Θέμα: NO-Shotgun (VPX)

Σελίδα 1 από 6 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 76
  1. 10-01-09 20:22 #1
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή NO-Shotgun (VPX)






    To ηπια μια δοση πριν 10 λεπτα και τωρα θα παω να λιωσω τα σιδερα

    Γευση exotic fruit καλη πηνετε ευκολα κοκους δεν αφησε ομως εκανε εναν αφρο σαν μπυρα ενα πραμα χωρις πλακα και παχυ αχαχαχαχ αλλα ενταξη πολυ καλη γευση δεν καταλαβαινεις καν του εστερες και τα αμινο

    Για αποτελεσματα θα σας πω μετα


    Παντως απο συστατικα γηνετε χαμος και πολυ κακο 5-6 ηδη κρεατινης εστερικα παρα πολλα για γρηγορες αφωμιωσης καφεινη μεσα τυροσινη,βιταμηνες, αμινο hydrolized χαχαχαχα τα βλεπετε
    edit: Η αναλυση νομιζω ειναι απο το VPX1 εγω εχω το 2 και βγηκε και 3 το οποιο παλι εχω αχαχ αργοτερα θα το ποσταρω
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-01-09 22:12 #2
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    cafeine +creatine μαζί?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-01-09 23:13 #3
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Nαι ειναι τρελη μοιξη συμπληρωματων αχχαχαχα οπως ειπε ο τεζας τα χωνουν μεσα και οτι πιασει
    πλήρωσες γι'αυτό?
    Ντροπη σου που εχεις τετοια αποψη για μενα τετοια τρεντυ συμπληρωματα μονο τζαμπα περνω απλος απο αυτο εχω 3 δειγματα δλδ 3 δοσεις

    Ε νιτρικα ειναι και καλα "απο την πρωτη χρηση" δουλευουν

    Προπονηση χεριων σημερα τι να πω ειχα λιγο παραπανω ωρεξη(παιζει να ειναι πλασεμπο χχεχε) η προπονηση βγηκε κανονικα ε λιγη ενεργεια παραπανω(οχι κατι τρελο ισος και απο την καφεινη) απο το κανονικο που επηνα πριν δλδ κατι bcaa +kreatin

    Δεν ημουν κουρασμενος παρα το οτι εκανα15 σετ για τρικεφαλο και 13 για δικεφαλο με τεχνικη 41Χ

    Το βασικοτερο κοματι τωρα σε πριζει ναι η οχι? η απαντηση κατι κανει αλλα εχω πιει και καλυτερα ειναι μετριο απο θεμα πριξηματος αφου δεν μπορουσα να πιασω τους ομους μου για 0,5-1 δαχτυλο περιπου οποιος καταλαβε καταλαβε εχω πετυχει μεχρι και 3-4 σε παρομοια προπονηση με citruline malate σκετο
    Και δεν εχει διαρκεια μετα απο 5-10 λεπτα τιποτα εχω πετυχει μεχρι 45 λεπτα για αυτο
    Συμπερασμα πριξηματος μετριο το super pump250 ειναι καλυτερο ελαχιστα καλυτερο ειναι το horse power σε σχεση με το τελιο αποτελεσμα με μια καλη δοση citruline malate



    cafeine +creatine μαζί?
    Το ποιο αστειο δεν γραφουν ποσο εχει απλος δηνουν μια ποσοτητα και γραφουν γενικα το μοιγαμα τι εχει χωρις αναλογιες ελεος αχαχαχ για αυτο δεν αγωραζω τετοια συμπληρωματα επειδη δεν ξερω τι πηνω αλλα στο τσαμπα δεν λεω οχι
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-01-09 23:02 #4
    Το avatar του χρήστη mantus3

    Εγγραφή
    26-07-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    2.369
    Προεπιλογή
    περιμενουμε info κ για το 3...
    www.facebook.com/dpyxaras

    https://www.facebook.com/puxaras

    http://katathesh.blogspot.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 16-01-09 23:51 #5
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Ηπια και σημερα 1 δοση 40 λεπτα πριν την προπονηση περιπου εφαγα και ενα φρουτο οπως συνηθως κανω

    Αυτο ειναι η 3η εκδοση γραφει και hardcore απο εξω λογικα σε μενα απευθηνετε ετσι με λιγο πλασεμπο για hard core πηγα

    Προπονηση χεριων και παλι πηγαινε καπως ετσι

    Τρικεφαλα

    Πιεσεις κλειστη λαβη 4 σετ
    Γαλικες σε κατακλινη 4 σετ
    Εκτασεις προς τα κατω με λαβη Λ 3 σετ
    Εκτασεις με αναποδη Π τετια λαβη 1 χερι 4 σετ
    και 2 σετ με σχοινια εκτασεις για εξωτερικη κεφαλη

    Δικεφαλα
    καμψεις με μπαρα 4 σετ
    Καμψεις με αλτηρα σε παγκο λαρυ σκοτ 4 σετ
    αυτοσυγκεντρωση 3 σετ
    καμψεις "thor hamer" 4 σετ

    Συνολο σετ τρικεφλ= 17
    δικεφαλ= 15
    Τεχνικη 41Χ Ολα failure



    1 ωρα και κατι λεπτα προπονηση τα συνηθησμενα με λιγα λογια απλος λιγα σετ παραπανω απο την προιγουμενη


    Δεν ξερω τι εβαλαν σε αυτο πρεπει να δω τα συστικα να συγκρηνω αλλα ειναι καλυτερο απο την 2η εκδοση και σε διαλυτοτητα αφηνει μησο αφρο απο το αλλο αλλα και σε αποτελεσματα πετυχα ενα καλο πριξημο αλλα οχι το καλυτερο τωρα κοντραρηζετε η 3η εκδοση με το super pump250(πρεπει να πιω και αυτο για να αποφασησω)
    Αποσταη μεχρι τον ομο vs χερι πηγε 3 δαχτυλα περιπου δλδ κατι καναμε
    παντως δεν ηταν το καλυτερο πρηξημο που εχω πετυχει γενικα με CM(σε καλη δοση) αλλα κατι σκετες αργνηνηνες εθυλ εστερες τα νηκαει και το Horse power

    Πριν την προπονηση εγηνε μετρηση ηταν 33 cm μετα 35,7 cm τα χερια

    Στην προπονηση τωρα τι να πεις βγηκε κανονικα δεν ξεμηνα απο ενεργεια τιποτα νορμαλ ολα


    ΥΓ εγραψα λαθος για την μεγηστη μετρηση με CM ^ που γραφω στο πανω ποστ δεν ηταν 3-4 δαχτυλα αλλα κοντα στα 4-5 πρπ 3,5 cm+
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 06-02-09 23:41 #6
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    πηρα ακομα μια δοση σημερα καινουρια δειγματα που πηρα σημερα παλι αλαξαν την γευση αλλα και το χρωμα στην 3η εκδοση

    το προιγουμενο ποι ιπια ειχε καλυτερη γευση και χρωμα πως ειναι ο χυμος μηλου
    ενω αυτο σημερα ειχε χειρωτερη γευση και ειχε χρωμα ασπρο

    δεν ξερω τι παιζει με αυτους
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 06-02-09 23:59 #7
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    θα επεσε εξω η εταιρια και βαζει μεσα οτι προλαβει

    αντε ρε με τις μ..κιες θα παθεις και τιποτα στο τελος και θα τρεχουμε στη δραμα για κηδειες
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 13-11-09 23:09 #8
    Προεπιλογή N.O. SHOTGUN (VPX)
    Πρώτα απ' ολα χαιρετώ τους πάντες.Δεύτερον όπως και πολλοί άλλοι θα ήθελα να θέσω ένα ερώτημα.

    Πρόσφατα ρώτησα σε ένα κατάστημα συμπληρωμάτων για το καινούργιο νιτρικό της ΒSN N.O. XPLODE NT. Το θέμα είναι ότι για να έρθει στην Ελλάδα θα αργήσει λίγο ακόμα. .Και το ερώτημα μου είναι το εξής. Μου πρότειναν μιας άλλης εταιρίας το αντίστοιχο το NO-SHOTGUN της VPX, και θα ήθελα παρακαλώ να μου πουν τη γνώμη τους κατά προτίμηση οι πολύπειροι στα συμπληρώματα χωρίς να θέλω να θείξω τους υπόλοιπους αλλά για ευνόητους λόγους θα ηταν καλύτερα να μιλήσουν οι "καραβάνες" (σημείωσ稨χρησημοποιώ αρκετούς μήνες με τους απαραίτητους κύκλους το κλασσικό XLPLODE της BSN και είμαι πολύ ευχαρηστημένος.)






    Ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας.

    Φιλε δεν επιτρέπονται λινκ προς καταστήματα παρα μόνο τους χορηγούς. Διαβασε τι μορφή πρέπει να έχουν τα ποστ σε αυτη τη κατηγορια και ξανακάνε το ποστ.
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 14-11-09 08:46 #9
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Καλως τον κατ΄αρχήν !Σου διορθωσα λίγο το ποστ γιατί όταν ρωταμε για ένα συμπλήρωμα πρεπει να δίνουμε και πληροφορίες,φωτογραφίες,συστατικα κτλ.
    Anyway,το νιτρικο αυτό είναι πολυ καλό,το έχουν χρησιμοποιησει αρκετοι φίλοι μου και τους είχε καλύψει.Μπορείς να το χρησιμοποιησεις,εξαλλου καλο είναι να αλλάζουμε και φόρμουλες γιατί ο οργανισμος συνηθιζει και δεν ανταποκρίνεται το ίδιο μετα από καιρό χρήσης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 14-11-09 10:55 #10
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Thumbs up
    Καλημέρα.....
    το συγκεκριμένο ψηνόμουν να το δοκιμάσω. Όπως ο polyneikos έστι και εγώ έχω ακούσει πολυ καλά λόγια για το συγκεκριμένο σκεύασμα. Γνώμη μου, προτίμησε το συγκεκριμένο και άσε την bsn να κατασκευάσει και την "πυραυλίνη" την ίδια....!!!

    P.S
    Σε τι τιμή το βρήκες...??? Αν είναι στείλε μου pm.


    P.S.2 - edit
    και θα ήθελα παρακαλώ να μου πουν τη γνώμη τους κατά προτίμηση οι πολύπειροι στα συμπληρώματα χωρίς να θέλω να θείξω τους υπόλοιπους αλλά για ευνόητους λόγους θα ηταν καλύτερα να μιλήσουν οι "καραβάνες"
    Δεν το είδα από την αρχή.......
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη primordial : 14-11-09 στις 11:00
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 15-11-09 22:59 #11
    The Trainer
    Το avatar του χρήστη crow

    Εγγραφή
    18-05-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    693
    Προεπιλογή
    Εμενα προσωπικα ειναι απο τα αγαπημενα μου....Το εχω ξαναγραψει αυτο σε αλλο ποστ μου για νιτρικα παλιοτερα
    Whatever, παρτο σιγουρα δεν θα το μετανιωσεις.
    Α!!!! η συγκεκριμενη εταιρεια εχει κ κατι σοκολατες με κολοκυθα που εμενα μου αρεσουν, try one. Ασχετο-sorry
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 03-12-09 16:56 #12
    Προεπιλογή NO Shotgun V.3 by VPX Sports 1.48lbs
    τι γνωμη εχετε για το συγκεκριμενο νιτρικο?το δοκιμασατε?




    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 03-12-09 21:40 #13
    Προεπιλογή
    λοιπον εγω εχει 3 εβδομαδες περιπου που το πινο 8α σας πω τις εντυπωσεις μου.
    φουσκοματα ειδα οχι κατι μεγαλο ομως νορμαλ,απο δυναμη ισως με βγαλετε τρελο αλλα το αντιθετο ειδα ,μπορω να σας πω οτι επεσε κιολας η δυναμη μου,ισως ειναι συπτωση ,απο γευση ειναι τελιο.ειναι το πρωτο μου νιτρικο που δοκιμαζω.επισης παρατηρησα οτι μου ανοιξε πολυ την ορεξη και μερικες φωρεσ με ζαλιζει η νιωθο τσιμπιματα στο κορμι μου.
    τι λετε παιδια?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 03-12-09 21:42 #14
    Προεπιλογή
    α επισης ξεχασα να σας πω το πηρα σε καλη τιμη.50 ευρω απο καταστημα οχι απο ιτερνετ.(στην κυπρο)
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 10-11-10 04:34 #15
    Το avatar του χρήστη LeoSake

    Εγγραφή
    02-11-2010
    Περ.
    Thessaloniki/Rhodes
    Μηνύματα
    49
    Lightbulb VPX NO SHOTGUN (VPX Nutrition) - Μελέτες Πανεπιστημίων


    Έκανα μια σύντομη αναζήτηση στο φόρουμ και δεν βρήκα σελίδα που να μιλάει για αυτό το προιόν, και μιας και στο εξωτερικό (στα φόρα) συζητιέται πολύ, είπα να το ψάξω....Στο official site της εταιρίας μία έκπληξη (ευχάριστη πιστεύω) με περίμενε μιας και υπάρχουν Μελέτες Πανεπιστημίων....
    Και μιας και τυγχάνει να σπουδάζω και εγώ σε Αγγλικό πανεπιστήμιο, είδα ότι το Journal είναι γραμμένο ακριβώς όπως γράφουμε και εμείς τις επίσημες εργαστηριακές μελέτες μας....Επίσης διαθέτει "references" σε ακόμα μεγαλύτερες έρευνες...

    Θα ήθελα λοιπόν να ακούσω τις γνώμες σας για αυτό το προϊόν, εάν κάποιος το έχει δοκιμάσει όπως επίσης και την γνώμη σας για τις μελέτες αυτές...

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ....
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 6 123 ... ΤελευταίαΤελευταία