Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 36
  1. 08-02-07 22:39 #1
    Προεπιλογή Red bull στην προπόνηση
    Παιρνω εδω και 10 ημερες κρεατινη καθαρη και εχω δει ηδη διαφορα στη προπονηση.
    Πριν 4 ημερες πανω στον πειραματισμο εβαλα σε ενα σεικερ πρωτεινη,κρεατινη και red bull.
    Την πρωτη φορα το ηπια κανα μισαωρο πριν την προπονηση και εκανα απιστευτη προπονηση και τις αλλες 3 μαζι με την προπονηση επινα και το ροφημα.
    Εχω διαβασει οτι το red bull λογο των συστατικων του εχει την ιδιοτητα να στελνει κατευθειαν στο αιμα οτιδηποτε παιρνεται παραλληλα με αυτο γι αυτο και στα party τις εφεδρινες τις παρινουνε μαζι με red bull.
    Δεν ξερω πως σας ακουγεται αλλα απο την εμπειρια μου και μονο σας λεω οτι ειδα διαφορα πανω στην ενταση της προπονησης και στα βαρη που σηκωνα.
    Εχω παρει και red bull σκετο παλιοτερα πριν απο την προπονηση και αν και ειχα τσιτες δεν ειδα αυτα που ειδα τωρα.

    Βεβαια δεν εχω σκοπο να το κανω καθε μερα αλλα στις βαριες προπονησεις 1,2 φορες την εβδομαδα λεω να το εφαρμοσω.

    Για να ακουσω την γνωμη σας οσο χαζο και αν σας φαινεται αυτο που λεω θελω ελευθερα την αποψη σας.
    Αλλωστε αν το ακουγα και εγω χωρις να το εχω κανει θα γελαγα.

    Υστ.την τελευταια φορα το αραιωσα το to red bull μεσα στο σεικερ με νερο για να ειναι πιο ελαφρυ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2.  

  3. 08-02-07 23:18 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gpol
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mountain
    στα party τις εφεδρινες τις παρινουνε μαζι με red bull.
    εγω κατι αλλο ηξερα μαζι με red bull
    Ισχυει και αυτο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-02-07 00:31 #4
    Προεπιλογή
    ^^ Τι άλλο ρε παιδιά? Διαφωτίστε με λίγο.
    There is nothing stopping you from achieving your goals except yourself.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-02-07 03:55 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mountain
    πανω σε αυτο το θεμα θελω μα ρωτησω και εγω κατι.

    Παιρνω εδω και 10 ημερες κρεατινη καθαρη και εχω δει ηδη διαφορα στη προπονηση.
    Πριν 4 ημερες πανω στον πειραματισμο εβαλα σε ενα σεικερ πρωτεινη,κρεατινη και red bull.
    Την πρωτη φορα το ηπια κανα μισαωρο πριν την προπονηση και εκανα απιστευτη προπονηση και τις αλλες 3 μαζι με την προπονηση επινα και το ροφημα.
    Εχω διαβασει οτι το red bull λογο των συστατικων του εχει την ιδιοτητα να στελνει κατευθειαν στο αιμα οτιδηποτε παιρνεται παραλληλα με αυτο γι αυτο και στα party τις εφεδρινες τις παρινουνε μαζι με red bull.
    Δεν ξερω πως σας ακουγεται αλλα απο την εμπειρια μου και μονο σας λεω οτι ειδα διαφορα πανω στην ενταση της προπονησης και στα βαρη που σηκωνα.
    Εχω παρει και red bull σκετο παλιοτερα πριν απο την προπονηση και αν και ειχα τσιτες δεν ειδα αυτα που ειδα τωρα.

    Βεβαια δεν εχω σκοπο να το κανω καθε μερα αλλα στις βαριες προπονησεις 1,2 φορες την εβδομαδα λεω να το εφαρμοσω.

    Για να ακουσω την γνωμη σας οσο χαζο και αν σας φαινεται αυτο που λεω θελω ελευθερα την αποψη σας.
    Αλλωστε αν το ακουγα και εγω χωρις να το εχω κανει θα γελαγα.

    Υστ.την τελευταια φορα το αραιωσα το to red bull μεσα στο σεικερ με νερο για να ειναι πιο ελαφρυ.
    Φίλε μου το red bull δεν κάνει απολύτως τίποτα τουλάχιστον απο οτι είναι γνωστό στούς επιστημονικούς κύκλους. Το πιθανότερο είναι να σε σπινταρε η ιδέα οτι το είχες πιει!Μην σου φαινεται παράξενο, τα placebo έχουν κάνει ... θαύματα!!!
    Το ανθρακικό λεγεται οτι διευκολύνει την γρηγορότερη μεταφορά στο αίμα, αν και δεν το γνωρίζω και δεν το πολυασπάζομαι.Αν ξέρει κανείς ας μας πει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 09-02-07 04:30 #6
    Προεπιλογή C.G.T
    καλημερα παιδια σε ολους

    αν κοιταξεις τα συστατικα του ρεντ μπουλ θα βρεις προφανως την ταυρινη αναμεσα σε αυτα γνωστο αμινοξυ!

    δες την περιεκτικοτητα του ρεντ μπουλ για να σε πιασει ενα ρεντ μπουλ πρεπει να πιεις ενα κασονι για να παρεις 1000 μιλιγκραμ ταυρινη.

    δοκιμασε πριν την προπονηση C.G.T KAI θα δεις αποτελεσματα.

    η ακομη και σκετη ταυρινη...

    καλη συνεχεια..
    Vincit Qui Se Vincit
    He conquers who conquers himself
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 09-02-07 13:22 #7
    Προεπιλογή
    παιδια οταν ειμουν εθνικη στο καρατε μας εδιναν 10-10 και τα πιναμε αλλα βγαζαμε και 5 ωρες προπονησεις...τωρα προφανως ηταν η πολυ καφεινη που μας επιανε...α ακομα εμενα με επιανε το στομαχι μου so becarefull
    Impossible in Nothing
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 09-02-07 22:11 #8
    Προεπιλογή
    δοκιμασε πριν την προπονηση C.G.T KAI θα δεις αποτελεσματα.
    Αν με διαφωτιζες λιγο τι ειναι αυτο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 09-02-07 23:01 #9
    Retired mod
    Το avatar του χρήστη gpol

    Εγγραφή
    30-10-2006
    Περ.
    Kerkira
    Μηνύματα
    987
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mountain
    δοκιμασε πριν την προπονηση C.G.T KAI θα δεις αποτελεσματα.
    Αν με διαφωτιζες λιγο τι ειναι αυτο.
    λογικα ειναι κρεατινη, γλουταμινη και ταυρινη
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 09-02-07 23:05 #10
    Προεπιλογή
    Το red bull εχει απαγορευτει αν δεν κανω λαθος σε ολες τις ευρωπαικες χωρες εκτος της ελλαδος...αυτο δεν σας λεει κατι...??
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 09-02-07 23:12 #11
    Προεπιλογή
    Γιατι καποιοι εξυπνοι το επιναν με αλκοολ.......
    Impossible in Nothing
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 09-02-07 23:27 #12
    Προεπιλογή
    και τι γινεται που το πινεις με αλκοολ? παντως εγω το εχω σινδιασει με αλκοολ αρκετες φορες!
    i kaliteri mathisi einai i epanalipsi !!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13.  

  14. 09-02-07 23:52 #14
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο asdf
    Το red bull εχει απαγορευτει αν δεν κανω λαθος σε ολες τις ευρωπαικες χωρες εκτος της ελλαδος...αυτο δεν σας λεει κατι...??
    Ρε συ τοσα χρονια υπηρχε το red bull και δεν δημιουργηθηκε κανενα προβλημα.Τους ηρθε κι αυτους να πουν οτι κανει κακο.Τι να πω.Ισως αυτοι που επαθαν κατι να το επαθαν απο τη μεγαλη καταναλωση.Και με την κοκα κολα μπορεις να παθεις κατι αν πινεις πολλα κουτακια τη μερα.Δεν σημαινει ομως οτι ειναι επικυνδινη,ετσι;

    Να κανω και ενα εξτρα σχολιο.Ασχετα με το αν ειναι βλαβερο ή οχι,το οτι απαγορευτηκε σε ολες τις ευρωπαικες χωρες πλην της Ελλαδας ειναι ενα δειγμα οτι κατι δεν παει καλα σε αυτο το κρατος,αφου επρεπε να απαγορευτει,βαση της διαταγης,αλλα αυτο ποτε δεν εγινε.Καλα τα λεγα εγω οτι τα πραγματα βρισκονται σε κατασταση "ο,τι να ναι"....Εδω και πολλα χρονια...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 10-02-07 01:26 #15
    Προεπιλογή
    Οτι να ναι ειμαστε εμεις μπιλυ.... ζητε σε ενα τριτοκοσμικο κρατος και περιμενετε να σας προστατεψει τι να πω μονο ενας αφελης θα ειχε πιστη στο κρατος μας,...κοιταξτε λιγο και εξω απο τα συνορα σε χωρες οπου τουσ σεβονται τουσ πολιτες και σαφως ειναι 100+ χρονια μπροστα απο εμας το απαγορευσαν χωρις 2η σκεψη...οποιος θελει να κανει κακο στον ευατο του ας συνεχισει την καταναλωση οταν ομως ερθει το πληρωμα του χρονου θα χτυπιεται...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία