Σελίδα 12 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 21011121314 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 166 έως 180 από 218
  1. 08-01-14 14:07 #166
    Προεπιλογή
    Τσιμπησα και εγω μια 2270kg χτες και σημερα που θα τη δοκιμασω θα γραψω τη γνωμη μου ..παντως σαν τιμη ειναι 3 ευρω πανω απο την On..
    Για On πηγα αλλα δεν ειχε καθολου σοκολατα παρα κατι φραουλες (που δεν μπορω καθολου) οποτε και έφυγα με αυτην
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-01-14 15:18 #167
    Προεπιλογή
    Καλη γευση η σοκολατα χωρις φαρμακιλα καθολου ..
    Μου φαινεται πιο "πηχτο" απο την Qnt Zero Carb που ειχα παρει , κατι σαν milk shake σοκολατας..
    Γευση 8/10
    Απο διαλυτοτητα δε μπορω να πω καθως 3 φορες που πηρα το εκανα σπιτι με φραπιερα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 23-02-14 12:19 #168
    Προεπιλογή
    Υπάρχει κάποιος που να την χρησιμοποιεί καιρό για να μου πει αν ειναι ικανοποιημένος απο το αποτέλεσμα ; Ρωτάω επειδη τώρα την αγόρασα και μπορώ να πω οτι ειμαι απόλυτα ικανοποιημένος και απο την διαλυτότητα και απο την γευση (σοκολατα) .. Επίσης δεν με φουσκώνει , οπότε σκέφτομαι να πάω να αγοράσω και τον μεγάλο τον κουβά ...απλά θα ήθελα να βεβαιωθώ απο κάποιον που την έχει χρησιμοποιήσει αρκετά οτι δεν είναι μουφα ... thnx
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 23-02-14 12:52 #169
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Πρωτεΐνη είναι φίλε μου, συμπληρώνει το φαγητό σου. Για ποια αποτελέσματα θες να βεβαιωθείς?
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 23-02-14 17:47 #170
    Προεπιλογή
    επειδη ειναι η πρωτη φορα που αγοραζω πρωτεινη της οποιας η ετικετα ειναι στα ελληνικα ειμαι λιγακι καχυποπτος..απλα αναρρωτιεμαι αν σε κραταει σε shape και αν αυτα που λεει τα εχει μεσα . Κι επειδη διαβασα καποιες κακες κριτικες εδω , ειπα να ρωτησω τη γνωμη καποιου που την χρησιμοποιεί για καιρό .
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 23-02-14 20:05 #171
    Προεπιλογή Complete Whey (Warriolab)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Hamlet Εμφάνιση μηνυμάτων
    επειδη ειναι η πρωτη φορα που αγοραζω πρωτεινη της οποιας η ετικετα ειναι στα ελληνικα ειμαι λιγακι καχυποπτος..απλα αναρρωτιεμαι αν σε κραταει σε shape και αν αυτα που λεει τα εχει μεσα . Κι επειδη διαβασα καποιες κακες κριτικες εδω , ειπα να ρωτησω τη γνωμη καποιου που την χρησιμοποιεί για καιρό .
    Τι εννοεις αν σε κραταει σε shape τι ακριβως περιμενεις να δεις απο την πρωτεινη κ ποιος ειναι ο λογως που εισαι καχυποπτος;;;; Οι κριτικες ειναι ενα μερος του να βγαλεις ενα συμπερασμα αλλα εφ οσων εχεις αγορασει το προιον και το εχεις δοκιμασει μπορεις να κρινεις κ μονος σου.. Απο κει κ περα δεν εχω δει οπως λες ποιο πανω καμια πρωτεινη σε ορο γαλακτος να ειναι πηκτη (εκτος απο καποιες σε γευση κουκις που ειναι ποιο κρεμοδες) κ οσο αναφορα την ετικετα στα ελληνικα απλα πιστευω πως ειναι για να σε διευκολυνει στην αναγνωση.. Απο κει κ περα το προιον ειναι ιρλανδικο που η ιρλανδια σαν χωρα εχει σχετικα αρκετα καλες πρωτες υλες...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Something
    Takes
    A part
    Of me
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 23-02-14 20:40 #172
    Το avatar του χρήστη Billys51

    Εγγραφή
    27-03-2012
    Περ.
    MuscleBeach
    Μηνύματα
    589
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ROMAIOS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσωπικά πολλά φουσκώματα μου έφερνε η συγκεκριμένη, συν το ότι είχα και αλλεργική αντίδραση με δερματικά εξανθήματα...Μόλις τη σταμάτησα βέβαια υποχώρησαν, αλλά αν ένα συμπλήρωμα πρωτεΐνης φέρνει τα παραπάνω συμπτώματα σε τόσους πολλούς, όπως παρατηρεί κανείς διαβάζοντας το τόπικ εξ αρχής, μεταξύ των οποίων και εγώ, τότε πως μπορεί κανείς να αξιολογήσει θετικά αυτήν την πρωτεΐνη, αν αναλογιστεί κανείς, μάλιστα, πως ο οποιοσδήποτε, όπως είναι λογικό και φυσιολογκό, έχει και μια επιφυλακτική στάση απέναντι στην συγκεκριμένη εταιρεία, λόγω του ότι δεν προκύπτει από κάπου τόσο η αναγνωρισιμότητά της, όσο και η ποιότητα της......
    Τα εξανθηματα στο δερμα ειναι ενα απο τα side effects της sucralose που ειναι στα συστατικα της.. Η ερωτηση μου ειναι η εξης.. αν καποιος βγαλει σημαδια στο δερμα απο αυτο , αυτα θα φυγουν αν σταματησει να παιρνει πρωτεινες με sucralose ή μενουν για παντα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 23-02-14 20:48 #173
    Προεπιλογή
    ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις ολους σας...παρολα αυτα, αν καποιος την εχει δοκιμασει για καιρο, ας μου απαντησει . η ερωτηση μου απευθυνεται σε οσους την εχουν δοκιμασει για καιρο. δεν ξερω ποσο πιο σαφης μπορω να γινω. ευχαριστω και παλι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 28-02-14 22:12 #174
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Hamlet Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπάρχει κάποιος που να την χρησιμοποιεί καιρό για να μου πει αν ειναι ικανοποιημένος απο το αποτέλεσμα ; Ρωτάω επειδη τώρα την αγόρασα και μπορώ να πω οτι ειμαι απόλυτα ικανοποιημένος και απο την διαλυτότητα και απο την γευση (σοκολατα) .. Επίσης δεν με φουσκώνει , οπότε σκέφτομαι να πάω να αγοράσω και τον μεγάλο τον κουβά ...απλά θα ήθελα να βεβαιωθώ απο κάποιον που την έχει χρησιμοποιήσει αρκετά οτι δεν είναι μουφα ... thnx
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Hamlet Εμφάνιση μηνυμάτων
    ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις ολους σας...παρολα αυτα, αν καποιος την εχει δοκιμασει για καιρο, ας μου απαντησει . η ερωτηση μου απευθυνεται σε οσους την εχουν δοκιμασει για καιρο. δεν ξερω ποσο πιο σαφης μπορω να γινω. ευχαριστω και παλι.
    Για μένα αυτά ειναι τα τρία βασικά χαρακτηριστικά μιας ποιοτικής πρωτεϊνης.Από εκεί και πέρα ,εγω θα σου την συνιστούσα καθώς η Warriorlab εχει αξιοπιστα προϊόντα και προσωπικά έχω δοκιμάσει και χρησιμοποιήσει πολλά προϊόντα .
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 01-03-14 19:22 #175
    Προεπιλογή
    Σ ευχαριστώ πολύ για την απαντηση Πολύνικε !
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 01-03-14 20:09 #176
    Το avatar του χρήστη Billys51

    Εγγραφή
    27-03-2012
    Περ.
    MuscleBeach
    Μηνύματα
    589
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Billys51 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα εξανθηματα στο δερμα ειναι ενα απο τα side effects της sucralose που ειναι στα συστατικα της.. Η ερωτηση μου ειναι η εξης.. αν καποιος βγαλει σημαδια στο δερμα απο αυτο , αυτα θα φυγουν αν σταματησει να παιρνει πρωτεινες με sucralose ή μενουν για παντα?
    ξερει κανεις?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 13-03-14 23:51 #177
    Προεπιλογή Παρενέργειες
    Παιδιά καλησπέρα.

    Έχω ένα πρόβλημα και θα ήθελα τη βοήθειά σας.
    Πριν από περίπου 1 εβδομάδα πήρα αυτή τη πρωτείνη από xtreme (πήγα για τη gold standard αλλα κλασσικά μου πρότεινε ο πωλητής αυτή, δεν ήξερα τότε).
    Δεν είχα ξαναχρησιμοποιήσει πρωτείνη ούτε και κάποιο άλλο συμπλήρωμα πιο πριν.
    Το θέμα είναι ότι από τη πρώτη μέρα που τη χρησιμοποιήσα είχα και έχω συνεχώς αέρια (που είναι γενικότερο σύμπτωμα από ότι κατάλαβα), οι ενεργήσεις μου έγιναν πιο σκληρές και "δύσκολες" αν μπορώ να το πω έτσι, ενώ σήμερα είχα κάποιες ενοχλήσεις στο στομάχι και όταν ενεργήθηκα πριν κάποιες ώρες είδα αίμα στη τουαλέτα (ή τελος πάντων κάτι βαθύ κόκκινο, δε νομίζω να είναι τα πατζάρια που έφαγα προχτές).
    Έχει συμβεί και σε κάποιον άλλον αυτό (είτε με τη συγκεκριμένη πρωτείνη είτε γενικότερα με τις πρωτείνες ορού γάλακτος)? Είναι κάποια αλλεργική αντίδραση? Μήπως είναι αλλοιωμένο το προιόν? Πρέπει να επισκευτώ κάποιον γιατρό?
    Παίρνω μισό σκουπ κάθε πρωί με 200 ml γάλα και 1 σκουπ μετά από κάθε προπόνση (και μετά από 1 ώρα τρώω).
    Είμαι αρκετά φοβισμένος αυτή τη στιγμή οπότε όποιος ξέρει ας απαντήσει, ευχαριστώ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 14-03-14 00:05 #178
    Το avatar του χρήστη Billys51

    Εγγραφή
    27-03-2012
    Περ.
    MuscleBeach
    Μηνύματα
    589
    Προεπιλογή
    σταματα την πρωτεινη για 5 μερες..Αν φυγουν οι ενοχλησεις που εχεις σημαινει οτι σε πειραζε αυτη η πρωτεινη..Αν οχι τοτε πανε σε καποιον γιατρο..Με το θεμα πρωτεινη δυστυχως δεν θα μπορεις να την επιστρεψεις πισω λογικα...μακαρι να μπορουσες να την δωσεις πισω κ να παρεις καποια αλλη..επισης ελεγξε την ημερομηνια ληξης
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 14-03-14 00:05 #179
    Προεπιλογή
    Λογικα ειναι απο τα παντζαρια αλλα κατεμε καλα να παθεις κ εσυ κ ολη η πιτσιρικαρια που εχει παθει τρελα με τα συμπληρωματα και παιρνουν αβερτα οτι τους λεει ο καθενας!!!Δεν θελω να επεκταθω λεγοντας για ελεγχους και διαφορα αλλα τετοια γιατι κλασσικα θα αρχισουν σχολια τ στυλ ξερεις τ εχει μεσα το γαλα,το σουβλακι κ οτι αλλο τροφιμο τραβαει η ορεξη σου!!ηδη ειναι οι τροφες μας ολες αχρηστες το να προσθετω κι αλλα στην υγεια μου χωρις να ξερω καν τι ειναι δεν το κανω..γνωμη μου ειναι αποφυγε τα οσο μπορεις και ριξε τα λεφτα σου στο απλο φαγητο...στοχευσε σε κρεατικα ελευθερας βοσκης,ψαρια,γαλακτοκομικα βιολογικα(οχι γαλα μακρια) και λαχανικα επισης βιολογικα με κυριως εμφαση στα φυλλωδη(μαρουλι,σπανακι,λαχανο)και στα σταυρανθη(μπροκολο,βρυξελλων,κοκκινο)...αλλα το κλειδι σε ολο αυτο ειναι να καταλαβεις οτι καθε συμπληρωμα ειναι βιοχημικα φτιαγμενα(σε εργαστηριο) και οχι ελέυθερα οπως τα εχει η φυση!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 14-03-14 00:07 #180
    Το avatar του χρήστη Billys51

    Εγγραφή
    27-03-2012
    Περ.
    MuscleBeach
    Μηνύματα
    589
    Προεπιλογή
    παντως η συγκεκριμενη εταιρεια δεν ειναι και οτι πιο αξιοπιστο..προτιμησε καποια ποιο γνωστη κ διασημη εταιρεια την επομενη φορα
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 12 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 21011121314 ... ΤελευταίαΤελευταία