Σελίδα 1 από 8 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 107
  1. 14-01-09 20:50 #1
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Question SizeOn (Gaspari Nutrition)


    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 14-01-09 21:20 #2
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    ντάξ νομίζω δε χρειάζεται να πω τίποτις. άλλη μία φόρμουλα κρεατίνης... πολλή ζάχαρη είδα εν πρώτοις.

    μονουδατική απλά
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 14-01-09 23:49 #3
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    αυτο ειναι μετα-προπονετικο η πανω στην προπονηση πιστευωο να το ξερετε για αυτο η ζαχαρη που εχει δεν ειναι ασχημη ιδεα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-01-09 02:48 #4
    Προεπιλογή
    παιδιά εγώ αυτό έχω τώρα, αρκετά καλό, σε συδυασμό με το super pump το παίρνω, με βολεύει και δουλεύει!!

    η τιμή του είναι λίγο αλμυρή...
    " ΟΤΑΝ ΠΡΟΧΩΡΑΩ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΕ,
    ΑΝ ΔΕΙΛΙΑΣΩ ΣΚΟΤΩΣΤΕ ΜΕ,
    ΑΝ ΠΕΘΑΝΩ ΕΚΔΙΚΗΘΕΙΤΕ ΜΕ...."
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-01-09 02:49 #5
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο polydeykis
    παιδιά εγώ αυτό έχω τώρα, αρκετά καλό, σε συδυασμό με το super pump το παίρνω, με βολεύει και δουλεύει!!

    η τιμή του είναι λίγο αλμυρή...
    δε σε χάλασε η τιμή μικρέ. άσχετο εσύ κατά τη διάρκεια της προπόνησης τα παίρνεις? ή όπως λέγαμε πριν/μετά
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-01-09 02:51 #6
    Προεπιλογή
    26 χρονων μικρος? χα χα χα παππου!!

    το παίρνω κατά τη διάρκεια με 1 λίτρο νερού, και πρέπει να το έχεις πιει μέχρι την μέση της προπόνησης, δηλ αν κάνω 16 σετ στηθος, μέχρι τα 8 το χω πιει, ενα σκουπ

    και 45 λεπτα πριν το super pump

    καλό ειναι, δουλευει

    είδες φωτο διαφορά ε??
    " ΟΤΑΝ ΠΡΟΧΩΡΑΩ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΕ,
    ΑΝ ΔΕΙΛΙΑΣΩ ΣΚΟΤΩΣΤΕ ΜΕ,
    ΑΝ ΠΕΘΑΝΩ ΕΚΔΙΚΗΘΕΙΤΕ ΜΕ...."
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 06-02-09 23:46 #7
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Πωπω το πηρα σημερα πανω στην προπονηση 45 λεπτα πριν ειχα πηει το no shotgun και πανω στην προπονηση οπως γραφει το σιζε ον περνεις αυτο

    Γευση λεμονι

    Ψιλομαπα η γευση ναι θυμηζε λεμονι αλλα ειχε ακομα μια χαρακτηριστικη γευση και για καποιο λογω η σκονη δεν διαλυονταν δεν μηλαω για κοκους αλλα πως με κατι κρεατινες γινετε σαν αμος ετσι αλλα σε λιγοτερο και ΛΙΓΟ πιχτω μου θυμηζε σαν να βαζεις σε χυμο λεμονιου λιγο ριζαλευρο κατι τετοιο δεν το ιπια ολο δεν την παλεψα μετα την μεση της προπονησης αρχησε να με ψιλοπειραζει το στομαχι και λεω ας το αφησω καλυτερα δεν αξηζει

    Το επινα γουλιες γουλιες αλλα προσωπικα δεν παλεψα την γευση με τιποτα και επινα και εξτρα νερο απο πησω με καθε γουλια

    μην το παρετε
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 23-08-09 17:42 #8
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή SizeOn (Gaspari Nutrition)
    SizeOn!!!Το εχει δοκιμασει κανεις?Εχω ακουσει πολυ καλα σχολια







    **** Όταν ανοιγουμε τόπικ για ένα συγκεκριμενο συμπλήρωμα,φροντίζουμε να δίνουμε μια λεπτομερη περιγραφή,όπως φωτογραφίες,συστατικα κτλ.Επίσης τοποθετείται στην Αξιολόγηση Συμπληρωματων.Mods Team ****
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-11-09 14:01 #9
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Question Size-On (Gaspari Nutrition)







    Ξεκινώντας, θα ήθελα να πώ ότι είναι το πρώτο thread που κάνω για αξιολόγηση ενός προϊόντος. Εάν έχω κάποια πατάτα (a.k.a. Υδατάνθρακας ....), ζητώ εκ των προτέρων την κατανόησή σας.

    Στο θέμα μας...

    Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για το συγκεκριμένο προϊόν, και γενικότερα η Gapari είναι μία brand πολύ αξιόλογη.
    Θα ήθελα την γνώμη σας πάνω στο Size On και για να εκφράσω και τον δισταγμό μου πάνω σε αυτό, είναι η ποσότητα της ζάχαρης (maltodextrin from corn) όπως αναφέρει. Θα πρέπει να αποτελεί ανασταλτικό παράγοντα κατά την γνώμη σας για την αγορά του....??? Εννοείται πως θα συνδυαστεί με πολύ προσεγμένη διατροφή, πρωτεϊνη & γλουταμίνη...!!!

    Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για όποια βοήθεια μου διαθέσετε....
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 12-11-09 18:30 #10
    Προεπιλογή
    στη μια δοση εχει 14.5 γραμμαρια ζαχαρες. τι να σου κανουν το τοσο κακο πια? οι περισοτεροι απο εμας μεταπροπονητικα βαζουμε πολυ περισοτερο και αυτο το προιον εγω μαλλον μεταπροπονητικα θα το εβαζα. εχω ακουσει ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ για αυτο το προιον και οχι απο φορουμς ή απο το μπαμπη το σουγια αλλα απο ατομα που γνωριζω και ειναι χρονια στο αθλημα. αμα εχεις τα λεφτα (επειδη η gaspari γενικα ειναι τσιμπημενη) εγω λεω δοκιμασε το και αν δεν πληρει τις προσδοκιες σου απλα μην ξαναπαρεις. αλλα δοκιμασε το ειναι η δικια μου γνωμη! το χω και γω μεστο προγραμα αλλα προεχουν αλλα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 12-11-09 19:38 #11
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Lightbulb
    Σκεφτόμουν να το χρησιμοποιώ κατά την διάρκεια της προπόνησης, όπως προτείνουν. Για μεταπροπονητικό, ο μόνος λόγος που με κολλάει είναι το πώς θα μπορούσα να το εντάξω στο σύνολο του μεταπροπονητικού μου, το οποίο περιέχει πρωτεϊνούλα + γλουταμίνη + 1μιση κουταλιά μέλι ή 1 μπανάνα. Μάλλον θα κρατήσω πρωτεϊνη & γλουταμίνη και ααφαιρώ τα παρελκόμενα.....!!! Όπως και να έχει σε ευχαριστώ για την πρόθεσή σου...
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 12-11-09 22:22 #12
    Προεπιλογή
    τι ευχαριστεις για αυτο ειμαστε εδω μεσα να βοηθαμε ο ενας τον αλλον.
    Ρε φιλε εχω διαβασει αυτο που λεει η εταιρια και τι να σου πω εμενα κατα τη διαρκεια μονο νερο μ αρεσει να πινω και αυτο οχι πολυ,αν και μια αφυδατωση της ταξης του 2% προκαλει πτωση αποδοσης 10%

    επεισης αν θυμαμαι η εταιρια ελεγε ή κατα τη διαρκεια ή πριν τον υπνο? κατι τετοιο? παρομοιο μεταπροπονητικο κανουμε εγω θα τα εβαζα και τα δυο με οποια σειρα μου πηγαινε!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 13-11-09 10:35 #13
    Προεπιλογή
    Εγώ είχα ένα φακελάκι-δείγμα size-on και έβαλα το μισό σε ένα μεγάλο μπουκάλι με νερό και το ήπια κατά την διάρκεια της προπόνησης. Την ημέρα που το ήπια ήμουν πολύ κουρασμένη όταν πήγα στο γυμναστήριο. Ομολογώ ότι αρχίζοντας την προπόνηση ένιωθα πιο ξεκούραστη. Κατά την διάρκεια της προπόνησης ένιωσα ακόμα καλύτερα και τελειώνοντας την προπόνηση διαπίστωσα πως μπορούσα να ξαναρχίσω από την αρχή. Δεν ξέρω βέβαια άν αυτό συνέβηκε τυχαία ή αν οφείλεται στο size-on.
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 13-11-09 16:35 #14
    Προεπιλογή
    Το παραπάνω προιόν είναι αρκετά καλό και χρήσιμο για την καθημερινή προπόνηση σου με βάρη!! Αν και Κρεατίνη ΆΡΙΣΤΗΣ ποιότητας να υπογραμμίσω πως πρέπει να είσαι άνω των 18 για το χρησιμοποιήσεις!! Αν πάλι είσαι της θεωρίας ότι '''Ενταξει μορε τιθα πάθω,ΣΙΓΆ'''Αυτο είναι δικό σου θέμα!!

    Ακόμα ξέρω πως μπορείς να το 'βαράς' και αμέσως μετά την προπόνηση πράγμα εξίσου καλό όπως το να το 'βαράς' κατά την διαρκεια της προπόνησης.

    Καλα αποτελέσματα!
    Ενημέρωσε μας ΣΥΝΤΟΜΑ
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 13-11-09 16:54 #15
    Προεπιλογή
    **Τσέκαρε αυτό Πριν ΤΟ χρησιμοποιήσεις**


    !!!Warnings: Not suggested for use in children under the age of 18 or in people who have been diagnosed with hypertension, kidney disease, or thalassemia!!!


    !!!Προειδοποιήσεις: Δεν προτείνεται για χρήση σε παιδιά κάτω των 18 ετών ή σε άτομα που έχουν διαγνωστεί με υπέρταση, νεφρική νόσο, ή θαλασσαιμία. Μην χρησιμοποιείτε εάν έγκυος.!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 8 123 ... ΤελευταίαΤελευταία