Σελίδα 50 από 95 ΠρώτηΠρώτη ... 40484950515260 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 736 έως 750 από 1418
  1. 11-03-13 12:20 #736
    Προεπιλογή
    Πώς μπορώ να το ελέγξω αυτό. Πού ακριβώς αναγράφεται στην ετικέτα ο αριθμός παρτίδας;
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-03-13 12:20 #737
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Αυτό που λες ισχύει εδώ και χρόνια. Δεν άνοιξε τώρα εργοστάσιο της ΟΝ στην Ευρώπη...
    Από την άλλη έχουμε άνοδο τιμών πρώτης ύλης και αυτό σημαίνει αύξηση τιμών σε όλα, όπως και έγινε. Μείωση δεν είδα ακόμα, παρά μόνο υποτιθέμενες προσφορές.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-03-13 12:21 #738
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nniikkooss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πώς μπορώ να το ελέγξω αυτό. Πού ακριβώς αναγράφεται στην ετικέτα ο αριθμός παρτίδας;
    Ο αριθμός παρτίδας πάει μαζί με την ημερομηνία λήξης του προιόντως. Διαφορετικά μπορεί να το έχει κάπου αλλού. Απο εταιρεία σε εταιρεία διαφέρει.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-03-13 12:32 #739
    Προεπιλογή
    Στο ένα γράφει
    BBE: MAY 2014
    BATCH 0632574
    06:17 2141

    και στο άλλο
    BBE: MAY 2014
    BATCH: 084250
    04:49 2326
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-03-13 12:38 #740
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό που λες ισχύει εδώ και χρόνια. Δεν άνοιξε τώρα εργοστάσιο της ΟΝ στην Ευρώπη...
    Από την άλλη έχουμε άνοδο τιμών πρώτης ύλης και αυτό σημαίνει αύξηση τιμών σε όλα, όπως και έγινε. Μείωση δεν είδα ακόμα, παρά μόνο υποτιθέμενες προσφορές.
    Από τον Ιανουάριο του 13 τα xtreme (για τα e-shop δεν ξέρω) έχουν σαφείς μειώσεις στα προιόντα της ΟΝ πχ στην πρωτείνη περίπου 13 ευρώ κάτω κλπ χωρίς να είναι σε προσφορά.

    Αυτό που λες δεν το ήξερα, οπότε δηλαδή ούτως ή άλλως παίρνουμε διαφορετικές εκδόσεις από τους αμερικάνους?
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 11-03-13 12:42 #741
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nniikkooss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο ένα γράφει
    BBE: MAY 2014
    BATCH 0632574
    06:17 2141

    και στο άλλο
    BBE: MAY 2014
    BATCH: 084250
    04:49 2326
    Επομένως είναι διαφορετικές παρτίδες. Μερικά συμπληρώματα όπως η κρεατίνη που έχω της ΟΝ έχουν και μια ετικέτα γνησιότητας που αναγράφει Authentic Products.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 11-03-13 12:50 #742
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο billy89 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από τον Ιανουάριο του 13 τα xtreme (για τα e-shop δεν ξέρω) έχουν σαφείς μειώσεις στα προιόντα της ΟΝ πχ στην πρωτείνη περίπου 13 ευρώ κάτω κλπ χωρίς να είναι σε προσφορά.

    Αυτό που λες δεν το ήξερα, οπότε δηλαδή ούτως ή άλλως παίρνουμε διαφορετικές εκδόσεις από τους αμερικάνους?
    Τα xtreme έχουν καταφέρει να μειώσουν το κόστος εισαγωγής και παράλληλα ανταγωνίζονται πλέον τα ξένα e-shop με στόχο να πετύχουν καλύτερες τιμές για τον καταναλωτή. Ήδη σε πολλά επώνυμα προϊόντα (βιταμίνες κι μέταλλα που αγοράζω και εμπιστεύομαι) έχουν καλύτερες τιμές.
    Απο τους Αμερικάνους πάντα παίρναμε τα τελευταία χρόνια διαφορετικές εκδόσεις εκτός αν γνωρίζεις πως το κατάστημα που προμηθεύεσαι τα συμπληρώματα σου εισάγουν από Αμερική, δικαιολογημένα είναι λίγο πιο ακριβοί λόγο κόστους μεταφορικών και τελωνίων (πλέον και αυτοί προσπαθούν να αλλάξουν τακτική λόγο κρίσης) αλλά τα προϊόντα έχουν διαφορά σε πολλά. Παλιά προμηθευόμουν universal και champion nutrition Αμερικάνικης έκδοσης απο κατάστημα στη Θεσσαλονίκη και όντως είχαν διαφορά από τα ευρωπαϊκά τόσο σε γεύση και υφή όσο και οι συσκευασίες.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 11-03-13 13:53 #743
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή Πρόβλημα με WHEY.
    Πρεπει να δοκιμάσετε την double rich chocolate τη αμερικανική να δείτε τι θεϊκή γεύση εχει, ειναι όντως double rich σαν MILKO!

    Όχι σαν τη νερουλη double rich που παίρνουμε απο xtr, Πορτογάλο κτλ.
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 11-03-13 14:38 #744

    Εγγραφή
    14-09-2012
    Περ.
    Peristeri
    Μηνύματα
    181
    Προεπιλογή
    Πάντως την double rich chocolate την έχω παραγγείλει 2 φορές από τον Πορτογάλο. Η πρώτη πριν κανά τρίμηνο και ήταν όντως νερουλή και χάλια σε γεύση....
    Τώρα πριν 20 ημέρες περίπου παράγγειλα πάλι την ίδια γεύση αλλά αυτήν την φορά σε φακελάκια που την είχε προσφορά(έλεγε σοκολάτα αλλά ήρθε double rich chocolate) και η γεύση είναι διαφορετική .... πιο πηχτή και πιο έντονη γεύση.... ακόμα και η υφή της είναι διαφορετική....

    Τι να πω ρε παιδιά δεν ξέρω τι παίζει.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 11-03-13 15:34 #745
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ger1975 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως την double rich chocolate την έχω παραγγείλει 2 φορές από τον Πορτογάλο. Η πρώτη πριν κανά τρίμηνο και ήταν όντως νερουλή και χάλια σε γεύση....
    Τώρα πριν 20 ημέρες περίπου παράγγειλα πάλι την ίδια γεύση αλλά αυτήν την φορά σε φακελάκια που την είχε προσφορά(έλεγε σοκολάτα αλλά ήρθε double rich chocolate) και η γεύση είναι διαφορετική .... πιο πηχτή και πιο έντονη γεύση.... ακόμα και η υφή της είναι διαφορετική....

    Τι να πω ρε παιδιά δεν ξέρω τι παίζει.....
    Ποιός είναι ο Πορτογάλος;
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 11-03-13 16:21 #746
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    πολλά χρόνια τώρα πίνετε την ευρωπαϊκή έκδοση...αμερικάνικη έχω να δω χρόνια τώρα. Είναι εύκολο και από το κουτί να το καταλάβεις. Πάντως δύσκολα βρίσκει κανείς. Το ευρωπαϊκό εργοστάσιο της είναι Ιρλανδία αν δεν κάνω λάθος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 11-03-13 16:24 #747
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα xtreme έχουν καταφέρει να μειώσουν το κόστος εισαγωγής και παράλληλα ανταγωνίζονται πλέον τα ξένα e-shop με στόχο να πετύχουν καλύτερες τιμές για τον καταναλωτή.
    Αυτό ισχύει και πιστεύω πως έχει αγκαλιαστεί από το αγοραστικό κοινό, συμπεριλαμβανομένου και εμένα που σπάνια αγόραζα από εκεί παλαιότερα (τιμές φαρμακείο κανονικά πριν),ενώ τελευταία πήρα διάφορα για μένα και για φίλους. Πάντως θα ήθελα να μάθω πως το πέτυχαν αυτό και από ποιους (χώρα προέλευσης; ) προμηθεύονται τώρα τα προϊόντα τους...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 15-03-13 17:56 #748
    Προεπιλογή
    Τελικά που έγκειται η υπεροχή της εν λόγω μάρκας; Η περιεκτικότητα σε πρωτεϊνη, απ' όσο έχω καταλάβει, είναι η ίδια. Είναι ότι απορροφάται καλύτερα;
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 15-03-13 19:49 #749
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Just marketing
    Ένα απλο blend, όπως πολλές άλλες. (Concetrate & Isolate)
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 17-03-13 20:12 #750
    Προεπιλογή
    Χτες πηρα να δοκιμασω την rocky road.Δεν μου αρεσει καθολου η γευση της.Η διαλυτοτητα ομως ειναι παρα πολυ καλη,απλα ακομα τραβαω τα μαλλια μου που πηρα την 2,2 κιλα.
    Οχι τιποτα,αλλα ειχα δει και καλα σχολια για αυτη την γευση. (Καθαρα θεμα προτιμησης μαλλον)
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 50 από 95 ΠρώτηΠρώτη ... 40484950515260 ... ΤελευταίαΤελευταία