Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
  1. 30-11-09 15:15 #1
    Προεπιλογή παρενεργειες Xpand
    παιδια πηρα την xpand τις Dymatize και ειχα καποιες παρενεργειες...την επαιρνα για 4 μεπες δηδαλη μολις ξεκινισα κ με επιασε την 3 μερα ενασ πολυ δυνατος πονος στο στομαχι κ ειχα ταχυπαλμιες κ τασεις για εμετο..μετα απο κανενα μισαωρο ηρεμισα κ την επομενι μερα δεν πηρα τπτ απο συμπληρωματα...μετα ομωσ ειπα να ξαναποκιμασω μηπως τελικα δεν οφειλεται στο συμπληρωμα αυτο...ομως ειχα και παλι τισ ιδιες παρενεργειες..δεν προκειτε να ξαναπαρω αυτη τη φορμολα κ γενικα καποια αλλαη φορμουλα κρεατινης..λεω να παρω μια καθαρη για να ειμαι κ σιγουρος..εσεις τι λετε?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-11-09 16:43 #2
    Προεπιλογή
    Γενικα τα νιτρικα το εχου αυτο. Οποτε εχω παρει περισσοτερο απο 2 scoop και ειχα να γυμναστω πανω απο 3,4 ημερες το παθαινα αυτο και στο τελος της προπονησης μου ερχοταν να λιποθυμησω.. Εχω ακουσει και ενα φιλο μου επαθε το ιδιο.. Με ενα scoop ειμαι ok παντως..

    Καλυτερα να κανεις ενα μικρο γευμα ( σνακ ) κανα τεταρτο πριν το παιρνεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 30-11-09 17:28 #3
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γενικα τα νιτρικα το εχου αυτο. Οποτε εχω παρει περισσοτερο απο 2 scoop και ειχα να γυμναστω πανω απο 3,4 ημερες το παθαινα αυτο και στο τελος της προπονησης μου ερχοταν να λιποθυμησω.. Εχω ακουσει και ενα φιλο μου επαθε το ιδιο.. Με ενα scoop ειμαι ok παντως..

    Καλυτερα να κανεις ενα μικρο γευμα ( σνακ ) κανα τεταρτο πριν το παιρνεις.
    Εδώ λοιπόν είναι όλο το θέμα.... έρχεσαι σε αντιπαράθεση με όλες τις εταιρείες που σου συνιστούν τα συγκεκριμένα συμπληρώματα να τα παίρνεις με άδειο στομάχι.....!!!!
    Παρ'τ'αυγό και κούρευτο.....!!! Ότι να'ναι....

    Απλά να διευκρινήσω ότι δεν αναφέρομαι σε σένα deluxe... απλά από ένα σημείο και μετά δεν ξέρεις τι να κάνεις και ποιόν δρόμο να διαλέξεις........ Ο ένας σου λέει τα ΑΛΑΛΑ και ο άλλος τα ΜΠΑΛΑΛΑ.....
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 01-12-09 00:38 #4
    Προεπιλογή
    εγω πηρα 2 scoop και 2 ωρεσ πριν ειχα φαει αρκετα καλα..η εταιρια συνιστα να το παιρνεις με αδειο στομαχι αλλα δεν θελω να το ρισκαρω..παντα οπως ειπες και εσυ εκανα ενα μικρο σνακ π.χ μια μπανανα, πιστευω πως καλυτερα να παρω μια καθαρη κρεατινη για να ειμαι σιγουρος...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 01-12-09 19:18 #5
    Προεπιλογή
    Λεει να μη το παιρνεις με αδεια στομαχι μεχρι να συνηθισει ο οργανισμος για 2,3 ημερες. Οντως μετα δε εχω χαλαδες. Αν το σταματησω ομως για 5 ημερες και μετα το παρω χωρις να εχω φαει, τοτε εχω ζαλαδες. Αλλιως και εγω με αδειο στομαχι το παιρνω. Απλα τρωω κανονικα 1 ωρα πριν.
    Απάντηση με παράθεση