Σελίδα 87 από 95 ΠρώτηΠρώτη ... 37778586878889 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.291 έως 1.305 από 1418
  1. 27-05-15 17:10 #1291
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mtlfn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικα υπαρχουν fake?
    Βρηκα ενα βιντεακι στο youtube που ενας ινδος ελεγε οτι το 80% των πρωτεινων εκει ειναι μαιμου.
    Εδω αξιζει να την αγορασεις απο το πιο φτηνο μαγαζι που σου βγαζει ο γκουγκλης?( για 5 ε διαφορα?)
    Ναι φίλε μου και εγώ το έχω ακούσει πολλές φορές ...και μάλιστα το πιστεύω κιόλας...παρόλο μου δεν έχω την εμπειρία να αναγνωρίσω έστω και γευστικά αν είναι οκ το συμπλήρωμα....δεύτερη αγορά μου και επέλεξα την gold standard(Πρώτη φορά πήρα την premium whey τησ usn)
    Προσωπικά εγώ βρίσκω καλή επιλογή να επισκεφτείς την ιστοσελίδα της optimum nutrition και να δεις τους επισήμους distributors της κάθε χώρας
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-05-15 20:29 #1292
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mtlfn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικα υπαρχουν fake?
    Βρηκα ενα βιντεακι στο youtube που ενας ινδος ελεγε οτι το 80% των πρωτεινων εκει ειναι μαιμου.
    Εδω αξιζει να την αγορασεις απο το πιο φτηνο μαγαζι που σου βγαζει ο γκουγκλης?( για 5 ε διαφορα?)
    Ναι υπάρχουν ειδικά στη συγκεκριμένη και μάλιστα το θέμα αυτό έχει τεθεί απ την επίσημη ΟΝ, από χώρες όπως Τουρκία, Βουλγαρία, Ινδία, Κίνα κτλ. Γι αυτό προσοχή από που αγοράζετε. Αυτό που σου προτείνει ο φιλος είναι σωστό, να κάνεις μία αναζήτηση στους επίσημους αντιπροσώπους.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-10-15 15:00 #1293
    Προεπιλογή 100% Whey Gold Standard (ON)
    100% Whey Gold Standard (ON)

    Την εταιρία την εμπιστεύομαι και δεν κέρδισε τυχαία τόσα βραβεία. Φυσικά μόνο από αξιόπιστα μαγαζιά όπως ανέφερε και ο Sobral παραπάνω. Τελευταία παίρνω τη γεύση σοκολάτα που δίνει 10% παραπάνω ποσότητα στο κάθε κουτί.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-10-15 19:39 #1294
    Προεπιλογή
    Ο πορτογαλος εχει βγαλει αυτες τις μερες προσφορα 10% παραπανω προιον free...Ακουω τοσα για απομιμήσεις στιν εν λογω πρωτεινη....θα το εμπιστευοσασταν το εν λογω site η να παμε στα σιγουρα του Χtreme?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-10-15 20:17 #1295
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bros Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο πορτογαλος εχει βγαλει αυτες τις μερες προσφορα 10% παραπανω προιον free...Ακουω τοσα για απομιμήσεις στιν εν λογω πρωτεινη....θα το εμπιστευοσασταν το εν λογω site η να παμε στα σιγουρα του Χtreme?
    Οσες φορες ειχα πάρει δεν ειχα πρόβλημα και ήρθαν και σχετικα γρηγορα, παρολαυτα, είχα δει ένα παρελθοντικο πόστ εδώ μεσα που είχαν στειλει σε ένα ατομο ληγμένη πρωτεινη, τωρα το κατά ποσο ισχυει αυτό δεν γνωριζω, εγω στην θέση σου πάντως θα αγοραζα αφοβα
    Πάντως, αυτό που σου δινει 10% εξτρα το έχει και το eshop του φορουμ αν δεν με απαταει η μνήμη μου, τώρα για τιμές κοιτατες εσύ και δές πως βγαινεις οικονομικά.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Feth : 07-10-15 στις 20:24
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 08-10-15 13:51 #1296
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οσες φορες ειχα πάρει δεν ειχα πρόβλημα και ήρθαν και σχετικα γρηγορα, παρολαυτα, είχα δει ένα παρελθοντικο πόστ εδώ μεσα που είχαν στειλει σε ένα ατομο ληγμένη πρωτεινη, τωρα το κατά ποσο ισχυει αυτό δεν γνωριζω, εγω στην θέση σου πάντως θα αγοραζα αφοβα
    Πάντως, αυτό που σου δινει 10% εξτρα το έχει και το eshop του φορουμ αν δεν με απαταει η μνήμη μου, τώρα για τιμές κοιτατες εσύ και δές πως βγαινεις οικονομικά.
    Feth όταν είχες παραγγείλει πόσο πλήρωσες μεταφορικά; (αν δεν επιτρέπεται να αναφέρεις τιμές εδώ στείλε μου πμ). Με το ταχυδρομείο σου είχαν έρθει;
    Even if nobody believes in me, supports me or recognizes my effort, I'll keep going...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 08-10-15 14:00 #1297
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Greek Gladiator Εμφάνιση μηνυμάτων
    Feth όταν είχες παραγγείλει πόσο πλήρωσες μεταφορικά; (αν δεν επιτρέπεται να αναφέρεις τιμές εδώ στείλε μου πμ). Με το ταχυδρομείο σου είχαν έρθει;
    Με καποια ιδιωτικη εταιρεια με αντικαταβολη (όχι ταχυδρομειο απλό) μου είχαν έρθει και μάλιστα τοσο γρηγορα που νομιζα αρχικά πως το κατάστημα ειχε εδρα την ελλαδα (μιλαμε για 1-2 εργασιμες μέρες το οποιο είναι γρηγορα για παραγγελια από εξωτερικο) Δεν ειχα πληρωσει μεταφορικά ήταν Free διοτι ξεπερνουσε τα 50-60 ευρω αν θυμαμαι καλά, βεβαια η παραγγελια είχε γινει πριν κανα χρόνο οπότε δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι εκτοτε. Το σιγουρο είναι ότι δεν μπορείς να πληρώσεις πλεον με αντικαταβολή.
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 08-10-15 14:14 #1298
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με καποια ιδιωτικη εταιρεια με αντικαταβολη (όχι ταχυδρομειο απλό) μου είχαν έρθει και μάλιστα τοσο γρηγορα που νομιζα αρχικά πως το κατάστημα ειχε εδρα την ελλαδα (μιλαμε για 1-2 εργασιμες μέρες το οποιο είναι γρηγορα για παραγγελια από εξωτερικο) Δεν ειχα πληρωσει μεταφορικά ήταν Free διοτι ξεπερνουσε τα 50-60 ευρω αν θυμαμαι καλά, βεβαια η παραγγελια είχε γινει πριν κανα χρόνο οπότε δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι εκτοτε. Το σιγουρο είναι ότι δεν μπορείς να πληρώσεις πλεον με αντικαταβολή.
    Ευχαριστώ. Να σου πω την αλήθεια δεν το ήξερα ότι γινόταν με αντικαταβολή παλαιότερα μιας και είναι από εξωτερικό η εταιρία και το είχα σίγουρο ότι έρχονταν με άλλον τρόπο, ίσως παραγγείλω κάποια στιγμή.
    Even if nobody believes in me, supports me or recognizes my effort, I'll keep going...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 08-10-15 14:19 #1299
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Greek Gladiator Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ. Να σου πω την αλήθεια δεν το ήξερα ότι γινόταν με αντικαταβολή παλαιότερα μιας και είναι από εξωτερικό η εταιρία και το είχα σίγουρο ότι έρχονταν με άλλον τρόπο, ίσως παραγγείλω κάποια στιγμή.
    Και εγώ φιλε όταν ειχα κανει την πρωτη μου παραγγελια και αφου καταλαβα εκ των υστερων ότι έχει έδρα την πορτογαλια μου φανηκε παραξενο ότι ειχε αντικαταβολή ως επιλογή πληρωμης, τωρα τι επεζε τότε δεν γνωριζω αλλά με αντικαταβολή πληρωσα, τώρα το εχουν κάνει remove ως επιλογή και πλεον γινεται μονο με paypal νμζ
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 08-10-15 14:57 #1300
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Πάντως οι διαφορές με το e-shop του φόρουμ μας είναι 1,5 ευρώ στα 4,5 κιλά, 1 ευρώ ακριβώς στη 2270γρ και 0 ευρώ στη μικρή συσκευασία! Επίσης ισχύει η ίδια διαφορά του ενός ευρώ στη συσκευασία με το 10% επιπλέον προϊόν στη γεύση double rich choco. http://athlitis.gr/simpliromata/prot...2273g-optimum/ Δεν βρίσκω λόγο να δίνουμε άδικα τα λεφτά μας στους Πορτογάλους...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 08-10-15 15:55 #1301
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως οι διαφορές με το e-shop του φόρουμ μας είναι 1,5 ευρώ στα 4,5 κιλά, 1 ευρώ ακριβώς στη 2270γρ και 0 ευρώ στη μικρή συσκευασία! Επίσης ισχύει η ίδια διαφορά του ενός ευρώ στη συσκευασία με το 10% επιπλέον προϊόν στη γεύση double rich choco. http://athlitis.gr/simpliromata/prot...2273g-optimum/ Δεν βρίσκω λόγο να δίνουμε άδικα τα λεφτά μας στους Πορτογάλους...
    Περιεργο που την ανεβασαν παντος την τιμη γιατι την ειχανε πολυ πιο φθηνα,περιπου 6 με 7 ευρω κατω....μαλλον υποψιαζομαι επειδη εχουνε βαλει εκπτωση και κουπονι σε ολα τα προιοντα και ετσι ανεβαζουν την τιμη για να μην χανουνε πολυ απο τις προσφορες,παντος οι τιμες γενικα στα συμπληρωματα εχουνε γινει απογοητευτικες με το νεο φπα και σου θυμιζουν τιμες πριν 2 με 3 χρονια που ολοι ψωνιζαμε απο το εξωτερικο,ευτυχως παντος που υπαρχουν και οι bulk πρωτεινες που ακομα ευτυχως οι τιμες τους ειναι πολυ χαμηλες ακομα και ετσι την βγαζουμε.....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη zisis.z : 08-10-15 στις 15:58
    _______________________________________________________________________________________________________________
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 08-10-15 18:26 #1302

    Εγγραφή
    06-09-2015
    Περ.
    Δραμα
    Μηνύματα
    93
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως οι διαφορές με το e-shop του φόρουμ μας είναι 1,5 ευρώ στα 4,5 κιλά, 1 ευρώ ακριβώς στη 2270γρ και 0 ευρώ στη μικρή συσκευασία! Επίσης ισχύει η ίδια διαφορά του ενός ευρώ στη συσκευασία με το 10% επιπλέον προϊόν στη γεύση double rich choco. http://athlitis.gr/simpliromata/prot...2273g-optimum/ Δεν βρίσκω λόγο να δίνουμε άδικα τα λεφτά μας στους Πορτογάλους...
    Συμφωνώ απόλυτα δεν αξίζει για 1,5 ευρώ λιγότερα να μην στηρίζουμε ελληνική εταιρεία που δίνει δουλειά σε Έλληνες πρέπει να γίνουνε και κάποια στιγμή ευσυνείδητοι καταναλωτές άσε που ο Αθλητής σιγουρα θα σου δώσει και πολυ χρήσιμα δωράκια εμένα με παραγγελία μου έστειλαν σέικερ μαματο (δεν είχα κιόλας)και γλίτωσα και κανα 8 αρι ευρώ για το σέικερ και φακελάκια διαφημιστικά πρωτεϊνών.Και τους ευχαριςτω πολυ κέρδισαν ενα πιστό πελάτη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 18-10-15 03:38 #1303
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bros Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο πορτογαλος εχει βγαλει αυτες τις μερες προσφορα 10% παραπανω προιον free...Ακουω τοσα για απομιμήσεις στιν εν λογω πρωτεινη....θα το εμπιστευοσασταν το εν λογω site η να παμε στα σιγουρα του Χtreme?
    Μόλις πήρα και εγώ την συγκεκριμένη προσφορά, μια και άξιζε με το +10% (περίπου 7-8 servings παραπάνω).
    Mόνος περιορισμός ότι είχε μόνο μια γεύση διαθέσιμη, την double rich chocolate.
    Πάντως περίεργο που πέρασε κανονικά η παραγγελία με τα CC.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 18-10-15 10:10 #1304
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο junglist Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόλις πήρα και εγώ την συγκεκριμένη προσφορά, μια και άξιζε με το +10% (περίπου 7-8 servings παραπάνω).
    Mόνος περιορισμός ότι είχε μόνο μια γεύση διαθέσιμη, την double rich chocolate.
    Πάντως περίεργο που πέρασε κανονικά η παραγγελία με τα CC.
    Είναι φανταστική γεύση η συγκεκριμενη σε περίπτωση που δεν την έχεις δοκιμάσει.. μου θυμιζει λιγο μαυρη σοκολατα στην γεύση
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 18-10-15 10:26 #1305
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι φανταστική γεύση η συγκεκριμενη σε περίπτωση που δεν την έχεις δοκιμάσει.. μου θυμιζει λιγο μαυρη σοκολατα στην γεύση
    Πρώτη φορά που παίρνω αυτή την πρωτεΐνη και αυτή την γεύση !

    Είπα να δοκιμάσω κάτι καινούριο και με τράβηξε το όνομα της εταιρείας.

    Sent from my m1 note using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 87 από 95 ΠρώτηΠρώτη ... 37778586878889 ... ΤελευταίαΤελευταία