Σελίδα 121 από 123 ΠρώτηΠρώτη ... 2171111119120121122123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.801 έως 1.815 από 1842
  1. 08-06-14 12:57 #1801
    Προεπιλογή longlasting
    Καλησπέρα σε όλους... Θέλω τα φώτα σας για Prewo με αρκετό χρόνο δράσης... Σε 1 εβδομάδα ξεκινάει το ΤΠΕΝ στο στρατό (για όσους γνωρίζουν) και με πόστο + υπηρεσίες + ΤΠΕΝ θα χρειαστώ κάτι δυνατό γιατί θέλω να τα πάω καλά να τσιμπίσω έξτρα άδεια...

    Τώρα, αυτό που χρειάζομαι είναι κάτι με αρκετό χρόνο "δράσης"... Να μην είναι κάτι που να κρατά 1-2 ώρες, ίσα για μια προπόνηση...

    Γνωρίζουμε αν υπάρχει κάτι τέτοιο???

    Αντοχή σε στιμς υπάρχει, δώστε ελεύθερα!
    Τα χρυσά σλόγκαν των σωστών έλλήνων Bodybuilders:
    - " Όποιος έχει πιό ωραίο σώμα από εμένα, παίρνει αναβολικά και δε θα του σηκώνεται σε 3 χρόνια."
    - " Παίρνεις πρωτείνη? Εχω είμαι φυσικός, ρε φίλε."
    - " Ποιά πόδια ρε φίλε, τί να τα κάνεις τα πόδια..? Παίξε ώμους!"
     

  2. 09-06-14 22:05 #1802
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lainus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σε όλους... Θέλω τα φώτα σας για Prewo με αρκετό χρόνο δράσης... Σε 1 εβδομάδα ξεκινάει το ΤΠΕΝ στο στρατό (για όσους γνωρίζουν) και με πόστο + υπηρεσίες + ΤΠΕΝ θα χρειαστώ κάτι δυνατό γιατί θέλω να τα πάω καλά να τσιμπίσω έξτρα άδεια...

    Τώρα, αυτό που χρειάζομαι είναι κάτι με αρκετό χρόνο "δράσης"... Να μην είναι κάτι που να κρατά 1-2 ώρες, ίσα για μια προπόνηση...

    Γνωρίζουμε αν υπάρχει κάτι τέτοιο???

    Αντοχή σε στιμς υπάρχει, δώστε ελεύθερα!
    Δε χρειάζεται να πάρεις τίποτα για να βγάλεις τα τπεν κι ειδικά αν εισαι στο πεύκο. Φίλα τα λεφτα σου για μετα


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     

  3. 10-06-14 17:53 #1803
    Προεπιλογή
    Για Ρεντίνα μιλάμε αλλά δε είναι το θέμα μας... Επειδή είδα ότι δεν απάντησε κάποιος, πήρα το assault και το essential amino energy και θα τα δοκιμάσω μαζί... άμα δω ότι τα περνάω εύκολα μέσα, θα βάλω και την yohimbine hcl και πιστεύω θα είμαι κομπλέ.
    Τα χρυσά σλόγκαν των σωστών έλλήνων Bodybuilders:
    - " Όποιος έχει πιό ωραίο σώμα από εμένα, παίρνει αναβολικά και δε θα του σηκώνεται σε 3 χρόνια."
    - " Παίρνεις πρωτείνη? Εχω είμαι φυσικός, ρε φίλε."
    - " Ποιά πόδια ρε φίλε, τί να τα κάνεις τα πόδια..? Παίξε ώμους!"
     

  4. 13-06-14 02:49 #1804
    Προεπιλογή αποριες σχετικα με κιτρουλινη
    ποια πιστευεται ειναι η ιδανικη δοση κιτρουλινης για μεγιστο αποτελεσμα και για ποσο καιρο πρεπει να την παιρνουμαι....επισης αν συνδιαζετε με καποιο αλλο συμπληρωμα για καλυτερα αποτελεσματα?
     

  5. 04-08-14 13:00 #1805
    Το avatar του χρήστη PVT Nero

    Εγγραφή
    03-08-2014
    Περ.
    Athens,Greece
    Μηνύματα
    86
    Προεπιλογή
    Καλημερα παιδια εχετε να προτεινετε κανενα καλο νιτρικο?δυνατο αρκετα κατα προτιμηση γιατι τα στιμς δεν με πολυ πιανουν.
     

  6. 07-08-14 12:53 #1806
    Προεπιλογή Pre Workout
    Σπερα παιδια θα ειμαι συντομος.

    Πηρα προσφατα ενα stack,και μαζι με αυτο ηρθε ενα δειγμα pre workout,της scitek nutrition fireworks.
    Η ερωτηση ειναι: ποση ωρα πριν την προπονηση να το παρω για να εχω τα μεγιστα αποτελεσματα?
    Επισης,σκεφτηκα να το βαλω στο shake που περνω μαζι με το φαι,1 ωρα πριν την προπονηση με 1 scoop πρωτεινη,5γρ μονουδρικη,και 100μγ ανυδρη καφεϊνη.Αξιζει σαν ιδεα??
     

  7. 07-08-14 22:11 #1807
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο salonikiozzz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σπερα παιδια θα ειμαι συντομος.

    Πηρα προσφατα ενα stack,και μαζι με αυτο ηρθε ενα δειγμα pre workout,της scitek nutrition fireworks.
    Η ερωτηση ειναι: ποση ωρα πριν την προπονηση να το παρω για να εχω τα μεγιστα αποτελεσματα?
    Επισης,σκεφτηκα να το βαλω στο shake που περνω μαζι με το φαι,1 ωρα πριν την προπονηση με 1 scoop πρωτεινη,5γρ μονουδρικη,και 100μγ ανυδρη καφεϊνη.Αξιζει σαν ιδεα??
    Δεν ξέρω το συγκεκριμένο αλλά συνήθως τα pre τα παίρνουμε 15-30 λεπτά πριν την προπονηση με άδειο στομάχι
     

  8. 24-08-14 18:39 #1808
    Προεπιλογή
    Παιδες μιας και δεν εχω ξαναπαρει νιτρικο ,πειτε μου κανα καλο να παω να το αγορασω.Εχω δει το no expode -apshault.αλλα δεν ξερω ποιο ειναι καλυτερο[ειτε υπαρχει κατι καλυτερο εκει εξω].Συνδιαζετε με κρεατινη?
     

  9. 31-08-14 00:48 #1809
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    xαπια καφεινης για πριν την προπονηση VS κανονικο καφε VS νιτρικο???
    τα χαπια καφεινης κανουν δουλεια η απλα εχουν την ιδια επιδραση σαν να πινεις ενα καφε????

    πολλες φορες ερχομαι κομματια απο τη δουλεια και πανε χαμενες οι προπονησεις γιαυτο σκεφτομαι να παρω κατι
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
     

  10. 31-08-14 01:57 #1810
    Προεπιλογή
    αν και δεν ειμαι sure τα χαπια 200mg ειναι πανω απο 1-2 καφεδες.
     

  11. 31-08-14 10:20 #1811
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    xαπια καφεινης για πριν την προπονηση VS κανονικο καφε VS νιτρικο???
    τα χαπια καφεινης κανουν δουλεια η απλα εχουν την ιδια επιδραση σαν να πινεις ενα καφε????

    πολλες φορες ερχομαι κομματια απο τη δουλεια και πανε χαμενες οι προπονησεις γιαυτο σκεφτομαι να παρω κατι
    οταν πινεις καφε συνηθως δεν τον πινεις μονορουφι..σε αντιθεση με τα χαπια καφεινης που κατεβαζεις μια δοαση περιπου 200μιλι καφεινης-μια συνηθισμενη περιεκτικοτητα για αυτα,οποτε εκει μπορει να περιμενεις ενα kick παραπανω απο τι με τον απλο καφε..
    εμενα ας πουμε που δεν με πιανει ο καφες ακομα κ 600μιλι καφεινη να παρω σε χαπια δεν με πιανει καθολου..
    οποτε καλο θα ηταν να δοκιμασεις για να ξερεις..αλλιως μετα πας σε prewo που περιερχει διαφορους συνδιασμους απο διεγερτικα..αλλα κ παλι κ εκει πρεπει να δοκιμασεις να δεις τι σε πιανει καλυτερα κ τι οχι..
     

  12. 25-09-14 16:02 #1812
    Προεπιλογή
    τρεχω υδροχλορικη κρεατινη αυτη τη περιοδο και επειδη δε θελω να παρω νιτρικο με υδροχλορικη για να μην ξεπερασω την ημερησια δοση , θα χω θεμα να τη στακαρω μαζι με νιτρικο με μονουδρικη ?
    Not many people understand what a pump is. It must be experienced to be understood. It is the greatest feeling that I get.
     

  13. 25-09-14 19:06 #1813
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    οχι μια χαρα θα εισαι
     

  14. 27-09-14 12:20 #1814
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Θα ρωτήσω κάτι που αναφέρθηκε απο έναν τύπο που διατηρεί κατάστημα με sups.
    "Η χρήση προεξασκητικων συμπληρωμάτων γενικότερα και κυρίως τους καλοκαιρινούς μήνες, μπορεί να δημιουργήσει στον χρήστη αυτών πρόβλημα στα αγγεία κ στις φλέβες, λόγω των αγγειοδιασταλτικων που χρησιμοποιούνται. Το πρόβλημα αυτό μπορεί να εμφανιστεί με την μορφή ευρυαγγειών, φλεβιτιδας κ στην χειρότερη των περιπτώσεων να δημιουργήσει κ θρομβωσεις."

    Σχόλια........??????????


    Sent from my iPad using Tapatalk
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


     

  15. 27-09-14 13:50 #1815
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Προσωπικά ειμαι πεπεισμένος οτι μακροχρόνια χρήση νιτρικών δεν μπορεί να ειναι και οτι καλυτερο για τη καρδια, φυσικά μιλάω για αυτα με stimulants.
    Μιχάλης
     

Σελίδα 121 από 123 ΠρώτηΠρώτη ... 2171111119120121122123 ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread