Σελίδα 12 από 33 ΠρώτηΠρώτη ... 2101112131422 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 166 έως 180 από 489
  1. 08-09-10 00:28 #166
    Προεπιλογή hellooooooooooo
    HELLO....2 βδομαδες το περνω με αεροβιο προγραμμα 3 με 4 φορεσ την βδομαδα ειμαι μειον 6 κιλα...σιγουρα εχω χασει και υγρα αλλα υπαρχει διαφορα....
    Μιωθω οτι ιδρωνω τουλαχιστο 50% πιο πολυ....Αλλα ρε παιδια με την δοση 3+3 ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-09-10 09:23 #167
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο asteris78 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια εγω το παρελαβα χθες , δεν ξερω αν κανει δουλεια το συγκεκριμενο . Με προβληματισαν λιγο τα εξης :

    Hydroxy-Yohimbine *
    Alpha-Yohimbine *
    Yohimbine HCL *

    θα εχουμε καμια περενεργεια ?
    κανε μια αναζητιση στο φορουμ υπαρχουν thread


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο arisfwtis Εμφάνιση μηνυμάτων
    το black εχει τ2 μεσα ετσι?
    απλο το λιπο6 δν εχει σωστα?
    το black εχει , το αλλο νομιζω οτι δεν εχει
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-09-10 18:31 #168
    Το avatar του χρήστη asteris78

    Εγγραφή
    20-12-2007
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    22
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    κανε μια αναζητιση στο φορουμ υπαρχουν thread
    αναζητηση ? δε χρειαζεται πλεον!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-09-10 00:25 #169
    Το avatar του χρήστη chr04

    Εγγραφή
    27-04-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    218
    Προεπιλογή
    Ερώτηση.

    Θα μπορούσε το συγκεκριμένο συμπλήρωμα να προκαλέσει γαστρορραγία; Με χρήση 2 το πρωι και 2 πριν το γυμναστήριο;
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-09-10 00:28 #170
    Προεπιλογή
    εγω ειχα ενοχλησεις στο λαιμο
    και το σταματησα(επαιρνα το απλο το λιπο6)

    ποσο καιρο το παιρνεις?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-09-10 00:32 #171
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chr04 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ερώτηση.

    Θα μπορούσε το συγκεκριμένο συμπλήρωμα να προκαλέσει γαστρορραγία; Με χρήση 2 το πρωι και 2 πριν το γυμναστήριο;
    για γαστροραγια δεν ξερω αλλα αυτο μου σκισε το στομαχι πριν πολλους μηνεςςςςς και εκανα πολυ καιρο να συνελθω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-09-10 00:54 #172
    Το avatar του χρήστη chr04

    Εγγραφή
    27-04-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    218
    Προεπιλογή
    Εχει 2-3 μέρες.

    Σήμερα έφαγα ψάρι και πορτοκαλάδα, ο συνδυασμός ήταν λίγο δυναμικός για το στομάχι και έκανα εμετό και βγήκε λίγο αίμα. Δεν έχω ενοχλήσεις στο στομάχι γενικότερα. Έχω ξάδερφο γιατρό και του τηλεφώνησα και μου είπε ότι ίσως να ήταν κανένα έλκος που έσπασε. Αν αισθανθώ τίποτα περίεργο να πάω νοσοκομείο, αλλά μια χαρά είμαι από το μεσημέρι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-09-10 00:57 #173
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chr04 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχει 2-3 μέρες.

    Σήμερα έφαγα ψάρι και πορτοκαλάδα, ο συνδυασμός ήταν λίγο δυναμικός για το στομάχι και έκανα εμετό και βγήκε λίγο αίμα. Δεν έχω ενοχλήσεις στο στομάχι γενικότερα. Έχω ξάδερφο γιατρό και του τηλεφώνησα και μου είπε ότι ίσως να ήταν κανένα έλκος που έσπασε. Αν αισθανθώ τίποτα περίεργο να πάω νοσοκομείο, αλλά μια χαρά είμαι από το μεσημέρι.
    το στομαχι ειναι μεγαλο βασανο δυστυχως ειναι να μην σκαλωσει ειδικα για εμας που κανουμε βαρη.Μπορεις να παρεις κανα παριετ αλλα θα χεις χαλια αποροφηση συστατικων.Και μην πιεζεις κοιλιακους κτλ για λιγο.Μην τρως μεγαλα γευματα για να μην κατεβαζεις πολλα οξεα για λιγο ουτε χυμους λιπαρα κτλ και λογικα θα ειναι οκ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-09-10 01:29 #174
    Το avatar του χρήστη Ramrod

    Εγγραφή
    21-03-2010
    Περ.
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    2.348
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chr04 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχει 2-3 μέρες.

    Σήμερα έφαγα ψάρι και πορτοκαλάδα, ο συνδυασμός ήταν λίγο δυναμικός για το στομάχι και έκανα εμετό και βγήκε λίγο αίμα. Δεν έχω ενοχλήσεις στο στομάχι γενικότερα. Έχω ξάδερφο γιατρό και του τηλεφώνησα και μου είπε ότι ίσως να ήταν κανένα έλκος που έσπασε. Αν αισθανθώ τίποτα περίεργο να πάω νοσοκομείο, αλλά μια χαρά είμαι από το μεσημέρι.
    man δεν είμαι γιατρός αλλά έχω ξεράσει και εγώ αίμα πέρυσι(μετά απο μεθύσι). Φίλη μου νοσηλευτρια μου είπε πως μάλλον ήταν απο την πίεση στον οισοφάγο. Επίσης πήρα το παθολόγο μου τηλέφωνο (ήταν κυριακή και δεν είχα καμία όρεξη να τρέξω σε νοσοκομείο) και μου είπε να προσέχω αν τα περιτώματα μου είναι μαυρα (ένδειξη εσωτερικής αιμοραγίας στο γαστρεντερικό σύστημα).

    Τελικά το τσέκαρα και ήταν όλα μια χαρά
    Έφαγα σούπες και λαπάδες κανα 2-3 μέρες και δε με ξαναενόχλησε...
    Μάθε τι χρειάζεται το σώμα σου και γιατί...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 16-09-10 02:04 #175
    Προεπιλογή απαντηση
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manos_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    για γαστροραγια δεν ξερω αλλα αυτο μου σκισε το στομαχι πριν πολλους μηνεςςςςς και εκανα πολυ καιρο να συνελθω.
    WTF................με τρομαζεται ρε μαγκες....λες να παθουμε κανα κακο...????
    εγω παντως το μονο που αισθανομαι μετα την γυμναστικη ενα ελαφρη κοιλοπονο και λιγη ανακατοσουρα.....ΚΕΕP ON TOUCH...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 27-09-10 13:07 #176
    Προεπιλογή Lipo 6 black
    Μόλις αγόρασα το Lipo 6 black το οποίο έχει κατέβει από τα ράφια στην Ελλάδα μιας και ο ΕΟΦ δεν το εγκρίνει πια.
    Μέχρι τώρα ότι έσω πάρει με εφεδρίνη ή μη ήταν για αρχή 1 χάπι 30' λεπτά πριν από το πρωινό και το μεσημεριανό και 1 χάπι 30' πριν το γυμναστηριο για τις 3 πρώτες ήμερες. Στην συνέχεια 2 χάπια κάθε φορά.
    Το Lipo 6 black αναγράφει δοσολογία για πρωί και πριν το γυμναστήριο μόνο.
    Η δοσολογία του για γυναίκα 1,68 cm, 60 kgr ποια πρέπει να είναι?
    ευχαριστώ
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 27-09-10 13:32 #177
    Banned
    Εγγραφή
    07-11-2007
    Περ.
    Natural World
    Μηνύματα
    776
    Προεπιλογή
    ξεκινα με μια καψουλα για 4-5 μερες και αν δεις οτι δεν σε πιανει..δηλαδη δν εχεις τσιτες..τρεμουλα ..υπερβολικη εφιδρωση κτλ αυξησε σε 2 την ημερα ή μπορείς και να το πας με 1 καψουλα τις μερες π δν γυμναζεσε κ 2 τις υπολοιπες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 27-09-10 16:14 #178
    Προεπιλογή
    Ξεκίνησα με 1 κάψουλα το πρωί χωρίς να έχω πρόβλημα με τσίτωμα κτλ. θα πάρω και 1 κάψουλα πριν την προπονηση (6:00μμ) να δω πως θα με πάει την ώρα της προπόνησης και αργα το βραδυ.
    thanks
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 05-01-11 18:56 #179
    Προεπιλογή
    γνωριζει καποιος αν το lipo6 black περιεχει τ2 η θυρονινη?και αν τα ιδια συστατικα τα περιεχει και το απλο lipo
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 05-01-11 19:02 #180
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aris1988 Εμφάνιση μηνυμάτων
    γνωριζει καποιος αν το lipo6 black περιεχει τ2 η θυρονινη?και αν τα ιδια συστατικα τα περιεχει και το απλο lipo
    ναι το black εχει... 3,5 Diiodo-L-Thyronine

    το απλο νομιζω οχι
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 12 από 33 ΠρώτηΠρώτη ... 2101112131422 ... ΤελευταίαΤελευταία