Σελίδα 14 από 14 ΠρώτηΠρώτη ... 4121314
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 196 έως 200 από 200
  1. 08-09-15 22:11 #196
    Το avatar του χρήστη panakos

Περ.
    karditsa
    Προεπιλογή
    τελικα παιδια μαλλον εσαπσε καποιο οπως ειπε ο φιλος απο πανω!!
    ειμαι στην δευτερη μερα σε 4 καψουλες ανα μερα και συνεχιζουμε δυναμικα!!
    1.87 υψος 87 κιλα
    Απάντηση με παράθεση

2. 15-11-16 22:27 #197
    Προεπιλογή
    New look... ( pardon για τον φωτισμό... )

Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    -> Όλο αερόβιο , αερόβιο , πότε θα πιάσω σίδερα ???
    Απάντηση με παράθεση

3. 02-10-19 00:43 #198
    Προεπιλογή
    παιδες εχω στα χερια μου το x factor και σκεφτομαι να το στακαρω με το complete pre της warrior labs.. το θεμα μου ειναι ,οτι το pre εχει μεσα και vitamin c . λετε να επηρεαζει την δραστικοτητα του αρα ,η να προχωρισω στο στακαρισμα??οποιος μπορει ας απαντησει πλζ
    Απάντηση με παράθεση

4. 12-10-19 22:46 #199
    Προεπιλογή
    καλησπερα σε ολους, μετα απο αρκετη σκεψη εχω καταλληξει να χρησιμοποιησω το x factor στο off season μου αξιζει σαν συμπληρωμα?? να το αγορασω η οχι?? και επισης απο test booster εχετε καποιο να μου προτεινετε που να δουλευει?? εχω μπερδευτει με αυτα που διαβαζω (betator Anima M stack κλπ)
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire
    Απάντηση με παράθεση

5. 13-10-19 20:26 #200
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Predator1995 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα σε ολους, μετα απο αρκετη σκεψη εχω καταλληξει να χρησιμοποιησω το x factor στο off season μου αξιζει σαν συμπληρωμα?? να το αγορασω η οχι?? και επισης απο test booster εχετε καποιο να μου προτεινετε που να δουλευει?? εχω μπερδευτει με αυτα που διαβαζω (betator Anima M stack κλπ)
    εγω το δοκιμαζω τωρα το μονο που εχω παρατηρησει ειναι πολλα σπυρακια και ενα πριξιμο που μενει , πιστευω αξιζει αν και ακριβο. αν καταλαβα θες να το στακαρεις με τεστ μπουστερ. ενα καλο ειναι το alphamax xt της performax labs , και το m test της cel
    Απάντηση με παράθεση

Σελίδα 14 από 14 ΠρώτηΠρώτη ... 4121314