Σελίδα 4 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 60 από 133
  1. 02-12-13 17:49 #46
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Nάτος και ο άλλος!

    Αυξάνονται και οι πληθύνονται οι οπαδοί της Warrior Lab. Πάντα όμως με 10-15 μηνύματα!
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-12-13 17:51 #47
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Mike ο G.BADOO δεν ειναι τρολ,κολλητος μου ειναι και τον περιλαβα χτες οταν μπηκε να κανει αξιολογηση σε οτι εχει παρει
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-12-13 17:55 #48
    Προεπιλογή
    Θελεις να πεις κατι φιλε μου Mike?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-12-13 18:12 #49
    Προεπιλογή
    Πρωτα απο ολα φιλε μου Mike τα 14 μηνυματα εξηγουνται με το οτι προχθες εγινα μελος..δευτερον αυτο δεν σημαινει πως ειμαι και νεος στον χωρο..πιστεψε με με κατι λεβεντιδες σαν και σενα που το παιζουν ψαγμενοι κλαιω..τριτον πρεπει να μην βλεπεις καλα γιατι ειπα πως ειναι ενα "μετριο συμπληρωμα"..το οτι το δοκιμασα δεν σημαινει οτι το αγορασα κιολας (υπαρχει και η πιθανοτητα να στο δωσει καποιος) και πιστεψε με καθε αλλο παρα οπαδος της warriorlab ειμαι..για δευτερευοντα συμπληρωματα ομως (δεξτροζη κλπ.) μικρη σημασια εχει η εταιρια..αλλο κρεατινες νιτρικα κλπ. Τα φιλια μου
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη G.Badoo : 02-12-13 στις 18:19
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 02-12-13 18:50 #50
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή Complete After (Warriolab)
    Καλα βρε παιδι μου, να σου όμως και κάτι μιας που εισαι καινούργιος στο Forum. Οταν ΔΕΝ κάνουμε quote αναφερόμαστε στον ακριβώς απο πάνω μας και όχι σε κάποιον άλλο!

    Επίσης εγω ειμαι ο ορισμός του noob, δεν ξερω πως έβγαλες το συμπέρασμα οτι το παίζω ψαγμένος!

    Καλώς ήρθες!
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 02-12-13 19:46 #51
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    βρε Αία βρε Αία
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 02-12-13 19:57 #52
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    G.Badoo κακόμοιρε δεν φταις (αν κ ο Μαικ δεν το είπε για σένα απ ότι κατάλαβα) αλλά πλήρωσες τα σπασμένα των προηγούμενων ημερών... τελευταία τα κρούσματα πληθαίνουν κ πάνε, σαν την λερναία ύδρα ένα πράμα...καλώς ήρθες φιλαράκι του Ράμπο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 02-12-13 20:09 #53
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή Complete After (Warriolab)
    Ναι Sobral, βασικά δεν ειχα δει καν το μήνυμα του, απάντησα στον ακριβώς απο πάνω μου. Πάντα με μια δόση χιούμορ γιατι ποτε δεν μπορείς να εισαι σίγουρος για τιποτα! Όπως λες και εσυ όμως, πολλα τα κρούσματα τελευταία!
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 02-12-13 20:25 #54
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mikekan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι Sobral, βασικά δεν ειχα δει καν το μήνυμα του, απάντησα στον ακριβώς απο πάνω μου. Πάντα με μια δόση χιούμορ γιατι ποτε δεν μπορείς να εισαι σίγουρος για τιποτα! Όπως λες και εσυ όμως, πολλα τα κρούσματα τελευταία!
    γι αυτο και το βίντεο μου από πάνω, ας το ρίξουμε στην πλάκα καλύτερα
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 02-12-13 20:26 #55
    Προεπιλογή
    Φιλε Mike με συγχωρεις..δικο μου λαθος αλλα δεν γνωριζα..απλα μου φανηκε λιγακι επικρητικο..σορρυ και παλι...θα συμφωνησω λοιπον οτι απο οτι κοιταξα αυξανονται πολυ οι φαν της warrior..για τετοιου ειδους συμπληρωματα παντως δεν θα αγοραζα σιγουρα το After..αυτο το "λιγο απ ολα" δεν κανει τιποτα..ελαχιστη κρεατινη στο serving
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 02-12-13 20:27 #56
    Προεπιλογή
    Sobral καλως σας βρηκα..ο φιλος Rambo με εβαλε στο παιχνιδι για τα καλα
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 02-12-13 20:28 #57
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή Complete After (Warriolab)
    Σιγα ρε παίχτη, προς θεού! Να εισαι καλα και καλή συνέχεια στο Forum μας!
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 02-12-13 21:36 #58
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο G.Badoo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε Mike με συγχωρεις..δικο μου λαθος αλλα δεν γνωριζα..απλα μου φανηκε λιγακι επικρητικο..σορρυ και παλι...θα συμφωνησω λοιπον οτι απο οτι κοιταξα αυξανονται πολυ οι φαν της warrior..για τετοιου ειδους συμπληρωματα παντως δεν θα αγοραζα σιγουρα το After..αυτο το "λιγο απ ολα" δεν κανει τιποτα..ελαχιστη κρεατινη στο serving
    Kαλησπερα κι απο μενα...καινουργιος στο φορουμ αλλα να ξεκαθαρισω οτι δεν εχω καμια σχεση με τη warrior και τον Κολιγκιωνη ή τη muscletech και τον Τριουλιδη......Φιλε badoo απλα να εκφρασω μια διαφορετικη αποψη...θεωρω οτι αυτες οι φορμουλες ειναι πολυ χρησιμες ειδικα αυτες τις εποχες που ειναι πολυ δυσκολο να μπορει καποιος να διαθεσει χρηματα για τοσο προσεγμενη διατροφη σε συνδυασμο με αρκετα συμπληρωματα για να φτιαχνει καποιος τη δικη του φορμουλα...η αφτερ αν και δεν την εχω δοκιμασει(μεχρι τωρα η μονη μου επαφη με τη warrior ειναι μια αρκετα οικονομικη 400αρα γλουταμινη για μετα την προπονηση και πριν τον υπνο,χωρις να αποκλειω ουτε αυτη ουτε καμια αλλη εταιρεια)φαινεται αρκετα καλη απο τα συστατικα της και τα 4γρ κρεατινης δε μου φαινονται λιγα.Γενικα νομιζω οτι οι φορμουλες ειναι παρεξηγημενες σαν προιοντα.Πολλοι νομιζουν ακομα οτι ειναι φορτωμενες με ζαχαρες κατι που πλεον δεν ισχυει ή οτι τα συστατικα που γραφουν πισω ειναι παπατζες...Θεωρω πως αν η εταιρεια ειναι σχετικα αξιοπιστη δεν υπαρχει τετοιο θεμα...καθαρα προσωπικη μου αποψη(και να αναφερω οτι εχω καταπιει κι εγω δοξα τω θεω πολλα συμπληρωματα απο την εποχη του "αθλητη"στην πανεπιστημιου στη στοα-ουτε ξερω αν υπαρχει ακομα!)
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 03-12-13 00:03 #59
    Προεπιλογή
    Μου φαίνεται πως υπάρχει καποια λογοκρισία και για καποιο λογο δεν γουσταρετε την συγκεκριμένη εταιρεία η μου φαίνεται? ..

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 03-12-13 01:21 #60
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο LEGPRESS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαλησπερα κι απο μενα...καινουργιος στο φορουμ αλλα να ξεκαθαρισω οτι δεν εχω καμια σχεση με τη warrior και τον Κολιγκιωνη ή τη muscletech και τον Τριουλιδη......Φιλε badoo απλα να εκφρασω μια διαφορετικη αποψη...θεωρω οτι αυτες οι φορμουλες ειναι πολυ χρησιμες ειδικα αυτες τις εποχες που ειναι πολυ δυσκολο να μπορει καποιος να διαθεσει χρηματα για τοσο προσεγμενη διατροφη σε συνδυασμο με αρκετα συμπληρωματα για να φτιαχνει καποιος τη δικη του φορμουλα...η αφτερ αν και δεν την εχω δοκιμασει(μεχρι τωρα η μονη μου επαφη με τη warrior ειναι μια αρκετα οικονομικη 400αρα γλουταμινη για μετα την προπονηση και πριν τον υπνο,χωρις να αποκλειω ουτε αυτη ουτε καμια αλλη εταιρεια)φαινεται αρκετα καλη απο τα συστατικα της και τα 4γρ κρεατινης δε μου φαινονται λιγα.Γενικα νομιζω οτι οι φορμουλες ειναι παρεξηγημενες σαν προιοντα.Πολλοι νομιζουν ακομα οτι ειναι φορτωμενες με ζαχαρες κατι που πλεον δεν ισχυει ή οτι τα συστατικα που γραφουν πισω ειναι παπατζες...Θεωρω πως αν η εταιρεια ειναι σχετικα αξιοπιστη δεν υπαρχει τετοιο θεμα...καθαρα προσωπικη μου αποψη(και να αναφερω οτι εχω καταπιει κι εγω δοξα τω θεω πολλα συμπληρωματα απο την εποχη του "αθλητη"στην πανεπιστημιου στη στοα-ουτε ξερω αν υπαρχει ακομα!)
    Φιλε LEGPRESS καλησπερα..αρχικα 4 γραμμαρια κρεατινης οχι μονο κατα την γνωμη μου αλλα κατα γενικη ομολογια ειναι πολυ λιγα..απο κει και περα αν προσεξες σε ενα σχολιο μου ανεφερα ακριβως το ιδιο..δηλαδη ειναι οικονομικα προιοντα και σε συμπληρωματα οπως γλουταμινη,δεξτροζη και λοιπα ειναι μια καλη επιλογη γιατι δεν παιζει τοσο μεγαλο ρολο σε αυτα η εταιρεια..οσο να ναι θα υπαρχει καποια αξιοπιστια..αλλα δυστυχως το After ειναι μια φορμουλα, και για κατι τετοιο θα προτιμουσα εγω αρχικα μια πιο αξιοπιστη εταιρεια και δευτερον μια φορμουλα με περισσοτερη κρεατινη..(εγω γενικα επιλεγω να τα περνω ξεχωριστα δηλαδη μια μονουδρικη (ή πολλων πηγων κρεατινη)-μια δεξτροζη-μια μαλτοδεξτρινη και να φτιαχνω τις δικες μου δοσολογιες)
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία