Θέμα: Sida Cordifolia

Σελίδα 7 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 5678 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 91 έως 105 από 112
  1. 04-05-11 05:22 #91
    Το avatar του χρήστη Michaelangelo

    Εγγραφή
    19-03-2010
    Περ.
    Kuopio/Finland
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jimmy007 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aνάμεσα στα αλκαλοειδή αυτά περιλαμβάνεται και η εφεδρίνη. Επίσης, 30 mg εφεδρίνης μπορείς να πάρεις μέχρι και από το Sida. Οι δοσολογίες ξεκινούν πιο ψηλά από τα 50 αν και δεν είναι αυτό το θέμα μας.... Επίσης, ο λόγος απαγόρευσης της εφεδρίνης είναι άλλος. Δεν γίνεται να απαγορευτεί κάτι επειδή κάποιον κάνουν υπερδοσολογία.
    Όσο αφορά το ποσοστό λίπους, θα σου συνιστούσα να μην κοιτάς τις μ@λ@κίες που γράφουν οι ζυγαριές γιατί μόνο εκεί θα δεις άτομο με κοιλιακούς να του βγάζει 20% ποσοστό λίπους.
    Μάλλον δεν μπορείς να καταλάβεις ότι το να έχεις 20% λίπος, σημαίνει ότι το 1/5 του βάρους σου είναι λίπος.
    Σε λίγο θα μας πεις ότι οι BBers κατεβαίνουν στους αγώνες με 10% λίπος.....
    Θέλω να μου πεις πόσες κάψουλες Σίντα θέλω για να πάρω 30! Επίσης θέλω να ξέρω πως γίνεται να περιλαμβάνεται εφεδρίνη στα αλκαλοειδή ενώ αυτά τα αλκαλοειδή είναι της εφεδρίνης.

    Επειδή τυχάνει να ξέρω με τι ζμηχανηματα τα βγάζετε και εγώ να βλέπω τις αξιόπιστες ιατρικές των χιλιάδων ευρώ, εγώ θα σου πω ότι το ποσοστό που θα δεις εσύ για να χαίρεσαι με 16%, είναι ίσως και 25%!!! (Εγώ με 90 κιλά μια χαρά κοιλιακούς είχα, με 78 απλά είναι πολύ πιο κομμάτια, αλλά και στα 90 δεν ήταν άσχημα και σίγουρα είχα πάνω από 20% τότε!). Πάτε και βλέπετε ότι βλακώδεις μετρήσεις κάνουν στα γυμναστήρια και στα body-line η με ζυγαριές από τα LIDL, που γράφουν κατά μέσο όρο τουλάχιστον 30% κάτω από το πραγματικό λίπος για να χαίρεστε!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Michaelangelo : 04-05-11 στις 05:24
    Insta: @savvoulidis.sportstherspy
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-05-11 11:25 #92
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Michaelangelo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θέλω να μου πεις πόσες κάψουλες Σίντα θέλω για να πάρω 30! Επίσης θέλω να ξέρω πως γίνεται να περιλαμβάνεται εφεδρίνη στα αλκαλοειδή ενώ αυτά τα αλκαλοειδή είναι της εφεδρίνης.

    Επειδή τυχάνει να ξέρω με τι ζμηχανηματα τα βγάζετε και εγώ να βλέπω τις αξιόπιστες ιατρικές των χιλιάδων ευρώ, εγώ θα σου πω ότι το ποσοστό που θα δεις εσύ για να χαίρεσαι με 16%, είναι ίσως και 25%!!! (Εγώ με 90 κιλά μια χαρά κοιλιακούς είχα, με 78 απλά είναι πολύ πιο κομμάτια, αλλά και στα 90 δεν ήταν άσχημα και σίγουρα είχα πάνω από 20% τότε!). Πάτε και βλέπετε ότι βλακώδεις μετρήσεις κάνουν στα γυμναστήρια και στα body-line η με ζυγαριές από τα LIDL, που γράφουν κατά μέσο όρο τουλάχιστον 30% κάτω από το πραγματικό λίπος για να χαίρεστε!
    Εγω οπως και οι περισσοτεροι φανταζομαι δεν σε πιστευουμε!!!

    Βαλε φωτο, να μας διαψευσεις!! και πως ησουν στο +20% λιπος και τωρα!!!

    Δηλαδη οι μας λες οτι στην πραγματικοτητα δεν υπαρχει μονοψηφιο % λιπους???

    Οι (σωστες) μετρησεις με dexa και bod pod και αυτες αχρηστες ειναι?

    Δεν καταλαβαινω...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-05-11 13:35 #93
    Το avatar του χρήστη jimmy007

    Εγγραφή
    20-09-2010
    Περ.
    Athens,Greece
    Μηνύματα
    1.522
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Michaelangelo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θέλω να μου πεις πόσες κάψουλες Σίντα θέλω για να πάρω 30! Επίσης θέλω να ξέρω πως γίνεται να περιλαμβάνεται εφεδρίνη στα αλκαλοειδή ενώ αυτά τα αλκαλοειδή είναι της εφεδρίνης.

    Επειδή τυχάνει να ξέρω με τι ζμηχανηματα τα βγάζετε και εγώ να βλέπω τις αξιόπιστες ιατρικές των χιλιάδων ευρώ, εγώ θα σου πω ότι το ποσοστό που θα δεις εσύ για να χαίρεσαι με 16%, είναι ίσως και 25%!!! (Εγώ με 90 κιλά μια χαρά κοιλιακούς είχα, με 78 απλά είναι πολύ πιο κομμάτια, αλλά και στα 90 δεν ήταν άσχημα και σίγουρα είχα πάνω από 20% τότε!). Πάτε και βλέπετε ότι βλακώδεις μετρήσεις κάνουν στα γυμναστήρια και στα body-line η με ζυγαριές από τα LIDL, που γράφουν κατά μέσο όρο τουλάχιστον 30% κάτω από το πραγματικό λίπος για να χαίρεστε!
    Η εφεδρίνη είναι ένα από τα διάφορα αλκαλοειδή.Μάλλον έχεις μπερδέψει την εφεδρίνη με το φυτό στο οποίο παράγεται, την εφέδρα.
    Για να πάρεις 30 mg από το Sida, πρέπει να πάρεις παραπάνω από 30 mg αλκαλοειδή, δηλαδή περίπου πάνω από 300-350 Sida. Tώρα το πόσο ακριβώς δεν μπορώ να σου το πω αν δεν ξέρω την ακριβή % περιεκτικότητα σε εφεδρίνη.
    Τώρα για το ποσοστό λίπους δεν πρόκειται να ασχοληθώ με αυτά που λες. Σου είπα αυτά που πιστεύω, αν 8ες ξαναδιάβασε τα για να διαπιστώσεις τι σημαίνει 20 και 30% λίπος. Καλά αυτό για απόκλιση 30% είναι γελοίο...
    Δημοκρατία έχουμε. Μπορείς να πιστεύεις ότι θες. Απλά πρόσεχε μην εκτίθεσαι με αυτά που λες...
    Και η συζήτηση κλείνει εδώ γιατί το topic αφορά την αξιολόγηση του OEP και έχουμε ξεφύγει πολύ..
    Αν θες να πεις κάτι σχετικά με αυτό,τότε πες το..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 05-05-11 15:07 #94
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    μεταφερθηκαν καποια ποστ απο εδω OxyElite Pro (USPlabs)
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 05-05-11 21:29 #95
    Προεπιλογή ephedrine
    Καθως δεν εχω αδεια στη χημικη υποστηριξη αποφασισα να το γραψω εδω μιας και το sida cordifolia εφεδρινη ειναι....Μια γνωστη μου παίρνει εφεδρινη HCL 8mg ΚΑΙ 100mg καφεινη.1 /10 δλδ.Το θέμα που με απασχολεί είναι οτι όταν την πιάνει το crash δλδ ακριβώς μετα απο 6 ώρες μ λεει οτι νιώθει τσιμπήματα στην καρδιά οχι στο στέρνο ουτε στην πλάτη....απλα ψηλα στο πάνω μέρος της καρδιας τα οποια είναι στιγμιαία και αραιά μεταξύ τους.Το θέμα είναι οτι γίνεται όταν ξεκουράζεται και όχι όταν είναι σε εγρήγορση...μπορεί κάποιος να μ απαντήσει στο αν και πόσο σημαντικά είναι αυτα τα τσιμπήματα?Σας ευχαριστώ πολύ

    υ.γ το άτομο είναι υγιές και πέρνει δύο δόσεις την ημέρα ανα 6 ώρες.(εγω ο ίδιος έχω δοκιμάσει στο παρελθόν αλλα δεν μ το κανε τοσο συχνα)
    καλο ταξιδι Κωστα...Θα μας λειψεις!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 05-05-11 21:32 #96
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pikolo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καθως δεν εχω αδεια στη χημικη υποστηριξη αποφασισα να το γραψω εδω μιας και το sida cordifolia εφεδρινη ειναι....Μια γνωστη μου παίρνει εφεδρινη HCL 8mg ΚΑΙ 100mg καφεινη.1 /10 δλδ.Το θέμα που με απασχολεί είναι οτι όταν την πιάνει το crash δλδ ακριβώς μετα απο 6 ώρες μ λεει οτι νιώθει τσιμπήματα στην καρδιά οχι στο στέρνο ουτε στην πλάτη....απλα ψηλα στο πάνω μέρος της καρδιας τα οποια είναι στιγμιαία και αραιά μεταξύ τους.Το θέμα είναι οτι γίνεται όταν ξεκουράζεται και όχι όταν είναι σε εγρήγορση...μπορεί κάποιος να μ απαντήσει στο αν και πόσο σημαντικά είναι αυτα τα τσιμπήματα?Σας ευχαριστώ πολύ

    υ.γ το άτομο είναι υγιές και πέρνει δύο δόσεις την ημέρα ανα 6 ώρες.(εγω ο ίδιος έχω δοκιμάσει στο παρελθόν αλλα δεν μ το κανε τοσο συχνα)
    δεν εχει σχεση φιλε μου το sida με την ephedrine hcl η hcl θελει τεραστια προσοχη διοτι ακομη και στα 30μγ μπορει να σου κανει ζημιες....και απορω που την βρηκατε ειναι απαγορευμενη και ισως η μονη δραστικη....
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 05-05-11 21:36 #97
    Προεπιλογή
    αμα θες μπορω να σ πω σε pm .... μπορείς όμως να μ πεις για τα τσιμπήματα π ρώτησα?σε ευχαριστω
    καλο ταξιδι Κωστα...Θα μας λειψεις!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 05-05-11 21:38 #98
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pikolo Εμφάνιση μηνυμάτων
    αμα θες μπορω να σ πω σε pm .... μπορείς όμως να μ πεις για τα τσιμπήματα π ρώτησα?σε ευχαριστω
    κοιταξε εγω αυτα τα τσιμπηματα τα χα οταν επινα 3-4 μετριους,ισως ειναι απ την καφεινη,ισως και απο τα 2,αν πινει καφεδες και το παιρνει καλυτερα να τους κοψει...
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 05-05-11 21:40 #99
    Προεπιλογή
    είναι κάτι το επικίνδυνο λες?Απο τις γενικές απαντησεις π χω πάρει μ λένε οτι είναι λογο κούρασης....τωρα δεν ξερω....
    καλο ταξιδι Κωστα...Θα μας λειψεις!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 05-05-11 21:41 #100
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pikolo Εμφάνιση μηνυμάτων
    είναι κάτι το επικίνδυνο λες?Απο τις γενικές απαντησεις π χω πάρει μ λένε οτι είναι λογο κούρασης....τωρα δεν ξερω....
    δε ξερω,απλα πες της να κοψει καφεδες κ εννοειται τσιγαρα-ποτα αν καπνιζει....
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 05-05-11 21:44 #101
    Προεπιλογή
    δεν καπνιζει και η μονη καφεινη ειναι απο καψουλα μαζι με την εφεδρινη.....κανεισ αλλοσ παιδια?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη pikolo : 05-05-11 στις 22:21
    καλο ταξιδι Κωστα...Θα μας λειψεις!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 10-05-11 14:07 #102
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    καποια ποστ μεταφερθηκαν στα οφ τοπικ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 12-05-11 18:47 #103
    Το avatar του χρήστη Michaelangelo

    Εγγραφή
    19-03-2010
    Περ.
    Kuopio/Finland
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    καποια ποστ μεταφερθηκαν στα οφ τοπικ.
    Έπρεπε να μεταφερθούν και αλλα εφόσον έγινε αυτό. Δεν μπορεί να λέει ο καθένας το μακρύ και το κοντό του, ενώ δεν ξέρει την τυφλά του να με λέει ψεύτη και να μην απαντάω, e?
    Insta: @savvoulidis.sportstherspy
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 17-05-11 23:28 #104
    Προεπιλογή που μπορω να βρω Sida Cordifolia
    ρε παιδια που μπορω να αγορασω Sida Cordifolia? ειμαι απο θεσνικη
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 17-05-11 23:29 #105
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ellada δεν πουλανε φιλε..μονο απεξω..
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 7 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 5678 ΤελευταίαΤελευταία