Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 12 από 12
  1. 20-12-09 03:25 #1
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή Άρης Παπαδάκης
    Στο παρον τοπικ παρουσιαζουμε εναν μεγαλο αθλητη, προπονητη και φιλο του φορουμ καθως ειναι υποδειγμα καλαισθησιας και καλου χαρακτηρα. Αρης Παπαδακης!
    Τα σχολια δικα σας!!!









    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες      
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-12-09 03:40 #2
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    φοβερές φώτος NASSER και πολύ καλή αναφορά. Τον Παπαδάκη τον έχω δεί σε πολλές φώτος και περιοδικά, αλλά όχι από κοντά και μου έχει κάνει εντύπωση σαν αθλητής.

    Ειδικά η τελευταία φώτο είναι όλα τα λεφτά...από αριστε΄ρα προς τα δεξία: Μάγκος, Κονδύλης, Παπαδάκης, Κατσένης...

    Μπορούμε σας παρακαλώ να ξαναδούμε αυτούς τους αθλητές να κοντράρονται σε έναν αγώνα σήμερα....;;;;

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-12-09 13:51 #3
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Με τον Άρη Παπαδάκη πηγαίναμε στο ίδιο γυμναστηριο στα τέλη της δεκαετίας 90,στο Universal του Πειραια,ήταν από τότε αγωνιστικος.Επειδη όμως το γυμναστηριο ήταν πολύ μεγαλο και σχετικα απρόσωπο δεν μας είχε δοθει η ευκαιρια να μιλησουμε και να γνωριστούμε...
    Σαν αθλητης κερδίζει την προσοχή με τις μαζες του και την φυσική του κατασταση,είναι και ψηλος,για να υπαρχει μια συγκριση και να καταλαβαινουμε δείτε την φωτό δίπλα στον Μαγκο και τον Κονδύλη.
    Σε αυτον τον αγωνα του 2005 την ψηλή είχε κερδίσει ο Μαγκος με 2ο τον Κονδύλη,3ο τον Κατσένη και 4ο τον Παπαδακη,μια κατηγορία - φωτια..




    Εχω και εγω κατι φωτό του Παπαδακη από τον ίδιο αγωνα :



    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-12-09 14:04 #4
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Kαι εδω το ατομικό του ποζαρισμα απο τον αγωνα του 2005.




    Νασσερ αν τον γνωρίζεις προσωπικα τον Αρη θα χαρουμε να τον έχουμε στην παρέα μας.Επίσης θα ήταν ενδιαφερον να μαθαίναμε αν παραμενει αγωνιστικος και αν έχει καποια άμεσα αγωνιστικα σχέδια...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-12-09 21:58 #5
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    πραγματικα καλός αθλητής με αρκετές μαζες που αν ήταν πιο γραμωμένος θα ήταν πιο ψηλά γιατι το καλούπι το εχει , αν και σ αυτον τον αγώνα ο συναγωνισμός ήταν υψηλός
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 21-12-09 11:36 #6
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Ο Αρης μου δηλωσε πως θα υπαρξει καποια στιγμη που θα ξανακατεβει σε αγωνες απλα επειδη υπαρχουν και αλλες αγαπες οπως ειναι οι πολεμικες τεχνες δεν ξερω το ποτε. Ο Αρης ειναι και δασκαλος στο παγκρατιο παρολο που κατεβαζει και ανταπεξερχεται και σαν προπονητης στο ββ. Οσο για το bodybuilding συνεχιζει κανονικα,με πιο χαλαρο ρυθμο βεβαια και διατηρει ενα γυμνασμενο σωμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 30-12-09 00:17 #7
    Προεπιλογή
    Ο Αρης είναι πολυ καλός μου φίλος, πέρα απο τις καταπληκτικές παρουσίες του στην σκηνή (Αγαλματένιο κορμί, ποζάρισμα εκπληκτικό) εχει αξιοζήλευτο χαρακτήρα κ πάρα πολλές γνώσεις επάνω στον αθλητισμό!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 16-01-10 17:02 #8
    Προεπιλογή ευχαριστιες
    θερμα ευχαριστω στους φιλους του forun και πολλες ευχες για μια δημιουργικη και επιτυχημενη χρονια σε ολους τους τομεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 16-01-10 17:15 #9
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pamaxos1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    θερμα ευχαριστω στους φιλους του forun και πολλες ευχες για μια δημιουργικη και επιτυχημενη χρονια σε ολους τους τομεις
    Και εμεις σε ευχαριστουμε Αρη! Να σαι παντα καλα!!!
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 16-01-10 18:26 #10
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pamaxos1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    θερμα ευχαριστω στους φιλους του forun και πολλες ευχες για μια δημιουργικη και επιτυχημενη χρονια σε ολους τους τομεις

    ευχαριστούμε άρη να είσαι πάντα καλά και επιτυχίες σε όλους τους τομείς της ζωής
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 16-01-10 19:31 #11
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Αρη καλως ήρθες στην παρέα μας και να είσαι καλα σε ότι κανεις...Καποτε πηγαίναμε στο ίδιο γυμναστηριο αλλά δεν ετυχε ποτέ να μιλησουμε (Universal Πειραια & Ρεντη).
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 16-01-10 19:35 #12
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pamaxos1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    θερμα ευχαριστω στους φιλους του forun και πολλες ευχες για μια δημιουργικη και επιτυχημενη χρονια σε ολους τους τομεις
    Καλη χρονια κ. Παπαδακη!!! Για εμενα εχετε απο τα καλυτερα σωματα που εχω δει. Με υψος συμμετρια και μυς οπως μου αρεσουν. Θα ξανακατεβετε σε αγωνες;;;;;;;
    Απάντηση με παράθεση