Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
  1. 02-03-07 00:55 #1
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη Gasturb

    Εγγραφή
    18-04-2006
    Περ.
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    3.660
    Προεπιλογή Το Προεδρικό Διάταγμα για τα γυμναστήρια
    Είχε γίνει παλιότερα ένα τόπικ με θέμα το Προεδρικό Διάταγμα - Υπ'Αριθμ. 219

    κ μέσω της ευγενικής προσφοράς απο τον tasosfit έχετε την δυνατότητα να κατεβάσετε κ να ενημερωθείτε για το κεντρικό θέμα του τόπικ..


    To Προεδρικό Διάταγμα


    Gasturb
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-03-07 16:42 #2
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη Gasturb

    Εγγραφή
    18-04-2006
    Περ.
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    3.660
    Προεπιλογή Re: Το Προεδρικό Διάταγμα για τα γυμναστήρια
    Δεν ξέρω αν είναι νόμιμη η ελεύθερη διακίνηση μέσω internet προεδρικών διαταγμάτων, οπότε όποιος έχει φίλο δικηγόρο ας κάνει μια ερώτηση.. όχι τίποτα γιατί στην αντίθετη περίπτωση βλέπω να κάνετε έρανο να με βγάλετε απο τον κορυδαλλό ή να ψάχνετε για άλλο moderator φερνοντάς μου 'κρεατίνες' στο κελί 33.

    Gt
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-03-07 01:22 #3
    Προεπιλογή
    Δημοσιο εγραφο ειναι 'σου ανηκει' και χαρτι τουαλετας να το κανεις δεν υπαρχει προβλημα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 03-03-07 13:15 #4
    Προεπιλογή Re: Το Προεδρικό Διάταγμα για τα γυμναστήρια
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gasturb
    Δεν ξέρω αν είναι νόμιμη η ελεύθερη διακίνηση μέσω internet προεδρικών διαταγμάτων, οπότε όποιος έχει φίλο δικηγόρο ας κάνει μια ερώτηση.. όχι τίποτα γιατί στην αντίθετη περίπτωση βλέπω να κάνετε έρανο να με βγάλετε απο τον κορυδαλλό ή να ψάχνετε για άλλο moderator φερνοντάς μου 'κρεατίνες' στο κελί 33.

    Gt
    χαχαχα φοβιτσιαρη,μην ανησυχεις υπαρχει και το ελαφρυντικο της ''προθεσης'' στα δικαστικα θεματα ,παντως για το internet ακομα δεν υπαρχουν νομοι,το ηλεκτρονικο εγκλημα τωρα ωριμαζει στην ελλαδα Ηλεκτρονικε εγκληματια!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-03-07 15:38 #5
    Προεπιλογή
    δεν με νοιαζει να τον δοσω στον κολλητο μου που ειναι αστυνομικος,να παρει και καμια προαγωγη το παιδι!gast ετοιμασου για διακοπες με εξοδα του ελληνικου δημοσιου!!!
    Impossible in Nothing
    Απάντηση με παράθεση