Σελίδα 3 από 7 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 96
  1. 01-02-10 22:02 #31
    Προεπιλογή
    ναι βεβαια σεβαστοι οι κανονες του φορουμ αλλα εμενα μου σβηστηκαν δυο ποστ μου εντελως αδικαιολογητα γιατι δεν ειχα γραψει ουτε λινκ ουτε ξενα αλλα και ουτε χορηγους. θα ηθελα να εκφρασω την εντονη διαμαρτυρια μου και τη μεγαλη μου λυπη. και θα εκτιμουσα την ακριβη δικαιολογηση της διαγραφης τους.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 01-02-10 22:14 #32
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    το ενα διαγράφηκε κατα λαθος και το επανέφερα, το αλλο γιατι ρωτούσες να σου πουνε ονομα απο κατάστημα, δλδ τη διαφορά εχει αν ειναι λινκ η αν ειναι το ονομα του καταστήματος?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 01-02-10 22:15 #33
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostas247 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι βεβαια σεβαστοι οι κανονες του φορουμ αλλα εμενα μου σβηστηκαν δυο ποστ μου εντελως αδικαιολογητα γιατι δεν ειχα γραψει ουτε λινκ ουτε ξενα αλλα και ουτε χορηγους. θα ηθελα να εκφρασω την εντονη διαμαρτυρια μου και τη μεγαλη μου λυπη. και θα εκτιμουσα την ακριβη δικαιολογηση της διαγραφης τους.
    Tα επιτρεπομενα ποστ μεταφερθηκαν κανονικα στο τοπικ, τα αλλα δεν δικαιολογουνται συμφωνα με τους κανονισμους του φορουμ.
    Προσοχη σε αυτα που ζητανε μεσο των τοπικ.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-02-10 00:38 #34
    Το avatar του χρήστη michael-nrg

    Εγγραφή
    02-12-2009
    Περ.
    Κατερίνη
    Μηνύματα
    126
    Προεπιλογή
    Ρε παιδια εγω το εχω χρησιμοποιησει και ομολογω οτι δεν ειδα διαφορα σε πριξηματα, δυναμη, ενεργεια, τσιτες τιοποτα απολυτος... Επαιρνα κανονικα την δοσολογια που εγραφε και το επαιρνα 2 ωρες μετα απο μεσημεριανο και 1 πριν την προπονηση....Το superpump που το χρησιμοποιω και τωρα, βλεπω τρελη διαφορα. και το νιοθω οτι με πιανει !!! Ευτυχως που μου τα εφεραν απο το εξωτερικο και δεν κλαιω τοσο πολυ τα λεφτα μου....
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 02-04-10 21:21 #35
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Maxwell Wolfen Εμφάνιση μηνυμάτων
    πωωωω 2 ωρες πριν???? τοσο πολυ?? αν ειναι ετσι οκ

    πειραζει αν εχω φαει πριν? δλδ εφαγα στις 2.30 και στις 6 θα παω γυμναστηριο.αν παρω τα χαπακια κατα τις 4 θα ναι οκ ε?
    file...to kalytero einai na pareis... 2 wres prin 5 xapakia...kai ta alla pente meta apo mia wra....kai meta apo mia wra pas proponisi..oxi ola mazi...


    ***Γράφε με ελληνικούς πεζούς χαρακτήρες, είναι βασικός κανόνας λειτουργίας του φόρουμ. ***Mods Team***
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 02-04-10 21:29 #36

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    απαγορευονται τα greeklish
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 05-06-10 10:45 #37

    Εγγραφή
    29-11-2009
    Περ.
    Ερετρια, Ευβ
    Μηνύματα
    21
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο savage Εμφάνιση μηνυμάτων
    απαγορευονται τα greeklish
    Καλημερα πάιδια...ημουν το χειμωνα 85 κιλα και τωρα σιγα-σιγα στεγνωνω.Εχω φτασει 77 κιλα, και πρεπει να παω 75 κιλα για να φανουν πληρως οι 4 κοιλλιακοι και λιγο λιγοτερο οι 6οι......Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι: <<Το πλασματεκ , σε θολωνει???....σου κανει νερα??....και γενικα σε περιοδο γραμμωσης τι συμπληρωμα μπορει να παρει κανεις?...και ποια κρεατινη μπορει να παρει κανεις που φυσικα να μην σου κανει νερα! >>
    Ευχαριστω...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 05-06-10 10:50 #38

    Εγγραφή
    29-11-2009
    Περ.
    Ερετρια, Ευβ
    Μηνύματα
    21
    Προεπιλογή
    [QUOTE=NMakris;184504]
    Θελω να συμπληρωσω στο προηγουμενο ποστ μου, <<οτι παιρνω 85%-90% πρωτεινη, γλουταμινη, αμινοξεα, και υγρα-αμινοξεα κατα τυη διαρκεια της προπονησης>>...
    Ευχαριστω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 05-06-10 14:17 #39
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NMakris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημερα πάιδια...ημουν το χειμωνα 85 κιλα και τωρα σιγα-σιγα στεγνωνω.Εχω φτασει 77 κιλα, και πρεπει να παω 75 κιλα για να φανουν πληρως οι 4 κοιλλιακοι και λιγο λιγοτερο οι 6οι......Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι: <<Το πλασματεκ , σε θολωνει???....σου κανει νερα??....και γενικα σε περιοδο γραμμωσης τι συμπληρωμα μπορει να παρει κανεις?...και ποια κρεατινη μπορει να παρει κανεις που φυσικα να μην σου κανει νερα! >>
    Ευχαριστω...
    [QUOTE=NMakris;184508]
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NMakris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θελω να συμπληρωσω στο προηγουμενο ποστ μου, <<οτι παιρνω 85%-90% πρωτεινη, γλουταμινη, αμινοξεα, και υγρα-αμινοξεα κατα τυη διαρκεια της προπονησης>>...
    Ευχαριστω.
    τι εννοεις με το θολωνει?

    σε σχεση με τα νερα
    η mono τραβαει νερο , υπαρχουν CEE και kre-alk που δεν τραβανε και τοσο νερο

    το plasmajet δεν εχει σχεσει με το νερο και τοσο
    ισως τραβαει λιγο νερο αλλα στους μυς λογο της γλυκερινης που εχει

    αλλα συμπηροματα σε cutting ειναι
    fatburner( caffein,forkholina κτλ κτλ), ALCAR και κανα testobooster
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 13-06-10 17:56 #40

    Εγγραφή
    29-11-2009
    Περ.
    Ερετρια, Ευβ
    Μηνύματα
    21
    Προεπιλογή
    [QUOTE=Devil;184658]
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NMakris Εμφάνιση μηνυμάτων

    fatburner( caffein,forkholina κτλ κτλ), ALCAR και κανα testobooster
    Δηλαδη μπορω να συνδιασω plasmajet με Νovedex???.... για αυτο το μηνα, και μετα μια αλκαλικη κρεατινη για τον ιουλιο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 13-06-10 17:58 #41
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    [QUOTE=NMakris;190861]
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων

    Δηλαδη μπορω να συνδιασω plasmajet με Νovedex???.... για αυτο το μηνα, και μετα μια αλκαλικη κρεατινη για τον ιουλιο?
    μπορεις,γιατι οχι??

    αλλα απτην αλλη κ τρια μαζι μπορεις να θες..ακομα καλυτερα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 13-06-10 21:05 #42

    Εγγραφή
    29-11-2009
    Περ.
    Ερετρια, Ευβ
    Μηνύματα
    21
    Προεπιλογή
    δλδ , plasmajet πριν την προπονηση, αλκαλικη κρεατινη αμεσως μετα, και το βραδακι πριν τον υπνο Novedex!....Σωστα???.....
    ενταξει μεχρι εδω...αλλα ποια αλκαλικη???....ρωταω γιατι μονο μια ειχα δοκιμασει kre-alkalin της Multimax...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 13-06-10 21:07 #43
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NMakris Εμφάνιση μηνυμάτων
    δλδ , plasmajet πριν την προπονηση, αλκαλικη κρεατινη αμεσως μετα, και το βραδακι πριν τον υπνο Novedex!....Σωστα???.....
    ενταξει μεχρι εδω...αλλα ποια αλκαλικη???....ρωταω γιατι μονο μια ειχα δοκιμασει kre-alkalin της Multimax...
    κατι τετοιο..αλλα δε μ λες,προφανως ειχες καλα αποτελεσματα,απο αλκαλικη την προηγουμενη φορα,για να ξαναπαρεις ε??
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 14-06-10 02:16 #44

    Εγγραφή
    29-11-2009
    Περ.
    Ερετρια, Ευβ
    Μηνύματα
    21
    Προεπιλογή
    εαν εκανα την διατροφη που κανω τωρα, θα ειχα παρα πολυ καλα αποτελεσματα, αλλα λογω εργασιας, δεν μπορουσα να κανω μια καλη αυστηρη διατροφη
    ομως τωρα τα πραγματα ειναι διαφορετικα.....αλλα αλλη μαρκα αλκαλικης, που να εχει μεινει ο κοσμος ευχαριστημενος, υπαρχει???...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 14-06-10 02:38 #45
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    κοιτα,πανω κατω ολες ιδιες ειναι..οποτε αναλογα απο που ψωνιζεις(ελλαδα η νετ)κανεις μια ερευνα αγορας κ βλεπεις τιμες..αυτο μονο αλλαζει,πανω κατω.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 7 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία