Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 39
  1. 11-05-10 01:59 #16

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο The Rock Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μήπως είναι ο Κτιστάκης ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-05-10 02:40 #17
    The Researcher
    Το avatar του χρήστη The Rock

    Εγγραφή
    28-08-2009
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.553
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ονομα Labrada δεν σου λεει κατι
    Σοβαρά αυτός είναι ? Πραγματικά δεν τον κατάλαβα .....ούτε πήγε το μυαλό μου. Πολύ μικρός σε ηλικία πρέπει να ναι γιατί δεν τον αγναγνώρισα καν.
    The last three or four reps is what makes the muscle grow. This area of pain divides the champion from someone else who is not a champion. That's what most people lack, having the guts to go on and just say they'll go through the pain no matter what happens.
    Arnold Schwarzenegger
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-05-10 10:04 #18
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    Παιδιά δεν είναι ουτε ο Κτιστάκης, ούτε ο Labrada...

    Ποιος άλλος θα δοκιμάσει;

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-05-10 10:08 #19
    Προεπιλογή
    Μηπως ειναι ο Τσουνάκης?????????
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-05-10 10:10 #20
    Το avatar του χρήστη D.ANTONIADIS

    Εγγραφή
    03-12-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    318
    Cool
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά δεν είναι ουτε ο Κτιστάκης, ούτε ο Labrada...

    Ποιος άλλος θα δοκιμάσει;

    ΜΒ
    MUSCLEBOSS
    D.ANTONIADIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 11-05-10 10:10 #21
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Μαρία Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μηπως ειναι ο Τσουνάκης?????????
    Σωστά Μαρία!!! Νίκος Τσουνάκης και Σάκης Πεφάνης το 1993 αν δεν κάνω λάθος.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο D.ANTONIADIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    MUSCLEBOSS
    Χαχα, όχι Διονύση, δεν είμαι τόσο παλιός.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 11-05-10 11:22 #22
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σωστά Μαρία!!! Νίκος Τσουνάκης και Σάκης Πεφάνης το 1993 αν δεν κάνω λάθος.

    Πηρα λιγο και την βοηθεια του κοινου!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 11-05-10 15:54 #23
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    αν το έβλεπα πιο μπροστα θα το έγραφα για τον νικο τον τσουνακη ,αλλα και η μαρία καλή παίχτρια ο λαμπράντα συνήθως είχε μουστάκι αν και το ξύριζε μερικές φορες αλλα δεν θα φορούσε μπλούζα MLO γιατι στην αμερική δεν ήταν διαδεδομένη
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 02-01-11 20:46 #24
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Mερικες ακομα φωτογραφίες του Σακη Πεφανη


    Όνομα: pefanis.jpg Εμφανίσεις: 2838 Μέγεθος: 117,2 KB
    Όνομα: 4.jpg Εμφανίσεις: 2448 Μέγεθος: 70,5 KB

    Όνομα: pefanis3.jpg Εμφανίσεις: 2842 Μέγεθος: 150,8 KB

    Όνομα: pefanis2.jpg Εμφανίσεις: 2526 Μέγεθος: 195,8 KB


    Όνομα: pefanis1.jpg Εμφανίσεις: 2531 Μέγεθος: 70,9 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 12-05-11 22:22 #25
    Προεπιλογή
    ο σακης ειναι κ πολυ ειλικρινης,σε καποια πραματα που τον ρωτησα σχετικα με κατι φωτογραφιες του που εχει στο μαγαζι του!!δεν κρυβεται πισω απο το δαχτυλο του,τον παραδεχομαι!!!
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 11-09-11 18:00 #26
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Nα προσθεσω 2 πολυ ωραιες πόζες του Σακη Πεφανη.

    Όνομα: IMG_0001.jpg Εμφανίσεις: 1803 Μέγεθος: 167,9 KB

    Όνομα: IMG_0002.jpg Εμφανίσεις: 1818 Μέγεθος: 316,0 KB

    Ειναι πολυ σημαντικο να αναφερουμε πως υπάρχουν αθλητες που παίζαν σε κατηγορίες 80-85 κιλων (με μεσαιο-χαμηλο υψος) που όμως ήταν τόσο καλοδουλεμενοι που φαίνονται πολυ περισσότερα κιλα,με τρομερη ποιότητα και μυικη πυκνότητα.
    Μπορουν καλλιστα αυτοι οι αθλητες να αποτελεσουν πρότυπο και οχι φρενο σε νεότερους αθλητες όπου λογω σωματοδομης ίσως δεν μπορουν να φτασουν ή και να πλησιασουν τα 100 κιλα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 11-09-11 22:04 #27
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    Ώραίες φωτογραφίες! Ευχαριστούμε Κώστα!

    Πάντα μου άρεσε το σώμα του Πεφάνη, καθώς συνδύαζε μυική μάζα, γράμμωση, αλλά και αισθητική.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 13-09-11 12:12 #28
    Προεπιλογή Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΙΑ
    Ο Σακης ειναι φιλος μου και συναθλητης μου.Θελω να σας πω κατι και επιθυμω να το παρετε τοις μετρητοις.Μακαρι, καθε αθλητης ,να νοιωσει τη χαρα της αμιλλας του αθλητισμου, οπως την εννοιωσα εγω, οταν κατεβηκαμε με το Σακη ,στην ιδια κατηγορια το 1987.Συνιθιζουμε, ετσι για τους τυπους ,να λεμε ευγενικα λογια για τους συναθλητες μας.Σε αυτη τη περιπτωση δεν υπαρχει τιποτε το τυπικο η συμβατικο.Ο Σακης ο Πεφανης, ειναι ενας μεγαλοπρεπεστατος αθλητης, που μπορει να παραδεχεται και να ομολογει ,ευθαρσως ,τα καλα στοιχεια του συναθλητη του ,ακομα και τη στιγμη του αγωνα, πριν ακομα βγουν τα αποτελεσματα.Κανενα επαθλο,καμμια διακριση ,δε μπορει να σου δωσει τετοια χαρα ,οπως σου δινει η απλοχερη αναγνωριση, απο τον ιδιο σου τον <<αντιπαλο>>.Εχω βιωσει τοσες πικρες στον αθλητισμο ,ωστε δεν περιμενα οτι θα ερχοταν ημερα, που η μοιρα θα μου επεφυλασσε τετοια τυχη ,οπως η τυχη, του να εχω ,για <<αντιπαλο>> μου ,ενα τοσο αγνο και συγχρονως, κορυφαιου επιπεδου αθλητη.Διαβαζα σε διαφορα βιβλια ,οτι ο αθλητισμος διαφερει απο τον πολεμο, στο οτι στον αθλητισμο ,αγαπας τον αντιπαλο σου ενω στον πολεμο οχι.Πιστευα οτι αυτα που διαβαζα ηταν (κατα το κοινως λεγομενο) σαλτσες .Να ομως ,που τελικως ειχα αδικο, και βιωσα μια αντιστοιχη εμπειρια που δικαιωσε τα προαναφερθεντα γραφομενα των κοινωνιολογων.
    Σαν αθλητης βεβαια ο Σακης ειναι ,σαφως ,παραδειγμα προς μιμηση.Μια δυσκολη ομως μιμηση ,αφου επι τοσες δεκαετιες διατηρει κορυφαια φορμα (χωρις πτωσεις η αλλα προβληματα), και μπορει ,μεσα σε μερες, να φτασει σε αγωνιστικο επιπεδο οποτε θελει ακομα και σημερα.Εχει διαγωνιστει αμετρητες φορες, παντα σε καταπληκτικη κατασταση, και σε διεθνεις δυσκολους αγωνες, και σε πληθος επιδειξεων.Ολα αυτα ανετα (εννοω χωρις καταχρησεις) γι'αυτο ,και ενω εναι σε αυτη την ηλικια, εναι σε τετοια φορμα.Τον ειδα πριν απο δυο τρεις μερες στο μαγαζι του, και εδειχνε τοσο καλα, που στην αρχη νομιζα οτι ετοιμαζεται για αγωνες.Μια και ειπα μαγαζι να συμπληρωσω οτι και σαν επιχειρηματιας δεν παει πισω, αφου διαθετει ενω εκπληκτικο χωρο απο τους καλυτερους και πιο ολκληρωμενους που εχω δει.
    Ολοκληρωμενος και αξιος ,λοιπον , ο φιλος μου ο Σακης Πεφανης και θα ηθελα (ειδικα οι νεοι) να μελετησουν προσεκτικα τη πορεια του και τη φιλοσοφια του.


    Υ.Γ.
    Παρεμφερεις αθλητικε εμπειριες ειχα την απιστευτη τυχη να τις νιωσω και με εναν αλλο αθλητη ,τον Μιχαλη τον Ανδρουλακη.Δεν επεκτεινομαι ομως αλλο, διοτι εδω μιλαμε για τον Σακη.Για να ειμαι ομως δικαιος ,κανω αυτη την αναφορα, γιατι δεν ξερω που να γραψω και τις αντιστοιχες εμπειριες με τον Μιχαλη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 13-09-11 18:33 #29
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    εγω διαβάζοντας αυτα δεν θα μπορούσα να μην αντιδράσω γιατι και τον σάκη τον ξέρω πολυ καλα ακόμη και τωρα αραια τα λέμε και τηλεφωνικά , αλλα παίξαμε μαζί σε αγώνες και στο εξωτερικό αν και σε διαφορετικές κατηγορίες και ξέρω καλα την ποιότητά του σαν άνθρωπο και αθλητή

    αλλα και τον άλλο που ανέφερες τον μιχάλη ανδρουλάκη , δεν έχω λόγια αξιαγάπητος άνθρωπος και τα λέμε αρκετα συχνά σε αγώνες και εκθέσεις όταν βρεθούμε και νομίζω είναι αθλητής που αξίζει να του κάνουμε ενα ξεχωριστο τόπικ , δεν θυμάμε αν το έχουμε ήδη κάνει

    γι ατο λέμε τα μπράτσα δεν μένουν για πάντα αλλα η εντύπωση και η ποιότητα που έχει ο καθε αθλητής σαν άνθρωπος αυτα μένουν
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 24-02-16 22:22 #30
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Σάκης Πεφάνης, από τις αξιοζήλευτες σωματικές διαπλάσεις, τον συναντάμε ακόμα στους αγώνες



    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία