Σελίδα 5 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 75 από 113
  1. 28-02-11 23:45 #61
    Το avatar του χρήστη chris corfu

    Εγγραφή
    09-07-2010
    Περ.
    Κέρκυρα
    Μηνύματα
    465
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Varta Εμφάνιση μηνυμάτων
    1scoop παιζει να ειναι και 60γρ....
    παιδες, 30γρ εχει ανα σκουπ η εν λογω πρωτεινη.. προτεινουν δοση 2 σκουπ αλλα ειναι υπερβολικο, να χρησιμοποιειτε ενα.
    ειμαι μικρος,λιγο πρυσμενος,λιγο καπως,,
    αληθεια δεν σας βλεπω απο ψηλα πως ειναι ο πατος???!!!


    train hard, feel good
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 01-03-11 00:04 #62
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chris corfu Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδες, 30γρ εχει ανα σκουπ η εν λογω πρωτεινη.. προτεινουν δοση 2 σκουπ αλλα ειναι υπερβολικο, να χρησιμοποιειτε ενα.
    Thanks
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 18-06-11 23:44 #63
    Προεπιλογή
    Την πηρα και γω χθες με γευση σοκολατα. Απο γευση και διαλυτοτητα ειναι καλη(την πρωτεινη τη χτυπαω παντα στη φραπεδιερα).
    Προσωπικα βαζω ενα φτυαρι... εεε scoop ηθελα να πω το πρωι μαζι με το πρωινο και το βραδυ πριν τον υπνο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-03-12 12:10 #64
    Προεπιλογή complete
    γεια σας παιδια και απο μενα καινουριοσ εδω περα,και ειδα θεμα για την πρωτεινη την λεγομενη 8αρα ηθελα να πω οτι την ειχα παρει και στο παλιο κουτι της αλλα και στο καινουριο μιασ και ειχα διαβασει ενα φυλαδδιακη τησ ον που ελεγε για ολεσ τησ πρωτεινεσ τι ωρα ειναι καλο να τισ περνουμε και για ποιο λογο πηγα να αγορασω λοιπον την προ κομπλεξ τησ ον αλλα η τιμη τησ απλησιαστη για τοσα κιλα πρωτεινη επικεντρωθηκα σ πρωτεινη πολλων πηγων για το λογο οτι προτιμουσα να τρεφομαι απο πολλεσ πηγεσ πρωτεινησ και οχι μονο απο γαλα και ετσι αγορα στον κομπλετε 8 τησ γουοριορλαμπ μαρεσε αρκετα διαλυτοτηα σ μενα καλη και γευση μετρια σχεδον απο τοτε που ξεκινησα με συμπληρωμα ξεκινησα με αυτην την εταιρεια μονο σ πρωτεινη και αμινοξεα απλα αυτο που διαβασα παραπανω ειναι οτι δεν μπορω να καταλαβω πωσ εβαλε 4 κιλα με καθαρη πρωτεινη !!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 30-03-12 12:15 #65
    Το avatar του χρήστη s0k0s

    Εγγραφή
    10-03-2012
    Περ.
    Baku - Azerbaijan
    Μηνύματα
    1.893
    Προεπιλογή
    Με σωστη διατροφη, σωστη ληψη συμπληρωματων και καλο υπνο, δεν μπορουν να μπουν τα 4κιλα;
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 30-03-12 12:21 #66
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο s0k0s Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με σωστη διατροφη, σωστη ληψη συμπληρωματων και καλο υπνο, δεν μπορουν να μπουν τα 4κιλα;
    με καλη διατροφη ναι φιλε μου αλλα οχι με μια απλη καθαρη πρωτεινη αυτο μμου φανηκε περιεργο οι καθαρεσ ειναι για συντηρηση νομιζω και για αναπληρωση γλυκογονου μετα την προπονηση ετσι δ ειναι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 30-03-12 13:46 #67
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο s0k0s Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με σωστη διατροφη, σωστη ληψη συμπληρωματων και καλο υπνο, δεν μπορουν να μπουν τα 4κιλα;
    Μπορούν αλλά όχι καθαρά σε μυικό ιστό.

    Όπως έχουν γράψει και αρκετοί φίλοι πιό πριν θα τα πάρεις σε μύες+νερό+λίπος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 19-04-12 22:08 #68
    Προεπιλογή
    πολυ καλη διαλυτοτητα,μετρια γευση(σοκολατα) για μενα.την θεωρω καλη επιλογη για την κατηγορια της(blend) σε αναλογια με την τιμη της..αν και δεν την εχς σε ιδιαιτερη εκτιμηση την εταιρια..
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 16-11-12 21:29 #69

    Εγγραφή
    11-03-2012
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    47
    Προεπιλογή
    Και ποιες είναι τελικά αυτές οι οκτώ πηγές πρωτεϊνης; Το προϊόν περιέχει ασπαρτάμη ή φυσική ζάχαρη;
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 06-02-13 00:58 #70
    Προεπιλογή
    Μετα απο την καταναλωση του πρωτου κουτιου αποφασισα να γραψω ενα review.

    Γευση 8/10 ( Σοκολατα ~ πολυ ωραια γευση αλλα σου αφηνε μια περιεργη γευση στο στομα , σαν να ειχα φαει μπιζελια )
    Διαλυτοτητα 9/10 ( αρκετα καλη ~ με το κουταλακι ανακατεμα και ολα καλα )
    Τιμή 6/10 ( Θα περιμενες οτι θα ειναι φθηνη αλλα τα 69 ευρω σε αφηνουν με το στομα ανοιχτο )
    διαρκεια 7/10 ( Επερνα 1 σκουπ και οχι 2 που αναγραφει η συσκευασια και μου εβγαλε περιπου στις 60 δοσεις )
    Ποιοτητα 7/10 ( Δε μπορω να βαλω μεγαλυτερο βαθμο λογω μπιζελιων και σογιας στις πηγες πρωτεινης )

    Σε γενικες γραμμες εμεινα ευχαριστημενος . Δε ξερω αν θα την ξανα επερνα σε αυτη τη τιμη. Ισως αμα ειχε καμια 50αρια ευρω να το σκεφτομουνα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 07-08-13 12:09 #71
    Προεπιλογή
    Είμαι στο δεύτερο κουτί της εν λόγω πρωτείνης...
    Γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος απο τη διαλυτότητα (με κουταλάκι σε κρύο γάλα για πλάκα).
    Γεύση (βανίλια) είναι καλή, δεν είναι η κλασσική βανίλια αλλά έχει μια ιδιαίτερη γεύση (σαν βανίλια με λίγο καφέ/μόκα μέσα) αλλά είναι πολύ ευχάριστη. Η σοκολάτα που δοκίμασα σε φακελάκι 1 δόσης δεν μου άρεσε ιδιαίτερα. Η γεύση cookies (πάλι σε φακελάκι) ήταν πολύ ωραία!
    Το scoop που έχει μέσα είναι κωμικοτραγικό, άνετα βαφτίζεις μωρό μέσα Εγώ χρησιμοποιώ scoop από άλλο προιόν (12 γραμμαρια) και κάνω τη δουλειά μου.
    Την χρησιμοποιώ παντού και πάντα, με γάλα, με νερό, σε γιαούρτι, σε τηγανίτες, σε home made μπάρες πρωτείνης κτλ.
    Δεν έχω να παρατηρήσω φουσκώματα και/ή άλλες "παρενέργειες"
    Η τιμή της είναι αρκετά (έως πολύ) τσιμπημένη.
    Ως εκ τούτου δεν σκοπεύω να την ξαναπάρω. Θα προτιμήσω κάποια άλλη, για αλλαγή κυρίως (ON Gold, Myofusion, Reflex, Syntrax whey shake).
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 07-08-13 15:36 #72
    Το avatar του χρήστη dimitrispump

    Εγγραφή
    02-07-2010
    Περ.
    ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Μηνύματα
    175
    Προεπιλογή
    ΣΕ σολκολατα που ειχα παρει ενα κιλο η γευση μου εμοιαζε σαν χωμα και ειχα πολλα αερια,φυσικα δεν ξαναπηρα,ακριβη πολυ εξαλλου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 24-11-13 23:39 #73
    Προεπιλογή
    Απο τις καλυτερες πολλαπλων πηγων που κυκλοφορουν ! Η γευση cookies απλα απιστευτη !!

    Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 25-11-13 00:52 #74
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    Ας πω και εγω την αποψη μου.Μου δωσανε κατι δειγματακια στα x-treme σε 3 διαφορετικες γευσεις,σοκολατα,βανιλια και μπισκοτο,Διαλυτικοτητα καλη,από γευση μετρια πραγματα η βανιλια μου φανηκε πολύ περιεργη δεν θυμιζε βανιλια,η σοκολατα καλη,και με γευση μπισκοτο παλι περιεργη μου φανηκε,μου αφηνε μια περιεργη γευσει σορρυ που θα το πω σαν εμετος,και επισης ενώ γενικα μπορω να φαω οτιδήποτε χωρις να με ενοχλεί,ειχα παρατηρησει ότι μου εφερνε αρκετα ρεψίματα,σαν να με φουσκωνε.......ειλικρινα δεν μου αφησε θετικη εντυπώση,αν και είμαι υπερ τον πολλων πηγων στις πρωτεινες και όχι σε απλη γουει αυτή την βρηκα μετρια,υπαρχουν πολύ καλυτερες,και επισης είναι και ακριβη.......
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη totis : 25-11-13 στις 00:54
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 03-12-13 21:38 #75
    Προεπιλογή
    Εγώ την χρησιμοποιώ συχνά πυκνά και πάντα σε γεύση μπανάνα ή φράουλα και μου αρέσει αρκετά μπορώ να πώ. Με την διαλυτότητα δεν έχω θέμα ούτε με το νερό ούτε με γάλα λαίτ που την πέρνω το πρωί. Το πρωί ειδικά νιώθω να με κρατάει για κάμποση ώρα χωρίς να πεινάω. Α' και την πέρνω σε φάκελο του κιλού περίπου στα 30ευρώ όπότε σαν τιμή τη βρίσκω ΟΚ.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία