Σελίδα 2 από 9 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 128
  1. 08-07-10 16:34 #16
    Το avatar του χρήστη D.ANTONIADIS

    Εγγραφή
    03-12-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    318
    Thumbs up
    KEEP WALKING NADIA, ALL THE BEST.
    D.ANTONIADIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-07-10 17:35 #17
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο a.minidis Εμφάνιση μηνυμάτων
    μαλλον εμενα θα εξομολογισης πρωτα..με τοσες "αμαρτιες που εχω,και θα κανω"
    ναι αλλα έχεις και το "γνώθεις αυτόν " και αυτό λέει πολλα τασούλη, εσύ όταν κάνεις φόρτωμα να με φωνάζεις για συμπαράσταση να τρώμε παρέα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 08-07-10 18:48 #18
    The Trainer
    Το avatar του χρήστη crow

    Εγγραφή
    18-05-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    693
    Προεπιλογή
    ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΟΥΣ!!!!
    Και εγω ευχομαι να πανε ολα καλα.......
    Αυτη την ιδεα την εχω πολλα χρονια, αλλα δυστυχώς λογο υποχρεωσεων δεν ητανε δυνατον να υλοποιηθει μιας κ δεν ειχα καθολου χρονο.
    Χαιρομαι που τελικα τα καταφερα κ τουλαχιστον κανω την αρχη μετα απο τοσα χρονια που το οργανωνω ολα αυτο μεσα στο μυαλο μου.
    Δυστηχως δεν μπορω να ξερω τι θα προκύψει κ τη τροπή θα παρουν τα πραγματα μιας κ δεν ξερω τι προβληματα κ εμποδια μπορουν να προκυψουν.
    Βεβαια 2-3 εμποδια τα φανταζομαι κ ειναι αναμενομενα κ για αυτο κ ειμαι ετοιμη να τα αντιμετοπισω κ να απαντησω σε καθε κακοβουλο πρόσωπο.

    Την ολη ιδεα την εχω απο τοτε που γυρισα μονιμα απο την Αμερικη εδω.
    Το τεαμ θα αποτελειται απο εναν αριθμο αθλητων που θα μπορω να ασχολουμε με ολους το ιδιο.
    Θα υπαρχει ενας παθολογος παντα στη διαθεση μας, ενας φυσιοθεραπευτης κ μαλλον ο ανθρωπος που κανει μασαζ σε ολη την εθνικη ομαδα στιβου.
    Το πρώτο μου μελημα ειναι να νιωσουνε οπως οι αθλητες του εξωτερικου,να εχουνε την αντιμετοπιση κ το σεβασμο που πρεπει να εχει ενας αθλητης,να καταλαβουνε πως δεν ειναι μονη τους κ πως εχουνε ανθρωπους διπλα τους που τους υποστηριζουνε κ τους βοηθανε.
    Χαιρομαι που εχω τις γνωριμιες αυτες, κ δεχτηκανε να βοηθησουνε.
    Χαιρομαι που με εμπιστευονται ,με σεβονται κ με υποστηριζουνε τοσο αξιολογοι ανθρωποι κ τους ευχαριστω ολους μεσα απο τη καρδια μου
    Τα ονοματα των αθλητων αλλα κ οσους βοηθησουνε σε αυτη τη προσπαθεια θα τα ανακοινωσω σε λιγες μερες
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 08-07-10 18:51 #19
    The Trainer
    Το avatar του χρήστη crow

    Εγγραφή
    18-05-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    693
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο a.minidis Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΠΑΤΕΡ!!!!!εισαι και συ στο taem,!!!!σε βλεπω το μαιο να ετοιμαζεσαι!!χεχεχεχεχεχ!!!!!
    Μα ο Κ.Τριανταφυλλου ειναι ήδη στο τεαμ αλλα .......στο team by night!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 08-07-10 19:04 #20
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Nαντια καλή επιτυχία..
    Θα μπορουσες να μας πεις ποιες μπορεί να είνια οι προδιαγραφες για να μπει καποιος στο team;;
    Δηλαδη αν καποιος εχει αγωνιστικες βλέψεις αλλα χωρις πολλες προδιαγραφες ή προπόνηση στις πλατες του,μπορεί να απευθυνθει σε σενα ή θα προτιμησεις να δουλεψεις με πιο προχωρημενους αθλητες;
    Που και πως μπορεί να σε βρει καποιος;
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 08-07-10 19:07 #21
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Nαντια καλή επιτυχία..
    Θα μπορουσες να μας πεις ποιες μπορεί να είνια οι προδιαγραφες για να μπει καποιος στο team;;
    Δηλαδη αν καποιος εχει αγωνιστικες βλέψεις αλλα χωρις πολλες προδιαγραφες ή προπόνηση στις πλατες του,μπορεί να απευθυνθει σε σενα ή θα προτιμησεις να δουλεψεις με πιο προχωρημενους αθλητες;
    Που και πως μπορεί να σε βρει καποιος;
    +1

    Πες λιγο, απαιτησεις, χρηματικο κοστος κλπ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 08-07-10 19:10 #22
    Μuscles 'R' Sexy
    Το avatar του χρήστη vAnY

    Εγγραφή
    01-05-2009
    Περ.
    Athens Greece
    Μηνύματα
    2.310
    Προεπιλογή
    συγχαρητηρια ευχομαι ολα να πανε καλα !! ναι για πες μας λεπτομεριες για να ενταχθει καποιος στο team
    Muscles Are Sexy
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 08-07-10 20:01 #23
    The Trainer
    Το avatar του χρήστη crow

    Εγγραφή
    18-05-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    693
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Nαντια καλή επιτυχία..
    Θα μπορουσες να μας πεις ποιες μπορεί να είνια οι προδιαγραφες για να μπει καποιος στο team;;
    Δηλαδη αν καποιος εχει αγωνιστικες βλέψεις αλλα χωρις πολλες προδιαγραφες ή προπόνηση στις πλατες του,μπορεί να απευθυνθει σε σενα ή θα προτιμησεις να δουλεψεις με πιο προχωρημενους αθλητες;
    Που και πως μπορεί να σε βρει καποιος;
    Στο τεαμ θα ειναι μονο αθλητες που εχουνε σκοπο να κατεβούν σε αγωνες, δεν νομιζω άλλωστε κάποιος άλλος να θελει να τραβήξει ολη αυτη τη πιεση του αγωνιστικου χωρις λογο.
    Το ποσο καιρο κανει προπονηση δεν παιζει κανενα ρολο, γιατι απο καπου πρεπει να ξεκινηση καποιος......κ εμείς δεν ειμαστε ουρανοκατέβατοι κ εμεις απο καπου ξεκινησαμε.Ετσι δεν ειναι????
    Τωρα οσο για τις προδιαγραφες.......ποιος μπορει να πει στην εποχη μας για προδιαγραφες????? ποιος μπορει να κρινη αν καποιος εχει προδιαγραφες ή οχι?
    Εγω σιγουρα δεν μπορω......για μενα ολοι μπορουνε να κατεβουνε σε αγωνες(ΝΑΙ δεχομαι οτι καποια ατομα ειναι γεννητικα ποιο προικισμένα ομως αυτο δεν σημαινει οτι τους αλλους τους βαζουμε στην ακρη)
    Αλλωστε ολα ειναι εφικτα.......εγω το μονο που θελω ειναι ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ, ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ, ΝΑ ΠΑΤΑΝΕ ΣΤΗ ΓΗ Κ ΤΟ ΠΟΙΟ ΒΑΣΙΚΟ ΠΕΙΘΑΡΧΕΙΑ!!!!!
    Το τεαμ αποτελειται απο καποιους πολυ γνωστους αθλητες, καποια ατομα που δεν ειχανε καμια σχεση με το χωρο αλλα θελουνε πολυ να κατεβουν σε αγωνες κ καποια ατομα που βρισκονται καπου στη μεση.
    Ολα αυτα τα χρονια ασχολουμε με καθε ειδος αθλητων, κυριος με στιβο κ με ατομα που κανανε BJJ. Εννοείται κ με ατομα του χωρου μας
    Δεν με ενδιέφερε ποτε το επιπεδο γιατι απλα μου αρεσει να ασχολουμε με οποιον εχει στοχο κ πεισμα να το καταφερει.
    Εαν θελήσει καποιος να με βρει δεν ειναι κ τοσο δυσκολο, απλα δεν θελω να αναφερω εδω κατι γιατι δεν θελω να θεωρηθει οτι το χρησιμοποιω σαν διαφημιση για το μαγαζι.
    Κανενας αθλητης δεν θα εχει οικονομικη επιβαρυνση κ χαιρομαι που μπορω να προσφερω κ να εχω τη δυνατοτητα να τα κανω ολα αυτα!
    Ελπιζω οσο παιρναει ο καιρος να μπορω να προσφερω ολο κ ποιο πολλα.
    Ο λογος που το κανω ειναι οτι ειμαι αθλητρια απο τα 5 μου,εχω περάσει κ εχω δει τα παντα μεσα σε αυτο το κομματι.
    Θεωρω πολυ απαραδεκτο ο καθε 'ειδημονας' να βλεπει εναν αθλητη σαν πορτοφολι αλλα κ να εκμεταλευεται το ψωνιο μας.....απλα μεχρι τα 24 μου εχω πονεσει πολυ σαν αθλητρια, εχω δει τα απιστευτα μεσα στην εθνικη ομαδα στιβου κ για αυτο το ονειρο μου ητανε αυτο...να προσφερω κατι σε αυτο το χωρο που εζησα, μεγαλωσα, περασα το περισσοτερο χρονο της ζωης μου.Σεβομαι το χωρο του αθλητισμου οσο τιποτα καθως κ ενα αθλητη....ειναι κατι σαν να ανταποδιδω αυτα που εγω εχω κερδισει μεσα απο τον αθλητισμο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 08-07-10 20:23 #24

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο crow Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κανενας αθλητης δεν θα εχει οικονομικη επιβαρυνση κ χαιρομαι που μπορω να προσφερω κ να εχω τη δυνατοτητα να τα κανω ολα αυτα!
    Ελπιζω οσο παιρναει ο καιρος να μπορω να προσφερω ολο κ ποιο πολλα.
    Ο λογος που το κανω ειναι οτι ειμαι αθλητρια απο τα 5 μου,εχω περάσει κ εχω δει τα παντα μεσα σε αυτο το κομματι.
    Θεωρω πολυ απαραδεκτο ο καθε 'ειδημονας' να βλεπει εναν αθλητη σαν πορτοφολι αλλα κ να εκμεταλευεται το ψωνιο μας.....απλα μεχρι τα 24 μου εχω πονεσει πολυ σαν αθλητρια, εχω δει τα απιστευτα μεσα στην εθνικη ομαδα στιβου κ για αυτο το ονειρο μου ητανε αυτο...να προσφερω κατι σε αυτο το χωρο που εζησα, μεγαλωσα, περασα το περισσοτερο χρονο της ζωης μου.Σεβομαι το χωρο του αθλητισμου οσο τιποτα καθως κ ενα αθλητη....ειναι κατι σαν να ανταποδιδω αυτα που εγω εχω κερδισει μεσα απο τον αθλητισμο!

    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 08-07-10 20:39 #25
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    μπραβο ναντια !!!
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 08-07-10 20:50 #26
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Μπραβο σου και απο μενα Ναντια!!!!!!!
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 08-07-10 21:58 #27
    Το avatar του χρήστη Nick Anthony

    Εγγραφή
    30-06-2009
    Περ.
    Limassol, Cyprus
    Μηνύματα
    83
    Προεπιλογή
    Ηθελα να πω ότι πραγματικά είμαι χαρούμενος με τα νέα της Νάντιαs. Mόνο ένα πράγμα έχω να πω:
    THE SKYS THE LIMIT
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 09-07-10 12:44 #28
    Προεπιλογή
    Πολυ καλη η κινηση απο τη Ναντια ... και αυτο που ειπε με το πορτοφολι , ειναι τοσο αληθεια ! Ευγε κορασιδα μου
    Jay is numero Uno !
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 11-07-10 14:48 #29
    Το avatar του χρήστη drago

    Εγγραφή
    14-07-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    557
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο savage Εμφάνιση μηνυμάτων

    ειδικα για σενα θα γινει εξεραιση και θα πληρωσεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 12-07-10 11:47 #30
    Προεπιλογή
    καλη δυναμη κ κουραγιο σε αυτη την πρωτοποριακη για την ελλαδα προσπαθεια,
    ειλικρινα μπραβο σου.
    sefgreg:
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 9 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία