Σελίδα 4 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 60 από 128
  1. 19-08-10 19:54 #46
    Το avatar του χρήστη drago

    Εγγραφή
    14-07-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    557
    Προεπιλογή
    VITRUVIAN TRAINING SYSTEM

    περιμενουμε...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 26-08-10 21:12 #47
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο drago Εμφάνιση μηνυμάτων
    VITRUVIAN TRAINING SYSTEM

    περιμενουμε...
    Συντομα ,θα ειναι ετοιμο!!!,προκειται για εξαιρετικη πλαισιοση πανω στην προπονητικη!!!!
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-08-10 23:27 #48
    Προεπιλογή
    Αλλο ενα μελος προστεθηκε στο Team nantia crow,!!προκειται για junior απο την περιοχη του Βολου ,πολλα υποσχομενο στο χωρο του ΒΒ !!!, κατω απο την επιβλεψει και συνεχης παρακολουθησης της ομαδας που αποτελειται απο εξειδικευμενα ατομα!!!. το ευχαριστο ειναι οτι ολο και πιο πολλα ατομα δειχνουν ενδιαφερον,στην συμετοχη ,που ομως το καθηστα αδυνατο να προστεθουν και αλλοι αθλητες στην παρουσα φαση ωστε να παρουσιαστη ενα συνολο ομοιογενες ,ωστε να υπαρξει το καλητερο δυνατο αποτελεσμα!!!
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη a.minidis : 27-08-10 στις 17:37
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 28-08-10 14:09 #49
    Προεπιλογή
    ΜΠΡΑΒΟ ΝΑΝΤΙΑ ΠΟΛΛΗ ΚΑΛΗ Η ΚΙΝΗΣΗ ΣΟΥ,
    ΑΝ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΟΜΑΔΑΚ ΚΑΛΗ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 28-08-10 17:16 #50
    The Trainer
    Το avatar του χρήστη crow

    Εγγραφή
    18-05-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    693
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο G.TZILOPOULOS Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΜΠΡΑΒΟ ΝΑΝΤΙΑ ΠΟΛΛΗ ΚΑΛΗ Η ΚΙΝΗΣΗ ΣΟΥ,
    ΑΝ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΟΜΑΔΑΚ ΚΑΛΗ.
    Γιωργο εγινες κ εσυ μελος????? Τελεια!!!!
    Νομιζω οτι το φορουμ χρειαζετε ενα ακομη μελος με το δικο σου παρελθον κ της δικες σου γνωσεις!!!!!!!!Κ καλο για να σε γνωρισουν κ τα νεα παιδια του χωρου μας.
    Σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια
    (ξερεις ποσο πολυ σεβομαι κ ποσο πολυ μετραει η γνωμη σου για εμένα )
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 28-08-10 18:21 #51
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο G.TZILOPOULOS Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΜΠΡΑΒΟ ΝΑΝΤΙΑ ΠΟΛΛΗ ΚΑΛΗ Η ΚΙΝΗΣΗ ΣΟΥ,
    ΑΝ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΟΜΑΔΑΚ ΚΑΛΗ.
    welcome!!!!!
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 28-08-10 22:26 #52
    The Trainer
    Το avatar του χρήστη crow

    Εγγραφή
    18-05-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    693
    Προεπιλογή
    Τελικα προστεθηκε αλλος ενας αθλητης στο team το οποιο ειναι κ το τελευταιο μιας κ δεν εχω το χρονο να ασχοληθω με παραπάνω ατομα(δυστυχώς).
    Ειναι απο το Βολο,Junior k δεν εχει παιξει ποτε σε αγωνες.Tο ονομα του ειναι Θοδωρής Πλατσικας κ του ευχομαι ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 28-08-10 23:08 #53
    Προεπιλογή
    Aν και δεν ειμαι του "αγωνιστικου"ΒΒ,αλλα παρακολουθω απο κοντα μιας και εχω αρκετουσ φιλους που εχουν παιξει σε αγωνες,δηλωνο μεγαλος fan tis nantias crow,μια και ειναι απο τις αγαπημενες μου αθλητριες στην Ελλαδα ,και οχι μονο!!( ελπιζω να μην παρεξηγιθω....)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tokaref45 : 28-08-10 στις 23:14
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 05-09-10 17:17 #54
    Fitness Champion
    Εγγραφή
    02-06-2009
    Μηνύματα
    75
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tokaref45 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aν και δεν ειμαι του "αγωνιστικου"ΒΒ,αλλα παρακολουθω απο κοντα μιας και εχω αρκετουσ φιλους που εχουν παιξει σε αγωνες,δηλωνο μεγαλος fan tis nantias crow,μια και ειναι απο τις αγαπημενες μου αθλητριες στην Ελλαδα ,και οχι μονο!!( ελπιζω να μην παρεξηγιθω....)

    και πολυ καλα κανεις και εισαι θαυμαστης της και θα γινεις ακομα φανατικοτερος οταν την γνωρισεις απο κοντα!
    γιατι εκτος απο αθλητρια ειναι και ανθρωπος με προσωπικοτητα,γνωσεις και χαρακτηρα τετοιο που την καθιστουν ικανη ΚΑΙ σαν προπονητρια(ασχετα αν καποιοι εχουν αντιρρησεις για λογους που γνωριζουμε και χωνουν τη μυτη τους εκει που δεν εχουν δικαιωμα)
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 06-09-10 17:53 #55
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nora Kollia Εμφάνιση μηνυμάτων
    και πολυ καλα κανεις και εισαι θαυμαστης της και θα γινεις ακομα φανατικοτερος οταν την γνωρισεις απο κοντα!
    γιατι εκτος απο αθλητρια ειναι και ανθρωπος με προσωπικοτητα,γνωσεις και χαρακτηρα τετοιο που την καθιστουν ικανη ΚΑΙ σαν προπονητρια(ασχετα αν καποιοι εχουν αντιρρησεις για λογους που γνωριζουμε και χωνουν τη μυτη τους εκει που δεν εχουν δικαιωμα)
    Το ευχωμαι!!!! καθως εχω ακουσει απο φιλους που την συμβουλευτικαν και σε αγωνιστηκο αλλα και για να βελτιωσουν την σωματικη καταστασει οτι εκτος απο τις γνωσεις,εντυπωσιαστηκαν απο τον τροπο συμπεριφορας απεναντη τους!! Φυσικα δεν περιμενα και κατι αλλο απο μια πρωταθλητρια αυτου του επιπεδου!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 07-09-10 14:01 #56
    Το avatar του χρήστη Nick Anthony

    Εγγραφή
    30-06-2009
    Περ.
    Limassol, Cyprus
    Μηνύματα
    83
    Προεπιλογή
    Ήθελα να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στην Ναντια που με φιλοξένησε αυτό το σαββατοκύριακο στην Αθήνα. και που με πήρε στον φυσιοθεραπευτής τις ομάδας που μου έκανε 2-3 θεραπείες για κάτι τραυματισμούς που είχα και με προβλημάτιζαν για καιρό και ένα whole body scan.
    βεβαία χάρηκα παρά πολλή που γνώρισα και τα παραπάνω παιδία του team και περάσαμε τελεία στης εξόδους μας την νύχτα PARTIED LIKE ROCKSATRS LOL.
    Tτελευταία θέλω να πω ότι βλέπω όλα πολλή θετικά διότι ο ένας μοιάζετε για τον άλλων και αυτό είναι πολλή σημαντικό για να προχωρήσουμε όλη στους στόχους μας, διότι σε αυτόν τον χώρο δεν το βλέπεις και αυτό πολλή. .
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 07-09-10 18:13 #57
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick Anthony Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ήθελα να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στην Ναντια που με φιλοξένησε αυτό το σαββατοκύριακο στην Αθήνα. και που με πήρε στον φυσιοθεραπευτής τις ομάδας που μου έκανε 2-3 θεραπείες για κάτι τραυματισμούς που είχα και με προβλημάτιζαν για καιρό και ένα whole body scan.
    βεβαία χάρηκα παρά πολλή που γνώρισα και τα παραπάνω παιδία του team και περάσαμε τελεία στης εξόδους μας την νύχτα PARTIED LIKE ROCKSATRS LOL.
    Tτελευταία θέλω να πω ότι βλέπω όλα πολλή θετικά διότι ο ένας μοιάζετε για τον άλλων και αυτό είναι πολλή σημαντικό για να προχωρήσουμε όλη στους στόχους μας, διότι σε αυτόν τον χώρο δεν το βλέπεις και αυτό πολλή. .
    ΓΡΡΡΡΡΡΡΡ!!!!!!!..μονο εγω ελειπα παλι@@@@@@!!!!
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 07-09-10 18:43 #58
    Το avatar του χρήστη Nick Anthony

    Εγγραφή
    30-06-2009
    Περ.
    Limassol, Cyprus
    Μηνύματα
    83
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο a.minidis Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΓΡΡΡΡΡΡΡΡ!!!!!!!..μονο εγω ελειπα παλι@@@@@@!!!!
    FOR SURE NEXT TIME
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 07-09-10 22:40 #59
    Το avatar του χρήστη D.ANTONIADIS

    Εγγραφή
    03-12-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    318
    Thumbs up NADIA CROW TEAM
    DIAPISTONO ME EYXARISTISI OTI KAPIA PRAGMATA TA OPIA EXOUN ILOPITHI STO DIETHNES BB ERXONTAI STIN ELLADA KAI SIGA SIGA PERNOUN SARKA & OSTA,GNORIZO PROSOPIKA THN NADIA [GNOSIS,TELIOMANIA] EIMAI SIGOUROS OTI THA DIAPREPSI SE AYTHN THN PROSPATHIA TO MELLON THA DIKSI.
    APO MIA MATIA POU ERIKSA STO TEAM EIDA POLLA GNOSTA ONOMATA MENS & WOMENS POU PISTEVO OTI THA ANADIKSOUN TO ONOMA KAI THN EIKONA TOY TEAM, MIPOS PREPI NA ANATHEORISO TA SXEDIA MOY PERI APOSIRSIS????????????
    KEEP WALKING NADIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    D.ANTONIADIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 07-09-10 23:30 #60
    Smile kalispera
    to team tis nadias tha pai poli kala ...to eggioume ke ego...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία