Σελίδα 103 από 120 ΠρώτηΠρώτη ... 35393101102103104105113 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.531 έως 1.545 από 1786
  1. 27-04-13 12:34 #1531
    Το avatar του χρήστη Greg1997

    Εγγραφή
    07-02-2013
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    71
    Προεπιλογή
    με εναν πιο light θα δω λιγοτερα αποτελεσματα?
     

  2. 27-04-13 13:41 #1532
    Το avatar του χρήστη panakos

    Εγγραφή
    06-04-2011
    Περ.
    karditsa
    Μηνύματα
    4.006
    Προεπιλογή
    οχι εφοσον ειναι ο πρωτος σου θα σε πιασει σιγουρα,αλλα με οτι και να παρεις μην περιμενεις θαυματα!θα σου μειωσει σιγουρα την ορεξη και θα σου δωσει καποια τσιτα..αυτο ειναι ολο
     

  3. 27-04-13 13:58 #1533
    Το avatar του χρήστη Greg1997

    Εγγραφή
    07-02-2013
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    71
    Προεπιλογή
    ευχαριστω πολυ φιλε
     

  4. 28-04-13 18:47 #1534
    Προεπιλογή
    Ο καλύτερος λίποδιαλυτης που είχα πάρει απο όλους ήταν το παλιό stack2 όταν είχε εφεδρινη (μιλάω για αυτό που απαγόρευσαν που είχε εφεδρινη καφεΐνη ασπιρίνη και πράσινο τσάι) όλα τα αλλά απλά βοηθούσαν λίγο ...καμία σχέση ούτε η καθαρή φαρμακευτική *********** έκανε τόσο καλή δουλειά ...και μιλάμε για προπόνηση και διατροφή πάντα έτσι!!! Τώρα έχω ακούσει για κάτι απαγορευμένα **** με**** μαζί τα εχει δοκιμάσει κανεις; Ξέρω οτι δεν ειναι νόμιμα κτλ απλα θα ήθελα να ξέρω αν τα εχει δοκιμάσει κανεις έχω ακούσει οτι κάνοντας έναν κύκλο με ****** έχεις τρελή διάφορα εχει κανένας κανει αυτό το κύκλο αν ναι θέλω να μου πείτε την γνώμη σας με το τι αποτελέσματα είδατε (δεν προτείνω σε κανέναν να τα πάρει διότι θεωρούνται δυνατά και απαγορευμένα απλα θέλω την γνώμη απο κάποιον που τα εχει δοκιμάσει για το τι προσφέρει το καθένα)
     

  5. 29-04-13 10:16 #1535
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Kαποια απο αυτα που σωστα αναφερεις ως απαγορευμενα, ανηκουν στη κατηγορια φαρμακων και οποια αναφορα/ονομασια αυτων απαγορευεται για ευνοητους λογους
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
     

  6. 29-04-13 16:16 #1536
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    thx mail.
     

  7. 30-04-13 01:41 #1537
    Προεπιλογή Λιποδιαλύτες
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stiloabarth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο καλύτερος λίποδιαλυτης που είχα πάρει απο όλους ήταν το παλιό stack2 όταν είχε εφεδρινη (μιλάω για αυτό που απαγόρευσαν που είχε εφεδρινη καφεΐνη ασπιρίνη και πράσινο τσάι) όλα τα αλλά απλά βοηθούσαν λίγο ...καμία σχέση ούτε η καθαρή φαρμακευτική *********** έκανε τόσο καλή δουλειά ...και μιλάμε για προπόνηση και διατροφή πάντα έτσι!!! Τώρα έχω ακούσει για κάτι απαγορευμένα **** με**** μαζί τα εχει δοκιμάσει κανεις; Ξέρω οτι δεν ειναι νόμιμα κτλ απλα θα ήθελα να ξέρω αν τα εχει δοκιμάσει κανεις έχω ακούσει οτι κάνοντας έναν κύκλο με ****** έχεις τρελή διάφορα εχει κανένας κανει αυτό το κύκλο αν ναι θέλω να μου πείτε την γνώμη σας με το τι αποτελέσματα είδατε (δεν προτείνω σε κανέναν να τα πάρει διότι θεωρούνται δυνατά και απαγορευμένα απλα θέλω την γνώμη απο κάποιον που τα εχει δοκιμάσει για το τι προσφέρει το καθένα)
    Σόρι ρε φίλε που ρωτάω αλλά απαγορευμένα θα πάρεις; Υπάρχει κάποιος λόγος που τα απαγόρευσαν!


    Να ρωτήσω κάτι άλλο.. Για το αν και κατα πόσο θα σε πιάσει ο λιποδιαλυτης παίζει ρόλο το αν πίνεις καφέ και γενικά πόσο εθισμένος είσαι στην καφείνη;;;


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     

  8. 30-04-13 17:43 #1538
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sanitarium20 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σόρι ρε φίλε που ρωτάω αλλά απαγορευμένα θα πάρεις; Υπάρχει κάποιος λόγος που τα απαγόρευσαν!


    Να ρωτήσω κάτι άλλο.. Για το αν και κατα πόσο θα σε πιάσει ο λιποδιαλυτης παίζει ρόλο το αν πίνεις καφέ και γενικά πόσο εθισμένος είσαι στην καφείνη;;;


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    φιλε μου απλα εκανα μια ερωτηση για το αν εχει δοκιμασει κανεις.και δεν πρροετρεψα κανεναν να τα παρει ουτε ειπα οτι θα τα παρω .απλα εκανα μια ερωτηση..καθε τι παιζει ρολο οταν εισαι εθισμενος σε μια ουσια πχ περνεις εφεδρινη καφεινη καθε τι ο οργανισμος σου δεν εχει τα ιδια αποτελεσματα με την πρωτη φορα που πηρες το συμπληρωμα γιατι συνηθηζει.αυτα ειναι απο δικες μου δοκιμες.
     

  9. 01-05-13 14:17 #1539
    Προεπιλογή Λιποδιαλύτες
    Δεν είπα ότι προέτρεψες κανέναν να τα πάρει ούτε είχα διάθεση να στην πω. Απλά μου έκανε εντύπωση γιατί βλέπω πολλούς να ρωτάνε για απαγορευμένα και θεωρώ ότι εφόσον κάτι είναι απαγορευμένο πρέπει να μην μας ενδιαφέρει καν. Έτσι τα αντιμετωπίζω εγω... Σόρι


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     

  10. 03-05-13 03:15 #1540
     

  11. 04-05-13 11:07 #1541
    Προεπιλογή
    Παιδια ερώτηση SOS.
    Τοσα χρονια εδω αλλα ακομα να βρω τον κατάλληλο συνδυασμό αυτων που θα αναφερω.
    Λιποδιαλητης με πρωτόκολλο λήψης 1 καψουλα 30 λεπτα πριν το πρωινο γευμα και αλλη μια 30 λεπτα πριν την προπόνηση
    Πως να τα κανω για την πρωτη καψουλα που η προπονήσεις μου ΠΑΝΤΑ μετα τον Απρίλη ειναι πρωινές;
    1. 30 λεπτα πριν το πρωινο που ειναι στης 8 και να μην παρω 30 λεπτα πριν την προπονηση που ειναι στης 10;
    2. Πρωινο στης 8 και 30 λεπτα πριν την πρωπονηση που ειναι στης 10 να παρω την καψουλα;
    Δεν θελω να πηγαίνω νηστικός για πρωινη προπονηση.
     

  12. 04-05-13 13:50 #1542
    Το avatar του χρήστη GodSlayer

    Εγγραφή
    26-04-2013
    Περ.
    Ironland
    Μηνύματα
    234
    Προεπιλογή
    πλεον υπαρχουν λιποδιαλυτες που παιρνεις μια καψουλα ημερησιως, γιατι δεν το δοκιμαζεις να βγεις και απο την εγνοια ?
     

  13. 04-05-13 15:44 #1543
    Προεπιλογή Λιποδιαλύτες
    Να ρωτήσω κάτι... Θα μπορούσαμε να πούμε ότι η χρήση λιποδιαλύτη και νιτρικών είναι παρεμφερής;
    Με την έννοια ότι είναι προ-προπονητικά και ότι και τα δύο δίνουν μία κάποια ενέργεια για να κανείς προπόνηση...

    Ο λόγος που ρωτάω είναι ότι θέλω να παίρνω κάτι να μου δίνει λίγο ενέργεια πριν τα ματς που παίζω και κατόπιν συζήτηση με το γυμναστή μου πήρα ένα λιποδιαλύτη.. Αλλά όπως είπα και στο θέμα παραπάνω δεν ένιωσα ιδιαίτερ διαφορά στην ενέργεια μου και στην όρεξη μου... Κάποιος φίλος που παίζει μπάσκετ μου πρότεινε να αντικαταστήσω το λιποδιαλύτη με νιτρικά... Έχει κάποιος γνώμη;

    Γιατι στα νιτρικά που διάβασα το θέμα, διάβασα ότι παίζει πολύ το placebo effect μέσα και ότι δεν έχει πραγματική δράση... Κάποια πρόταση;;;


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     

  14. 04-05-13 23:38 #1544
    Το avatar του χρήστη GodSlayer

    Εγγραφή
    26-04-2013
    Περ.
    Ironland
    Μηνύματα
    234
    Προεπιλογή
    υπαρχουν λιπο που δινουν και μπουστ στην ενεργεια, τσεκαρε τον ripped freak
     

  15. 05-05-13 00:26 #1545
    Προεπιλογή Λιποδιαλύτες
    Γιατί λες ΚΑΙ μπουστ στη ενέργεια;;; Τι άλλο δίνουν;
     

Σελίδα 103 από 120 ΠρώτηΠρώτη ... 35393101102103104105113 ... ΤελευταίαΤελευταία