Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 49
  1. 08-08-10 20:50 #31
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Tελικα δεν αντεξα στον πειρασμο και το ξεκινησα ,μιας και οι διακοπες θα ερθουν τον Σεπτεμβριο,ειπα λίγο να κανω ενα "αδειασμα" με την διατροφη μου να κυμαινεται σε ενα 70% αυστηρότητας,δηλαδη όχι τελεια αλλα αυτη την περίοδο δεν μπορω να κανω κι αλλιως.
    Ενα συντομο review,μετα από 5 ημερες χρησης.Εκκινηση4 Αυγουστου,1 χαπι την ημερα,το πρωι συυγκεκριμενα και μετα από 3 ημερες ανεβασα στα 2.
    Μιλαμε για ΠΟΛΥ ιδρωτα παίδια,δεν μπορείτε να φανταστείτε.Αυτο φανταζομαι ότι συμβαινει λόγω boost του μεταβολισμου μεσυ θυροειδη,ίσως ο Bane μας το εξηγησει καλύτερα.
    Η διαφορα του με τα συνηθη stimulants λιποδιαλυτικα ειναι ότι δεν σου δίνει αυτη την περιεργη ανησυχια που εχεις που νομιζέις ότι παντα κτι συμβαινει ή ότι κατι εχεις να κανεις.Αισθανομαι δηλαδη ότι δουλευει από ¨κατω¨.Αυτο είναι καλο ειδικα για το καλοκαιρι που οι τσιτες γίνονται περισσότερο ενοχλητικες και λόγω κλίματος.Ειδωμεν...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-08-10 00:16 #32
    Mad Scientist
    Το avatar του χρήστη Bane

    Εγγραφή
    07-07-2005
    Μηνύματα
    1.067
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tελικα δεν αντεξα στον πειρασμο και το ξεκινησα ,μιας και οι διακοπες θα ερθουν τον Σεπτεμβριο,ειπα λίγο να κανω ενα "αδειασμα" με την διατροφη μου να κυμαινεται σε ενα 70% αυστηρότητας,δηλαδη όχι τελεια αλλα αυτη την περίοδο δεν μπορω να κανω κι αλλιως.
    Ενα συντομο review,μετα από 5 ημερες χρησης.Εκκινηση4 Αυγουστου,1 χαπι την ημερα,το πρωι συυγκεκριμενα και μετα από 3 ημερες ανεβασα στα 2.
    Μιλαμε για ΠΟΛΥ ιδρωτα παίδια,δεν μπορείτε να φανταστείτε.Αυτο φανταζομαι ότι συμβαινει λόγω boost του μεταβολισμου μεσυ θυροειδη,ίσως ο Bane μας το εξηγησει καλύτερα.
    Η διαφορα του με τα συνηθη stimulants λιποδιαλυτικα ειναι ότι δεν σου δίνει αυτη την περιεργη ανησυχια που εχεις που νομιζέις ότι παντα κτι συμβαινει ή ότι κατι εχεις να κανεις.Αισθανομαι δηλαδη ότι δουλευει από ¨κατω¨.Αυτο είναι καλο ειδικα για το καλοκαιρι που οι τσιτες γίνονται περισσότερο ενοχλητικες και λόγω κλίματος.Ειδωμεν...
    Ναι λόγο αυξημένου βασικού μεταβολισμού αυξάνεται και η θερμοκρασία οπότε αυξάνει και ο ιδρώτας
    There is no cure for stupidity

    Thermolife International Product Development Manager
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-09-10 13:47 #33
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tελικα δεν αντεξα στον πειρασμο και το ξεκινησα ,μιας και οι διακοπες θα ερθουν τον Σεπτεμβριο,ειπα λίγο να κανω ενα "αδειασμα" με την διατροφη μου να κυμαινεται σε ενα 70% αυστηρότητας,δηλαδη όχι τελεια αλλα αυτη την περίοδο δεν μπορω να κανω κι αλλιως.
    Ενα συντομο review,μετα από 5 ημερες χρησης.Εκκινηση4 Αυγουστου,1 χαπι την ημερα,το πρωι συυγκεκριμενα και μετα από 3 ημερες ανεβασα στα 2.
    Μιλαμε για ΠΟΛΥ ιδρωτα παίδια,δεν μπορείτε να φανταστείτε.Αυτο φανταζομαι ότι συμβαινει λόγω boost του μεταβολισμου μεσυ θυροειδη,ίσως ο Bane μας το εξηγησει καλύτερα.
    Η διαφορα του με τα συνηθη stimulants λιποδιαλυτικα ειναι ότι δεν σου δίνει αυτη την περιεργη ανησυχια που εχεις που νομιζέις ότι παντα κτι συμβαινει ή ότι κατι εχεις να κανεις.Αισθανομαι δηλαδη ότι δουλευει από ¨κατω¨.Αυτο είναι καλο ειδικα για το καλοκαιρι που οι τσιτες γίνονται περισσότερο ενοχλητικες και λόγω κλίματος.Ειδωμεν...
    Polyneikos περιμένουμε νεα σου οσο αφορα το Dicana. Εκανες αεροβικη παραλληλα με την διατροφη και προπόνηση.
    Ίδρωνες στα καλα καθουμενα ή την ωρα της προπόνησης ή καποιας δραστηριοτητας?
    Προσωπικά πρόκειται να το χρησιμοποιήσω σε κάποια στιγμή. Είναι στο πρόγραμμα!
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 16-09-10 12:27 #34

    Εγγραφή
    27-04-2010
    Περ.
    Κυπρος
    Μηνύματα
    367
    Προεπιλογή
    Παιδια το εχω παραγγειλει και εγω... Btw ας μας απαντησουν τις πιο πανω ερωτησεις του nasser γτ ενδιαφερομαι και εγω...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 18-09-10 00:00 #35
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Polyneikos περιμένουμε νεα σου οσο αφορα το Dicana. Εκανες αεροβικη παραλληλα με την διατροφη και προπόνηση.
    Ίδρωνες στα καλα καθουμενα ή την ωρα της προπόνησης ή καποιας δραστηριοτητας?
    Προσωπικά πρόκειται να το χρησιμοποιήσω σε κάποια στιγμή. Είναι στο πρόγραμμα!
    Εκανα αεροβικη,τρεξιμο σε διαδρομο και εστιβα 2 μπλουζες !!
    Γενικα μετα την λήψη του παρατηρησα πως οποιαδήποτε δραστηρια κινηση εκανες ιδρωνες απαυθειας..Στις μεγαλες ζεστες ιδρωνες ετσι κι αλλως.
    Γενικα είναι μια διαφορετικη προσεγγιση στα λιποδιαλυτικα non-stims σκευασματα και αξιζει μια δοκιμη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 18-09-10 00:05 #36
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκανα αεροβικη,τρεξιμο σε διαδρομο και εστιβα 2 μπλουζες !!
    Γενικα μετα την λήψη του παρατηρησα πως οποιαδήποτε δραστηρια κινηση εκανες ιδρωνες απαυθειας..Στις μεγαλες ζεστες ιδρωνες ετσι κι αλλως.
    Γενικα είναι μια διαφορετικη προσεγγιση στα λιποδιαλυτικα non-stims σκευασματα και αξιζει μια δοκιμη.
    Αποτελέσματα στο χάσιμο λίπους είδες;
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-09-10 00:19 #37
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Κοιτα,δεν εχω λιπομετρητη σπίτι ή γυναστηριο να το ελεγξω εγκυρα,παραλληλα η διατροφη κυμανθηκε σε ενα 70% προσοχης και πειθαρχιας και λόγω Αυγουστου και λογω καταστασεων.
    Με τετοια εφίδρωση σιγουρα πεταξε νερα από πανω μου και κρατησε τον μεταβολισμο μου σε μια καλη ταχυτητα.Αυτο μονο μπορω να γραψω υπευθυνα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 29-10-10 23:10 #38
    Mad Scientist
    Το avatar του χρήστη Bane

    Εγγραφή
    07-07-2005
    Μηνύματα
    1.067
    Προεπιλογή
    Κανένα update από τους άλλους 2 που έλαβαν Dicana (NASSER & TRIANTAFYLLOU) ?
    There is no cure for stupidity

    Thermolife International Product Development Manager
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 13-05-11 10:54 #39
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Bane Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κανένα update από τους άλλους 2 που έλαβαν Dicana (NASSER & TRIANTAFYLLOU) ?

    Τις επόμενες 6 εβδομάδες έχω σκοπό να το δοκιμάσω καθως πιστεύω είναι η σωστη περιοδος για μένα. Αναμονή για εντυπώσεις.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 13-05-11 18:40 #40
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    εγω το παιρνω αυτην την περιοδο...δεν εχω καταλαβει ουτε περισσοτερο ιδρωτα ουτε τιποτα...και ειμαι στην δοση 1+1+1 πλεον...
    οταν το τελειωσω θα γραψω ξανα ενα ριβιου...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 13-05-11 22:32 #41
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Ως προς τον ιδρωτα πιστευω καθοριστικο ρόλο παίζει και η περιοδο που το λαμβανεις,αλλα εννοω να εχει 40 βαθμους θερμοκρασία και αλλο 15.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 14-05-11 10:50 #42
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ως προς τον ιδρωτα πιστευω καθοριστικο ρόλο παίζει και η περιοδο που το λαμβανεις,αλλα εννοω να εχει 40 βαθμους θερμοκρασία και αλλο 15.
    βασικα εχει πολλη ζεστη εδω...γυρω στους 27 καθημερινα...για δεδομενα γερμνανιας απλα ψηνομαστε...
    μπορει να δω κατι αργοτερα...παντα ιδρωνα πολυ και μπορει γι αυτο να μην βλεπω διαφορα αλλα θα ξαναγραψω μολις το τελειωσω για στανταρ αποτελεσματα...εννοειται απο θεμα διατροφης τηρουνται ολα 1000 %...σε λιγες εβδομαδες θα σας πω...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 23-07-11 22:47 #43
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    βασικα εχει πολλη ζεστη εδω...γυρω στους 27 καθημερινα...για δεδομενα γερμνανιας απλα ψηνομαστε...
    μπορει να δω κατι αργοτερα...παντα ιδρωνα πολυ και μπορει γι αυτο να μην βλεπω διαφορα αλλα θα ξαναγραψω μολις το τελειωσω για στανταρ αποτελεσματα...εννοειται απο θεμα διατροφης τηρουνται ολα 1000 %...σε λιγες εβδομαδες θα σας πω...
    εκανε τιποτα αυτο τελικα ρε συ gym?
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 23-07-11 22:52 #44
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    εκανε τιποτα αυτο τελικα ρε συ gym?
    α ναι ρε ξεχασα να πω....

    λοιπον κοιτα....θα μπορουσα να πω μουφα αν πχ δεν εβλεπα βελτιωση αλλα το θεμα ειναι οτι το επαιρνα δεν το επαιρνα ,εγω θα συνεχιζα το προγραμμα που ειχα οπως ηταν σχεδιασμενο,δηλαδη παλι ειχα αυξηση στο αεροβιο ενταση κτλ αλλα θα γινοντουσαν με η χωρις αυτο το πραγμα...καταλαβες?

    τωρα εγω τι να πω>?δουλεψε η οχι?



    αντε μωρε μουφα ηταν...χαζομαρες...ουτε ιδρωτα καταλαβα παραπανω λογω ζεστης(ελιωνα ουτως η αλλως) ουτε κ εγω δεν ξερω τι....


    εγω λεω τσου στο ντικανα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 23-07-11 22:53 #45
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    α ναι ρε ξεχασα να πω....

    λοιπον κοιτα....θα μπορουσα να πω μουφα αν πχ δεν εβλεπα βελτιωση αλλα το θεμα ειναι οτι το επαιρνα δεν το επαιρνα ,εγω θα συνεχιζα το προγραμμα που ειχα οπως ηταν σχεδιασμενο,δηλαδη παλι ειχα αυξηση στο αεροβιο ενταση κτλ αλλα θα γινοντουσαν με η χωρις αυτο το πραγμα...καταλαβες?

    τωρα εγω τι να πω>?δουλεψε η οχι?



    αντε μωρε μουφα ηταν...χαζομαρες...ουτε ιδρωτα καταλαβα παραπανω λογω ζεστης(ελιωνα ουτως η αλλως) ουτε κ εγω δεν ξερω τι....


    εγω λεω τσου στο ντικανα!
    ωραια να γλυτωνουμε εξοδα ειναι κ ακριβο οπως κ ολα τα προιοντα της thermolife
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία