Σελίδα 3 από 20 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 296
  1. 15-03-11 07:36 #31
    Προεπιλογή
    πολυ καλο το προγραμμα....
    μια σημειεωση ομως....
    δεν κανω καθολου αεροβια γιατι περπαταω 3.5 ωρες την ημερα....οποτε το θεωρω too much να τρεχω και στο gym...
    στο στηθος,....ειναι αρκετες οι ασκησεις?
    μηπως αφου δεν κανω αεροβιο θα μπορουσα να βαλω και κατι αλλο?
    Δως μου την γαληνη....
    ...να δεχομαι τα πραγματα που δεν μπορω να αλλαξω...
    ...το κουραγιο να αλλαζω αυτα που μπορω...
    ...και την σοφια να καταλαβαινω την διαφορα τους!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 15-03-11 10:22 #32
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    στο στηθος οι ασκησεις ειναι θανατος!! το εκανα 2 μηνες αυτο το προγραμμα και ειχα φοβερα πρηξηματα. οχι μονο εκει αλλα και στις υπολιπες μερες του προγραμματος. οσο για την αεροβια οτι θες εσυ.. αν νομιζεις οτι δεν σου αρκουν οι ωρες που περπατας βαλε κιαλο. αν οχι εισαι καλα.
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-03-11 18:21 #33
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jannous44 Εμφάνιση μηνυμάτων
    στο στηθος οι ασκησεις ειναι θανατος!! το εκανα 2 μηνες αυτο το προγραμμα και ειχα φοβερα πρηξηματα. οχι μονο εκει αλλα και στις υπολιπες μερες του προγραμματος. οσο για την αεροβια οτι θες εσυ.. αν νομιζεις οτι δεν σου αρκουν οι ωρες που περπατας βαλε κιαλο. αν οχι εισαι καλα.
    πιστευω ειναι καλες αυτες ωρες....
    οκ...φιλε μου θα παιξω σημερα για πρωτη φορα το προγραμμα...
    και θα πω εντυπωσεις!!!
    Δως μου την γαληνη....
    ...να δεχομαι τα πραγματα που δεν μπορω να αλλαξω...
    ...το κουραγιο να αλλαζω αυτα που μπορω...
    ...και την σοφια να καταλαβαινω την διαφορα τους!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-03-11 19:53 #34
    Προεπιλογή
    Εψαχνα πρωγραμμα και αυτο φαινεται πολυ μαχιμο. η ερωτηση μου ειναι αν κα8ε περιοχη ειναι και αλλη μερα . δηλαδη το προγραμμα αυτο ολοκληρωνεται στις 6 μερες?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 29-03-11 11:17 #35
    Προεπιλογή
    Να κάνω μια ερώτηση?Στις επαναλήψεις εκεί που είναι 4χ12-10-8-6 εννοεί 4 σετ των 12 και μετα 1 των 10, 1 των 8, 1 των 6 η εννοεί 4 drop 12-10-8-6?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 29-03-11 11:34 #36
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Blist3r Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να κάνω μια ερώτηση?Στις επαναλήψεις εκεί που είναι 4χ12-10-8-6 εννοεί 4 σετ των 12 και μετα 1 των 10, 1 των 8, 1 των 6 η εννοεί 4 drop 12-10-8-6?
    σετ12επ(διαλειμμα)σετ10επ(διαλειμμα)σετ8επ(διαλειμμα)σετ6επ(τελοσ)
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 29-03-11 11:37 #37
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο apos1210 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εψαχνα πρωγραμμα και αυτο φαινεται πολυ μαχιμο. η ερωτηση μου ειναι αν κα8ε περιοχη ειναι και αλλη μερα . δηλαδη το προγραμμα αυτο ολοκληρωνεται στις 6 μερες?
    σε καθε μερα 1 διαφορετικη ομαδα. ολοκληρονε σε 5 μερες αλλα εχει και 1 επιπλεον μερα για αεροβια και κιλιακους,ραχιχαιους. αν δεν θες να κανεις την 6η μερα. απλα βαλε τους κοιλιακους κ τους ραχιαιους σε αλλη μερα. πχ εγω εβαζα τους κοιλιακους της (τεταρτης) μαζι με πλατη. και τους ραχιαιους μαζι με χερια.
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 29-03-11 11:41 #38
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jannous44 Εμφάνιση μηνυμάτων
    σετ12επ(διαλειμμα)σετ10επ(διαλειμμα)σετ8επ(διαλειμμα)σετ6επ(τελοσ)
    Αχα.Εγώ έκανα 4 σετ των 12 κ μετα ενα των 10 ενα των 8 κ ενα των 6... και λεω δε γίνεται πολλά βγαίνουν
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 29-03-11 11:46 #39
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Blist3r Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αχα.Εγώ έκανα 4 σετ των 12 κ μετα ενα των 10 ενα των 8 κ ενα των 6... και λεω δε γίνεται πολλά βγαίνουν
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 02-04-11 20:45 #40
    Προεπιλογή
    ειναι η πρωτη εβδομαδα που κανω αυτο το προγραμμα και μου φαινεται αρκετα δυνατο.Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι το εξης.Γιατι ειναι μερικες βασικες ασκησεις εκτος.οπως πεκ-ντεκ για στηθος και αρκετες ασκησεις στα δικεφαλα τρικεφαλα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 02-04-11 20:52 #41
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο governator Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειναι η πρωτη εβδομαδα που κανω αυτο το προγραμμα και μου φαινεται αρκετα δυνατο.Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι το εξης.Γιατι ειναι μερικες βασικες ασκησεις εκτος.οπως πεκ-ντεκ για στηθος και αρκετες ασκησεις στα δικεφαλα τρικεφαλα?
    σε καλυπτουν τα ανοιγματα σε οριζοντιο και επικληνη. πολυ πριξιμο λεμε πιεσεις-ανοιγματα
    οσο για τη μερα το χεριων. δεν το συζυταω. Τερμα πριξιμο. ειναι πολυ ωραιο το προγραμμα. το μονο θεμα ειναι λιγο στα ποδια π ειναι λιγο φορτομενο.
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 04-04-11 07:32 #42
    Προεπιλογή
    Συγνώμη ρε παιδια, αλλά μπερδεύτηκα.....τελικά αυτό το πρόγραμμα είναι για όγκο ή για γράμμωση?????
    Ο τίτλος λέει για γράμμωση, ενώ ο ίδιος ο κ.Υφαντόπουλός και κάποιοι αλλοι εδω μέσα λένε για όγκο και πρηξίματα!!!!
    Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
    i am gonna show you how great i am!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 16-04-11 11:57 #43
    Το avatar του χρήστη TToni Shark

    Εγγραφή
    14-03-2010
    Περ.
    Ωραιόκαστρο
    Μηνύματα
    545
    Προεπιλογή
    Πόσες μέρες είναι το καλύτερο για γράμμωση; Εγώ κάνω 4
    ​HONDA CBR 600F 2012
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 16-04-11 23:40 #44
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΡΕΓΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγνώμη ρε παιδια, αλλά μπερδεύτηκα.....τελικά αυτό το πρόγραμμα είναι για όγκο ή για γράμμωση?????
    Ο τίτλος λέει για γράμμωση, ενώ ο ίδιος ο κ.Υφαντόπουλός και κάποιοι αλλοι εδω μέσα λένε για όγκο και πρηξίματα!!!!
    Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
    Υπαρχει μια συγχυση γενικα σχετικα με τις εννοιες γραμμωση-ογκος-μυικος όγκος-πρηξίματα.
    Η γραμμωση εχει να κανει με την απώλεια λίπους και όχι με τον μυικο όγκο.Και φυσικα τα πρηξίματα δείχνουν πολυ πιο εντονα όταν εισαι γραμμωμενος,με λεπτο δερμα,πιο εντονη φλεβικότητα κτλ.Για να επανελθω στο αρχικο σου ερωτημα είναι πρόγραμμα γραμμωσης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 16-04-11 23:43 #45
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TToni Shark Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πόσες μέρες είναι το καλύτερο για γράμμωση; Εγώ κάνω 4
    Το εν λόγω πρόγραμμα εινια 6 ημερων.Σκοπος του είναι μεσω αυτου και η αυξηση του μεταβολισμου σου,κατι που επιτυγχανεται με τις περισσότερες μερες προπονησης,αρκει να πλαισιωθει και με την αναλογη διατροφη ,αναρρωση κτλ.Για αυτον τον λόγο η καθε μυικη ομαδα δουλευεται ξεχωριστα και με μικρα διαλειμματα.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 20 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία