Θέμα: Herbalife

Σελίδα 17 από 18 ΠρώτηΠρώτη ... 715161718 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 241 έως 255 από 268
  1. 16-12-15 17:07 #241
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-12-15 17:16 #242
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    k τι λεει το λινκ αυτο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 16-12-15 23:32 #243
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Το λινκ λεει οτι ο βαγγαν δεν ξερει αγγλικα και δεν εχει καμια σχεση με ΣΗΠ κρεατινης κτλ
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 16-12-15 23:59 #244
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Conclusion

    "Panel concurs with the previous opinion of the SCF that the consumption of doses of up to 3g/day of supplemental creatine, similar to the daily turnover rate of creatine, is unlikely to pose any risk"

    Τώρα ποια η αξιοπιστία αυτής της γνωμοδότησης δεν ξέρω, είναι αυτή η επιτροπή που κάνει όλα τα τεστ στα Ευρωπαικά Συμπληρώματα?
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-12-15 00:03 #245
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    παιδια μην μπερδευομαστε..ΔΕΝ ειναι ΣΗΠ αυτο το πραγμα.
    επισης το απο πανω link δεν ειναι του αμερικανικου Εοφ, που ειπε αρχικα ο βαγγαν..αντε πεταμε ενα λινκ (που δεν ειναι κ αυτο το οποιο υποστηριιζουμε πως ειναι), κ πρεπει ο αλλος να ψαχνει να βγαλει τα ματια του..
    πληρης απαξιωση του συνομιλητη λεμε,κ αγενεια..

    εγω στο link που εβαλα, εδωσα κ το κειμενο που γραφει το συγκεκριμενο πραγμα πιο πισω, οπως κανω παντα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 17-12-15 00:53 #246
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    ωραια ειναι του ευρωπαικου δεν καταλαβαινω γιατι κολλατε?ειναι του efsa δεν κανει?τοτε τι ειναι αυτο το πραμα?μπορω να το βρω και στο αμερικανικο και δεν καταλαβα για ποια απαξιωση και αγενεια μιλας?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vaggan : 17-12-15 στις 01:02
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 17-12-15 01:41 #247
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    και μολις ειδα οτι οντως δεν υπαρχει συνιστωμενη ημερησια δωση κρεατινης ορισμενη αυτο που ειπα το ειχα δει σε περιοδικο πριν μερικα χρονια ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ κυριοι και ολα καλα αγενης παντως δεν ημουν βιαστηκα να ανεβασω ενα κειμενο το οποιο ελεγε οτι απλα βρισκει οτι η δωση τριων γραμμαριων δεν παρουσιαζει προβλημα για την υγεια νομιζω οτι το λυσαμε το θεμα
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 17-12-15 15:37 #248
    Red face
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    και μολις ειδα οτι οντως δεν υπαρχει συνιστωμενη ημερησια δωση κρεατινης ορισμενη αυτο που ειπα το ειχα δει σε περιοδικο πριν μερικα χρονια ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ κυριοι και ολα καλα αγενης παντως δεν ημουν βιαστηκα να ανεβασω ενα κειμενο το οποιο ελεγε οτι απλα βρισκει οτι η δωση τριων γραμμαριων δεν παρουσιαζει προβλημα για την υγεια νομιζω οτι το λυσαμε το θεμα
    ναι μην αγχωνεσαι αγενης μονο μαζι μου ησουν! αλλα αφου το απαλαμβανεις ελευθερα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 17-12-15 15:54 #249
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    με εσενα??πασχεις σοβαρα απο ελειψη χιουμορ εγω ενα ποστ βλεπω οτι εκανα προς εσενα και δεν υπαρχει ιχνος αγενειας μου φαινεται δεν γνωριζεις τι οριζεται ως αγενεια λοιπον αν με θεωρεις αγενη δεν μου καιγεται καρφι σκορδοκαιλα μου μην μου ξανααπευθυνεις τον λογο (τωρα ειμαι αγενης
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 17-12-15 17:48 #250
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nive Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραιοι "γιατροι" ν'αποκαλουν τους ασθενεις τους "θυματα"....
    θυματα ως παθον και οχι θυματα ως κοροιδο
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 17-12-15 17:54 #251
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    τωρα το ειδα αυτο το ποστ..
    να μας πεις που κανει εφημεριες ο γιατρος που τα ειπα αυτα για τα διαλυμενα νεφρα κ τα σκευασματα, να ξερουμε να παμε αλλου
    σορρυ beefmeup αλλα ειναι γεγονος,δεν σου ζηταω να με πιστεψεις ο καθενας εχει τις εμπειριες του και την γνωμη του.Κατι ακομα.Μην ξεχνατε οτι η herbalife ειναι αλλη μια πυραμιδα εταιρια.δλδ ο μπακαλης της γειτονιας σου σε γραφει στην εταιρια και μετα πουλαει συμπληρωματα.Εχω δει με τα ματια μου οδηγο που πουλαει νερα στα περιπτερα να λεει σε ευσωμη γυναικα ιδιοκτητη περιπτερου τα εξης
    "και ολο το κουτι του πρασινου τσαγιου να πιεις δεν πειραζει,καλο σου κανει χανεις βαρος"Ο καθενας οτι πιστευει απο εδω και περα λογο για να πω ψεματα δεν εχω.Ουτε συμπληρωματα πουλαω αντιθετος εχω καταναλωση αρκετα κουτια χωρις προβλημα ουτε οικογενοιακα εχω με την εν λογο εταιρια
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 26-12-15 18:22 #252
    Προεπιλογή
    Πρόσφατα σταμάτησε μια γνωστή μου κάποιος στο δρόμο.Ανεξάρτητος συνεργάτης της herbalife της συστήθηκε.Λοιπόν παιδιά η διαδικασία έχει ως εξής.Σου λένε θα σου κάνουμε μια λιπομέτρηση δωρέαν.Σ'αυτή τη μέτρηση ανεβαίνεις σ'ενα μηχάνημα tanita.Αυτό είναι το δόλωμα.Μόλις σου βγάλει το αποτέλεσμα σου λέει.Θα πρέπει να πάρεις ένα τσάι ένα υποκατάσταστο γεύματος(γιατί τα σπουδαία προιόντα της εταιρείας δεν μπορούν να λέγονται συμπληρώματα) και τις έβγαλε ένα κοστούμι 270 ευρώ.Και η κοπέλα είναι fit και γυμνάζεται 20 χρόνια.Παρόλαυτα τις βρήκαν πρόβλημα οτι έχει 18% λίπος και σπλαχνικό λίπος κάτι που το ανακάλυψε το απόλυτα αξιόπιστο μηχάνημα μέτρησης.Δηλαδή μια ζυγαριά που γράφεις ηλικία και φύλλο,ανεβαίνεις πάνω και αφού σε ζυγίζει σου βγάζει με "ακρίβεια" body fat,μυικό ιστό,πόσα κιλά ζυγίζουν τα οστά σου και αν έχεις λίπος στο συκώτι. και το μόνο που δεν κάνει είναι να σου πει τον καφέ.Η φίλη μου εννοείτε δε δέχτηκε και τις λέει "αν θες μπορεί να σου βγεί πιο φτηνά.Θα γίνεις μέλος της εταιρείας με 65 ευρώ και θα πάρεις τα υποκατάστατα με 25% έκπτωση".Δηλαδή 67 ευρώ έκπτωση στα 270 θα πλήρωνε 203 ευρώ+65 η εγγραφή+60 ευρώ γιατί έπρεπε οπωσδήποτε να πάει σ'ενα διήμερο σεμινάριο σε ένα ξενοδοχείο που διοργανώνει η εταιρεία σύνολο 328 ευρώ. Τα συμπεράσματα δικά σας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 26-12-15 18:28 #253
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Συγχρονες πυραμιδες ειναι φιλε.
    Εμενα μου ειχαν κανει αυτο που περιγραφεις εξω απο σταθμο του μετρο και με εβγαλαν αρρωστο και πως εχω αναγκη αγορας καποιων συμπληρωματων.
    Φυσικα τους απαντησα με επιχειρηματα και ερωτησεις ουσιας που δεν ηξεραν ν'απαντησουν ουτε το καλογυμνασμενο παλικαρι ουτε το διμετρο αλογο που ηταν μαζι του.
    Παρομοια εταιρεια ηταν και αυτη που εμπορευοταν aloe vera.
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 14-04-16 18:58 #254
    Προεπιλογή Πρωτεινη herbalife/ευεξία
    Παιδια καλησπέρα σε ολη την παρέα.
    Θα ηθελα να αναφερθω στις whey πρωτεινες κυριως , οντας προσωπικος συμβουλος της herbalife έχω μαθει να διακρινω τις καλές πρωτεινες απο τις άσχημες, και θα σας παροτρύνω να σταματήσεται την καταναλώση αυτών των βλαβερών σκόνων, αυτό που θα σας πρότεινα σύμφωνα με την πολυετή εμπειρία μου στον χώρο τον συμπληρωμάτων ειναι να προτιμήσεται πρωτείνες της herbalife.

    Επαιρνα παλιότερα whey φημισμένων εταιριών και ομολογώ πως έτρεχα σε νοσοκομεία για τα νεφρά μου και το συκώτι μου, μπορεί να σας φαίνεται απίθανο αλλά αυτή ειναι η αλήθεια, καλυτέρεψα οταν ξεκινησα να παίρνω herbalife, πραγματικά ένιωσα αλλος άνθρωπος, ούτε γριπες ξανακόλλησα, έχασα κιλά που παλευα μια ζωή να τα χάσω και γενικά είδα μια καλύτερη ποιοτήτα στην διαθεσή μου.

    Αυτά απο εμένα, θα χαρώ να ακούσω τις δικέ σας εμπειρίες.

    Θωμάς Μεταξόπουλος
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 14-04-16 19:33 #255
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Όνομα: Dont-feed-the-trolls.png Εμφανίσεις: 399 Μέγεθος: 96,0 KB
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 17 από 18 ΠρώτηΠρώτη ... 715161718 ΤελευταίαΤελευταία