Θέμα: Fierce (SAN)

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 44
  1. 30-06-10 11:13 #16
    Προεπιλογή
    Δοκιμασα ενα δειγματακι απο το συγκεκριμενο που μου εδωσε ενας δικος μου και ηταν αρκετά δυνατό.Ωραία δύναμη κ ενέργεια,πολλές τσίτες και πίνεται αρκετά εύκολα ( cherry γεύση ήταν).Γενικώς την εταιρία αυτή την δοκίμασα πρώτη φορά με έναν λιποδιαλύτη πριν 2 εβδομάδες και έχει αρχίσει και με κερδίζει αρκετά.΄Ενα κακό με το fierce ήταν ότι το δειγματάκι το δοκίμασα κατά τις 7 το απόγευμα και μέχρι τις 2 το ξημέρωμα δεν ένιωσα καν το συναίσθημα της νύστας
    Δεν ξέρω πάντως αν ήταν απο το συγκεκριμένο ή απο τον συδυασμό με τα υπόλοιπα.
    Πάντως η δοκιμή ήταν θετική
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-06-10 13:51 #17
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο californication Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δοκιμασα ενα δειγματακι απο το συγκεκριμενο που μου εδωσε ενας δικος μου και ηταν αρκετά δυνατό.Ωραία δύναμη κ ενέργεια,πολλές τσίτες και πίνεται αρκετά εύκολα ( cherry γεύση ήταν).Γενικώς την εταιρία αυτή την δοκίμασα πρώτη φορά με έναν λιποδιαλύτη πριν 2 εβδομάδες και έχει αρχίσει και με κερδίζει αρκετά.΄Ενα κακό με το fierce ήταν ότι το δειγματάκι το δοκίμασα κατά τις 7 το απόγευμα και μέχρι τις 2 το ξημέρωμα δεν ένιωσα καν το συναίσθημα της νύστας
    Δεν ξέρω πάντως αν ήταν απο το συγκεκριμένο ή απο τον συδυασμό με τα υπόλοιπα.
    Πάντως η δοκιμή ήταν θετική

    Καλο ειναι αυτο, απλα εισαι ευαισθητος στα stimulants, ή θα τα συνηθισεις ή το παιρνεις πιο νωρις. Το κακο ειναι να σε κρασαρει αποτομα μετα απο καποιες ωρες και γινεται με πολλα preworkout συμπληρωματα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 30-06-10 20:29 #18
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο californication Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δοκιμασα ενα δειγματακι απο το συγκεκριμενο που μου εδωσε ενας δικος μου και ηταν αρκετά δυνατό.Ωραία δύναμη κ ενέργεια,πολλές τσίτες και πίνεται αρκετά εύκολα ( cherry γεύση ήταν).Γενικώς την εταιρία αυτή την δοκίμασα πρώτη φορά με έναν λιποδιαλύτη πριν 2 εβδομάδες και έχει αρχίσει και με κερδίζει αρκετά.΄Ενα κακό με το fierce ήταν ότι το δειγματάκι το δοκίμασα κατά τις 7 το απόγευμα και μέχρι τις 2 το ξημέρωμα δεν ένιωσα καν το συναίσθημα της νύστας
    Δεν ξέρω πάντως αν ήταν απο το συγκεκριμένο ή απο τον συδυασμό με τα υπόλοιπα.
    Πάντως η δοκιμή ήταν θετική
    πρηξίματα;


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Niiick Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλο ειναι αυτο, απλα εισαι ευαισθητος στα stimulants, ή θα τα συνηθισεις ή το παιρνεις πιο νωρις. Το κακο ειναι να σε κρασαρει αποτομα μετα απο καποιες ωρες και γινεται με πολλα preworkout συμπληρωματα.
    τι εννοείς;
    αν είσαι καλός στο να προβλέπεις το ανθρώπινο μυαλό..
    τότε δεν αφήνεις τίποτα στην τύχη του!

    Jigsaw
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-06-10 21:16 #19
    Προεπιλογή
    Να το παιρνεις, να σε πιανει καλα, και με το που γυρισεις σπιτι απ το γυμναστηριο να μη μπορεις να παρεις τα ποδια σου απ τη κουραση να ειναι το νευρικο σου συστημα κουρελι να νιωθεις πολυ κουρασμενος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 30-06-10 21:38 #20
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Niiick Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να το παιρνεις, να σε πιανει καλα, και με το που γυρισεις σπιτι απ το γυμναστηριο να μη μπορεις να παρεις τα ποδια σου απ τη κουραση να ειναι το νευρικο σου συστημα κουρελι να νιωθεις πολυ κουρασμενος.
    ααααα!!αυτό δεν μ' άρεσε καθόλου!
    αν είσαι καλός στο να προβλέπεις το ανθρώπινο μυαλό..
    τότε δεν αφήνεις τίποτα στην τύχη του!

    Jigsaw
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 01-07-10 11:56 #21
    Προεπιλογή
    Οχι,απο κρασαρισμα δεν ενιωσα απολύτως τίποτα τετοιο.Καλή ενέργεια και δύναμη.Μετά το γυμναστήριο η φυσιολογική κόπωση της προπόνησης.
    Απο πρηξίματα,στήθος έπαιξα και μπορώ να πω ότι ήταν απο τα καλύτερα προεξασκητικά που έχω δοκιμάσει.Φυσικά ένα δείγματάκι ήταν.Η δοκιμή του κουτιού θα μας δώσει ολοκληρωτική εικόνα
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 01-07-10 12:00 #22
    Το avatar του χρήστη No Cash

    Εγγραφή
    30-12-2008
    Περ.
    Athena
    Μηνύματα
    610
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Niiick Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να το παιρνεις, να σε πιανει καλα, και με το που γυρισεις σπιτι απ το γυμναστηριο να μη μπορεις να παρεις τα ποδια σου απ τη κουραση να ειναι το νευρικο σου συστημα κουρελι να νιωθεις πολυ κουρασμενος.

    ενταξει δε συμβαινει παντοτε σε τετοιο βαθμο ομως..

    το σπασιμο ειναι οταν σε πιανει την ωρα της προπονησης...
    stealin dealin killin
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 01-07-10 12:31 #23
    Προεπιλογή
    ευχαριστώ παιδιά!μάλλον θα το πάρω από Αύγουστο!
    αν είσαι καλός στο να προβλέπεις το ανθρώπινο μυαλό..
    τότε δεν αφήνεις τίποτα στην τύχη του!

    Jigsaw
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 01-07-10 21:41 #24
    Το avatar του χρήστη hunteranimator

    Εγγραφή
    04-05-2010
    Περ.
    σαλαμινα
    Μηνύματα
    342
    Προεπιλογή
    δεν καταλαβαινω ενα πραγμα γιατι βαζουνε και κρεατινη αλλα και καφειηνη δηλαδη τοσο σημαντικη ειναι η καφειηνη? αφου η καφειηνη εχει διουριτικη δραση(απο οσο ξερω) και οτι μειωνει την δραση της κρεατινης.γιατι να το κανουνε αυτο οι εταιριες?οεο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 01-07-10 21:42 #25
    Το avatar του χρήστη hunteranimator

    Εγγραφή
    04-05-2010
    Περ.
    σαλαμινα
    Μηνύματα
    342
    Προεπιλογή
    δεν καταλαβαινω ενα πραγμα γιατι βαζουνε και κρεατινη αλλα και καφειηνη δηλαδη τοσο σημαντικη ειναι η καφειηνη? αφου η καφειηνη εχει διουριτικη δραση(απο οσο ξερω) και οτι μειωνει την δραση της κρεατινης.γιατι να το κανουνε αυτο οι εταιριες?οεο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 01-07-10 21:53 #26
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Talking
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hunteranimator Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν καταλαβαινω ενα πραγμα γιατι βαζουνε και κρεατινη αλλα και καφειηνη δηλαδη τοσο σημαντικη ειναι η καφειηνη? αφου η καφειηνη εχει διουριτικη δραση(απο οσο ξερω) και οτι μειωνει την δραση της κρεατινης.γιατι να το κανουνε αυτο οι εταιριες?οεο?
    Ειναι πονηροοιιιιιιιι......
    για την τσίτα φαντάζομαι........
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 02-08-10 00:09 #27
    Προεπιλογή FIERCE (SAN)











    Η νέα φόρμουλα Fierge της SAN είναι το μοναδικό συμπλήρωμα διατροφής που υπόσχεται και πραγματοποιεί μιαν αληθινή έκρηξη στους μυς. Προσφέρει μεγάλη ποσότητα κρεατίνης, μιας κρεατίνης που δεν κάνει κατακράτηση υγρών και δεν χρειάζεται περίοδο υπερφόρτωσης. Αντίθετα οδηγεί σε πλήρη μυϊκή ανάπτυξη, ολοκληρωμένη και μόνιμη.
    Περιέχει ασετυλική γλουταμίνη που απορροφάται γρήγορα, παίζει δραστικό ρόλο στη φυσική ανάπτυξη της αυξητικής ορμόνης και ενισχύει την αντικαταβολική δράση μετά την άσκηση.
    Περιέχει αργινίνη για παραγωγή νιτρικού οξέος για μεγαλύτερα πρηξίματα και οξυγόνωση των μυών.
    Με λίγα λόγια το Fierge είναι το απόλυτο εργαλείο προπόνησης για δύναμη, έκρηξη και μυϊκότητα.



    Εχει δοκιμασει κανεις αυτο το προιον? και ποιες οι αποψεις σας?

    Παντως απο τα συστατικα φαινετε πολυ καλο.....
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    No Pain No Gain
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 02-08-10 17:41 #28
    Προεπιλογή
    Καποις καποια γνώμη η εμπειρία απο το προιόν? Κανεις δεν το έχει δοκιμάσει?
    No Pain No Gain
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 02-08-10 17:58 #29
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pronek;216839

    Η νέα φόρμουλα Fierge της SAN είναι το μοναδικό συμπλήρωμα διατροφής που υπόσχεται και πραγματοποιεί μιαν αληθινή έκρηξη στους μυς. [COLOR=red
    Προσφέρει[/COLOR] μεγάλη ποσότητα κρεατίνης, μιας κρεατίνης που δεν κάνει κατακράτηση υγρών και δεν χρειάζεται περίοδο υπερφόρτωσης. Αντίθετα οδηγεί σε πλήρη μυϊκή ανάπτυξη, ολοκληρωμένη και μόνιμη.
    Περιέχει ασετυλική γλουταμίνη που απορροφάται γρήγορα, παίζει δραστικό ρόλο στη φυσική ανάπτυξη της αυξητικής ορμόνης και ενισχύει την αντικαταβολική δράση μετά την άσκηση.
    Περιέχει αργινίνη για παραγωγή νιτρικού οξέος για μεγαλύτερα πρηξίματα και οξυγόνωση των μυών.
    Με λίγα λόγια το Fierge είναι το απόλυτο εργαλείο προπόνησης για δύναμη, έκρηξη και μυϊκότητα.



    Εχει δοκιμασει κανεις αυτο το προιον? και ποιες οι αποψεις σας?

    Παντως απο τα συστατικα φαινετε πολυ καλο.....

    δεν την έχω δοκιμάσει, αλλά μόνο και μόνο που αναφέρει το ποιο πάνω εγώ την απορρίπτω!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 02-08-10 18:21 #30
    Προεπιλογή
    χαχαχα εντάξει αυτά τα λένε πάνω κάτω όλα έτσι και αλλίως δεν κοιτάζεις αυτο που γράφουν αλλα τα συστατικά τους και την ποιότητα τους...

    Θα το παραγγείλω το συγκεκριμένο προιόν σε καποιες μέρες και θα το δοκίμασω...Παρολα αυτα θα ηταν καλη κάποια παραπάνω γνώμη η εμπειρία
    No Pain No Gain
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία