Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 20 από 20
  1. 13-12-09 22:32 #16
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    Ποιος είπε ότι ο καθένας έχει δικαίωμα να πάρει μόνο μια φορά νιτρικό στη ζωή του; Εγώ σου λέω ότι με παύσεις 15 ημερών μετά από κάθε κουτί που τελειώνεις μπορείς να παίρνεις άλλο. Πολύ πιο άμεσα αποτελέσματα από την κρεατίνη με μικρότερα διαλείμματα με μικρότερη κατακράτηση με πιο ήπιες παρενέργειες (σε περίπτωση λαθεμένης χρήσης πάντα), ωστόσο πολύ πιο ακριβά με παροδικά πρηξίματα και μερικές φορές στομαχικές διαταραχές. Άλλος μπορεί να αναίβει πιο πολύ με το νιτρικό, άλλος με την κρεατίνη. Εγώ όταν χρησιμοποιούσα black powder ή (περισσότερο) plasmajet δε μπορούσα να περπατήσω μέχρι το γυμναστήριο, ήθελα να τρέξω.
    Απλά τα πράγματα, άλλο κάνει το ένα, άλλο το άλλο. Μπορούμε να τα πάρουμε και τα δύο μαζί, μπορούμε πάρουμε μόνο κρεατίνη, μπορούμε μόνο νιτρικό, μπορούμε να μην πάρουμε και τίποτα. Καλά είναι να δοκιμάσουμε κάποτε κι απ' τα δύο (όταν έχουμε την ωριμότητα να το κάνουμε) ώστε να ξέρουμε πότε χρειαζόμαστε και τι. Καλό το ψάξιμο, καλές οι συμβουλές, αλλά μόνο με θεωρία δε θα ξέρουμε ποτέ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-12-09 22:55 #17
    Smile
    ηρακλης εχω δοκιμασει πολλες αλλα καταληγω εκει
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-12-09 23:14 #18
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Machiavelli Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποιος είπε ότι ο καθένας έχει δικαίωμα να πάρει μόνο μια φορά νιτρικό στη ζωή του; Εγώ σου λέω ότι με παύσεις 15 ημερών μετά από κάθε κουτί που τελειώνεις μπορείς να παίρνεις άλλο. Πολύ πιο άμεσα αποτελέσματα από την κρεατίνη με μικρότερα διαλείμματα με μικρότερη κατακράτηση με πιο ήπιες παρενέργειες (σε περίπτωση λαθεμένης χρήσης πάντα), ωστόσο πολύ πιο ακριβά με παροδικά πρηξίματα και μερικές φορές στομαχικές διαταραχές. Άλλος μπορεί να αναίβει πιο πολύ με το νιτρικό, άλλος με την κρεατίνη. Εγώ όταν χρησιμοποιούσα black powder ή (περισσότερο) plasmajet δε μπορούσα να περπατήσω μέχρι το γυμναστήριο, ήθελα να τρέξω.
    Απλά τα πράγματα, άλλο κάνει το ένα, άλλο το άλλο. Μπορούμε να τα πάρουμε και τα δύο μαζί, μπορούμε πάρουμε μόνο κρεατίνη, μπορούμε μόνο νιτρικό, μπορούμε να μην πάρουμε και τίποτα. Καλά είναι να δοκιμάσουμε κάποτε κι απ' τα δύο (όταν έχουμε την ωριμότητα να το κάνουμε) ώστε να ξέρουμε πότε χρειαζόμαστε και τι. Καλό το ψάξιμο, καλές οι συμβουλές, αλλά μόνο με θεωρία δε θα ξέρουμε ποτέ.
    Δεν ειπα οτι θα παρεις μονο μια φορα Ισως να μην το εθεσα και σωστα ... Απλα κανεις παυσεις και σε αυτο και οταν κανεις παυση πεφτεις. Τουλαχιστον ετσι μου χουν πει ατομα που χρησιμοποιουν. Δεν εχω παρει προσοπικα για να μπορω να πω τι εγινε στην παρτυ μου αλλα ολοι το ιδιο μου λενε. Το χω στο προγραμμα προς τον φεβρουαριο να ξεκινησω αλλα ισως να μην μπω σε αυτο το τριπακι γιατι εχω ενα θεματακι με τις ψυχοδραστικες ουσιες ...
    Συμφωνω μαζι σου οτι ειναι διαφορετικα και τα δυο προφανως απλα δεν συμφωνω με την αποψη να γινεται καπιος χιμειο με το καλημερα...Ολα θελουν μια σειρα και προγραμμα.
    @Maxwell Wolfen Σρυ φιλε απλα ετσι οπως το γραψες νομισα οτι ενταξει παμε να τα χτυπησουμε ολα
    Burn your muscles not your soul...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-03-12 12:32 #19
    Προεπιλογή ALL STARS
    Paidia kalimera!arxarios sto forum.Thelw na kanw mia erwtisi.poia i gnwmi sas gia tin proteini PRO-PLEX?Einai tis ALL STARS.Kata kairus akouw ta kalytera.thelw omwn kai ti diki sas gnwmi.endiaferomai na parw ogko kai na xasw lipos.prosexw ti diatrofi mou kai gymnazomai (MMA,vari,Kick-boxing).Ta gevmata moy prepei na einai perissotero prwteinika swsta? Sas efxaristw ek twn proterwn!

    ***γραφε με ελληνικους χαρακτηρες.MODS TEAM***
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-03-12 13:17 #20
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    φίλε μου πρώτα απ όλα γράφε Ελληνικά γιατι είναι κανόνας του forum.
    δεύτερον προσπάθησε να χρησιμοποιείς την αναζήτηση
    και τρίτον προσπάθησε να μην κάνεις νεκρανάσταση θεμάτων που ειναι 3-4 χρόνια ανενεργά χωρίς σοβαρό λόγο.

    η πρωτεΐνη που λες υπάρχει σε αυτό το θέμα

    πάντως να ξέρεις πως η πρωτεΐνη ειναι απλά ένα συμπλήρωμα φαγητού που το χρησιμοποιούμε κυρίως για μεταπροπονητικό ρόφημα επειδή μας βολεύει στην απορρόφηση αλλα μην περιμένεις να δεις διαφορά , απλά θα σου λύσει τα χέρια αν δεν μπορείς να φας την πρωτεΐνη που χρειάζεσαι μέσα απο τα φαγητά για διάφορους λόγους όπως οικονομικό θέμα κλπ .
    Though I walk through the Valley of the Shadow of Death, I fear no Evil, for I am the baddest Motherfucker in the Valley.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12