Σελίδα 2 από 8 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 113
  1. 18-06-10 20:54 #16
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο constantine... Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα φίλοι μου. Θέλω να δηλώσω πως και εγώ πείστηκα από τον πωλητή του χορηγού και αγόρασα την συγκεκριμένη πρωτείνη και ένα θα πω, πως είναι η καλύτερη πρωτείνη που έχω δοκιμάσει.τι nitrotech, τι myofusion και whey της ΟΝ... σε κρατάει απίστευτα, δίνει φοβερή ενέργεια σου δίνει BCAA's (14gr) και νοιώθεις τη διαφορά ήδη από την πρώτη βδομάδα. Παρεπιμπτόντως δεν με φούσκωσε, που συνήθως ένα θέμα το έχω.... Δοκιμάστε την παιδιά αξίζει και συμφέρει είναι ξεκάθαρα τρια συμπληρώματα σε ένα.
    τι σχεση εχεις με την εταιρια?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 18-06-10 21:26 #17
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι σχεση εχεις με την εταιρια?
    ας το μην την ψαχνεις,εχουν ξαναεμφανιστει τετοιου τυπου μυν.απτο "πουθενα"
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 21-06-10 13:10 #18
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    ας το μην την ψαχνεις,εχουν ξαναεμφανιστει τετοιου τυπου μυν.απτο "πουθενα"
    συγνωμη δεν μπορει καποιος να πει την γνωμη του? χουντα εχουμε, εγω μια αποψη ειπα, δεν εβαλα σε κανενοσ το λαιμο το μαχαιρι για να μου ασκητε κριτικη. εκτος αν ολα τα μελη δεν εχουν ισα δικαιωματα.

    ευχαριστω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 21-06-10 14:08 #19
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο constantine... Εμφάνιση μηνυμάτων
    συγνωμη δεν μπορει καποιος να πει την γνωμη του? χουντα εχουμε, εγω μια αποψη ειπα, δεν εβαλα σε κανενοσ το λαιμο το μαχαιρι για να μου ασκητε κριτικη. εκτος αν ολα τα μελη δεν εχουν ισα δικαιωματα.

    ευχαριστω.
    ειπε κανεις οτι δεν μπορει καποιος να πει τη γνωμη του?

    και εμεις ειπαμε τη δικια μας

    ναι οκ, πρωτο σου ποστ και ξεθαβεις thread ενος μηνα πριν
    δεν συμετεχεις καθολου στο φορουμ παρα μονο σ'αυτο το thread, αλλο ποστ δεν νομιζω να κανεις αν ηταν θα το ειχες κανει ηδη.

    αν εισαι απο εταιρια πες το ελευθερα δεν εχουμε χουντα

    κανεις δεν θα σε στειλει διακοπες στο long-island
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 21-06-10 15:20 #20
    Το avatar του χρήστη Ramrod

    Εγγραφή
    21-03-2010
    Περ.
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    2.348
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο constantine... Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δοκιμάστε την παιδιά αξίζει και συμφέρει είναι ξεκάθαρα τρια συμπληρώματα σε ένα.
    Τα προηγούμενα οκ, ήταν η αποψή σου, αλλά αυτή η φράση στα μάτια όλων μας κάνει λίγο σα σποτ απο διαφήμιση, ή όπως είπες σα τα λόγια πωλητή . Κάτι τέτοια λένε για να σου τις πλασάρουν, ξέρω γιατί την έχω πατήσει...

    Συμφωνώ με τον Devil, είναι λιγάκι υποπτο, πρώτο ποστ και "διαφημίζεις" ένα προϊόν το οποίο δεν είναι και απο τα πιο γνωστά, τι περίμενες μα σκεφτούν όλοι?

    Και όλα αυτα φιλικά στα λέω, και την άποψή σου μπορείς να πεις και τα πάντα, απλά ο τρόπος συνήθως μετράει...

    Μάθε τι χρειάζεται το σώμα σου και γιατί...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 22-06-10 12:51 #21
    Προεπιλογή
    οντως ο τροπος μετραει, αλλα οχι και να με κατηγορειτε ημαρτον δηλαδη...σας συγχωρω....
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-07-10 21:01 #22
    Το avatar του χρήστη chris corfu

    Εγγραφή
    09-07-2010
    Περ.
    Κέρκυρα
    Μηνύματα
    465
    Προεπιλογή
    καλησπερα παιδες, μου προτεινε ενα φιλαρακι την εν λογω πρωτεινη και την ειχα δοκιμασει σε φραουλα και μπορω να πω οτι ηταν η πιο ωραια γευση(φραουλα) που εχω δοκιμασει, τωρα την ξαναπηρα σε σοκο και δυστυχως δεν με ξετρελαινει και τοσο αλλα το καλο ειναι οτι εχει πολυ καλη διαλυτοτητα 9/10 και δεν με φουσκωνει, παντωσ δεν μπορω μετα απο 5 χρονια γυμναστικης και 4 στη χρηση πρωτεινων να "καταλαβω" διαφορά περα της γευση κ διαλυτοτητας αναμεσα σε whey πρωτεινες.. αυτα που λετε για boost κτλ μονο με καποια κρεατινη κτλ νομιζω πωσ μπορεις να δεις κατι,επομενωσ το συμπερασμα που εχω βγαλει ειναι οτι καλη πρωτεινη θα πειις για καποια που εχει καλη διαλυτοτητα κ δεν σε φουσκώνει πανω απο ολα και μετα ειναι η γευση... αυτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-07-10 21:28 #23
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chris corfu Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα παιδες, μου προτεινε ενα φιλαρακι την εν λογω πρωτεινη και την ειχα δοκιμασει σε φραουλα και μπορω να πω οτι ηταν η πιο ωραια γευση(φραουλα) που εχω δοκιμασει, τωρα την ξαναπηρα σε σοκο και δυστυχως δεν με ξετρελαινει και τοσο αλλα το καλο ειναι οτι εχει πολυ καλη διαλυτοτητα 9/10 και δεν με φουσκωνει, παντωσ δεν μπορω μετα απο 5 χρονια γυμναστικης και 4 στη χρηση πρωτεινων να "καταλαβω" διαφορά περα της γευση κ διαλυτοτητας αναμεσα σε whey πρωτεινες.. αυτα που λετε για boost κτλ μονο με καποια κρεατινη κτλ νομιζω πωσ μπορεις να δεις κατι,επομενωσ το συμπερασμα που εχω βγαλει ειναι οτι καλη πρωτεινη θα πειις για καποια που εχει καλη διαλυτοτητα κ δεν σε φουσκώνει πανω απο ολα και μετα ειναι η γευση... αυτα...

    αν δν κανω λαθος αυτη δν ειναι whey αλλα πρωτεινη 8 πηγων
    αν ειμαι φαουλ διοθωστε με
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-07-10 22:00 #24
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο arisfwtis Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν δν κανω λαθος αυτη δν ειναι whey αλλα πρωτεινη 8 πηγων
    αν ειμαι φαουλ διοθωστε με
    Δεν είσαι φάουλ,έτσι είναι
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 22-07-10 02:32 #25
    Το avatar του χρήστη chris corfu

    Εγγραφή
    09-07-2010
    Περ.
    Κέρκυρα
    Μηνύματα
    465
    Προεπιλογή
    σορρυ λαθος η εκφραση whey απλα εννοω οτι ειναι μια 80αρα(79 κομα κατι για την ακριβεια) πρωτεινη χωρις μιξη με κρεατινη που να την κανει φορμουλα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 14-10-10 00:54 #26
    Προεπιλογή
    Την αγορασα και εγω προχθες να τη δοκιμασω και για να αλλαξω τη Gaspari Myofusion που επερνα κανα τετραμηνο!

    Τη χρησιμοποιώ το πρωι, 2 scoup μαζι με 50 γρ βρωμη κα 2 κουταλιες του γλυκου μελι και το βραδυ ένα scoup με νερο.

    Διαλυτότητα 10/10

    Γευση 6/10.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Konstantinos. : 01-02-11 στις 22:08 Αιτία: διορθωση
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 21-11-10 00:41 #27
    Προεπιλογή
    Πηγα πριν 3 μερες σε ενα x-treme store για να παρω μια καθαρη πρωτεινη γιατι ξεκιναω διατροφη.Μη ξεροντας οτι προμοταρουν την συγκεκριμενη εταιρια ο τυπας εκει με τα λογια του με εκανε και την πηρα.Σαν γευση ειναι μετρια μπορω να πω.Το θεμα ειναι οτι λεει επανω 2 σκουπακια την φορα αλλα πιστευω οτι ειναι υπερβολη...Αν δειτε ενα σκουπακι που εχει,ειναι σαν φλιτζανι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 21-11-10 02:37 #28
    Το avatar του χρήστη Ramrod

    Εγγραφή
    21-03-2010
    Περ.
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    2.348
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MiKeS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πηγα πριν 3 μερες σε ενα x-treme store για να παρω μια καθαρη πρωτεινη γιατι ξεκιναω διατροφη.Μη ξεροντας οτι προμοταρουν την συγκεκριμενη εταιρια ο τυπας εκει με τα λογια του με εκανε και την πηρα.Σαν γευση ειναι μετρια μπορω να πω.Το θεμα ειναι οτι λεει επανω 2 σκουπακια την φορα αλλα πιστευω οτι ειναι υπερβολη...Αν δειτε ενα σκουπακι που εχει,ειναι σαν φλιτζανι.
    Κλασσικά xtreme....

    Και αμα είναι σα φλυτζάνι?Αφού 2 σκούπ λέει...και παραπάνω μπορεί να χρειάζεται ο οργανισμός, δεν είναι στανταρ αυτά...
    Μάθε τι χρειάζεται το σώμα σου και γιατί...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 21-11-10 20:37 #29
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MiKeS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πηγα πριν 3 μερες σε ενα x-treme store για να παρω μια καθαρη πρωτεινη γιατι ξεκιναω διατροφη.Μη ξεροντας οτι προμοταρουν την συγκεκριμενη εταιρια ο τυπας εκει με τα λογια του με εκανε και την πηρα.Σαν γευση ειναι μετρια μπορω να πω.Το θεμα ειναι οτι λεει επανω 2 σκουπακια την φορα αλλα πιστευω οτι ειναι υπερβολη...Αν δειτε ενα σκουπακι που εχει,ειναι σαν φλιτζανι.
    Την ιδια παιρνω και εγω τωρα 2 εβδομαδες σε γευση βανίλια.Μια χαρα είναι ,πολύ καλή διαλύτότητα και απο γεύση για 8 πηγών σύμπλεγμα πίνεται ευχάριστα.Επειδή το scoop της είναι 30 γρ μη βάζεις 2 ειδικά αν την πίνεισ με γάλα.1 σκοοπ είναι αρκετό και μετα τη προπόνηση 1,5 με λίγο υδατάνθρακα.Αν βάλεις 2 πας στα 60 γρ με το νερό και αν την αραιώσεις με γάλα πας 80 + .Ανάλογα τα κιλά σου και μισό να βάλεις με γάλα για γεύμα είσαι μια χαρά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 22-11-10 12:39 #30
    Το avatar του χρήστη GyM=life

    Εγγραφή
    31-10-2010
    Περ.
    Switzerland
    Μηνύματα
    685
    Προεπιλογή
    και εγω την εξης πηρα και δοκιμασα...ενταξι οπως καθε πωλητης κοιταει να πουλησει αλλα απο οτι εχω παρατηρησει τα xtr stores τουλαχιστον εδω π ειμαι εγω και μιλαω με πολους και στο γυμναστηριο και τα λοιποα και ποδοσφαιριστες και boxers μου εχουν πει οτι δεν ειναι ευχαρηστημενοι με την gold standar και οτι ειναι παρα πολλυ ευχαρηστιμενοι με την warriolab complete 8!ετσι και εγω πηρα να δω αυτη!μπορω να πω οτι εχει πολλυ ωραια γευση σαν βανιλια "η κοπελα μ λεει οτι μυριζει σαν ψαροτροφη xD χαχα..."και απο διαλυτοτητα καλη ειναι και δεν με φουσκωνει...και πανω π λετε για να την πουλησουν...εγω ακουσα απο τον ξαδερφο μ π ειναι στα xtr stores οτι κοιτανε να πουλησουν την gold γιατι εχει μηνει στα ραφια και δεν τραβαει ποια!απλα ονομα στο μαγαζι!οσο για την τιμη 1ευρο διαφορα...κλαιν!!!
    Failure is not the worst thing in the world...the very worst is not to try...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 8 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία