Σελίδα 3 από 123 ΠρώτηΠρώτη 123451353103 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 1842
  1. 10-12-09 19:54 #31
    Το avatar του χρήστη No Cash

    Εγγραφή
    30-12-2008
    Περ.
    Athena
    Μηνύματα
    610
    Προεπιλογή
    ας ειναι και placebo... απο τη στιγμη που κανεις καλυτερες προπονησεις... εμενα προσωπικα μου φτανει... στο κατω κατω το ζητουμενο αυτο ειναι...
    stealin dealin killin
     

  2. 10-12-09 20:45 #32
    Προεπιλογή
    Πολύ δυνατό Ν.Ο και για δυνατούς και έμπειρους παίκτες

    Αυτό δεν είναι άλλο από το PlasmaJet της Gaspari-NutritioN

    Τσέκαρε το


     

  3. 10-12-09 21:20 #33
    The Researcher
    Το avatar του χρήστη The Rock

    Εγγραφή
    28-08-2009
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.553
    Προεπιλογή
    Το ότι τα νιτρικά δεν κάνουν κάτι εκτός από placebo effect, το γνωρίζεις ?
    The last three or four reps is what makes the muscle grow. This area of pain divides the champion from someone else who is not a champion. That's what most people lack, having the guts to go on and just say they'll go through the pain no matter what happens.
    Arnold Schwarzenegger
     

  4. 10-12-09 22:37 #34
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο The Rock Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ότι τα νιτρικά δεν κάνουν κάτι εκτός από placebo effect, το γνωρίζεις ?
    Έχεις πάρει plasmajet; Μονολεκτική απάντηση αν γίνεται.
     

  5. 10-12-09 22:44 #35
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Eνταξει παιδια,μην τρελλαινεστε,δεν είναι placebo effect τα νιτρικα,αν παρεις την δοση που πρεπει θα σου δωσει ένα kick στην προπόνηση.Εγω είχα παρει πρωτη φορα 3 scoops το explode ,προτείνουν 2-3 scoops και είχα παει τρενο στην προπόνηση.Δεν ξερω ποιο από τα μαντζούνια που εχουν μεσα κανει την δουλεια αλλά δεν είναι και αχρηστα όπως παμε να τα βγαλουμε...
    Πολλοι εμπειροι αθλητες τα χρησιμοποιουν,λετε αυτοί να μην καταλαβαίνουν το placebo effect ;
     

  6. 10-12-09 22:52 #36
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    Εμένα οι σκόνες μου φέρνουν πονόκοιλο και γενικά χάλια διάθεση, για placebo δε το συζητώ καν, ωστόσο την φλεβικότητα την έχω με τις σκόνες.
    Το plasmajet είναι απλά, άλλο πράγμα. Όποιος έχει την οικονομική άνεση και φυσικά την ανάγκη από νιτρικό του το προτείνω, είναι φοβερό.
     

  7. 11-12-09 01:40 #37
    Προεπιλογή
    Machiavelli, πιστεύεις πως το PlasmaJet είναι το ανώτερο στο είδος των Ν.Ο όπως πιστευώ και εγώ? Αν ναι συγχαρητήρια,και συγχαρητήρια επίσης θα πάρεις αν μας διηγηθείς και τις διαφορές που εντόπισες κατά την διαρκεια των προπονήσεων σου
     

  8. 11-12-09 09:36 #38
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    Μη φανταστείτε μόνιμες καταστάσεις και σώμα που μένει και μετά, έτσι; 1 φορά έχω πάρει σε περίοδο όγκου και η περίοδος που το πήρα ήταν η μόνη που η φλέβα στον ώμο πεταγόταν, αλλιώς χανόταν στο λίπος. Πρησμένες φλέβες και εμφανέστερα παροδικά μεγαλύτεροι μύες. Δυστυχώς δεν έκανα αερόβια για να σας πω πως τα πήγε εκεί. Το προϊόν είναι δυνατό και δε το προτείνω σε κανέναν, που δεν έχει χρησιμοποιήσει άλλα νιτρικά. Ωστόσο είναι ακριβό, θέλει κύκλους και δε μπορεί να χρησιμοποιείται κάθε μέρα ακόμα και εντός κύκλου.
     

  9. 12-12-09 00:46 #39
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Machiavelli Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μη φανταστείτε μόνιμες καταστάσεις και σώμα που μένει και μετά, έτσι; 1 φορά έχω πάρει σε περίοδο όγκου και η περίοδος που το πήρα ήταν η μόνη που η φλέβα στον ώμο πεταγόταν, αλλιώς χανόταν στο λίπος. Πρησμένες φλέβες και εμφανέστερα παροδικά μεγαλύτεροι μύες. Δυστυχώς δεν έκανα αερόβια για να σας πω πως τα πήγε εκεί. Το προϊόν είναι δυνατό και δε το προτείνω σε κανέναν, που δεν έχει χρησιμοποιήσει άλλα νιτρικά. Ωστόσο είναι ακριβό, θέλει κύκλους και δε μπορεί να χρησιμοποιείται κάθε μέρα ακόμα και εντός κύκλου.
    Για το συγκεκριμενο εχω ακουσει οτι τα αποτελεσματα του ως ενα σημειο βεβαια δεν φευγουν με την παυση του οπως στα αλλα νιτρικα.Ισχυει καθολου Μακιαβελλι?
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
     

  10. 12-12-09 01:22 #40
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TEFAAtzis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για το συγκεκριμενο εχω ακουσει οτι τα αποτελεσματα του ως ενα σημειο βεβαια δεν φευγουν με την παυση του οπως στα αλλα νιτρικα.Ισχυει καθολου Μακιαβελλι?
    Oχι χανονται, δεν ισχυει.
     

  11. 12-12-09 01:34 #41
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manos_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Oχι χανονται, δεν ισχυει.
    Κριμα!!!Αν ειναι ετσι περα απο το μπουστ που μας δινουν για πριν την προπονηση δεν βοηθουν σε τπτ αλλο και μερικα ειναι και αρκετα ακριβα.Σωστα?
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
     

  12. 12-12-09 01:49 #42
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TEFAAtzis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κριμα!!!Αν ειναι ετσι περα απο το μπουστ που μας δινουν για πριν την προπονηση δεν βοηθουν σε τπτ αλλο και μερικα ειναι και αρκετα ακριβα.Σωστα?

    Σκοπος ειναι να εκμεταλευτεις αυτο το παραπανω που σου δινουν με πολυ σκληρες προπονησεις και να εχεις μυικο ωφελος.Οταν επαιρνα το plasmajet ενοιωθα πρησμενος ολη μερα αυτο δεν εχει να λεει το θεμα ειναι να καρπωθεις την μυικη αναπτυξη που προωθουν τα προιοντα αυτα.Δεν σου δινει μονο μπουστ δημιουργει αναβολικο περιβαλον το θεμα εινα να ξερεις να το εκμεταλευτεις.
     

  13. 12-12-09 01:54 #43
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manos_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σκοπος ειναι να εκμεταλευτεις αυτο το παραπανω που σου δινουν με πολυ σκληρες προπονησεις και να εχεις μυικο ωφελος.Οταν επαιρνα το plasmajet ενοιωθα πρησμενος ολη μερα αυτο δεν εχει να λεει το θεμα ειναι να καρπωθεις την μυικη αναπτυξη που προωθουν τα προιοντα αυτα.Δεν σου δινει μονο μπουστ δημιουργει αναβολικο περιβαλον το θεμα εινα να ξερεις να το εκμεταλευτεις.
    Δεν εχω χρησημοποιησει ποτε Νιτρικο και ισως το δοκιμασω καποια στιγμη
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
     

  14. 12-12-09 02:00 #44
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TEFAAtzis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν εχω χρησημοποιησει ποτε Νιτρικο και ισως το δοκιμασω καποια στιγμη
    Kοιτα εμενα το νιτρικο δηλαδη η φορμουλα νιτρικου κρεατινης ηλεκτρολυτες στιμουλαντς για τους νευροδιαβιβαστες ειναι σχεδον απαραιτητη για χειμωνα σε φαση ογκου.Περα απο το ανεβασμα σε δυναμη κτλ σε ζεστενει γρηγορα λογω της ροης του αιματος και αυτο εμενα μου εχει φανει χρησιμο.Τι να σου πω ο καθενας ειναι διαφορετικος δοκιμασε.
     

  15. 12-12-09 02:18 #45
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manos_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kοιτα εμενα το νιτρικο δηλαδη η φορμουλα νιτρικου κρεατινης ηλεκτρολυτες στιμουλαντς για τους νευροδιαβιβαστες ειναι σχεδον απαραιτητη για χειμωνα σε φαση ογκου.Περα απο το ανεβασμα σε δυναμη κτλ σε ζεστενει γρηγορα λογω της ροης του αιματος και αυτο εμενα μου εχει φανει χρησιμο.Τι να σου πω ο καθενας ειναι διαφορετικος δοκιμασε.
    για το Superpump εχω ακουσει καλα λογια.Λες για plasmajet?
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
     

Σελίδα 3 από 123 ΠρώτηΠρώτη 123451353103 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread