Σελίδα 83 από 95 ΠρώτηΠρώτη ... 3373818283848593 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.231 έως 1.245 από 1418
  1. 14-06-14 15:52 #1231
    Προεπιλογή
    vanillia ice cream!!!!!!!!!!!!!! ακριβως σαν να πινεις παγωτο ειναι απιστευτη γευση!!!
    CHANGE DOES NOT COME WITH COMFORT...EVER !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-06-14 21:43 #1232
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Γιώργης7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    vanillia ice cream!!!!!!!!!!!!!! ακριβως σαν να πινεις παγωτο ειναι απιστευτη γευση!!!
    Αυτή έχω τώρα... όπως έχω γράψει, πολύ απαλή γεύση και "νερουλή"... σήμερα αγόρασα την άλλη βανίλια που είπαν εδώ τα παιδιά είναι πιο "πηχτή" και πιο δυνατή γεύση... θα γράψω οταν τη δοκιμάσω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-06-14 08:39 #1233
    Προεπιλογή
    καποιος να προτείνει γεύση για την αμερικάνικη έκδοση;
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-06-14 21:39 #1234
    Προεπιλογή
    παιδια αγορασα την platinum whey της san...αλλα ξεμεινε και λιγο ANABOLIC HALO ΤΗΣ MUSCLETECH γινεται να παρω αυτες τις 2 μαζι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 23-06-14 22:20 #1235
    Προεπιλογή
    Μόλις σήμερα μου ήρθε η French Vanilla Creme... δεν μπορώ να πώ οτι τρελάθηκα... απο την Ice Cream λίγο "δυνατότερη" αλλά παραμένει "νερουλή"...

    Ειλικρινά απο θέμα γεύσης προτιμώ της Nutrend μετά απο τα λίγα test που έκανα (Nutrend μπισκότο-βανίλια, ON Ice Cream Vanilia, ON French Vanilia Creme, WarriorLab Vanilia).
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 23-06-14 23:44 #1236
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο djroof Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόλις σήμερα μου ήρθε η French Vanilla Creme... δεν μπορώ να πώ οτι τρελάθηκα... απο την Ice Cream λίγο "δυνατότερη" αλλά παραμένει "νερουλή"...

    Ειλικρινά απο θέμα γεύσης προτιμώ της Nutrend μετά απο τα λίγα test που έκανα (Nutrend μπισκότο-βανίλια, ON Ice Cream Vanilia, ON French Vanilia Creme, WarriorLab Vanilia).
    Ενταξει δεν υπαρχει συγκριση σαν ποιοτητα και σαν εταιρεια η on ειναι πολυ ανωτερη απο την τσεχικη nutrend....Τωρα αν σε ενδιαφερει τοσο πολυ η γευση και να ειναι πιο πιχτη μια απο τις τοπ ειναι της musclepharm η combat powder,ολα τα λεφτα δοκιμασε και θα δεις,τωρα προσφατα την ανανεωσαν και εχουνε ερθει και καινουργιες γευσεις,ειναι απο τις γευστικοτερες πρωτεινες που μπορεις να παρεις.....και επισης και καλη εταιρεια οπως ειναι και η on....
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 23-06-14 23:50 #1237
    Το avatar του χρήστη Billys51

    Εγγραφή
    27-03-2012
    Περ.
    MuscleBeach
    Μηνύματα
    589
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zisis.z Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενταξει δεν υπαρχει συγκριση σαν ποιοτητα και σαν εταιρεια η on ειναι πολυ ανωτερη απο την τσεχικη nutrend....Τωρα αν σε ενδιαφερει τοσο πολυ η γευση και να ειναι πιο πιχτη μια απο τις τοπ ειναι της musclepharm η combat powder,ολα τα λεφτα δοκιμασε και θα δεις,τωρα προσφατα την ανανεωσαν και εχουνε ερθει και καινουργιες γευσεις,ειναι απο τις γευστικοτερες πρωτεινες που μπορεις να παρεις.....και επισης και καλη εταιρεια οπως ειναι και η on....
    totis go back to your cave
    The easy day was yesterday
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 24-06-14 00:15 #1238
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο valentinosael Εμφάνιση μηνυμάτων
    καποιος να προτείνει γεύση για την αμερικάνικη έκδοση;
    Φιλε και που θα την βρεις την αμερικανικη εκδοση?γιατι και απο το εξωτερικο αν παραγγειλεις παλι την ευρωπαικη εκδοση της gold standard στελνουνε απ οτι ξερω.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 24-06-14 06:56 #1239
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zisis.z Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε και που θα την βρεις την αμερικανικη εκδοση?γιατι και απο το εξωτερικο αν παραγγειλεις παλι την ευρωπαικη εκδοση της gold standard στελνουνε απ οτι ξερω.....
    την έχουνε κύπρο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 25-06-14 20:00 #1240
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο valentinosael Εμφάνιση μηνυμάτων
    καποιος να προτείνει γεύση για την αμερικάνικη έκδοση;
    Aν σου αρσει η σοκολατα παρε την Extreme Milk Chocolate,με γευση φρουτων μου αρεσε η Strawberry Banana,αν σου αρεσει ο καφες η Mocha Cappuccino ειναι πολυ καλη,και απο βανιλια η French Vanilla Creme ειναι επισης καλη.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 30-07-14 19:30 #1241
    Προεπιλογή
    Μια ερώτηση ίσως κουτη αλλά θα την κάνω. Παίρνω και εγω την on whey εδω και αρκετά χρόνια και το Σάββατο που πετάω για ενα δεκαήμερο Αμερική διακοπές σκέφτομαι να πάρω μαζί μου ενα μικρό ταπεράκι με 5-10 σκουπ για τις δύσκολες ώρες.. Το έχει κάνει κανένας; Ξέρει κανένας αν υπάρχει περίπτωση να αντιμετωπίσω πρόβλημα στο αεροδρόμιο;;; Δε θέλω να μου ανοίγουν τις αποσκευές και να με ρωτάνε αν κουβαλάω ναρκωτικά!!! Έχουμε προηγούμενη εμπειρία απο κάποιον λοιπόν;;;

    Ευχαριστώ πολύ για τυχόν απαντήσεις!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 30-07-14 19:52 #1242
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Το εχω κανει δεκάδες φορές δεν θα εχεις θέμα.
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 31-07-14 00:01 #1243
    Προεπιλογή
    Ευχαριστώ Mikekan χρήσιμη η απάντησή σου!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 08-08-14 20:05 #1244
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    Ενα νεο βιντεακι που εβγαλε η ON για την gold standard για την ποιοτητα της κτλ.Την οποια παλι της ανεβασανε την τιμη παντου την εχουνε κοντα στα 60 ευρω λες και ζουμε σε αλλες εποχες,αλλα και παλι φευγει σαν το ζεστο ψωμακι τρελες πωλησεις....Δυστυχως ειμαστε ατυχοι σε σχεση με τους αμερικανους που εκει στην αγορα τους ειναι παφθηνη και βγαζει και πολλες δοσεις καθε συσκευασια της σε σχεση με τον ανταγωνισμο οποτε παιζει σχεδον σε δικο της γηπεδο και ολα αυτα μαζι παντα με την αξιοπιστια και την ποιοτητα της ΟΝ στα τοσα χρονια....

    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 09-08-14 03:16 #1245
    Banned
    Εγγραφή
    02-07-2013
    Περ.
    Ηράκλειο Κρ
    Μηνύματα
    832
    Προεπιλογή
    60 ευρώ τα 2,27 κιλά;;
    Εγώ πήρα Πολύ (μα πολύ) κάτω από 60 ευρώ την Impact Whey Deluxe (myprotein) στα 4 κιλά. Για να πληρώσεις 2,27 κιλά 60 ευρώ ή άσχετος πρέπει να είσαι ή φραγκάτος και να μη σε νοιάζει (δεν αναφέρομαι σε εσένα "ζήση").
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 83 από 95 ΠρώτηΠρώτη ... 3373818283848593 ... ΤελευταίαΤελευταία