεια 24 ημερες και θα ξεκουραστω. Μονο δυναμικες ασκησεις τοτε. Και αποτοξινωση απο καφεϊνη και νιτρικο για 26 ημερες.
    Να τελειωνει γρηγορα?????Ε ωραια παρε 5 σκουπ την μερα να τελειωσει ακομα ποιο γρηγορα.Αδερφε καλο ειναι να εχει λιγο λογικη στις κινησεις σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 16-06-10 20:53 #29
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manos_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να τελειωνει γρηγορα?????Ε ωραια παρε 5 σκουπ την μερα να τελειωσει ακομα ποιο γρηγορα.Αδερφε καλο ειναι να εχει λιγο λογικη στις κινησεις σου.
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 16-06-10 20:54 #30
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    Αδικείς και το συμπλήρωμα, αφού δεν έκανες διακοπή. Παρ' το μετά την άδεια, κρίμα να το χαραμίσεις έτσι. Αν θες να τελειώνει μπορείς να το στείλεις και σε μένα πάντως. Θυσιάζομαι.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 34 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία