Σελίδα 11 από 91 ΠρώτηΠρώτη ... 9101112132161 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 151 έως 165 από 1365
  1. 23-04-10 08:59 #151
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KILERMAN Εμφάνιση μηνυμάτων
    ευχαριστω για τις απαντησεις.Αρα δε βρισκω ουσιαστικες διαφορες αναμεσα σε πρωτ.ισολατε και αμινοξεα.
    Παραμενω στην πρωτεινη που εχω.με την ευκαιρια,παραπλησια της ultra isolate universal ποια θα λεγαμε ? (ο λιπος 0 ζαχαρη 0 υδατανθρανκες)?
    Νature`s Best Isopure..

    Μην το συνεχισουμε εδω θα ειμαστε οφ τοπικ.
     

  2. 25-04-10 23:20 #152
    Το avatar του χρήστη mits_7

    Εγγραφή
    21-04-2010
    Περ.
    Piraeus
    Μηνύματα
    20
    Προεπιλογή
    Μάγκες 1 ερωτησούλα σχετική με το θέμα:εγώ είμαι σε φάση συντήρησης (1.81 78 κιλά) πίνω καθαρή πρωτεϊνη μετα τν προπονηση μαζι με δεξτρόζη...θα βοηθούσε αν έπινα 2 κάψουλες bcaa πριν την προπόνηση 1 κάψουλα ενδιαμεσα(πριν την αερόβια) κ 2 καψουλες στο τέλος μαζι με την whey κ τη δεξτρόζη?εχω διαβάσει πολλές απόψεις εδώ κ η αλήθεια είναι οτι εχω ψιλομπερδευτεί.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mits_7 : 25-04-10 στις 23:24
    ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ...ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ
     

  3. 25-04-10 23:29 #153
    away
    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    Burkina Faso
    Μηνύματα
    962
    Προεπιλογή
    H αποψη μου ειναι οτι ¨συντηρηση¨ δεν υπαρχει, αλλα δεν ειναι του παροντος..
    Οτι θα βοηθησουν τα αμινοξεα, θα βοηθησουν.
    Αν θα το καταλαβεις δεν ξερω. Επισης το σημαντικοτερο σε σχεση με τα αμινοξεα ειναι το οικονομικο. Απο κει και περα τραβα τις 2 καψουλες που παιρνεις με τη whey, πριν την αεροβια μαζι με την αλλη 1 και καντες 3. Ειναι καλυτερη διαταξη.
     

  4. 25-04-10 23:41 #154
    Το avatar του χρήστη mits_7

    Εγγραφή
    21-04-2010
    Περ.
    Piraeus
    Μηνύματα
    20
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flowin_through Εμφάνιση μηνυμάτων
    H αποψη μου ειναι οτι ¨συντηρηση¨ δεν υπαρχει, αλλα δεν ειναι του παροντος..
    Οτι θα βοηθησουν τα αμινοξεα, θα βοηθησουν.
    Αν θα το καταλαβεις δεν ξερω. Επισης το σημαντικοτερο σε σχεση με τα αμινοξεα ειναι το οικονομικο. Απο κει και περα τραβα τις 2 καψουλες που παιρνεις με τη whey, πριν την αεροβια μαζι με την αλλη 1 και καντες 3. Ειναι καλυτερη διαταξη.
    εννοώ οτι δε θέλω να χάσω ούτε να παρω κιλα...απλα προσπαθώ να μείνω στα κιλα μ χανοντας λιπος κ οσο μπορω να αυξάνω τη μυική μ μαζα...2 μήνες το παλεύω κ μπορ'ω να πώ κτ γίνεται...τεσπα να μη βγαίνω απο το θεμα λεσ λοιπόν καλύτερα να εχω 3 καψουλες πριν την αερόβια κ καθολου μετα την προπο..και όντωσ το θέμα οικονομικο ειναι αρκετά σημαντικο...γι'αυτό σκεφτομαι για τα bcaa της ον που ειναι κάπωσ πιο οικονομικά ή της mdy...αν έχεις κ εδώ να δώσεις μια πρόταση θα ήταν ευπρόσδεκτη...σ'ευχαριστώ πολύ φίλε μ..
    ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ...ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ
     

  5. 25-04-10 23:48 #155
    away
    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    Burkina Faso
    Μηνύματα
    962
    Προεπιλογή
    Δεν τα εχω δοκιμασει. Αυτα που προτεινονται ευρεως και λογο γευσης ειναι τα Scivation Extend, αλλα και bulk σκονες ειναι πολυ αξιοπιστες και απλες ενωσεις, σαν τα αμινοξεα, δεν παιζουν σημαντικες διαφορες μεταξυ διαφορετικων μαρκων. Διαλεγουμε τα πιο φτηνα. Απο κει και περα τα ANIMAL NITRO ειναι top.
     

  6. 25-04-10 23:53 #156
    Το avatar του χρήστη mits_7

    Εγγραφή
    21-04-2010
    Περ.
    Piraeus
    Μηνύματα
    20
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flowin_through Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν τα εχω δοκιμασει. Αυτα που προτεινονται ευρεως και λογο γευσης ειναι τα Scivation Extend, αλλα και bulk σκονες ειναι πολυ αξιοπιστες και απλες ενωσεις, σαν τα αμινοξεα, δεν παιζουν σημαντικες διαφορες μεταξυ διαφορετικων μαρκων. Διαλεγουμε τα πιο φτηνα. Απο κει και περα τα ANIMAL NITRO ειναι top.
    σ'ευχαριστώ πολύ αρχηγέ μ
    ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ...ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ
     

  7. 25-04-10 23:54 #157
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flowin_through Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν τα εχω δοκιμασει. Αυτα που προτεινονται ευρεως και λογο γευσης ειναι τα Scivation Extend, αλλα και bulk σκονες ειναι πολυ αξιοπιστες και απλες ενωσεις, σαν τα αμινοξεα, δεν παιζουν σημαντικες διαφορες μεταξυ διαφορετικων μαρκων. Διαλεγουμε τα πιο φτηνα. Απο κει και περα τα ANIMAL NITRO ειναι top.
    Πως το ξερεις?Αφου λες οτι δεν καταλαβαινεις βελτιωση απο τα αμινοξεα.
     

  8. 26-04-10 00:10 #158
    away
    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    Burkina Faso
    Μηνύματα
    962
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πως το ξερεις?Αφου λες οτι δεν καταλαβαινεις βελτιωση απο τα αμινοξεα.
    busted!
    Εγω επαιρνα το NITRO, αλλα οχι συστηματικα, απο ενα σημειο και μετα το επαιρνα με καθε προπονηση και αρχισα να βλεπω καλυτερη αναρρωση. Επισης βλεπεις και τα reviews παγκοσμιως. Ομως δεν επαιρνα μονο αυτο, επαιρνα ενα σωρο συμπληρωματα και δεν ξερω που ακριβως να το αποδωσω. Τωρα τελευταια παιρνω bcaa και πριν την προπονηση, ενω σε καποια φαση επαιρνα και κατα τη διαρκεια. Δε μπορεις να ξερεις περα απο το προφιλ των αμινοξεων και τη μαρκα που εμπιστευεσαι (για μενα η Universal βλεπει με κυαλια οποιαδηποτε αλλη εταιρεια απο κατω).
    Αλλα θα ελεγα να μη συνεχισουμε μια τετοια κουβεντα γιατι δεν οδηγει πουθενα. Ειναι οπως ολες αυτες οι συζητησεις για το ποια πρωτεΐνη ειναι καλυτερη.
     

  9. 26-04-10 00:21 #159
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flowin_through Εμφάνιση μηνυμάτων
    busted!
    Εγω επαιρνα το NITRO, αλλα οχι συστηματικα, απο ενα σημειο και μετα το επαιρνα με καθε προπονηση και αρχισα να βλεπω καλυτερη αναρρωση. Επισης βλεπεις και τα reviews παγκοσμιως. Ομως δεν επαιρνα μονο αυτο, επαιρνα ενα σωρο συμπληρωματα και δεν ξερω που ακριβως να το αποδωσω. Τωρα τελευταια παιρνω bcaa και πριν την προπονηση, ενω σε καποια φαση επαιρνα και κατα τη διαρκεια. Δε μπορεις να ξερεις περα απο το προφιλ των αμινοξεων και τη μαρκα που εμπιστευεσαι (για μενα η Universal βλεπει με κυαλια οποιαδηποτε αλλη εταιρεια απο κατω).
    Αλλα θα ελεγα να μη συνεχισουμε μια τετοια κουβεντα γιατι δεν οδηγει πουθενα. Ειναι οπως ολες αυτες οι συζητησεις για το ποια πρωτεΐνη ειναι καλυτερη.
    Σαφως!!!Περα απο τις τρελες κατα τη γνωμη μου τιμες,η universal θεωρειται πολυ καλη εταιρια.Εγω επειδη το τελευταιο 6μηνο παρνω bcaa γενικα βλεπω καλυτερη αναρρωση.Παρ ολο που αλλαξα μαρκα και τυπο,απο caps->powder,το ιδιο μου φαινεται.Ελπιζω να δουλευει
     

  10. 26-04-10 00:43 #160
    Thumbs down
    Εχει δοκιμασει κανεις BCAA σε σκονη την ΟΝ? Ειχα παρει της wariorlab αλλα πεθαινα απο την γευση καθε φορα, μονο μαζι με το μεταπροπονιτικο μπορουσα για να σβηνει η γευση λογω της πρωτεινης. Ρωταω γιατι αν ειναι να δωσω 45 ευρω για την ΟΝ και να ειναι τα ιδια χαλια καλυτερα να παρω αυτη της warior με 25.

    Σκεφτηκα και για BCAA σε caps αλλα εχουν μονο 1gr οι 2, ενω η σκονη δινει 5gr σε καθε δοση...
     

  11. 26-04-10 00:53 #161
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BON Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχει δοκιμασει κανεις BCAA σε σκονη την ΟΝ? Ειχα παρει της wariorlab αλλα πεθαινα απο την γευση καθε φορα, μονο μαζι με το μεταπροπονιτικο μπορουσα για να σβηνει η γευση λογω της πρωτεινης. Ρωταω γιατι αν ειναι να δωσω 45 ευρω για την ΟΝ και να ειναι τα ιδια χαλια καλυτερα να παρω αυτη της warior με 25.

    Σκεφτηκα και για BCAA σε caps αλλα εχουν μονο 1gr οι 2, ενω η σκονη δινει 5gr σε καθε δοση...
    χαχαχαχα και γω της warriorlab παιρνω.Στην αρχη απελπιστηκα αλλα τωρα δεν εχω προβλημα.Πως το πινεις?Εγω βαζω ενα κουταλακι γεματο στο στομα και μετα νερο και το κανω μπουκωμαετσι κατεβαινει πολυ ευκολα.

    Δε νομιζω να εχει διαφορα παντως η μια εταιρια με την αλλη στη γευση.Για χαπια αστο,δε συμφαιρει θες πανω απο 15τη μερα.
     

  12. 26-04-10 14:17 #162
    Προεπιλογή
    Να σου πω, δοκιμασα 3-4 φορες να το παρω ετσι κατευθειαν αλλα μετανιωσα την ωρα και τη στιγμη, αυτη η γευση του απολιθομενου σελινου δεν παλευεται. Πλεον το παιρνω μονο μαζι με την πρωτεινη και τη δεξτροζη στο μεταπροπονιτικο. Ναι τα χαπια ειναι πολυ φτωχα σε περιεκτικοτητα. Δηλαδη της ΟΝ θα ειναι τα ιδια χαλια αλλα 20 ευρω πιο ακριβα?

    Ειδα στις φωτογραφιες με συμπληρωματα ενα παλικαρι ειχε της ΟΝ, αν δει τα μυνηματα εδω ας μας πει...

    Υ.Γ: Το μισο κουτι το πασαρα σε φιλο...
     

  13. 26-04-10 18:25 #163
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BON Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να σου πω, δοκιμασα 3-4 φορες να το παρω ετσι κατευθειαν αλλα μετανιωσα την ωρα και τη στιγμη, αυτη η γευση του απολιθομενου σελινου δεν παλευεται. Πλεον το παιρνω μονο μαζι με την πρωτεινη και τη δεξτροζη στο μεταπροπονιτικο. Ναι τα χαπια ειναι πολυ φτωχα σε περιεκτικοτητα. Δηλαδη της ΟΝ θα ειναι τα ιδια χαλια αλλα 20 ευρω πιο ακριβα?

    Ειδα στις φωτογραφιες με συμπληρωματα ενα παλικαρι ειχε της ΟΝ, αν δει τα μυνηματα εδω ας μας πει...

    Υ.Γ: Το μισο κουτι το πασαρα σε φιλο...
    φιλε εγω εχω παρει τα bcaa σε σκονη της ΟΝ..οντως απαισια αλλα τι να κανεις? καλα δεν εχω πιει και νοστιμα bcaa..ολα τα ιδια (σκατα) ειναι..

    τεσπα, κανε την καρδια σου πετρα και πιες τα, καλο κανουν!
     

  14. 26-04-10 18:56 #164
    Mad Scientist
    Το avatar του χρήστη Bane

    Εγγραφή
    07-07-2005
    Μηνύματα
    1.067
    Προεπιλογή
    Υπάρχουν και οι άδειες καψούλες παίδες
    There is no cure for stupidity

    Thermolife International Product Development Manager
     

  15. 26-04-10 19:14 #165
    Το avatar του χρήστη Haris Pilton

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Shao Lin
    Μηνύματα
    1.341
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Bane Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπάρχουν και οι άδειες καψούλες παίδες
    Το σκέφτηκα αυτό ,ένα βήμα πριν γίνει εργαστήριο η κουζίνα...

     

Σελίδα 11 από 91 ΠρώτηΠρώτη ... 9101112132161 ... ΤελευταίαΤελευταία