Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 67
  1. 24-03-11 13:29 #31
    Προεπιλογή
    Ακριβώς όπως το είπες!!!!!!!!!! έχω με το φαϊ θέμα, αλλά σιγά σιγά το αυξάνω.

    κυκλικό bodyweight κάνω, λογω δουλείας με βολεύει είναι γρήγορο, το κάνω στο χώρο μου και δεν χρειάζομαι πολλά-πολλά,απλά δεν ξέρω τι τροποποιήσεις να κάνω για να δυναμώσω λίγο, όσον αφορά το κομμάτι της προπόνησης γιατί από φαϊ είπαμε το παλεύω!!!!!!!!!!!!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-03-11 22:57 #32
    Smile
    γεια σας θέλω να ρωτήσω αν σε αυτό το κυκλικό πρόγραμμα κάνεις 45'' την κάθε άσκηση και 1' ξεκούραση και όλο το πρόγραμμα Χ3?
    1)θα γίνετε μέρα παρά μέρα
    2) στις μέρες π δεν θα το κάνεις να κάνεις μόνο αερόβια και κοιλιακούς ραχιαίους
    (ποδήλατο, τρέξιμο,σκινακι) ένα από τα 3 45-60 λεπτά!!
    Δεν θα δούμε ένα καλό κόψιμο??
    Πάντα με σωστή διατροφή και την σωστή ξεκούραση!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 18-04-11 08:55 #33
    Προεπιλογή
    arxika sugnwmi pou grafw me latinikous xaraktires alla to pc den upostirizei ellinika..

    kamia simvouli gia prothermansi gia auto to programa?

    euxaritstw

    *** Για όσους ποσταρουν από εξωτερικο ενα καλο εργαλείο μετατροπης greekenglish σε ελληνικα είναι αυτο το link : http://services.innoetics.com/Greeklish/
    Kανεις αντιγραφη το κειμενο ,πατας μετατροπη και τα βγαζει ελληνικα.(μεχρι 5000 χαρακτηρες) . Team ***
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-04-11 23:37 #34
    Προεπιλογή
    10 λεπτα αεροβια ελαφρια και ενα περασμα ολες τις ασκησεις με ελαχιστα κιλα .
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 19-04-11 02:19 #35
    Προεπιλογή
    ευχαριστώ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 19-04-11 08:54 #36
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    λογο του οτι φευγω στρατο. θα μπορουσα να χρησημοποιω αυτο το προγραμμα τις μερες που θα εχω αδεια και θα ειμαι στη πολη μου? και για ποσο. ας πουμε μπορω ολους τους μηνες να το χρησημοποιω η μετα απο καπιες φορες που το ολοκληρωνω να το αλλαξω?
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 20-04-11 10:37 #37
    Προεπιλογή
    Διάβασα πως το πρόγραμμα αυτό προτείνετε μόνο για αρχάριους κυρίως
    κ για άλλες περιπτώσεις, όχι όμως για μόνιμο είδος προπόνησης.

    Γιάτι αυτό; Θέλω να πώ γιατί δεν μπορεί ένα κυκλικό πρόγραμμα προπόνησης να είναι η βασική μορφή προπόνησης.

    Μήπως επειδή με το σύστημα αυτό δουλεύετε πάντα όλο το σώμα κ δεν γίνεται να χωριστούν οι μυικές ομάδες ώστε να βάλουμε διαφορετικά μέρη του σώματος σε διαφορετικές μέρες;
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-05-11 11:21 #38
    Προεπιλογή
    ακολούθησα αυτό το πρόγραμμα για ένα μηνα. μου αρέσει πολύ αλλα νιώθω και λίγο κουρασμένος..έκανα το λάθος να κάνω περισσότερες ασκήσεις ανά μυϊκή ομάδα.. τι προτείνεται? να το συνεχίσω η να αλλάξω?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 08-06-11 16:48 #39
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PEGY Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιάτι αυτό; Θέλω να πώ γιατί δεν μπορεί ένα κυκλικό πρόγραμμα προπόνησης να είναι η βασική μορφή προπόνησης.
    Παρότι δεν θα θεωρήσω τον εαυτό μου προχωρημένο, πλέον λόγω δουλειάς και ενασχόλησης και με πολεμική τέχνη πέραν του γυμναστηρίου, κάνω αποκλειστικά κυκλικό..και τολμώ να πω πως με τις τροποποιήσεις (πειράματα για την ακρίβεια) που έχω κάνει, το σώμα μου έχει ανταποκριθεί μεσοπρόθεσμα και έχω κερδίσει και λίγο στην ανάπτυξη..δεν είναι δλδ αποκλειστικά πρόγραμμα απλής συντήρησης ή επανέναρξης μετά από αποχή..
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 14-08-11 16:21 #40
    Το avatar του χρήστη sadistic

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Νew zealand/auckland
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    η ερωτηση μου.βλεπεις μυικο κερδος οπως θα εβλεπες με ενα 4ημερο σπλιτ;η διατροφη εννοειτε θα ειναι η προβλεπομενη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 24-08-11 01:06 #41
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΚΥΚΛΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ (By Ioannis)

    ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,
    Η ΤΡΕΙΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ

    ΟΙ ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΟΜΑΔΑΣ (Α),(Β),(Γ) ΓΙΝΟΝΤΑΙ Η ΜΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΛΕΙΜΑ.

    ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ (Α) ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΟΙΛΙΑΚΟΥΣ,ΜΕΤΑ ΤΗΝ (Β) ΡΑΧΙΑΙΟΥΣ,ΜΕΤΑ ΤΗΝ (Γ) ΑΕΡΟΒΙΑ 30 ΛΕΠΤΑ
    ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΝΑ ΣΕΤ ΤΩΝ 15

    ΣΤΗΘΟΣ1
    ΠΙΕΣΕΙΣ ΜΠΑΡΑΣ ΣΕ ΟΡΙΖΟΝΤΙΟ-Α
    ΠΙΕΣΕΙΣ ΑΛΤΗΡΩΝ ΣΕ ΕΠΙΚΛΙΝΗ-Β
    ΠΕΚ ΝΤΕΚ-Γ

    ΤΡΙΚΕΦΑΛΟΙ2
    ΕΚΤΑΣΕΙΣ ΤΡΟΧΑΛΙΑΣ-Α
    ΕΚΤΑΣΕΙΣ ΑΛΤΗΡΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΛΑΙΜΟ-Β
    ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΕΣ ΕΚΤΑΣΕΙΣ ΤΡΟΧΑΛΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΧΕΡΙ-Γ

    ΤΕΤΡΑΚΕΦΑΛΟΙ3
    ΕΚΤΑΣΕΙΣ-Α
    ΠΡΕΣΣΑ-Β
    ΠΡΟΣΑΓΩΓΟΙ-Γ

    ΠΛΑΤΗ4
    ΕΜΠΡΟΣΘΟΛΑΙΜΙΕΣ ΕΛΞΕΙΣ-Α
    ΚΑΘΙΣΤΗ ΚΩΠΗΛΑΤΙΚΗ ΤΡΟΧΑΛΙΑ-Β
    ΚΩΠΗΛΑΤΙΚΗΜΕ ΑΛΤΗΡΑ-Γ

    ΔΙΚΕΦΑΛΟΙ5
    ΚΑΜΨΕΙΣ ΜΠΑΡΑΣ ΟΡΘΙΟΣ-Α
    ΚΑΜΨΕΙΣ ΑΛΤΗΡΑ ΣΤΟ ΜΑΞΙΛΑΡΙ-Β
    ΣΦΥΡΙΑ-Γ

    ΜΗΡΙΑΙΟΙ ΔΙΚΕΦΑΛΟΙ6
    LEG CURL-Α
    ΑΡΣΕΙΣ ΘΑΝΑΤΟΥ ΜΕ ΤΕΝΤΩΜΕΝΑ ΠΟΔΙΑ-Β

    ΩΜΟΙ7
    ΟΡΘΙΑ ΚΩΠΗΛΑΤΙΚΗ-Α
    ΠΙΕΣΕΙΣ ΑΛΤΗΡΩΝ ΚΑΘΙΣΤΟΣ-Β
    ΕΚΤΑΣΕΙΣ ΑΛΤΗΡΩΝ ΟΡΘΙΟΣ-Γ

    ΓΑΜΠΕΣ
    ΑΡΣΕΙΣ ΣΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΟΡΘΙΟΣ Η ΚΑΘΙΣΤΟΣ -Α

    θα ειθελα να ρωτησω οταν κανεις την ομαδα Α, Β, Γ Αναμεσα στι ασκησεις π.χ ΠΙΕΣΕΙΣ ΜΠΑΡΑΣ ΣΕ ΟΡΙΖΟΝΤΙΟ-Α --- ΕΚΤΑΣΕΙΣ ΤΡΟΧΑΛΙΑΣ-Α υπαρχει διαλυμα?, η κανεις την ομαδα σερι?. Αν δεν υπαρχει διαλυμα αναμεσα στις ασκησεις τοτε το διαλυμα το κανεις μετα το τελος τις ομαδας Α κτλ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 25-08-11 12:44 #42
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Το αναφέρει ξεκάθαρα:

    ΟΙ ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΟΜΑΔΑΣ (Α),(Β),(Γ) ΓΙΝΟΝΤΑΙ Η ΜΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΛΕΙΜΑ.

    ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ (Α) ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΟΙΛΙΑΚΟΥΣ,ΜΕΤΑ ΤΗΝ (Β) ΡΑΧΙΑΙΟΥΣ,ΜΕΤΑ ΤΗΝ (Γ) ΑΕΡΟΒΙΑ 30 ΛΕΠΤΑ
    ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΝΑ ΣΕΤ ΤΩΝ 15
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 26-08-11 18:17 #43
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το αναφέρει ξεκάθαρα:
    ο.κ απλα δεν το διαβασα σωστα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 08-02-12 12:44 #44
    Προεπιλογή
    την ιδια μερα κανεις την ομαδα Α και την Β και την Γ; κοινως ολο αυτο το βγαζεις σε μια μερα;
    ή κανεις δευτερα ομαδα Α ,τεταρτη Β και παρασκευη Γ;
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 19-04-12 00:52 #45
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aelmon Εμφάνιση μηνυμάτων
    την ιδια μερα κανεις την ομαδα Α και την Β και την Γ; κοινως ολο αυτο το βγαζεις σε μια μερα;
    ή κανεις δευτερα ομαδα Α ,τεταρτη Β και παρασκευη Γ;
    κανεις δευτερα ομαδα Α ,τεταρτη Β και παρασκευη Γ
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία