Σελίδα 3 από 8 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 107
  1. 25-02-10 20:30 #31
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο michael-nrg Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρε το superpump πριν την προπονηση και το size on μετα...εγω αυτο εκανα οταν τα ειχα παρει ενα καιρο...
    ειχες τα επιθυμητα αποτελεσματα?
    θα μου το προτεινες να το κανω δηλαδη?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-02-10 22:18 #32
    Το avatar του χρήστη michael-nrg

    Εγγραφή
    02-12-2009
    Περ.
    Κατερίνη
    Μηνύματα
    126
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο -panos- Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειχες τα επιθυμητα αποτελεσματα?
    θα μου το προτεινες να το κανω δηλαδη?

    κοιτα εγω δεν μπορω να σου ποροτεινω κατι...αυτος που ξερει καλυτερα αν θα δουλεψει η οχι ειναι ο οργανισμος σου. Εγω που το εκανα ετσι δουλεψε, σε συνδιασμο παντα με διατροφη.... απλα δεν θα εδεινα ξανα τα λεφτα σε φορμουλα κρεατινης παρα μονο σε μονουδρικη. οσο για το superpump θα σου δουλεψει σιγουρα εαν δεν εχεις ξαναπαρει κιολας
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-04-10 17:05 #33
    Το avatar του χρήστη Svein

    Εγγραφή
    29-05-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    887
    Προεπιλογή
    Review

    Γευση 7/10
    Αποτελεσμα 7.5/10
    Τιμη 3.5/10

    Τελειώνοντας το κουτη εχω να πω πωσ πραγματι μπορει να ειναι η καλύτερη φορμουλα κρεατινης ! Παρολα αυτα ειδα μικρες διαφορες σε σχεση με την μονουδρικη ( με φορτομα μαλιστα καλυτερα αποτελεσματα ειχε η καθαρη! ) στην δυναμη ! Παντος στο θεμα αποθεραπιας κανει καλή δουλεία ! Μετα απο διπλές προπονησεις την επομενη μερα ένιωθα αρετα ακμεος και ετιμος για προπονηση ! Το συνδιασα με SuperPump που μου έδινε αρκετα μεγαλυ ώθηση (λογο μικρο τραυματισμου ακολουθισα φαρκευτικη αγωγη και γιαυτο δεν το συνδύασα με SuperPump σε δυο προπονησης και ειδα πέσιμο...! ) . Η τιμη αστρονομικη στην ελλαδα , τωρα μαλιστα που η Gaspary εβγαλε ενα πιο εξελιγμένο Size On που δεν το εχουμε φερει στο ελλαδισταν !. Οποτε αμα το βριτε σε καλη τιμη χτυπιστετο !
    www.bodybuilding.gr The Name You Trust !!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-06-10 10:54 #34
    Το avatar του χρήστη sfakas

    Εγγραφή
    30-05-2010
    Περ.
    Ηράκλειο
    Μηνύματα
    27
    Προεπιλογή
    Παιδια παιρνω κ γω size on αλλα σε ταμπλετες.παιρνω 6 ταμπλετες το πρωι,οπως λεει η δοσολογια.προτεινετε κατι αλλο κατα τις μερες προπονησεων?τις μερες που δεν προπονουμαι να παιρνω η οχι και αν ναι ποσο?ευχαριστω!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-06-10 15:17 #35
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    εχει κανεις καμια πληροφορια για τις δυο καινουριες size on που κυκλοφορησαν???
    Η μια λεγετα size on max performance και η αλλη size on pre contest!!!
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 04-06-10 15:21 #36
    away
    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    Burkina Faso
    Μηνύματα
    962
    Προεπιλογή
    Εχω ακουσει καλες εντυπωσεις (δεν τα εχω δοκιμασει), αλλα θα μου πεις : και εγω εχω ακουσει οτι οι Αμερικανοι πατησαν στο φεγγαρι, πρεπει να το πιστεψω?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-06-10 15:25 #37
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flowin_through Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω ακουσει καλες εντυπωσεις (δεν τα εχω δοκιμασει), αλλα θα μου πεις : και εγω εχω ακουσει οτι οι Αμερικανοι πατησαν στο φεγγαρι, πρεπει να το πιστεψω?
    το θεμα ειναι ποια η διαφορα τους με το παλιο και γενικα τι συγκεκριμενο και ξεχωριστο περιεχει το καθενα και βγαλαν 2 διαφορετικα???
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 04-06-10 15:36 #38
    away
    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    Burkina Faso
    Μηνύματα
    962
    Προεπιλογή
    Ε αν το ψαξεις λιγο παραπανω θα καταλαβεις.
    Το max performance εχει παραπανω υδατανθρακες για δυναμη, ενω το pre contest ειναι χωρις θερμιδες για χρηση κατα τη γραμμωση και για κατα τη διαρκεια της προπονησης. Υποτιθεται οτι δουλευει και χωρις τους εξτρα υδατανθρακες που θελουν οι κρεατινες για να πιασουν.
    Πιστευω οτι ειναι πολυ υπερκοστολογημενα. Να`μαστε καλα να ξοδευουμε. Ούραααα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 04-06-10 19:15 #39
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flowin_through Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε αν το ψαξεις λιγο παραπανω θα καταλαβεις.
    Το max performance εχει παραπανω υδατανθρακες για δυναμη, ενω το pre contest ειναι χωρις θερμιδες για χρηση κατα τη γραμμωση και για κατα τη διαρκεια της προπονησης. Υποτιθεται οτι δουλευει και χωρις τους εξτρα υδατανθρακες που θελουν οι κρεατινες για να πιασουν.
    Πιστευω οτι ειναι πολυ υπερκοστολογημενα. Να`μαστε καλα να ξοδευουμε. Ούραααα!
    +1

    Να είμαι ειλικρινής στην αρχή ψήθηκα να δοκιμάσω την pre contest, αλλά ενόψη καλοκαιριού κ άλλης μίας αποτυχημένης προσπάθειας επανένταξης την άφησα για το ξεκίνημα από Σεπτέμβρη.

    Έχω διαβάσει πολύ καλά reviews για την συγκεκριμένη κ σκέφτομαι να την συνδυάσω με Arginine, 1,3 Dimethylamylamine, Caffeine.

    Κάποια άποψη - γνώμη - κριτική για τον συνδυασμό μπορώ να έχω....????
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη primordial : 04-06-10 στις 19:24
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 02-08-10 14:49 #40
    Προεπιλογή
    kalispera file ti kaneis? tha ithela na se rwtisw kati gia auto to proion....apo oti exw katalabei prepei na einai polu kalo kai na aksizei ton kopo na to parei kaneis alla to thema einai an kratas auto pou kerdises swmatika kai meta tin diakopi tou proiontos h tha xaseis arketa??? rwtaw gt periexei kreatini kai an dn kaneis kali diatrofi meta apo kathe proion kreatinis tote kerdizeis elaxista pragmata...sumvainei loipon to idio kai me auto to proion?????


    **** Γραφε με ελληνικους χαρακτηρες,ειναι κανονας του φόρουμ.Mods Team ****
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 04-08-10 14:33 #41
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Svein Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το πηρα και εγω.... συνδυασετο με SuperPump250 !
    καλησπερα φιλε ειναι καλος συνδοιασμος δηλαδη το size on με το super pump250???
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 19-08-10 04:05 #42
    Προεπιλογή size on
    παιδεια για λειστε μου μια απορια διαβαζα στο e-shop του forum μας τισ οδηγιες χρησεις της size on και της size on tablets.δεν ειναι το ιδιο προιον απλα το ενα βγαινει σε ταμπλετες και το αλλο σε σκονη γιατι αφτο που νε σε σκονη λεει να το παιρνουμε κατα τη διαρκεια της προπονησης και να μη το παιρνουν ατομα με θυροειδη καρδιακα προβληματα κτλ.ενω το size on tablets λεει μια φορα τη μερα 6-8 χαπια χωρις να λεει την ωρα της προπονησης και απλα λει να χρησιμοποιητε απο υγιεις.τι διαφορες εχουν?
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 19-08-10 08:50 #43
    Προεπιλογή
    Το size-on ειναι intra συμπληρωμα κυριως, δλδ χρησιμοποιειται κατα την διαρκεια της προπονησης. Εχει πολλα προϊοντα, με το καλυτερο να ειναι το size-on PC ( Pre-Contest ). Τα αλλα ποτε δε τα συμπαθησα, καθως εχουν μεσα υπερβολικες ποσοτητες υδατανθρακων και ζαχαρων.

    Βεβαια λενε οτι και ο υδατανθρακας χρειαζεται σε προπονησεις 1-2 ωρων μαζι με αεροβια. Τωρα δε ξερω..
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 19-08-10 16:34 #44
    Προεπιλογή
    και το size on tablets τι ειναι?ποια ηη δαφορα του ενος προιοντοσ με το αλλο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 19-08-10 19:52 #45
    Προεπιλογή
    Σχεδον το ιδιο πραμα ειναι, απλα τις ταμπλετες δε μπορεις να τις παιρνεις κατα την διαρκεια.. Απλα της παιρνεις πριν τη προπονηση.

    Για εμενα δε αξιζει και πολλα.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 8 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία