Σελίδα 9 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 789
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 121 έως 134 από 134
  1. 28-11-13 12:14 #121
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    τόσα ξέρεις τόσα λες. Που θα μας πεις πως δεν αξίζει η creapure. Ψάξε λίγο τι είναι κ μετά πες μας. Ευτυχώς δηλ που ασχολείσαι κ χρόνια... Και κόφτο εδώ ο καθένας εδώ μέσα βγάζει τα συμπεράσματα του κ για μένα κ για σένα. Καλό σου βράδυ.
    Όντως η Creapure είναι η καλύτερη μορφή κρεατίνης σίγουρα. Αλλά δεν ισχύει το θέμα της τιμής που είπες ρε φίλε Sobral. 24ευρώ τα 500γρ έχει η REFLEX, τουλάχιστον τόσο μου την έδωσαν εμένα. Κι ένιωσα και λίγο μ... όταν πήγα σε άλλο μαγαζί να αγοράσω κάτι άλλο και βρήκα CREAPURE INKO 500gr στα 18 ευρώ. Που εδώ που τα λέμε ΙΝΚΟ είναι εταιριάρα. Γηδοβοσκοί σαν μάρκετιγκ και λοιπά καλούδια αλλά σαν ποιότητα είναι θεϊκή.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 28-11-13 13:42 #122
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bestblastbeat Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όντως η Creapure είναι η καλύτερη μορφή κρεατίνης σίγουρα. Αλλά δεν ισχύει το θέμα της τιμής που είπες ρε φίλε Sobral. 24ευρώ τα 500γρ έχει η REFLEX, τουλάχιστον τόσο μου την έδωσαν εμένα. Κι ένιωσα και λίγο μ... όταν πήγα σε άλλο μαγαζί να αγοράσω κάτι άλλο και βρήκα CREAPURE INKO 500gr στα 18 ευρώ. Που εδώ που τα λέμε ΙΝΚΟ είναι εταιριάρα. Γηδοβοσκοί σαν μάρκετιγκ και λοιπά καλούδια αλλά σαν ποιότητα είναι θεϊκή.
    απ όσο θυμάμαι δεν είναι creapure της inkospor. Αλλά δεν αμφιβάλλω για την ποιότητα της.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 28-11-13 13:48 #123
    Προεπιλογή
    creapure είναι της inko το γράφει και πάνω στο κουτί και όντως η τιμή της είναι στα 18 ευρώ
    Ένας στόχος που τίθεται σωστά, είναι ήδη ολοκληρωμένος κατά το ήμισυ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 28-11-13 13:54 #124
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stef25 Εμφάνιση μηνυμάτων
    creapure είναι της inko το γράφει και πάνω στο κουτί και όντως η τιμή της είναι στα 18 ευρώ
    Στο κουτί επάνω δεν το γράφει, αλλά το είδα στο επίσημο σάιτ τους. Τώρα με αυτά τα λεφτά τι θα έπαιρνες εσύ warriorlab ή inko? μην κοροϊδευόμαστε. Άλλη ποιότητα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 28-11-13 14:09 #125
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο κουτί επάνω δεν το γράφει, αλλά το είδα στο επίσημο σάιτ τους. Τώρα με αυτά τα λεφτά τι θα έπαιρνες εσύ warriorlab ή inko? μην κοροϊδευόμαστε. Άλλη ποιότητα.
    για διάβασε καλύτερα... γράφεις λάθος πράγματα και επιμένεις κιόλας σε αυτά.....
    Ένας στόχος που τίθεται σωστά, είναι ήδη ολοκληρωμένος κατά το ήμισυ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 28-11-13 14:14 #126
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stef25 Εμφάνιση μηνυμάτων
    για διάβασε καλύτερα... γράφεις λάθος πράγματα και επιμένεις κιόλας σε αυτά.....


    Εγώ δεν βλέπω κάτι πάνω στο κουτί (δεν αμφιβάλλω πως είναι, αλλά δεν το γράφει πάνω, εκτός αν το λέει κάτω κ πίσω απ το κουτί, σόρρυ κιόλας αλλά δεν την έχω μπροστά μου να δω τι γράφει στα μικρά γράμματα)
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 28-11-13 14:17 #127
    Προεπιλογή
    από πίσω το γράφει...εγώ την έχω στα χέρια μου...
    Ένας στόχος που τίθεται σωστά, είναι ήδη ολοκληρωμένος κατά το ήμισυ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 28-11-13 14:21 #128
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stef25 Εμφάνιση μηνυμάτων
    από πίσω το γράφει...εγώ την έχω στα χέρια μου...
    απ την αρχή σου είπα πως δεν αμφιβάλλω δεν είπα κάτι λάθος. Μπροστά στο κουτί δεν το γράφει. Κακώς κιόλας γιατί είναι στα συν της αυτό. Αλλά να σου πω κάτι κ να μην ήταν creapure, σαν όνομα την inko την εμπιστεύομαι οπότε και πάλι θα την δοκίμαζα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 28-11-13 14:25 #129
    Προεπιλογή
    εγώ έγραψα ότι το γράφει στο κουτί, χωρίς να διευκρινίζω σημείο...όποιος ενδιαφέρεται διαβάζει και τις ετικέτες από πίσω ή επισκέπτεται το site όπως έκανες εσύ...διαφορετικά μόνο από μια φωτό δεν βγάζεις άκρη...και πολύ καλά κάνεις, εγώ την χρησιμοποιώ κοντά στους 2μήνες τώρα και είμαι σούπερ ευχαριστημένος

    http://inko.de/index.php/produktfind...kriterien=alle
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη stef25 : 28-11-13 στις 14:28
    Ένας στόχος που τίθεται σωστά, είναι ήδη ολοκληρωμένος κατά το ήμισυ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 28-11-13 18:01 #130
    Προεπιλογή
    Tο έχει το Logo της Creapure η ΙΝΚΟ δεξιά από την πυραμίδα. Μπορεί στην φωτό που έβαλε ο φίλος να είναι παλιά η συσκευασία. Πάντως το γράφει από έξω σίγουρα. Εντάξει νομίζω το λύσαμε το θέμα. Κοιτάξτε, σε δύο μέρες πληρώνομαι (μάλλον δηλαδή) οπότε θα βγω για τσάρκα και έρευνα αγοράς και ελπίζω να έχω νέα. Μιας και μιλάμε για κρεατίνη κι επειδή την μονοϋδρική λεω να την βάλω να ξεκουραστεί λίγο στο ντουλάπι είμαι μεταξύ HCL (CON-CRET) και αλκαλικης (kre-alkalyn). Καμία πρόταση;
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 28-11-13 18:12 #131
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    απ όσο ξέρω δεν είναι creapure της inkospor. Αλλά δεν αμφιβάλλω για την ποιότητα της.
    Φιλε sobral οντως η creatine της inkospor ειναι creapure!Προσωπικα επειδη την εχω δοκιμασει, εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος!Φυσικα αυτο δεν αναιρει πως και της reflex ειναι καλη!...Παντως της inko τη προτεινω ανεπιφυλακτα!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 28-11-13 18:22 #132
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bestblastbeat Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tο έχει το Logo της Creapure η ΙΝΚΟ δεξιά από την πυραμίδα. Μπορεί στην φωτό που έβαλε ο φίλος να είναι παλιά η συσκευασία. Πάντως το γράφει από έξω σίγουρα. Εντάξει νομίζω το λύσαμε το θέμα. Κοιτάξτε, σε δύο μέρες πληρώνομαι (μάλλον δηλαδή) οπότε θα βγω για τσάρκα και έρευνα αγοράς και ελπίζω να έχω νέα. Μιας και μιλάμε για κρεατίνη κι επειδή την μονοϋδρική λεω να την βάλω να ξεκουραστεί λίγο στο ντουλάπι είμαι μεταξύ HCL (CON-CRET) και αλκαλικης (kre-alkalyn). Καμία πρόταση;
    Για την HCL CON CRET εχω ακουσει καλα λογια αλλα δεν την εχω δοκιμασει ποτε για να εχω και προσωπικη εμπειρια!Απο την αλλη την kre alkalyn την εχω χρησιμοποιησει αρκετες φορες,κυριως καλοκαιρινους μηνες μιας και που δεν κανει κατακρατηση και κυριως ειδα αυξηση στην δυναμη μου!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 19-03-16 02:10 #133
    Προεπιλογή
    Aυτο που ξερω για την συγκεκριμενη ειναι οτι δουλεψε καλυτερα απο της MRM
    -ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ
    -Τι ειπες ΑΓΑΠΗ μου,δεν άκουσα...;
    -ΕΓΩ EIXA ΝΤΥΘEI ΚΟΜΑΝΤΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ στις αποκριες μωρακι μου λεω...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 28-02-17 13:06 #134
    Προεπιλογή
    Νέα συσκευασία στα 400γρ!

    Όνομα: 01-136-004-Creatine-Monohydrate-400g-web.jpg Εμφανίσεις: 489 Μέγεθος: 100,0 KB

    Όνομα: 01-136-004-Creatine-Monohydrate-400g-facts.jpg Εμφανίσεις: 470 Μέγεθος: 47,3 KB
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 9 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 789