Σελίδα 2 από 95 ΠρώτηΠρώτη 12341252 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 1418
  1. 17-03-07 21:36 #16
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη Gasturb

    Εγγραφή
    18-04-2006
    Περ.
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    3.660
    Προεπιλογή
    Την έχω πει την άποψη μου για την εν λόγω πρωτεϊνη σε άλλo τόπικ. Γενικά όμως προσωπικά την θεωρώ απλά μέτρια κ όχι την καλύτερη, κ δεν πρόκειτε να σας πω ποτέ να μην την αγοράζετε γιατί δεν είναι 'κακή'.

    Gt
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-03-07 21:40 #17
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη Gasturb

    Εγγραφή
    18-04-2006
    Περ.
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    3.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο billys15
    Ρε συ οταν παιρνει καποιος ενα προϊον πρωτη φορα,το παιρνει συμφωνα με το τι διαβαζει και ακουει απο αλλους χρηστες.
    Μέγα λάθος billy για αυτό λέμε διάβασμα σωστό (όχι απο διαφημίσεις περιοδικών) κ γνώση νούμερο 1 ή forum για συμβουλές στην αρχή.. αλλά τα έχουμε πει τόσες φορές εδώ κ επιμένετε πάλι στις γεύσεις. Nevermind!

    Gt
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-03-07 21:45 #18
    Προεπιλογή
    Οντως Βασιλη εδω ο Στρατος εχει δικιο...τα γουστα του καθε ουρανισκου ειναι διαφορετικα οποτε δεν μπορουμε να δωσουμε απαντηση στο ακεραιο, θα ηταν πιο φρονιμο να πουμε πια γευση 'τραβιεται' περισσοτερο... we start singing, ΒΥΕ ΒΥΕ Μiss AMERICA PIE (Tι υμνος....) .
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-03-07 21:52 #19
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη Gasturb

    Εγγραφή
    18-04-2006
    Περ.
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    3.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο asdf
    ... we start singing, ΒΥΕ ΒΥΕ Μiss AMERICA PIE (Tι υμνος....) .
    Ελα χριστε κ παναγια.. Τι πίνεις κ δεν μας δίνεις ρε asdf

    Gt
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-03-07 23:49 #20
    Προεπιλογή
    Eγω την χρησιμοποιησα σε περιοδο γραμμωσης και ενω ειχα κοψει ολα τα αλλα συμπληρωματα εκτος φυσικα των βιταμινων.Ενω περιμενα η αποδοση μου να πεσει παρα πολυ ειδικα λογο του οτι ειχα σταματησει την κρεατινη αλλα και τους υδατανθρακες ακομα και στο μεταπροπονητικο ροφημα τα επιπεδα μου οσο αφορα την μυικοτητα και τα κιλα που εκανα παρεμιναν σε ικανοποιητικα δεδομενα.Επισης καταφερα να διωξω και αρκετο λιπος απο επανω μου χωρις την χρηση καποιου λιποδιαλιτικου περαν της καρνιτινης πριν απο το τρεξιμο το πρωι.Οσον αφορα το θεμα της γευσης για μενα δεν εχει σημασια απο την στιγμη που εχω την δυνατοτητα με 1 ροφημα να καλυπτω 24γρ πρωτεινης χωρις να παιρνω υδατανθρακες,για καποιους αλλους ομως μπορει να εχει.Επειδη λοιπον εμεινα ικανοποιημενος απο τα αποτελεσμα της αποφασισα να την συνεχισω και σε περιοδο ογκου.Ο λογος που την αλλαξα ειναι πολυ απλα το οτι πιστευω πως οταν κατι το περνουμε συνεχεια μετα απο λιγο σταματα να εχει επιδραση επανω μας.

    Υ.Γ.Gasturb τα ειπες πολυ σωστα πριν απλα πιστευω οτι η 1η κινηση που κανει καποιος οταν ερευνα καπιο προιον ειναι να τσεκαρει τα θρεπτικα του συστατικα οποτε το θεωρησα περιττο οτιδηποτε περα του να αναφερω απλα την δικια μου πρωσοπικη διαπιστωση απο τη χρηση του.

    Υ.Γ.Δωστε λιγη σημασια σε αυτα που λεει ο Gast.Eχουν υπαρξει και αλλα topic για αυτο το προιον. . .
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 18-03-07 00:14 #21
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη Gasturb

    Εγγραφή
    18-04-2006
    Περ.
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    3.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Vson
    δεν μου δινει αυτο το boost στην ενεργεια οπως η nitro tech πριν(ισως λογω κρεατινης που εχει μεσα)
    Όχι ίσως αλλά αυτός είναι ο λόγος για να μπορεί να διαφημίζει η Muscletech μετά ότι 'το δικό μας προιόν έχει φοβερές εκρήξεις ενέργειας στην γυμναστική σας από μία απλή whey, wow!'.

    Gt
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-03-07 01:03 #22
    Προεπιλογή
    ...τα αποτελεσματα ομως που ειχα εχουν μεινει κ μαλιστα εχουν δεσει ,η διαφορα στην ενεργεια ειναι αισθητη παντως.
    Γενικα θεωρω οτι η nitro tech δεν ξερω για αλλα της m αλλα αυτη ηταν παρα πολυ καλη,το μονο που μου την εσπαγε ηταν οτι επρεπε να την χτυπαω για λεπτα για να δυαληθει στο νερο.

    Προτιμισα την on απο την eas επειδη ειχε λιγοτερα mg cholisterol,σιγουρα πρεπει να υπαρχουν και καλυτερες πρωτεινες αλλα ολο λες ρε gasturb χωρις να λες ποια αρεσει σε'σενα η ποια τελως παντων βρισκεις εσυ την καλυτερη(βαση οσων εμπεριεχει παντα).
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 18-03-07 01:09 #23
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη Gasturb

    Εγγραφή
    18-04-2006
    Περ.
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    3.660
    Προεπιλογή
    Oκ, σεβαστή η άποψη σου αλλά ας κλείσουμε την off topic παρένθεση που κάναμε

    Gt
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 18-03-07 15:00 #24
    Το avatar του χρήστη Teo70

    Εγγραφή
    07-03-2007
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    154
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Vson
    την εχω παρει και μπορω να πω οτι ειναι καλη(τη χρησιμοποιω μια βδομαδα) το μονο παραπονο που εχω ειναι οτι δεν μου δινει αυτο το boost στην ενεργεια οπως η nitro tech πριν(ισως λογω κρεατινης που εχει μεσα) κατα ταλλα πολυ καλη με bcaa κλπ
    Αυτό το έχω ακούσει να το λένε και άλλοι και δεν το καταλαβαίνω.Τι εννοείς ακριβώς με το ότι σου δίνει μία πρωτείνη boost;;
    Εχω δοκιμάσει αρκετές μάρκες και δεν κατάλαβα κάποιο boost,ακόμα και με κρεατίνη μέσα.
    Δεν νομίζω να σου δίνει κάτι περισσότερο από 150gr κοτόπουλο με ρύζι πχ. πριν πας gym, αν εννοείς αυτό.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 18-03-07 15:04 #25
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gasturb
    Μέγα λάθος billy για αυτό λέμε διάβασμα σωστό (όχι απο διαφημίσεις περιοδικών) κ γνώση νούμερο 1 ή forum για συμβουλές στην αρχή.. αλλά τα έχουμε πει τόσες φορές εδώ κ επιμένετε πάλι στις γεύσεις. Nevermind!

    Gt

    Μα αυτο λεω.Διαβαζουμε συστατικα,διαβαζουμε και αλλες αποψεις απο διαφορα forum,κρινουμε κι εμεις,και δοκιμαζουμε μια πρωτεϊνη ή οποιοδηποτε συμπληρωμα.Η γευση δεν ειναι τοσο σημαντικο.Καποιοι ομως εχουν απιτηση και απο την γευση,γι'αυτο αναφερθηκε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 18-03-07 17:59 #26
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη Gasturb

    Εγγραφή
    18-04-2006
    Περ.
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    3.660
    Προεπιλογή
    Βιllako καταλαβαίνω μέσα απο τα posts σας ποιες είναι οι προτεραιότητες σας σε μερικά θέματα οπότε για αυτό έκανα την όποια παρέμβαση μου περοηγουμένως.΄Όσο για αυτο που ανέφερες τώρα, μακάρι να ισχύει αλλα δεν έχω πιστεί ακόμα ότι πράγματι το εφαρμόζετε.

    Gt
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 18-03-07 19:46 #27
    Προεπιλογή
    Αυτό το έχω ακούσει να το λένε και άλλοι και δεν το καταλαβαίνω.Τι εννοείς ακριβώς με το ότι σου δίνει μία πρωτείνη boost;;
    Εχω δοκιμάσει αρκετές μάρκες και δεν κατάλαβα κάποιο boost,ακόμα και με κρεατίνη μέσα.
    Δεν νομίζω να σου δίνει κάτι περισσότερο από 150gr κοτόπουλο με ρύζι πχ. πριν πας gym, αν εννοείς αυτό
    Μάλλον δεν έχεις δοκιμάσει τις καλές...
    Προσωπικά έχω δοκιμάσει πάνω από 15 dιαφορετικές μάρκες πρωτείνης και ΝΑΙ έχω δεί διαφορά! Δεν ξέρω που οφείλεται (μπορώ να υποθέσω) αλλά διαφορά υπάρχει και μάλιστα μεγάλη.
    Έχεις δοκιμάσει nitro-tech, Vp2, methoxy-pro? Αν ναι θα καταλαβαίνεις τι σου λέω.
    Και βέβαια υπάρχουν και οι φόρμουλες (π.χ. after max,cyclone κτλ) που εκει ξεφεύγουμε πλέον από την απλή whey...
    from the beginning
    Απάντηση με παράθεση
     

  13.  

  14. 18-03-07 20:45 #29
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Antonio
    Εχεις δοκιμάσει nitro-tech, Vp2, methoxy-pro? Αν ναι θα καταλαβαίνεις τι σου λέω.

    Το methoxy αν δεν κανω λαθος δεν ειναι πρωτεϊνη.Αυτο που κανει ειναι οτι βοηθαει να γινει μεγαλυτερη πρωτεϊνοσυνθεση.Οποτε συνδιαζεται με πρωτεϊνες
    Απάντηση με παράθεση
     

  15.  

Σελίδα 2 από 95 ΠρώτηΠρώτη 12341252 ... ΤελευταίαΤελευταία