Σελίδα 14 από 18 ΠρώτηΠρώτη ... 41213141516 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 196 έως 210 από 256
  1. 03-04-12 23:22 #196
    Το avatar του χρήστη johny_8

    Εγγραφή
    30-04-2011
    Περ.
    ΘΕΣΣ/ΕΒΡΟΣ
    Μηνύματα
    606
    Προεπιλογή
    απο οσους έχουν παει φανταροι σε κάνα στρατοπεδο καμια μπαρα τπτ σαν στοιχειωδης γυμναστηριο υπάρχει?
    Wolff's Law

    Μένουμε Ελλάδα
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-04-12 23:30 #197
    plucky underdog
    Το avatar του χρήστη average_joe

    Εγγραφή
    21-08-2011
    Περ.
    comfort zone,out.
    Μηνύματα
    1.426
    Προεπιλογή
    ^υπηρχαν μικρα γυμναστηρια με βασικα πραγματα (σε 3 στρατοπεδα σχετικα μεγαλα που πηγα).

    εγω εκανα καποιες προπονησεις μεσα αλλα μετα το κλεισαν καθως δεν υπηρχε γυμναστης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-04-12 23:37 #198
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο johny_8 Εμφάνιση μηνυμάτων
    απο οσους έχουν παει φανταροι σε κάνα στρατοπεδο καμια μπαρα τπτ σαν στοιχειωδης γυμναστηριο υπάρχει?
    Οχι συνηθως αλλα μπορεις να βρεις γυμναστηριο εξω και να πηγαινεις στις εξοδους σου. Ετσι εκανα εγω

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 03-04-12 23:41 #199
    Το avatar του χρήστη johny_8

    Εγγραφή
    30-04-2011
    Περ.
    ΘΕΣΣ/ΕΒΡΟΣ
    Μηνύματα
    606
    Προεπιλογή
    καπως έτσι θα τη παλέψω και εγώ έστω μια φορά τη βδομάδα παγκο, καθισμα και καμια κωηλατική
    Wolff's Law

    Μένουμε Ελλάδα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 18-04-12 19:59 #200
    Exclamation Στρατός..
    Καλησπερα παιδια και καλως σας βρηκα! (Νεος στο φορουμ) Λοιπον θα ηθελα να σας κανω μια ερωτηση: Εδω και 2 χρονια γυμναζομαι αρκετα καλα και εχω αποκτησει ενα ωραιο σωμα για την ηλικια μου (19 ετων).. Η ερωτηση μου ειναι η εξεις: Σε λιγοτερο απο 1 μηνα μπαινω φανταρος (9μηνη θητεια) και εχω προβληματιστει λιγο λογω του οτι αυτα τα 2 χρονια εχω δουλεψει σκληρα και δεν θελω να πανε ολα χαμενα..
    Σε αυτο το διαστημα που δεν θα γυμναζομαι ιδιαιτερα θα γινω τελιος λαπας? Δηλαδη θα χασω και ογκο και γραμμωση πολυ? Οταν με το καλο επιστρεψω το σωμα μου θα επανελθει γρηγορα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 18-04-12 21:07 #201
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stelios_19 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα παιδια και καλως σας βρηκα! (Νεος στο φορουμ) Λοιπον θα ηθελα να σας κανω μια ερωτηση: Εδω και 2 χρονια γυμναζομαι αρκετα καλα και εχω αποκτησει ενα ωραιο σωμα για την ηλικια μου (19 ετων).. Η ερωτηση μου ειναι η εξεις: Σε λιγοτερο απο 1 μηνα μπαινω φανταρος (9μηνη θητεια) και εχω προβληματιστει λιγο λογω του οτι αυτα τα 2 χρονια εχω δουλεψει σκληρα και δεν θελω να πανε ολα χαμενα..
    Σε αυτο το διαστημα που δεν θα γυμναζομαι ιδιαιτερα θα γινω τελιος λαπας? Δηλαδη θα χασω και ογκο και γραμμωση πολυ? Οταν με το καλο επιστρεψω το σωμα μου θα επανελθει γρηγορα?
    ναι θα γινεις λαπας και θα επανελθεις αργα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 19-04-12 00:35 #202
    Προεπιλογή
    Μου μαμησες την ψυχολογία τωρα
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 19-04-12 09:28 #203
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stelios_19 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου μαμησες την ψυχολογία τωρα
    πλακα σου κανει ρε συ.η απαντηση στην ερωτηση σου ειναι λιγες σελιδες πιο πισω.θα τα βρεις ολα εκει.μην ανχωνεσαι.αλλοι μπενουν χαλια κ βγαινουν φετες
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 19-04-12 10:49 #204
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stelios_19 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου μαμησες την ψυχολογία τωρα
    για να σου απαντησω και λιγο πιο σοβαρα εκανα 18 μηνες θητεια την διπλασια απο εσενα να παρακαλας να σε στειλουν στον εβρο το 516 στο λαγο ειχε δικο του γυμναστηριο μεσατωρα και ετσι να μην ειναι ειμαι σιγουρος οτι οστρατος αυτη τη στιγμη πρεπει να ειναι γλεντι τελειως.ολο και σε καποια εξοδο θα βρεις να γυμναστεις, και αυτο το εκανα μια και το γυμναστηριο του στρατου το ανοιγαν οποτε τους κ****νε. κατα την διαρκεια της θητειας μου εβαλα την μεγαλυτερη μυηκη μαζα της ζωης μου.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vaggan : 19-04-12 στις 10:59
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 19-04-12 11:27 #205
    Προεπιλογή
    Ευχαριστω ρε μαγκες για τις απαντησεις σας Θα κοιταξω και το υπολειπο thread..
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 15-07-14 10:10 #206
    Προεπιλογή
    παιδια εγω εχω ενα αλλο θεμα τα πολιτικα χαρτια της οικογενειας ειναι σε αλλη πολη απο αυτην που μενω και οσους φιλους ρωτησα μου ειπαν οτι τους ηρθε χαρτι για να πανε να δηλωσουν για το που θελουν να υπηρετησουν.... δηλαδη η γενια του 96. εμενα παιζει να εχει ερθει στο μερος που εχουμε τα χαρτια σωστα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 15-07-14 18:43 #207
    Το avatar του χρήστη El Topo

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    desert
    Μηνύματα
    393
    Προεπιλογή
    Eγώ στον τομέα αυτό δεν θα μπορούσα να υπάρξω πιο τυχερός.
    Μετά το κέντρο εκπαίδευσης, στη μονάδα που πήγα στη συνέχεια (μέχρι και την Παρασκευή που χαιρετάω) είχα πλήρες και σύγχρονο γυμναστήριο που ήταν σχεδόν πάντα νέκρα μιας και το πάθος μας για bodu building ελάχιστοι συμμερίζονται.
    Μιλάμε είχε τα πάντα, πάγκο επικλινή και ίσιο, τροχαλίες, μπάρες όλων των ειδών, σμιθ, σκοτ, τα πάντα!

    Προφανώς αυτό δεν συμβαίνει ούτε στο 1% των ελληνικών στρατοπέδων, απλά το αναφέρω.
    Κατα τ'άλλα, στο στρατό γενικά ούτε καλό φαι υπάρχει, οι ώρες ύπνου είναι περιορισμένος και με κενά (αφού υπάρχουν νυχτερινές υπηρεσίες) και γενικά είναι μια περίοδος που λίγο πολύ δύσκολα θα πάρει κάποιος και εύκολα θα χάσει.
    Εγώ πάλι πήρα, αλλά πήγαινα γυμναστήριο 4 φορές τη βδομάδα σταθερά, ειδάλλως θα είχα χάσει σίγουρα. Επίσης, αν κοιμόμουν κι έτρωγα καλύτερα θα είχα πολύ μεγαλύτερη συγκομιδή. Αλλά για μια τέτοια νεκρή περίοδο, το ότι όχι απλά έχασα αλλά πήρα κιόλας είναι σημαντικότατο.
    the more people agree with me
    the more I think I'm wrong
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 15-07-14 21:53 #208
    Προεπιλογή
    εγω επειδη σκεφτομαι με το που τελειωσω το λυκειο να παω στρατο κατευθειαν ξερει κανεις σε τι κατασταση ειναι το στρατοπεδο αυλωνα? απο φαγητο εχουν τιποτε ποιοτικο? γυμναστηριο υπαρχει? βεβαια απο τα προηγουμενα σχολια που διαβασα δεν παιζει να εχω και πολλες ελπιδες (παω για μαυροσκουφης )
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 15-07-14 23:37 #209
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Darth Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω επειδη σκεφτομαι με το που τελειωσω το λυκειο να παω στρατο κατευθειαν ξερει κανεις σε τι κατασταση ειναι το στρατοπεδο αυλωνα? απο φαγητο εχουν τιποτε ποιοτικο? γυμναστηριο υπαρχει? βεβαια απο τα προηγουμενα σχολια που διαβασα δεν παιζει να εχω και πολλες ελπιδες (παω για μαυροσκουφης )
    εχουν ενα πουστη με κινεζο να γλυφεις και τα δαχτυλα σου
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 16-07-14 00:44 #210
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Darth Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω επειδη σκεφτομαι με το που τελειωσω το λυκειο να παω στρατο κατευθειαν ξερει κανεις σε τι κατασταση ειναι το στρατοπεδο αυλωνα? απο φαγητο εχουν τιποτε ποιοτικο? γυμναστηριο υπαρχει? βεβαια απο τα προηγουμενα σχολια που διαβασα δεν παιζει να εχω και πολλες ελπιδες (παω για μαυροσκουφης )
    Ε, ρε Γκοτζιλα που'χει να πεσει.
    Φιλε κι εγω Αυλωνα ειχα παρουσιαστει (μαυροσκουφης, οδηγος αρματος μαχης), προ αμνημονεύτων χρονών ομως,
    αν και δεν νομιζω να αλλαξαν τα πραγματα και πολυ, εξαλλου στρατος ειναι αυτος, ολα αλλαζουν κι ολα τα ιδια μενουν.

    Απο γυμναστικη εχετε να ριξετε ΠΟΛΥ περπατημα, λογο του τεραστιου μεγεθους του ΚΕΤΘ, οποτε αυτο θα ειναι σαν γυμναστικη γιατι εγω τοσο καιρο που ειμουν εκει μεσα ΔΕΝ ειδα γυμναστηριο. (τουλαχιστον για τους απλους στρατιωτες, τωρα αν εχει για τους μονιμους δεν το γνωριζω.)

    Παντως μην αγχωνεσαι, τωρα που ειναι μονο 9 μηνες η θητεια εχει γινει κολεγιο ο στρατος και τιποτα παραπανω.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 14 από 18 ΠρώτηΠρώτη ... 41213141516 ... ΤελευταίαΤελευταία