Σελίδα 94 από 94 ΠρώτηΠρώτη ... 4484929394
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.396 έως 1.399 από 1399
  1. 08-12-18 01:21 #1396
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε για πες εντυπώσεις, ,πηχτη, γλυκια, γιατι ειναι σε φοβερη προσφορα η Gold και θελω να δοκιμάσω μια διαφορετική γευση
    και γω γιαυτο την πηρα αυτη η γευση ειναι μακραν η καλυτερηη .. οχι πολυ πολυ γλυκια πιστευω ειναι οπως ακριβως πρεπει ... σε αντιστοιχη γευση (vanilla birthday cake) ειχα δοκιμασει την nitrotech της muscle tech αλλα της on ειναι πολυ πιο γευστικη . εμενα μου θυμιζει κεικ με λευκη σοκολατα και δεν ειναι πηχτη .γενικα πιστευω πως θα κολλησω στην on , και ειδικοτερα σε αυτη τη γευση
    Απάντηση με παράθεση

2. 08-12-18 01:23 #1397
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε το ότι την πήρες απο ελληνικο μαγαζί, δεν σημαίνει ότι δεν εχει έρθει απο την Βουλγαρία ή απο κάποια άλλη χώρα της Ευρώπης.
    Στην Ελλάδα είμαστε, κανείς δεν "υπακούει" σε κάποιους αγραφους κανόνες και δεν παίρνουν από τον επίσημο εισαγωγέα, αυτό ισχύει από αυτοκίνητα, laptop μέχρι και αναπτήρες.
    Επίσημοι αντιπρόσωποι της Optimum ειναι τα Xtremes Stores, (δες εδώ και εδώ ) τα υπόλοιπα είναι παραεισαγωγές, απο αποθήκες της Ευρώπης, εκτός αν το ελληνικό μαγαζί την έχει πάρει απο τα Xtreme για να την πουλήσει.
    Aκόμα και σε περίπτωση παραεισαγωγής, αυτό από μονο του δεν σημαίνει ότι δεν ειναι γνήσιο όμως το προιον, υποχρεωτικά.
    Moνο με το σειριακο που έστειλες στην εταιρία, θα βγάλεις άκρη.
    Good luck
    εμενα παντως μου φαινεται υπερβολικο γτ και ΄΄μουφα΄΄ να ναι η πρωτεινη αποκλειεται να προκαλει αριθμιες.. εκτος και αν ριξανε μεσα τπτ dmaa
    Απάντηση με παράθεση

3. 08-12-18 03:29 #1398
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikosBMW Εμφάνιση μηνυμάτων
    εμενα παντως μου φαινεται υπερβολικο γτ και ΄΄μουφα΄΄ να ναι η πρωτεινη αποκλειεται να προκαλει αριθμιες.. εκτος και αν ριξανε μεσα τπτ dmaa
    Παντως στην φαντασια μου δεν ειναι. Γι αυτο ρωταω αν εχετε ακουσει κατι παρομοιο, γτ και μενα μου κανε εντυπωση. Αφου οπως ειπα, δοκιμασα να ξαναπαρω λιγες μερες αφου την εκοψα και παλι τα ιδια οποτε κατι παιζει.
    Απάντηση με παράθεση

4. 08-12-18 11:51 #1399
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

Περ.
    ZeroTolerance
    Προεπιλογή
    μπορει να ειναι κ ψυχολογικο φιλε.
    Απάντηση με παράθεση

Σελίδα 94 από 94 ΠρώτηΠρώτη ... 4484929394