Σελίδα 89 από 95 ΠρώτηΠρώτη ... 39798788899091 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.321 έως 1.335 από 1418
  1. 10-01-16 22:18 #1321
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Ουτε εγω θα την επαιρνα και ο λογος δεν ειναι οτι ειναι ασχημη πρωτεινη απλα ακριβή, παρολαυτα, αν την αγοραζα θα αγοραζα την γευση extreme milk chocolate μιας και ηδη την εχω δοκιμασει.
    my protein και εγώ... καλύτερα να δωσω 19 ευρω παραπανω απο της on και να τσιμπήσω 5 κιλά πρωτεινης παρα να δώσω 6* κατι ευρω γι'αυην.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Feth : 10-01-16 στις 22:24
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-01-16 23:04 #1322
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Odysseas22 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νah υπερεκτιμημενη πολυ ειναι, εγω θα σου πρότεινα myprotein και φύλα τα λεφτά σου. Στο εξωτερικό κανει 20 ευρω κ εδω μας την πουλανε για χρυσαφι
    Αυτό δεν παίζει ΠΟΤΕ. Ειδικά με την ΟΝ δεν παίζει. Πουλαει πολύ ακριβά στη χονδρική και επίσης κρατάει την ίδια τιμή σχεδόν σε όλη την Ευρώπη. Οι διαφορές που παίζουν είναι του ενός-δύο ευρώ. Αν την έχεις δει κάπου 20 ευρώ πουλάνε αλεύρι. Μην πετάτε έτσι πράγματα που δεν ισχύουν...
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-01-16 23:26 #1323
    Banned
    Εγγραφή
    19-12-2015
    Μηνύματα
    157
    Προεπιλογή
    Στη μεγαλύτερη ιστοσελίδα με συμπληρώματα της Γερμανιας πάντως, την έχω βρει αρκετες φορές σε προσφορα, από 22 έως 26 ευρώ τα 908 γρμ. Κοιτα σε σένα εδώ Ελλάδα, μπορεί να μην κανουν προσφορά. Ο Γερμανος όμως που μπορεί να έχει άπειρο στοκ, έχει άλλες δυνατότητες να παιξει σε χαμηλότερες τιμές. Επίσης δε μπορείς να ξέρεις τι συμφωνία κάνει κάθε εταιρία

    Στην Αμερικη κάνει καπου 40 δολάρια οι 5 λίβρε.

    Σε καθε περίπτωση μιλάμε για μη συμφέρουσα τιμή εντός Ελλάδας, αναλογικα με το τι προσφέρει σε κάποιον σε σχέση με άλλες φθηνότερες. Εγω πιστευω πληρώνεις καθαρά τη μάρκα. Μιας κ ςίναι το 1ο συμπληρωμα που σου προτείνουν όλοι ειναι αυτό. Εγω γι' αυτό το ανέφερα ότι δε συμφέρει. Δε με νοιάζει το χονδρεμπόριο στο Ελλαδιστάν. Ούτε κ από έξω δεν την παίρνω τη θεωρώ ακριβή παντού εκτός Αμερικής
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Odysseas22 : 10-01-16 στις 23:36
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-01-16 23:57 #1324
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Σόρρυ εγώ κατάλαβα το ποσό που είπες για την 5lb και λέω δεν παίζει, σε κάποιο αναξιόπιστο σάιτ θα το έχεις δει...Γερμανία δεν έχω δει τελευταία τι παίζει αλλά με πορτογάλο που συγκρίνω συχνά πυκνά οι τιμές πια στα περισσότερα είναι η ίδια με Ελλάδα, λαμβάνοντας υπόψη και το πως κινείται η ΟΝ σαν εταιρία. Η χονδρική που αναφέρω κ ξέρω είναι πανευρωπαϊκή, δεν αναφέρομαι μόνο στην Ελλάδα. Τώρα το ότι μπορέί να μην αξίζει τα λεφτά της, με βρίσκεις μάλλον σύμφωνο, ειδικά τα τελευταία χρόνια που χαμήλωσε ελαφρώς το ποσοστό της. Παραμένει μία αξιόπιστη επιλογή (απ τις λίγες αμερικάνικες που δεν έχει ακουστεί κάτι για την ποιότητά της) ΑΛΛΑ υπάρχουν πολλές καλύτερες σε αυτά τα λεφτά.
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-01-16 00:38 #1325
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σόρρυ εγώ κατάλαβα το ποσό που είπες για την 5lb και λέω δεν παίζει, σε κάποιο αναξιόπιστο σάιτ θα το έχεις δει...Γερμανία δεν έχω δει τελευταία τι παίζει αλλά με πορτογάλο που συγκρίνω συχνά πυκνά οι τιμές πια στα περισσότερα είναι η ίδια με Ελλάδα, λαμβάνοντας υπόψη και το πως κινείται η ΟΝ σαν εταιρία. Η χονδρική που αναφέρω κ ξέρω είναι πανευρωπαϊκή, δεν αναφέρομαι μόνο στην Ελλάδα. Τώρα το ότι μπορέί να μην αξίζει τα λεφτά της, με βρίσκεις μάλλον σύμφωνο, ειδικά τα τελευταία χρόνια που χαμήλωσε ελαφρώς το ποσοστό της. Παραμένει μία αξιόπιστη επιλογή (απ τις λίγες αμερικάνικες που δεν έχει ακουστεί κάτι για την ποιότητά της) ΑΛΛΑ υπάρχουν πολλές καλύτερες σε αυτά τα λεφτά.
    Όπως?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 01-03-16 01:05 #1326
    Προεπιλογή
    Μετα απο 4-5 χρονια που την ειχα παρει ,μεταπροπονητικη δοκιμη σημερα σε γευση σοκολατα κ σκετο νερο για να δω ακριβως χαρακτηρηστικα της (Ο Τολης μαζι με μπανανα ,μηλο στο μιξερ)
    Οπως παντα καλη διαλυτοτητα ,νοστιμη σοκολατα προς το ουδετερο κ δεν μου αφησε αυτη την γλυκια ''χημεικιλα'' του παρελθοντος ,γι αυτο αλλωστε δεν την ειχα ξαναπαρει. Τωρα μου αρεσε
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 01-03-16 15:45 #1327
    Προεπιλογή
    Σταθερη στις προτιμησεις μου σε γευση βανιλια, και σοκολατα...εναλλασω αυτες τις 2 γευσεις για να μην βαριεμαι...βασικα μ καθεται πολυ ελαφρια ,δεν μου δημιουργει φουσκωμα στο στομαχι..
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 01-03-16 18:31 #1328
    Banned
    Εγγραφή
    25-02-2016
    Μηνύματα
    234
    Προεπιλογή
    Απορώ τι της βρίσκεται;
    όσες φορές προσπάθησα να την καταναλώσω μου φάνηκε ενα νεροξέπλυμα με γεύση σαν χαλασμένη σοκολάτας που την έχεις ξεχάσει κανά χρόνο στο ντουλαπι
    Απο τιμη σχετικα ακριβη
    Συστατικά πολλά γλυκαντικά προσθετα

    Χιλιες φορες η warrior lab, η myprotein, protein works τουλαχιστον γευστικα.

    Αν δεχθουμε οτι ολες πανω κατω εχουν προσθετα κ πανω-κατω τα ιδια συστατικα, τοτε θα προτιμησω καθαρα τη πιο γευστικη και την πιο φτηνη
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 01-03-16 19:46 #1329
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Εισαι σιγουρος πως ηπιες αυθεντικη on?
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 01-03-16 20:06 #1330
    Banned
    Εγγραφή
    25-02-2016
    Μηνύματα
    234
    Προεπιλογή
    χμ αυτο δεν το γνωριζω, δε μ αρεσει γενικα η συγκεκριμενη απο γευση, καπως γινεται σαν νεροξεπλυμα, με γαλα δεν χω δοκιμασει
    η γευση βεβαια ειναι σχετικα υποκειμενικη, τωρα εσω καταληξει στης warrior lab complete ολες τις γευσεις, ειναι καταπληκτικες τις συνιστω σε ολους
    παλια επαιρνα myprotein γευση μπανοφι

    Θα της δωσω μια δευτερη ευκαιρια απο δειγμα, αλλα η αρχικη αρνητικη αισθηση δεν αλλαζει ευκολα
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 01-03-16 22:38 #1331
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Γενικα δεν ειναι και ο,τι καλυτερο σε γευσεις αλλα οχι και τοσο χαλι χαχα φυσικα αυτο ειναι υποκειμενικο.
    Worrior καμια επαφη σε γευση...
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 02-03-16 00:07 #1332
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    εμενα γενικα παντα μου αρεσαν οι γευσεις της, κ εχω δοκιμασει αρκετες..ειναι νερουλη σιγουρα σε σχεση με μια αλλη σκονη πρωτεινης, αλλα με την γευση ποτε δεν ειχα θεμα..
    αλλα γουστα ειναι αυτα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 02-03-16 00:23 #1333
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ,νοστιμη σοκολατα προς το ουδετερο
    Δεν ειναι κ απο τις πιο εντονα γευστκες αλλα αυτο αρεσει καμια φορα ,εστω κ σαν εναλλαγη απο αλλες πιο εντονα''νοστιμες'', ουτε ειπα οτι θα ειναι η μοναδικη μου επιλογη. Η αλλαγη κ το ψαξιμο εχει την γοητεια του κ μας κανει να μην βαριομαστε τις ιδιες με συνεχη χρηση ,κ σχηματιζουμε γνωμη θετικη η αρνητικη για την συνεχεια.
    Εμενα αυτο που μου αρεσε στην συγκεκριμενη ειναι οπως ειπα κ πριν ,οτι δεν εχει την χημεικη ''γλυκαδα'' που ειχα δοκιμασει πριν 4-5 χρονια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 14-03-16 11:00 #1334
    Banned
    Εγγραφή
    27-02-2016
    Περ.
    Π.Φαληρο
    Μηνύματα
    208
    Προεπιλογή
    Θελει φιλος να παρει μια Gold standard (του ειπαν στο γυμναστηριο οτι ειναι καλη και κολλησε το μυαλο του) διαβαζοντας απο περιεργεια το συγκεκριμενο θεμα (και προσπαθω να συγκρινω με την αγευστη Impact Whey του myprotein που πηρα εγω) με εχει τρομαξει το γεγονος οτι μπορει να δωσεις ενα μεγαλο ποσο 65€ και στην ουσια να μην ξερεις εαν αγοραζεις οντως πρωτεινη η αλευρι οπως λενε μερικοι.
    Υπαρχει τροπος να διαπιστωσει ο αγοραστης εαν αυτο που περνει ειναι γνησιο προιον η απομιμηση; Μονο η ταινια στο καπακι;
    Η εταιρια δεν ενδιαφερεται καθολου να το διασφαλισει αυτο; Οι καταναλωτες ενδιαφερονται μονο για την γευση και εαν ειναι νερουλη η σοκολατα;
    Βρηκα σε καταστημα την πρωτεινη αυτη με δωρο κατι αμινοξεα, να υποθεσω οτι αυτο ισως να ειναι υποπτο για την γνησιοτητας η οχι;
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 14-03-16 11:35 #1335
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Επίσημος εισαγωγεας στην Ελλαδα είναι τα X-Τreme Stores Και ο Αθλητής.
    Απο εκεί και πέρα, τα υπόλοιπα ειναι παραεισααγωγές, με ενδεχόμενο ρίσκο.(Αν μιλάμε να το αγοράσεις από Ελλάδα)
    Απο εξωτερικο, μπλέκει και άλλο το θέμα,εξαρτάται από που θα το αγοράσεις.
    Παρε το Lot Number, στείλτο στην εταιρία και περιμενε να σου απαντήσουν αν ειναι παραγωγή δικιά τους.
    Για μένα δεν αξίζει όλη αυτη η διαδικασία, ή αγόρασε το από τους επίσημους εισαγωγείς, ή πήγαινε σε άλλη εταιρία.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 89 από 95 ΠρώτηΠρώτη ... 39798788899091 ... ΤελευταίαΤελευταία