Σελίδα 2 από 8 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 115
  1. 12-12-06 21:09 #16

    Εγγραφή
    06-06-2006
    Περ.
    Peiraias-Tabouria
    Μηνύματα
    35
    Προεπιλογή
    OK Euχαριστώ πολύ παιδιά!Επειδή όμως θέλω γρήγορα αποτελέσματα θα μου προτείνετε μια καλή κρεατίνη ή πρωτείνη που έχει μέσα και κρεατίνη?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-12-06 21:35 #17
    Το avatar του χρήστη ANONIO

    Εγγραφή
    28-11-2006
    Περ.
    Heraklio Crete
    Μηνύματα
    245
    Προεπιλογή
    απο κρεατινη θα σου ελεγα την BSN NO-Xplode τωρα πρωτεινη με κρεατινη την nitro tech(γνωμη μου ειναι αυτα)
    H E L L O ! ! ! !
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-12-06 23:36 #18
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Εγω θα σου ελεγα Θανο μια κρεατινη καθαρη μονουδρικη και βαζε μεσα υδατανθρακες.Αν αγορασεις και πρωτεινη ξεχωριστα,περνε τα σε ενα ροφημα,μετα το γυμναστηριο.Την υπολοιπη ημερα παρτα και ξεχωριστα.Δεν πειραζει.Και εν ολιγοις,αν ειναι δυνατον ακολουθησε το αρθρο του ΜΒ.Αnonio το προιον που αναφερεις νομιζω ειναι νιτρικο οξυ και η κρεατινη που περιεχει ειναι σε μικρη ποσοτητα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-12-06 23:55 #19
    Προεπιλογή
    επειδη χρησιμοποιουσα πολλα χρονια πρωτεινες αυξησης βαρους το mass factor ειναι οντως το καλυτερο!εχει την περισοτερη πρωτεινη μεσα,γλουταμινη,πολυ καλες γευσεις ειναι πιστευω απο τα κορυφαια gainer!οσο για τους υδατανθρακες που περιεχει ειναι τετοιας μορφης για να σου προσφερουν την αυξηση ινσουλινης μετα την προπονηση!
    επισης δεν ειναι καλο οι πρωτεινη σου να εχει κ κρεατινη μεσα!
    αν θες κρεατινη παρτην ξεχωριστα αρα αυτο δεν ειναι πλεονεκτημα της mass tech αλλα μειον!αν θες σονυ κ καλα giainer σου προτεινω αυτο αλλα η καλυτερη λυση ειναι καθαρη πρωτεινη και υδατανθρακες ξεχωριστα
    .............MuAy tHAi sPirIT WiNS..................
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-02-07 23:55 #20
    Προεπιλογή Mass-Tech (Muscletech)
    Σκέφτομαι να πάρω το συγκεκριμένο gainer ,τι γνώμη έχετε ;
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 16-02-07 01:35 #21
    Retired mod
    Το avatar του χρήστη gpol

    Εγγραφή
    30-10-2006
    Περ.
    Kerkira
    Μηνύματα
    987
    Προεπιλογή Re: Mass-Tech (Muscletech)
    Αμα εψαχνες λιγο το forum θα εβλεπες οτι γενικα δεν συστηνονται οι πρωτεινες "ογκου" οπως αυτην μου αναφερεις. Οι λογοι ειναι:

    α) ελαχιστη περιεκτικοτητα σε πρωτεινη
    β) "κακοι" υδατανθρακες. Τετοιες σκονες περιεχουν απλους υδατανθρακες (ζαχαρη), που προαγωνουν την αποθηκευση λιπους

    Επομενως παρε καθαρη πρωτεινη και προσθεσε τους υδατανθρακες εσυ
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 16-02-07 11:04 #22
    Προεπιλογή Re: Mass-Tech (Muscletech)
    συμφωνω
    Impossible in Nothing
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 16-02-07 15:02 #23
    Προεπιλογή Re: Mass-Tech (Muscletech)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gpol
    Αμα εψαχνες λιγο το forum θα εβλεπες οτι γενικα δεν συστηνονται οι πρωτεινες "ογκου" οπως αυτην μου αναφερεις. Οι λογοι ειναι:

    α) ελαχιστη περιεκτικοτητα σε πρωτεινη
    β) "κακοι" υδατανθρακες. Τετοιες σκονες περιεχουν απλους υδατανθρακες (ζαχαρη), που προαγωνουν την αποθηκευση λιπους

    Επομενως παρε καθαρη πρωτεινη και προσθεσε τους υδατανθρακες εσυ
    καταρχάς οι πρωτεΐνες όγκου....πάντα περιέχουν γλυκαντικές ουσίες όπως ζάχαρη φρουκτόζη και αυτό για να ανεβάζουν τα επίπεδα της γλυκόζης στο αίμα
    που αυτό έχει σαν αποτέλεσμα να εκκρίνει το ήπαρ μαγαλύτερες ποσότητες ινσουλίνης
    και κατά δεύτερον αν δεν χτυπήσω αναβολές είναι φύση αδύνατος,να πάρω μυϊκή μάζα χωρίς να πάρω λίπος
    γιαυτο εξάλλου υπάρχει και η περίοδος όγκου και η περίοδος γράμμωσης
    Απάντηση με παράθεση
     

  9.  

  10. 16-02-07 15:32 #25
    Προεπιλογή
    μα πως τους χαρακτηρίζεις "κακούς" υδατάνθρακες τότε,και μάλιστα δεν συστήνεται καν τα gainers? Επίσης δεν νομίζω να έχει χαμηλής περιεκτικότητας πρωτεΐνης το συγκεκριμένο προϊόν "αποσο" είδα
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 16-02-07 15:40 #26
    Retired mod
    Το avatar του χρήστη gpol

    Εγγραφή
    30-10-2006
    Περ.
    Kerkira
    Μηνύματα
    987
    Προεπιλογή
    αυτοι οι υδατανθρακες ειναι απαραιτητοι σχεδον μονο για μετα την προπονηση (αντε λιγο και το πρωι). Επομενως ειναι καλυτερο να παρεις μια whey και να προσθεσεις εσυ την γλυκοζη μετα την προπονηση. .... Και μην μπερδευεσαι μπορει να εχει επαρκη ποσοτητα πρωτεινης (πχ 30γρ) αλλα στα ποσα γρ ????
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 16-02-07 18:02 #27
    Προεπιλογή
    Eπισης αυτα τα σκευασματα εχουν συνηθως πρωτεινες απο διαφορες πηγες οι οποιες δεν ειναι οι πιο αποδοτικες για μετα την προπονηση ..
    ενω περνωντας μια whey or isolate εχεις καλυτερη αποροφηση ..
    και εγω αυξησης βαρους επαιρνα εδω κ χρονια αλλα εμαθα μεσω του φορουμ και τα γυωσα!

    ΖΗΤΩ ΤΟ Β.Β.GR
    .............MuAy tHAi sPirIT WiNS..................
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 17-02-07 15:46 #28
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο muaythaispirit
    Eπισης αυτα τα σκευασματα εχουν συνηθως πρωτεινες απο διαφορες πηγες οι οποιες δεν ειναι οι πιο αποδοτικες για μετα την προπονηση ..
    ενω περνωντας μια whey or isolate εχεις καλυτερη αποροφηση ..
    και εγω αυξησης βαρους επαιρνα εδω κ χρονια αλλα εμαθα μεσω του φορουμ και τα γυωσα!

    ΖΗΤΩ ΤΟ Β.Β.GR
    αμα δειτε το avatar μου θα δειτε muscletech μεσα......πριν μπω στο bb ειμουν rookie εγω.....ακουγα τον καθενα.......ζητω το bb!!!!!
    Impossible in Nothing
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 17-02-07 23:36 #29
    Το avatar του χρήστη top_gun

    Εγγραφή
    06-01-2007
    Περ.
    trikala h serres h kamia fora thessaloniki
    Μηνύματα
    32
    Προεπιλογή
    Το έχω πάρει το συγκεκριμενοκαι εχω μεινει αρκετα ευχαριστιμενος γιατι πηρα 3 κιλα σε ενα μηνα!οι υδατανθρακες που εχει ειναι καλης ποιοτητας(καφε ρυζιου) κ η πρωτεινη ειναι πολθ καλης ποιοτιτας(ορου γαλακτος)απλα θα η δωση που πρεπει να περνεις ειναι λιγο μεγαλη!γιατι στα 2 scoop περνεις 20γρ πρωτεινη!οποτε μετα την προπονηση μπορει να χρειαστει να παρεισ κ 3 scoop!αν εισαι σε περιοδο ογκου κ γενικα δεν περνεις ευκολα κιλα παρτο!50 euro κανει κ θα σου κρατησει περιπου ενα μηνα
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 18-02-07 00:15 #30
    Προεπιλογή
    μετα την προπονηση ομως χρειαζεσαι υδατανθρακες οπως μαλτο, δεξτροζη...
    γιαυτο ειναι καλυτερα να τους βαζεις εσυ αναλογα τις αναγκες σου κ να μην περιοριζεσαι με τετοια σκευασματα
    .............MuAy tHAi sPirIT WiNS..................
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 8 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία