Σελίδα 5 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 75 από 128
  1. 07-09-10 23:45 #61
    Το avatar του χρήστη Nick Anthony

    Εγγραφή
    30-06-2009
    Περ.
    Limassol, Cyprus
    Μηνύματα
    83
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο costantino vassiliou Εμφάνιση μηνυμάτων
    to team tis nadias tha pai poli kala ...to eggioume ke ego...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-09-10 10:24 #62
    Προεπιλογή
    Εγω εχω να πω οτι οσο εφαγα εγω με τον Nιck εφαγε η Ναντια μονη της!!!
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 08-09-10 20:21 #63
    The Trainer
    Το avatar του χρήστη crow

    Εγγραφή
    18-05-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    693
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Fotis_Patra Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω εχω να πω οτι οσο εφαγα εγω με τον Nιck εφαγε η Ναντια μονη της!!!
    Τη να κανω....αφου ειμαι στην αναπτυξη!!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 08-09-10 20:28 #64
    The Trainer
    Το avatar του χρήστη crow

    Εγγραφή
    18-05-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    693
    Προεπιλογή
    Για να μην απανταω σε ολους κ μου παρει μιση μερα θα πω ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΕ ΟΛΟΥΣ για τη στηριξη σας κ για τα καλα σας λογια.
    Επισης να πω ευχαριστω κ σε ολα τα παιδια του team για τη συνεπεια τους καθως κ για την εμπιστοσυνη που μου δειχνουν σε ολα τα θεματα....τιμη μου να εχω τοσο καλους αθλητες κ μακαρι να ειχα τη δυνατοτητα να κανω περισσοτερα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 10-09-10 16:03 #65
    Το avatar του χρήστη Nick Anthony

    Εγγραφή
    30-06-2009
    Περ.
    Limassol, Cyprus
    Μηνύματα
    83
    Προεπιλογή
    Ήθελα να ξανά ευχαριστώ την Nadia με ένα μεγάλοTHANKS που με πήρε στο φυσιοθεραπευτή τις ομάδας όταν ήρθα Αθήνα για λίγες μέρες και μετά από 2-3 θεραπείες που έκανα και με ένα μηχάνημα που μου έδωσε για να φέρω μαζί μου Κύπρο για να συνεχίσω την θεραπεία μου πραγματικά πάει για να θεραπευτή ο τραυματισμός μου μετά από τόσες άλλες θεραπείες πou έκανα και χρόνος ταλαιπωρίας
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 11-09-10 15:50 #66
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    To site της Ναντιας http://www.nadiacrow.gr/ εχει πολυ ωραιο design,φιλικο προς τον επισκεπτη και με ωραια παρουσιαση των αθλητων της ομαδας.
    Αν και δεν εχει ολοκληρωθει σε μερικα λινκς παρουσιαζει μια οργανωμενη δουλεια.
    Ναντια υπάρχει προοπτικη να μπει καποιο button όπου να γυριζει στα ελληνικα την σελίδα;Σιγουρα προσδίδει ενα πιο international χαρακτηρα ετσι αλλα ίσως επειδη είναι και .gr και απευθυνεται και στο ελληνικο κοινο θα μπορουσε να δίνει την δυνατοτητα να το διαβασουν και καποιοι που δεν γνωριζουν Αγγλικα;
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-09-10 22:56 #67
    The Trainer
    Το avatar του χρήστη crow

    Εγγραφή
    18-05-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    693
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    To site της Ναντιας http://www.nadiacrow.gr/ εχει πολυ ωραιο design,φιλικο προς τον επισκεπτη και με ωραια παρουσιαση των αθλητων της ομαδας.
    Αν και δεν εχει ολοκληρωθει σε μερικα λινκς παρουσιαζει μια οργανωμενη δουλεια.
    Ναντια υπάρχει προοπτικη να μπει καποιο button όπου να γυριζει στα ελληνικα την σελίδα;Σιγουρα προσδίδει ενα πιο international χαρακτηρα ετσι αλλα ίσως επειδη είναι και .gr και απευθυνεται και στο ελληνικο κοινο θα μπορουσε να δίνει την δυνατοτητα να το διαβασουν και καποιοι που δεν γνωριζουν Αγγλικα;

    Τι να κανω....που να προλαβω τα κανω ολα μονη μου.Πιστευω πως μετα το Las Vegas θα ειναι τελειοποιημενο.
    Mmmmmmm ειναι κατοχυρωμενο κ το com. απλα στο gr ητανε πιο γρηγορο το στησιμο. Το αρχικο πλανο ητανε να ειναι δίγλωσσο αλλα τωρα σκεφτομαι αφου θα μεταφερθει ολο στο com να κρατησω το gr μονο για τους ελληνες κ μονο στα ελληνικα.
    Δεν λετε καμια ιδεα κ εσεις????
    Ευχαριστω για τις καλες κριτικες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-09-10 23:11 #68
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Βασικα αυτο το είχα απορία,γιατι αλλου εβλεπα www.nadiacrow.gr και αλλου εβλεπα www.nadiacrow.com.
    Δεν ξερω αν σε συμφερει να κρατησεις και τα δυο,ισως μπερδευεται ο κόσμος ετσι ,παντως πολλες σελίδες εχουν πανω δεξια σημαιακια και αναλογα το κλικαρισμα κανει την μεταφραση στην αναλογη γλώσσα.
    Νομίζω πως ο Πανος θα μπορεί να σε συμβουλευσει καλύτερα σε αυτο μιας και εχει ασχοληθει αρκετα με το στήσιμο σελίδων.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 13-09-10 17:56 #69
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασικα αυτο το είχα απορία,γιατι αλλου εβλεπα www.nadiacrow.gr και αλλου εβλεπα www.nadiacrow.com.
    Δεν ξερω αν σε συμφερει να κρατησεις και τα δυο,ισως μπερδευεται ο κόσμος ετσι ,παντως πολλες σελίδες εχουν πανω δεξια σημαιακια και αναλογα το κλικαρισμα κανει την μεταφραση στην αναλογη γλώσσα.
    Νομίζω πως ο Πανος θα μπορεί να σε συμβουλευσει καλύτερα σε αυτο μιας και εχει ασχοληθει αρκετα με το στήσιμο σελίδων.
    To θεμα ειναι Polyneike οτι εχει πληρωση και τα δυο (com,gr).μαλλον για να μην εχει αλλη nantia !!xixixixix
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 13-09-10 23:27 #70
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.916
    Angry
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασικα αυτο το είχα απορία,γιατι αλλου εβλεπα www.nadiacrow.gr και αλλου εβλεπα www.nadiacrow.com.
    Δεν ξερω αν σε συμφερει να κρατησεις και τα δυο,ισως μπερδευεται ο κόσμος ετσι ,παντως πολλες σελίδες εχουν πανω δεξια σημαιακια και αναλογα το κλικαρισμα κανει την μεταφραση στην αναλογη γλώσσα.
    Νομίζω πως ο Πανος θα μπορεί να σε συμβουλευσει καλύτερα σε αυτο μιας και εχει ασχοληθει αρκετα με το στήσιμο σελίδων.
    Η γνώμη η δική μου μιας και αναφέρθηκε ο Κώστας είναι οτι έχει κάνει πολύ καλά η Νάντια που το έχει στα αγγλικά τη σελίδα αφου προς το παρόν έχει μια γλώσσα μόνο, αλλά στο άμεσο μέλλον καλό είναι να προστεθούν κ τα ελληνικά.

    Ακόμη στο θέμα .com/.gr είναι πολύ απλό να συνδέσει και τις 2 διευθύνσεις στην ίδια σελίδα δίνοντας κάποια επιλογή στο χρήστη στη γλώσσα περιήγησης. Σίγουρα προτεραιοτητα έχει το .com

    Νάντια αν και νομίζω οτι σου έχω εκφράσει τα συγχαρητήριά μου για τη σελίδα σου, να το κάνω και από εδώ. Congrats! και περιμένουμε πλούσιο photo gallery.

    Σύντομα θα μπει η σελίδα και στους "Συνδέσμους" του bbing.gr

    MB
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 14-09-10 22:41 #71
    The Trainer
    Το avatar του χρήστη crow

    Εγγραφή
    18-05-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    693
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η γνώμη η δική μου μιας και αναφέρθηκε ο Κώστας είναι οτι έχει κάνει πολύ καλά η Νάντια που το έχει στα αγγλικά τη σελίδα αφου προς το παρόν έχει μια γλώσσα μόνο, αλλά στο άμεσο μέλλον καλό είναι να προστεθούν κ τα ελληνικά.

    Ακόμη στο θέμα .com/.gr είναι πολύ απλό να συνδέσει και τις 2 διευθύνσεις στην ίδια σελίδα δίνοντας κάποια επιλογή στο χρήστη στη γλώσσα περιήγησης. Σίγουρα προτεραιοτητα έχει το .com

    Νάντια αν και νομίζω οτι σου έχω εκφράσει τα συγχαρητήριά μου για τη σελίδα σου, να το κάνω και από εδώ. Congrats! και περιμένουμε πλούσιο photo gallery.

    Σύντομα θα μπει η σελίδα και στους "Συνδέσμους" του bbing.gr

    MB
    Σε ευχαριστω πολυ κ ξερεις οτι εκτιμω πολυ την αποψη σου κ επισης υπερ-ευχαριστω που θα με βαλετε κ στους συνδεσμους σας
    Απο την αρχη στο Com θα γινοτανε απλα ητανε πιο ευκολα να γινει η δουλεια στο gr κ μετα οταν ολοκληρωθει να συνδεσουμε τις 2 σελιδες
    Ειναι στα αγγλικα για ευνόητους λογους κ δεν ειχα σκοπο να το κανω κ στα ελληνικα μιας κ εγω χρονια τωρα συνεργαζομαι κ δουλευω με ατομα του εξωτερικου, μιας κ η καριερα μου δημιουργηθηκε στο εξωτερικο.
    Τελικα ομως θα το κανω κ στα ελληνικα (τοσες ωρες εγραφα ολα αυτα στα αγγλικα αντε τωρα να τα γραψω κ στα ελληνικα)
    Πιστευω οτι μεσα σε 15μερες θα ειναι ολοκληρωμενο.....κ με πλουσιο photo gallery!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 14-09-10 23:49 #72
    Προεπιλογή
    Καλή επιτυχία!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 16-09-10 23:02 #73
    The Trainer
    Το avatar του χρήστη crow

    Εγγραφή
    18-05-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    693
    Προεπιλογή
    Επειδη καπου πηρε το ματι μου οτι αναφερθηκε πως εγω κ ο Τασος θα παμε στο Las Vegas για το Olympia θελω να πω οτι οντως θα παμε αλλα μαζι μας θα ειναι k o Nick Anthony.........αλλωστε ο Νιck πρεπει να δει κ λιγο τη σκηνη απο κατω πριν ανεβει ο ιδιος πανω
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 17-09-10 01:49 #74
    Το avatar του χρήστη Nick Anthony

    Εγγραφή
    30-06-2009
    Περ.
    Limassol, Cyprus
    Μηνύματα
    83
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο crow Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδη καπου πηρε το ματι μου οτι αναφερθηκε πως εγω κ ο Τασος θα παμε στο Las Vegas για το Olympia θελω να πω οτι οντως θα παμε αλλα μαζι μας θα ειναι k o Nick Anthony.........αλλωστε ο Νιck πρεπει να δει κ λιγο τη σκηνη απο κατω πριν ανεβει ο ιδιος πανω
    THANKS!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nick Anthony : 17-09-10 στις 08:56
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 17-09-10 19:22 #75
    Προεπιλογή
    Ο Nicolas ειναι πραγματικα ενα μεγαλο ταλεντο,αρκει να δει κανεις τα γεννετικα χαρακτηριστηκα τα οποια και ενας επαγγελματιας θα ζηλευε!! το να γινει "pro" πιστευω ειναι απλα...θεμα λιγου.χρονου
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία