Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 21 από 21
  1. 14-06-10 21:04 #16
    Προεπιλογή
    το ιδιο ακριβως επαθα και εγω ανοιχτο το χαρτακι αλλα επειδη την πηρα απο τα xtreme stores και θεωρω οτι αυτα τα μαγαζια ειναι τα καλυτερα οποτε το αφησα και εγω δεν το ψαξα με το χαρτακι!!
    να σας πω κατι ομως τα χτρεμε στορες τελευταια κανουν πολη διαφημηση στην ον και λενε ΕΔΩ ΠΟΥΛΑΜΕ ΤΗΝ ΓΝΗΣΙΑ ΟΝ καθως απο παρατηρησεις πελατων ακουσαμε οτι ειχαν παραπονα με καποιες μη αξιοπιστες πρωτεινες της ον δλδ για τη συγκεκριμενη!!! μαλλον πολλοι αγοαρασαν μουφα απο καπου αλλου...για να γινεται τοσο ντορος και να λεει εδω πουλαμε μονο τη γνησια ον αρα κατι χοντρο παιχτικε!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 23-06-10 00:11 #17
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Machiavelli Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ νερουλή γίνεται η Double rich σε σχέση με την Milk της ίδιας εταιρίας με ίδια ποσότητα νερού.
    Υπαρχει και Milk choco?

    Οντως γινετε νερουλη η Double Rich
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 23-06-10 17:44 #18
    Προεπιλογή
    παιδια περισυ που αγορασα μια 2κιλη ΟΝ απο το ιδιο καταστημα οnline μου ηρθε χωρις σκουπ....λετε να παιχτηκε τιποτα γιατι σκεφτομαι να ξαναπαρω εφοσων ολοι το θεωρουν αξιοπιστο....οσο για την γευση πηρα την double rich chocolate και εγω...με γαλα ή με νερο και φρουτα στο μιξερ ελεγε αρκετα αλλα με νερο πιστευω και εγω πωσ ηταν αρκετα νερουλη....σκεφτομαι να χτυπησω ακομα μια 2κιλη σε λιγεσ μερες καμια προτιμηση σε γευση???
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 23-06-10 18:01 #19
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xaris92 Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια περισυ που αγορασα μια 2κιλη ΟΝ απο το ιδιο καταστημα οnline μου ηρθε χωρις σκουπ....λετε να παιχτηκε τιποτα γιατι σκεφτομαι να ξαναπαρω εφοσων ολοι το θεωρουν αξιοπιστο....οσο για την γευση πηρα την double rich chocolate και εγω...με γαλα ή με νερο και φρουτα στο μιξερ ελεγε αρκετα αλλα με νερο πιστευω και εγω πωσ ηταν αρκετα νερουλη....σκεφτομαι να χτυπησω ακομα μια 2κιλη σε λιγεσ μερες καμια προτιμηση σε γευση???
    δες λιγο τ θεμα που ανοιξα με τιτλο ανακοινωση λογω διαμαρτυριων για πρωτεινη
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 23-06-10 19:03 #20
    Προεπιλογή
    ναι ρε φιλε ομωσ κ εγω απο αυτο το καταστημα την ειχα παραγγειλει κ συγκεκριμενα περυσι καλοκαιρι online....αρα δεν παιζει με τιποτανα ειναι μουφα ε?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 08-07-10 16:24 #21
    Προεπιλογή
    τωρα ανεβηκε παλι η τιμη στα 65 τα 2kg . . λιγο ο φπα λιγο το δολλαριο . .
    παντωs το site τηs ON λεει ποιοs ειναι ο αποκλειστικοs αντιπροσωποs στην ελλαδα. υπαρχουν και καποιοι πιο φθηνοι στην αγορα . . εχω μπερδευτει και εγω λιγο . .
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12