Σελίδα 93 από 95 ΠρώτηΠρώτη ... 43839192939495 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.381 έως 1.395 από 1418
  1. 04-11-17 19:59 #1381
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο LuNaT1C Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εγώ αυτό ακριβώς μπήκα να γράψω...πολύ νερουλή είναι ακόμα και με 2 σκούπ σε γάλα (400-500ml)
    Επίσης από γεύση η σοκολάτα δεν ενθουσίασε...ίσως λόγο ότι ήταν νερουλή... (προτείνετε κάποια άλλη για δοκιμή?)

    Η καζεΐνη η αντίστοιχη νομίζω είναι ΜΑΚΡΑΝ καλύτερη !
    Αν δεν έχεις δοκιμάσει της scitec θα σου έλεγα να δοκιμάσεις,έχει απίστευτες γεύσεις!100% Whey protein professional (κόκκινο χρώμα) και 100% Whey protein (μπλε χρώμα),έχω φυστικοβούτυρο και άσπρη σοκολάτα-φράουλα!H Scitec βγήκε european brand of the year για φέτος!Δεν περιγράφω άλλο γιατί βγήκα εκτός θέματος!Συγνώμη κιόλας
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-11-17 22:14 #1382
    Το avatar του χρήστη LuNaT1C

    Εγγραφή
    07-07-2014
    Περ.
    Ioannina
    Μηνύματα
    532
    Προεπιλογή
    Δε θέλω να μπλέξω με περίεργες γεύσεις γι αυτό μένω σε κλασσικές άγευστες και σοκολάτες...
    Θα το τσεκάρω όμως σε ευχαριστώ
    Loosers in mind have no life...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-08-18 23:53 #1383
    Το avatar του χρήστη mono AEK

    Εγγραφή
    25-10-2011
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    452
    Προεπιλογή
    https://youtu.be/ycexG-R3gGs

    Οκ ο κάμεραμαν είναι άθλιος και δε ξέρεις αν παίζει κάτι αλλά μπορείτε όλοι να το δοκιμάσετε σπίτι σας
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-08-18 08:16 #1384
    Προεπιλογή
    Δεν εχει καμια σχεση η αμερικανικη με αυτη που εχουμε εμεις εδω , οποιος εχει παει αμερικη ξερει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 22-08-18 09:56 #1385
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alsos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν εχει καμια σχεση η αμερικανικη με αυτη που εχουμε εμεις εδω , οποιος εχει παει αμερικη ξερει.
    Αυτο το αναφέρεις για καλό ή για κακό;
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 23-08-18 00:17 #1386
    Προεπιλογή
    Οσο αναφορα το θεμα συστατικων τι πραγματικα εχει μεσα δηλαδη δεν το ξερω γιατι δεν την περασα απο χημειο. Οσο αναφορα ομως το θεμα της υφης ειναι σαν μιλσεικ η αμερικανικη ενω η δικια μας ειναι σαν καφε νερο , οπως επισης εχει και πιο εντονη γευση(σοκολατα) η δικια τους.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 23-08-18 09:43 #1387
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    σωπα καλε..εγω ενα διαστημα πριν πολλα χρονια αγοραζα κ αμερικανες ΟΝ κ ελληνικες, τις ιδες γευσεις..ακριβως ιδιες ηταν τοτε..νερουλες κ οι 2.
    αμερικανικες αγοραζα απο το ββκομ κ ελληνικες απο τα xtreme.
    τωρα για πιο προσφατες εκοδσεις δεν ξερω αν υπαρχουν μεγαλες διαφορες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 07-12-18 14:59 #1388
    Προεπιλογή
    Καλησπερα. Δοκιμασα την ΟΝ double rich chocolate πριν 3 βδομαδες. Απο γευση και διαλυτοτητα πολυ καλη. Αλλα απο την πρωτη μερα αρχισα να νιωθω αρρυθμιες στην καρδια. Στην αρχη 1 φορα τη μερα ομως αργοτερα και 2 και 3. Πηγα σε καρδιολογο ολα καλα μου ειπε. Σκεφτηκα οτι μπορει να φταιει η πρωτεινη και μολις τη σταματησα, σταματησαν και οι αρρυθμιες. Ο προπονητης μου, μου ειπε πρωτη φορα το ακουει για αρρυθμιες και πρωτεινη. Μου ειπε πως κυκλοφορουν πολλες ΟΝ στην αγορα που δεν ειναι γνησιες. Στο site της ΟΝ εχει πληροφοριες για το πως μπορεις να την αναγνωρισεις. Σε μενα το σκουπ δεν εχει τυπωμενο πανω το ΟΝ και η ημερομηνια ληξης ηταν με κιτρινα γραμματα, οχι μπλε. Εστειλα μαιλ στην εταιρεια πριν 1 βδομαδα και περιμενω απαντηση. Εχει συμβει σε κανεναν αυτο με τις αρρυθμιες;
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 07-12-18 15:42 #1389
    Προεπιλογή
    δεν ειναι απο την πρωτεινη, η θα ετυχε η θα σε πειραξε κατι αλλο
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 07-12-18 17:10 #1390
    Προεπιλογή
    Ειναι ξεκαθαρα απ την πρωτεινη. Επι 2 βδομαδες την επαιρνα και ειχα αρρυθμιες που σταματησαν τη μερα που την σταματησα. Μετα απο κανα 2 μερες ξαναπηρα, παλι αρρυθμιες. Ισως να με πειραζει καποια ουσια που εχει μεσα, καποιο γλυκαντικο ξερω γω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 07-12-18 18:58 #1391
    Προεπιλογή
    εχω στα χερια μου τωρα την γευση vanilla birthday cake... τρομερη ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 07-12-18 19:32 #1392
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikosBMW Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχω στα χερια μου τωρα την γευση vanilla birthday cake... τρομερη ...
    Φιλε για πες εντυπώσεις, ,πηχτη, γλυκια, γιατι ειναι σε φοβερη προσφορα η Gold και θελω να δοκιμάσω μια διαφορετική γευση
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 07-12-18 19:35 #1393
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Denion Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειναι ξεκαθαρα απ την πρωτεινη. Επι 2 βδομαδες την επαιρνα και ειχα αρρυθμιες που σταματησαν τη μερα που την σταματησα. Μετα απο κανα 2 μερες ξαναπηρα, παλι αρρυθμιες. Ισως να με πειραζει καποια ουσια που εχει μεσα, καποιο γλυκαντικο ξερω γω.
    Φιλε ακου να δεις. Αν την πήρες απο καμια Βουλγαρια, μπορεί να ειναι απομίμηση, οπότε εκεί μπορεί να έχει μέσα οτι φανταστείς.
    Αν εχει καποια διεγερτική ουσια που δεν αναγράφεται, μπορεί να εχει κάποια ουσια όλο αυτο που φαντάζεσαι.
    Αν ειναι γνησια, ψαχτο αλλου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 07-12-18 20:58 #1394
    Προεπιλογή
    Οχι απο ελληνικο μαγαζι την πηρα που το βρηκα στο σκρουτζ. Περιμενω απαντηση απ την εταιρεια να μου πει αν ειναι γνησια. Οσοι εχετε παρει εχει τυπωμενο ΟΝ πανω στο σκουπ;
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 07-12-18 21:44 #1395
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Φιλε το ότι την πήρες απο ελληνικο μαγαζί, δεν σημαίνει ότι δεν εχει έρθει απο την Βουλγαρία ή απο κάποια άλλη χώρα της Ευρώπης.
    Στην Ελλάδα είμαστε, κανείς δεν "υπακούει" σε κάποιους αγραφους κανόνες και δεν παίρνουν από τον επίσημο εισαγωγέα, αυτό ισχύει από αυτοκίνητα, laptop μέχρι και αναπτήρες.
    Επίσημοι αντιπρόσωποι της Optimum ειναι τα Xtremes Stores, (δες εδώ και εδώ ) τα υπόλοιπα είναι παραεισαγωγές, απο αποθήκες της Ευρώπης, εκτός αν το ελληνικό μαγαζί την έχει πάρει απο τα Xtreme για να την πουλήσει.
    Aκόμα και σε περίπτωση παραεισαγωγής, αυτό από μονο του δεν σημαίνει ότι δεν ειναι γνήσιο όμως το προιον, υποχρεωτικά.
    Moνο με το σειριακο που έστειλες στην εταιρία, θα βγάλεις άκρη.
    Good luck
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 93 από 95 ΠρώτηΠρώτη ... 43839192939495 ΤελευταίαΤελευταία