Σελίδα 8 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 678
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 106 έως 113 από 113
  1. 29-05-16 14:39 #106
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Τι σχέση έχει το ένα που λες με το άλλο? Ψάχνεις κάτι να συνδοιασεις με την complete 8?

    Στάλθηκε από το ZTE Blade A450 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 18-10-17 15:03 #107
    Προεπιλογή
    Ανεβάζουμε την ανανεωμένη εικόνα και το νέο πινακάκι συστατικών του προϊόντος.

    Όνομα: 01-136-017-Complete-8-2270g-800X800.jpg Εμφανίσεις: 882 Μέγεθος: 96,8 KB
    Όνομα: 01-136-017-Complete-8-2270g-facts.jpg Εμφανίσεις: 968 Μέγεθος: 141,9 KB

    Για λίγο διάστημα θα δίνουμε Δωρεάν μαζί με κάθε κουτί των 2270g και έναν ψηφιακό δοσομετρητή, αρκετά χρήσιμο δώρο, που έχει τραβήξει την προσοχή πολλών φίλων. Δείτε το στο e-shop εδώ.
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-07-18 09:35 #108
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Ξαναεπανήλθα εδω μιας και ψώνισα για το καλοκαίρι,Γευση φράουλα..Απο τα καλύτερα προιόντα της εταιρίας ,να πίνεται ευχαριστα τώρα με τις ζέστες και να κάνουμε και κανα μιλκσεικ
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-12-18 10:27 #109
    Προεπιλογή
    Την αγόρασα τωρα που είναι στην προσφορα,μαζί με το Pre, μιας και βγάζει 75 δόσεις.
    Ωραία γεύση η cookies and cream, εχει γεύση μπισκότου που τρώγαμε μικροί.
    Σήμερα θα δοκιμάσω και το Complete Pre στην προπόνηση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 01-04-20 23:42 #110
    Προεπιλογή
    Σε προσφορα κ την "τσιμπησα".
    Διαλυτοτητα πολυ καλη,γευση (βανιλια) απαλη χωρις υπερβολες ,καλη για του ειδους μια κ ειχε να "καλυψει" αλμπουμινη κ σογια.
    Η υφη της πλουσια σαν να ηταν συμπληρωμα με περισσοτερο υδατανθρακα.
    Οχι κ οτι ευπεπτο εχω δοκιμασει με αρκετα ρεψηματα.
    Θα τη συνηστουσα μονο για πρωι , βραδυ κ να απεχει αρκετα ενδιαμεσα απο γευματα ,
    λογω των πολλαπλων πηγων της κ τη διαφορετικη σταδιακη απελευθερωση τους.
    Καμια σχεση με αλλες "φτηνιαρες" του ειδους ,αλλα θα παραμεινω πιστος στις με βαση τη Whey.
    Old School
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 02-04-20 20:08 #111
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Χρηστο κ γω τη βανιλια πηρα, πανω κατω στα ιδια ειμαστε στην αποψη μας με τη διαφορα οτι δεν εχω καποιο θεμα απο πλευρας πεψης, μου καθεται πολυ χαλαρα σα να πινω whey..απλα γινεται πολυ περισοτρο παχυρευστη κ θελει κ περισοτερο νερο για να βγει οπως την θελω, κατα συνεπεια με γεμιζει περισοτερο σε σχεση με μια whey που περναει κ δεν ακουμπαει καπου..οποτε την χρησιμοποιω ανετα μεσα στη μερα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 03-04-20 01:15 #112
    Προεπιλογή
    Ναι Διονυση ...ισως δικο μου το θεμα , ισως ετυχε γιατι τις δυο επομενες φορες που πηρα ηταν καλυτερα. Ισως εβαλα κ περισσοτερη δοση (μια κ το δοσομετρικο ηταν κρυμενο μεσα) ..η δε μου "καθεται" τελειως κ καποια απ τις 8 πηγες της , μια κ συνεχιζει να την αισθανομαι πιο "γεματη" στο στομαχι.
    Α...κ με νερο ,οποτε δεν παιζει το υγρο που χρησιμοποιησα.
    Old School
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 03-04-20 17:40 #113
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Kαμία φορα η δυσανεξία και κάποια φουσκώματα έχουν να κάνουν και με τον καθε οργανισμό, με έτυχε περίπτωση να με πεί φίλος γιατρός ότι θέλει να πάρει πρωτείνη αλλα όσες φορες πήρε τον έφερνε φούσκωμα και κάποιες παρενέργειες σχετικα με έντερο
    δοκίμασα 2 διαφορετικές λέει και τα ιδια και τον λέω να σε δωσω μια Γουόριορ και αν δεν σε κάτσει θα την πάρω εγω αφου έτσι κι αλλιως δεν έχω και την κρατάω και τελικα δεν είχε κανένα πρόβλημα , για τη γουει όμως αναφερομαι αυτη δοκίμασε , γι αυτο κάποιοι πιο ευαίσθητοι οργανισμοί αν δεν είναι αυτο που πρέπει και ακόμη ο σωστος συνδιασμός των συστατικών τους δημιουργεί θέματα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 8 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 678