Θέμα: Herbalife

Σελίδα 18 από 18 ΠρώτηΠρώτη ... 8161718
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 256 έως 268 από 268
  1. 14-04-16 19:40 #256
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Αφου λέτε που λέτε ψεματα στον αθώο κοσμο γιατι δεν μετονομαζεται την εταιρεια σε "herbalie"?
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 14-04-16 19:40 #257
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Αν σου ειναι ευκολο, μιλησε μας για τις εμπειριες σου με τα συμπληρωματα, πες μας ποσο καλο κανουν αυτες οι πρωτεινες που χρησιμοποιεις, και γενικα, γραφε συχνα, οσο πιο συχνα μπορεις


    (διαχειριστικη ομαδα, πλιζ, σας εκλιπαρω. Μη τον στειλετε στο καδο. Περναμε δυσκολες στιγμες. Χρειαζομαστε να διαβαζουμε κατι που να μας ανεβαζει τη διαθεση και να γελαμε με τη ψυχη μας. αφηστε τον )
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 14-04-16 20:02 #258
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αφου λέτε που λέτε ψεματα στον αθώο κοσμο γιατι δεν μετονομαζεται την εταιρεια σε "herbalie"?
    Ωραίοοος. . . . .
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 14-04-16 20:05 #259
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο anuwater Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια καλησπέρα σε ολη την παρέα.
    Θα ηθελα να αναφερθω στις whey πρωτεινες κυριως , οντας προσωπικος συμβουλος της herbalife έχω μαθει να διακρινω τις καλές πρωτεινες απο τις άσχημες, και θα σας παροτρύνω να σταματήσεται την καταναλώση αυτών των βλαβερών σκόνων, αυτό που θα σας πρότεινα σύμφωνα με την πολυετή εμπειρία μου στον χώρο τον συμπληρωμάτων ειναι να προτιμήσεται πρωτείνες της herbalife.

    Επαιρνα παλιότερα whey φημισμένων εταιριών και ομολογώ πως έτρεχα σε νοσοκομεία για τα νεφρά μου και το συκώτι μου, μπορεί να σας φαίνεται απίθανο αλλά αυτή ειναι η αλήθεια, καλυτέρεψα οταν ξεκινησα να παίρνω herbalife, πραγματικά ένιωσα αλλος άνθρωπος, ούτε γριπες ξανακόλλησα, έχασα κιλά που παλευα μια ζωή να τα χάσω και γενικά είδα μια καλύτερη ποιοτήτα στην διαθεσή μου.

    Αυτά απο εμένα, θα χαρώ να ακούσω τις δικέ σας εμπειρίες.

    Θωμάς Μεταξόπουλος
    εγω ηπια μια φορα χερμπαλ λαιφ και κρεμασαν τα βυζγια μου
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 14-04-16 20:19 #260
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω ηπια μια φορα χερμπαλ λαιφ και κρεμασαν τα βυζγια μου

    Σε βρισκω πολυ σκληρο στις δηλωσεις σου, φιλε Βαγγελη

    Εγω μια φορα λουστηκα με σαμπουαν της Herbal και μυριζα τοσο ωραια που εκανα σεκς ολη νυχτα.... και ημουν και μονος..... φαντασου να'χα και καμια γκομενιτσα μαζι
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 14-04-16 21:01 #261
    Προεπιλογή
    Tragic....τον λυπαμαι,τον φιλο μας
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 14-04-16 21:36 #262
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Το καλό με αυτη την εταιρία , είναι ότι σε εξελίσσει ραγδαία

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο anuwater Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα παιδια, ειμαι νεο μέλος μολις εκανα εγγραφη, λοιπόν πριν μια εβδομαδα γραφτηκα γυμναστηριο και ξεκινησα ενα προγραμμα τονωσης που μου εδωσε ο γυμναστης. Εγω θέλω να χάσω κιλά, ειμαι 1,85 και 105 κιλά , θελω να παω στα 90, ρωτησω τον γυμναστη και μου ειπε να κανω οσο πιο πολλά ροκανισματα για να καει το λιπος και να τρωω κοτοπουλο, ποσα να κανω την ημέρα? καμια 200αρια? μπορω να κανω καθε μερα θα εχω πιο γρηγορα αποτελεσματα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 14-04-16 21:51 #263
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Όπου_υπάρχει_θέληση_

    Εγγραφή
    07-11-2014
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.757
    Προεπιλογή
    και ομολογώ πως έτρεχα σε νοσοκομεία για τα νεφρά μου και το συκώτι μου
    Όχι φίλε στα νοσοκομεία έτρεχες για άλλο λόγο...

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο anuwater Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα παιδια, ειμαι νεο μέλος μολις εκανα εγγραφη, λοιπόν πριν μια εβδομαδα γραφτηκα γυμναστηριο και ξεκινησα ενα προγραμμα τονωσης που μου εδωσε ο γυμναστης. Εγω θέλω να χάσω κιλά, ειμαι 1,85 και 105 κιλά
    Όποιος δεν θέλει να 'ναι το αμόνι, πρέπει να γίνει το σφυρί
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-04-16 10:24 #264
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    ^^Busted
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 15-04-16 10:31 #265
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το καλό με αυτη την εταιρία , είναι ότι σε εξελίσσει ραγδαία



    Ουτε η μαντισσα Πυθια τετοιες μαντεψεις οπως η Αλικη μας

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lila_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    oh jesus κ άλλος σκουπιδιάρης...


    Δε τα συγχωνευετε τα 2 θεματα που ανοιξε, σε ενα, για να φαινεται καλυτερα η βλακεια σε ολο το μεγαλειο της?
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 15-04-16 12:16 #266
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο anuwater Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια καλησπέρα σε ολη την παρέα.
    Θα ηθελα να αναφερθω στις whey πρωτεινες κυριως , οντας προσωπικος συμβουλος της herbalife έχω μαθει να διακρινω τις καλές πρωτεινες απο τις άσχημες, και θα σας παροτρύνω να σταματήσεται την καταναλώση αυτών των βλαβερών σκόνων, αυτό που θα σας πρότεινα σύμφωνα με την πολυετή εμπειρία μου στον χώρο τον συμπληρωμάτων ειναι να προτιμήσεται πρωτείνες της herbalife.

    Επαιρνα παλιότερα whey φημισμένων εταιριών και ομολογώ πως έτρεχα σε νοσοκομεία για τα νεφρά μου και το συκώτι μου, μπορεί να σας φαίνεται απίθανο αλλά αυτή ειναι η αλήθεια, καλυτέρεψα οταν ξεκινησα να παίρνω herbalife, πραγματικά ένιωσα αλλος άνθρωπος, ούτε γριπες ξανακόλλησα, έχασα κιλά που παλευα μια ζωή να τα χάσω και γενικά είδα μια καλύτερη ποιοτήτα στην διαθεσή μου.

    Αυτά απο εμένα, θα χαρώ να ακούσω τις δικέ σας εμπειρίες.

    Θωμάς Μεταξόπουλος
    Αυτη η πλυση εγκεφαλου που σας κανουν αυτες οι εταιριες με εντυπωσιαζει...παρτο αλλιως !!!!
    Αυτοι που μασανε ανηκουν στη μειονοτητα (ευτυχως) γιατι πιστευουν σε θαυματα αντε γεια!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 15-04-16 18:40 #267
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο anuwater Εμφάνιση μηνυμάτων

    Επαιρνα παλιότερα whey φημισμένων εταιριών και ομολογώ πως έτρεχα σε νοσοκομεία για τα νεφρά μου και το συκώτι μου, μπορεί να σας φαίνεται απίθανο αλλά αυτή ειναι η αλήθεια, καλυτέρεψα οταν ξεκινησα να παίρνω herbalife, πραγματικά ένιωσα αλλος άνθρωπος, ούτε γριπες ξανακόλλησα, έχασα κιλά που παλευα μια ζωή να τα χάσω και γενικά είδα μια καλύτερη ποιοτήτα στην διαθεσή μου.
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 14-05-22 20:37 #268
    Προεπιλογή
    η δικια μ γνωμη για την εταιρια.καλη για λοσιον κρεμες κ τετοια καποτε ασχοληθηκε κ ο πατερας μ.ασχολειται με τη γυμναστικη εδω κ 22 χρονια κ καποτε και με το bb-ing.Η εταιρια αυτη,μου ειπε.ειναι καλη σε μερικα πραγματα.σε αλλα οχι.αυτα περι συμπληροματων που εχει δεν κανουν δουλεια πρωτον και δευτερον τα εχουν πανακριβα.τετοια πουλησα μονο σε κατι βιλες στη κιφισια σε κατι γυναικες 50 ετων που εψαχναν μια ασχολια κ θεωρουσαν τη γυμναστικη μια καλη απασχοληση.οσο για τη herbalife και τους υπαλληλους της...τα δαμε...μπαινετε σε ενα φορουμ.βριζετε τους χρηστες π ειναι πολυ πιο ευγενικοι παρολα τα καντηλια π ριχνετε.λετε οτι να ναι σαν αυτους π λενε" τι παιρνεις απο αυτα τα φουσκωτηρια για τους μυες?" η κανετε σαν διατροφολογοι του τυπου "2 φρουτακια το πρωι ενα γιαουρτακι το απογευμα και μικρες μεριδουλες μεσημερι κ βραδυ 10 λεπτα τζοκιν τη μερα κ θα χασεις μαρια μου να εισαι σιγουρη".Ο καθε κατεργαρης στο παγκο του ξερω εγω....
    χτες πετυχα ενα περιπτερο της αναλογης εταιριας και τους παρακαλεσα να μου κανουν λιπομετρηση.εμπειρη κιολας παιδια 5,3% λιπος εβγαλα παω για αγωνες....ρε herbalifιστες κοιταξτε πρωτα τα μειων της εταιριας κ μετα μιληστε για ολα τα αλλα.που μπαινετε κ σε φορουμ π ειστε ασχετοι...σορρυ κιολας
    φιλικα παντα οπως λετε κ εσεις.herbadeath
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 18 από 18 ΠρώτηΠρώτη ... 8161718