Θέμα: BCAA (Warriorlab)

Σελίδα 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 60 από 63
  1. 06-03-13 09:03 #46
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο moumia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Bcaa (Warrior-Lab)

    Αξίζουν τα λεφτά τους ;
    Εχουν μέσα τις ποσότητες που λένε και είναι τα Bcaa ή είναι μούφα ;

    Γιατί είχα πάρει μία φορά ένα συμπλήρωμα από αυτή την εταιρία και ήταν χάλια...
    Το να απομονώσει μια εταιρία καποια βασικά αμινοξέα σε ένα συμπλήρωμα σκόνης ή χαπιών ,δεν θεωρείται πλεον κατι ιδιαιτερο.
    Απλα καποιες εταιρίες λόγω ονόματος,παράδοσης ή marketing, πλασαρουν ότι μονο εκεινοι μπορούν να το κανουν.
    Εγω πάντως ,ότι εχω παρει από αυτη την εταιρία, μια χαρα μου βγήκε, αρκεί βεβαία να εχουμε τις αναλογες προσδοκίες από αυτο που παίρνουμε
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 06-03-13 17:09 #47
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το να απομονώσει μια εταιρία καποια βασικά αμινοξέα σε ένα συμπλήρωμα σκόνης ή χαπιών ,δεν θεωρείται πλεον κατι ιδιαιτερο.
    Απλα καποιες εταιρίες λόγω ονόματος,παράδοσης ή marketing, πλασαρουν ότι μονο εκεινοι μπορούν να το κανουν.
    Εγω πάντως ,ότι εχω παρει από αυτη την εταιρία, μια χαρα μου βγήκε, αρκεί βεβαία να εχουμε τις αναλογες προσδοκίες από αυτο που παίρνουμε
    Ωραία σε ευχαριστώ συνάδελφε , κατάλαβα.
    Θα το δοκιμάσω τότε
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 24-07-13 18:31 #48
    Το avatar του χρήστη vasilisot

    Εγγραφή
    20-07-2012
    Περ.
    Κιάτο
    Μηνύματα
    207
    Προεπιλογή
    πειρα και εγω αυτα τα bcaa και τα χρησιμοποιω 5 πρωη,5πριν προπονα και 5 μετα...
    πολυ πικρα!!
    It's not who I am underneath, but what I do that defines me
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 24-07-13 19:31 #49
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Nikolas_mk2

    Εγγραφή
    05-06-2012
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    2.990
    Προεπιλογή
    εμετός σε σκόνη είναι βασικά αλλά συνηθιζεις με τον καιρό!

    -Αν και δεν ειμαι τοσο εμπειρος για να πω με σιγουρια αλλά πιστευω οτι βοηθησαν μεσα στη διαιτα,ειδικά οταν κατεβηκαν πολύ οι θερμίδες
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-11-13 23:04 #50
    Προεπιλογή
    πφ..... δεν παλευεται αυτη η πικρα,αλλα συνηθιζεται....
    παντως πιστευω οτι απο αποψη ποιοτητας ειναι πολυ καλα
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 07-11-13 13:31 #51
    Προεπιλογή
    πίκρα!! βέβαια ήξερα ότι από την στιγμή που δεν έπερνα κάποιο bulk θα το είχα αυτό το θεματάκι όποιο και να διάλεγα,οπότε διάλεξα αυτό και λόγω τιμής και λόγω οτι είναι το μοναδικό χωρίς χρωστικές ουσίες και δίνει αυτές τις αναλογίες,οπότε συμβιβάστηκα στην γεύση και κοίταξα την ουσία.!!
    εάν μου διαφεύγει κάποιο προιόν με αυτές τις αναλογίες μήπως θα μπορούσατε να μου προτείνετε κάποιο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 17-01-15 15:36 #52
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    υπο δοκιμη και αυτα...ακομα ασφράγιστο το κουτάκι....θα stack-αριστεί μαζί με sci-mx X-PLODE(HARDCORE) μέσα στην προπόνηση
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 05-03-15 16:41 #53
    Προεπιλογή
    Σε περιοδο ογκου ειναι ''αχρηστα'' τα bcaa αμινοξεα?Χρησιμοποιω κανονικα bcaa σε περιοδο ογκου πριν την προπονηση,μου τελειωσαν τωρα.Λετε να αγορασω ξανα στην περιοδο γραμμωσης?
    Τι προτιματε σκονη η χαπι?
    THINK ABOUT WHY YOU STARTED!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 05-03-15 16:43 #54
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    τα bcaa εχουν συγκεριμενη χρηση που την εχουμε αναλυσει πολλες φορες σε αλλα θεματα.
    στον "ογκο" τι να τα κανεις απο την στιγμη που δεν υπαρχει περιπτωση να καταβολισεις..
    αν παρεις παντως παρε σκονη,αυτα εδω ειναι μια χαρα ,τα εχω χρησιμοποιησει αρκετες φορες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 05-03-15 16:47 #55
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    τα bcaa εχουν συγκεριμενη χρηση που την εχουμε αναλυσει πολλες φορες σε αλλα θεματα.
    στον "ογκο" τι να τα κανεις απο την στιγμη που δεν υπαρχει περιπτωση να καταβολισεις..
    αν παρεις παντως παρε σκονη,αυτα εδω ειναι μια χαρα ,τα εχω χρησιμοποιησει αρκετες φορες.


    Αρα στην παρουσα φαση,καλυπτομαι απο τα αμινοξεα που εχει η πρωτεινη μου.Ναι απλως ρωταω,διοτι ξερω οτι η λευκινη ειναι βασικο αμινοξυ για αυξηση μυικου ογκου.Κανω λαθος?
    THINK ABOUT WHY YOU STARTED!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 05-03-15 16:48 #56
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ναι ειναι,αλλα οπως ειπες κ εσυ γιαυτο τον λογο περνεις πρωτεινη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 05-03-15 16:50 #57
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι ειναι,αλλα οπως ειπες κ εσυ γιαυτο τον λογο περνεις πρωτεινη.
    Να σαι καλα beefmeup,δυστηχως στα καταστηματα συμπληρωματων κρυβουν λογια για να πουλησουν!
    THINK ABOUT WHY YOU STARTED!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 05-03-15 16:54 #58
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    αν κ δεν ειναι επι του παροντος για αναλυση στο θεμα αυτο, δεν πιστευω οτι γινεται απαραιτητα αυτο που λες με ενδεχομενο δολο..
    απλα οι περισοτεροι δεν διαβαζουν σωστα καποια πραγματα κ τα αναπαραγουν με την σειρα τους λανθασμενα ,γεγονος το οποιο το συναναντας καθημερινα σε γυμναστηρια ,φορουμ κλπ..
    ετσι κ λοιπον ειναι λογικο να συμβαινει ακομα κ σε μαγαζια με συμπληρωματα..
    καποιος που ειναι σωστα ενημερωμενος μπορει ευκολα να διακρινει τι ισχυει κ τι οχι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 05-03-15 16:59 #59
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν κ δεν ειναι επι του παροντος για αναλυση στο θεμα αυτο, δεν πιστευω οτι γινεται απαραιτητα αυτο που λες με ενδεχομενο δολο..
    απλα οι περισοτεροι δεν διαβαζουν σωστα καποια πραγματα κ τα αναπαραγουν με την σειρα τους λανθασμενα ,γεγονος το οποιο το συναναντας καθημερινα σε γυμναστηρια ,φορουμ κλπ..
    ετσι κ λοιπον ειναι λογικο να συμβαινει ακομα κ σε μαγαζια με συμπληρωματα..
    καποιος που ειναι σωστα ενημερωμενος μπορει ευκολα να διακρινει τι ισχυει κ τι οχι.

    Θα αναφερω και εγω και το τελευταιο μου ποστ,για να μην χαλαω το τοπικ.Απο την στιγμη που καποιος ειναι απειρος και δεν γνωριζει καποια πραγματα για συμπληρωματα,ο πωλητης του καθε μαγαζιου ειναι υποχρεωμενος να τον καθοδηγησει στο σωστο δρομο αγορας(αλλο τι κανουν).Επομενως στην συγκεκριμενη περιπτωση οταν ρωτας τον πωλητη αν χρειαζομαι σε αυτη την φαση αμινοξεα και σου λεει ναι,δεν εχει σχεση αν εισαι ενημερωμενος η οχι.Σου μιλαω παντα για την περιπτωση που δεν γνωριζεις τα βασικα.Επομενως ετσι οπως εχουν γινει τα πραγματα στην Ελλαδα,πρωτα μαζευουμε τις δικες μας πληροφοριες και μετα παμε και αγοραζουμε(εφοσον πρωτα η διατροφη ειναι στην κορυφη)
    THINK ABOUT WHY YOU STARTED!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 05-03-15 17:40 #60
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spyros! Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα αναφερω και εγω και το τελευταιο μου ποστ,για να μην χαλαω το τοπικ.Απο την στιγμη που καποιος ειναι απειρος και δεν γνωριζει καποια πραγματα για συμπληρωματα,ο πωλητης του καθε μαγαζιου ειναι υποχρεωμενος να τον καθοδηγησει στο σωστο δρομο αγορας(αλλο τι κανουν).Επομενως στην συγκεκριμενη περιπτωση οταν ρωτας τον πωλητη αν χρειαζομαι σε αυτη την φαση αμινοξεα και σου λεει ναι,δεν εχει σχεση αν εισαι ενημερωμενος η οχι.Σου μιλαω παντα για την περιπτωση που δεν γνωριζεις τα βασικα.Επομενως ετσι οπως εχουν γινει τα πραγματα στην Ελλαδα,πρωτα μαζευουμε τις δικες μας πληροφοριες και μετα παμε και αγοραζουμε(εφοσον πρωτα η διατροφη ειναι στην κορυφη)
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία