Σελίδα 12 από 38 ΠρώτηΠρώτη ... 2101112131422 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 166 έως 180 από 569
  1. 03-12-11 03:12 #166
    Το avatar του χρήστη Goofonly

    Εγγραφή
    05-11-2011
    Περ.
    Θεσ/νίκη
    Μηνύματα
    995
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TheWorst Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δλδ εμεις εχουμε γυναικομαστεια?
    συνήθως " ψευδο-γυναικομαστεία " λέγεται... η γυναικομαστεία η κανονική είναι σαν να έχεις βυζί γυναίκας... ενώ η ψευδο από ορμονικές διαταραχές ή αυξομειώσεις βάρους στην εφηβεία κτλ... gyno μπορεί να έχει και κάποιος ακόμα και από τη γέννηση του αν και πιο σπάνια... και εγώ έχω ψευδο σε ένα μικρό ποσοστό λόγο του μονοψήφιου % λίπους μου.
    There are 10 million million million million million million million
    particles in the universe that we can observe...
    Your momma took the ugly ones and put them into one nerd !
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-12-11 10:54 #167
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TheWorst Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δλδ εμεις εχουμε γυναικομαστεια?
    αυτο που περιγραφετε το εχω και εγω.ισως σε διαφορετικο βαθμο.το ονομαζω συνδρομο της μαλακης ρωγας..σαφως και δεν ειναι γυναικομαστεια απο την στιγμη που οταν εισαι σε ψυχρο περιβαλλον η κανεις μπανιο το στηθος μαζευει..στην περιπτωση της κανονικης γυναικομαστειας το στηθος δεν μεταβαλλεται στην οψη....αυτο που εχω παρατηρησει ειναι οτι το φαινομενο το ειχα και οταν ημουν πολυ αδυνατος πριν κανω βαρη.η ρωγα στη ζεστη αποκτα ενα puffy look πλαδαρευει ενω σε ψυχρο κλιμα ειναι τσιτα....πιστευω οτι εχει να κανει με την συσσορευση υγρων στην περιοχη και οχι τοσο με την εναποθεση λιπους.βεβαια αν εχεις και αρκετο λιπος και μεγαλες σε εκταση ρωγες(ευτυχως εχω ρωγιτσες μικρες)το πραγμα χειροτερευει.επισης δειχνει ασχημα αν βαλεις πολυ μαζα στο εξω και κατω στηθος και η μεση και ανω περιοχη ειναι αδεια,δινωντας μια μυτερη οψη σε ολο το στηθος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-12-11 10:55 #168
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    εννοω ρε να πιανει το γρομπαλακι απο πισω,να το καταλαβαινει οταν πιανει τη ρωγα
    σε εμενα δεν υπαρχει κανενα γρομπαλακι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-12-11 02:44 #169
    Προεπιλογή
    Και μενα η ρόγα μου είναι όπως την περιγράφει ο vaggan. Τώρα έχω αρκετό λίπος αλλά και το καλοκαίρι που είχα πολύ λιγότερο δεν είχα δει καμια διαφορά. Πιστεύω ότι είναι γενετικό το πρόβλημα καθώς έτσι είναι και ο πατέρας μου και ο ξαδερφός μου. Υπάρχει τπτ που μπορείς να κάνεις χώρις να μπλέξεις με πλαστικό;
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-12-11 04:43 #170
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο petamen0s Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και μενα η ρόγα μου είναι όπως την περιγράφει ο vaggan. Τώρα έχω αρκετό λίπος αλλά και το καλοκαίρι που είχα πολύ λιγότερο δεν είχα δει καμια διαφορά. Πιστεύω ότι είναι γενετικό το πρόβλημα καθώς έτσι είναι και ο πατέρας μου και ο ξαδερφός μου. Υπάρχει τπτ που μπορείς να κάνεις χώρις να μπλέξεις με πλαστικό;
    να συμβιβαστεις...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 09-12-11 16:53 #171
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Goofonly Εμφάνιση μηνυμάτων
    συνήθως " ψευδο-γυναικομαστεία " λέγεται... η γυναικομαστεία η κανονική είναι σαν να έχεις βυζί γυναίκας... ενώ η ψευδο από ορμονικές διαταραχές ή αυξομειώσεις βάρους στην εφηβεία κτλ... gyno μπορεί να έχει και κάποιος ακόμα και από τη γέννηση του αν και πιο σπάνια... και εγώ έχω ψευδο σε ένα μικρό ποσοστό λόγο του μονοψήφιου % λίπους μου.
    den einαι ετσι οπως τα λες...αμα υπαρχει διαταραχη ορμονων και ερεθισμος του αδενα ειναι γυναικομαστια,οταν λες σαν να εχεις βυζι γυναικας τι εννοεις??να ειμαι εγω με 2 βυζαρες παμελα??η ρογα μπορει να ειναι λιγο μυτερη σαν της γθναικας η να εχει και ενα σαν καρουμπαλακι...απο μονοψηφιο ποσοστο λιπους δεν πα8αινεις γυναικομαστια απλα τονιζεις το προβλημα επειδη εριξες το λιπος σου...ΓΥΝΑΙΚΟΜΑΣΤΙΑ=ΕΡΕΘΙΣΜΕΝΟς ΑΔΕΝΑΣ,ΨΕΥΔΟΓΥΝΑΙΚΟΜΑΣΤΙΑ=ΛΙΠΟΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΑΝΕΤΕ(ΧΑΝΕΤΕ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΑΡΓΑ)ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΨΕΥΔΑΙΣΘΗΣΗ ΓΥΝΑΙΚΟΜΑΣΤΙΑΣ
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 27-12-11 01:26 #172
    Το avatar του χρήστη Γιάννηςς

    Εγγραφή
    27-12-2011
    Περ.
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    826
    Προεπιλογή Γυναικομαστία...(;;;)
    Γειά σας.Είμαι ο Γιάννης,15 ετών και φέτος πήρα τη μεγάλη απόφαση να χάσω κιλά.Μέχρι πέρυσι ήμουν 101 και αυτή τη στιγμή μετά απο μερικού μήνες είμαι 69 με ύψος 1,75.Αυτό που με απασχολεί είναι οτι το δέρμα έχει χαλαρώσει κάπως και σε όλο το σώμα πιάνω γρομπαλάκια...ξέρω οτι είναι λίπος!Έχασα τα κιλά με πολύ γυμναστική,και τώρα κάνω ακόμα περισότερη και μ αρέσει.Προσπαθώ να μειώσω κι άλλο το λίπος ενώ ταυτόχρονα κάνω βάρη και έντονο αερόβιο.Αν και γενικά όπως είπα το δέρμα είναι χαλαρό,διάβασα συγκεκριμένα οτι το λίπος στο στήθος ονομάζεται γυναικομαστία,και πόσο μάλλον χάνωντας τόσα κιλά είναι κάπως το δέρμα μου.Θέλω να σας παραθέσω μερικές φοτογραφίες για να με βοηθήσετε...έχω όντος γυναικομαστία;Δεν ξέρω έχω αμφιβολίες...δεν πιάνω αυτό το μπιζέλι που διάβασα κάτο απ το στήθος,πιάνω πολλά γρομπαλάκια όπως και στο υπόλοιπο σώμα...το λίπος! Να οι φοτογραφίες:








    Tι να πώ,στις πλαϊνές ειδικά το βλέπω έντονα!Και αν έχω,μήπως με γυμναστική χάσιμο λίπους και καθώς αναπτύσσομαι φτιάξει;
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιάννηςς : 27-12-11 στις 01:32
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 27-12-11 01:29 #173
    Το avatar του χρήστη Γιάννηςς

    Εγγραφή
    27-12-2011
    Περ.
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    826
    Προεπιλογή
    Βάρη κάνω 4 φορές την εβδομάδα κυκλικό πρόγραμμα γιατί τις 3 από αυτές κάνω body pump αν το ξέρετε ενώ μόνο την μια κανονικά όργανα.Για αερόβιο κάνω Κick-boxing 3 φορές την εβδομάδα,και άλλες 3 body combat(έντονο αερόβιο).Άαα και κάτι άλλο...αν σκύψω ή μαζευτώ γενικά,φένεται πολύ πιο έντονα!!Γιατί μαζεύεται όλο το λίπος και κάνει σαν σακουλίτσα και κρέμεται(αηδία )
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 27-12-11 01:36 #174
    Το avatar του χρήστη ghost4

    Εγγραφή
    17-04-2011
    Περ.
    Heraklion,Crete
    Μηνύματα
    61
    Προεπιλογή Γυναικομαστία...(;;;)
    μικρός είσαι ακόμα το δέρμα θα φτιάξει μην φοβάσαι πινε πολύ νερό,και δεν πιστεύω ότι έχεις γυναικομαστία απλός αδυνάτισες και κρέμασε το δέρμα σου
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 27-12-11 01:40 #175
    Το avatar του χρήστη Γιάννηςς

    Εγγραφή
    27-12-2011
    Περ.
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    826
    Προεπιλογή
    Οk ευχαριστώ!Πάντως υπάρχουν σημάδια γυναικομαστίας έτσι;Δεν ξέρω άλλες φορές πανικοβάλλομαι και άλλες λέω οκ δεν έχω
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 27-12-11 02:53 #176
    Το avatar του χρήστη mantus3

    Εγγραφή
    26-07-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    2.369
    Προεπιλογή
    Μπράβο για τον αγώνα σου, συνέχισε δυναμικά, δεν έχεις κάποιο πρόβλημα με τον καιρό θα στρώσουν όλα…
    www.facebook.com/dpyxaras

    https://www.facebook.com/puxaras

    http://katathesh.blogspot.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 27-12-11 03:02 #177
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Και εγω παλια ετσι νομιζα..
    Αλλα τελικα μαλλον δεν ειναι γυναικομαστια
    Οταν φαινεται ετσι χαλαρο το βυζι και μεγαλη η ρογα -ισως αυτο δημιουργει μια ψευδαισθηση
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 27-12-11 11:55 #178
    Banned
    Εγγραφή
    17-12-2008
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    875
    Προεπιλογή
    Aγυμνασιά έχεις Όχι γυναικομαστία. Συνταγογράφησε στον εαυτό σου το φάρμακο "Push ups" 2 φορές την εβδομάδα σε δόσεις των 30 επαναλήψεων για 5-6 σετ και θα θεραπεύσεις την "γυναικομαστία"
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Andrikos : 27-12-11 στις 11:58
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 27-12-11 12:28 #179
    Το avatar του χρήστη ghost4

    Εγγραφή
    17-04-2011
    Περ.
    Heraklion,Crete
    Μηνύματα
    61
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andrikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aγυμνασιά έχεις Όχι γυναικομαστία. Συνταγογράφησε στον εαυτό σου το φάρμακο "Push ups" 2 φορές την εβδομάδα σε δόσεις των 30 επαναλήψεων για 5-6 σετ και θα θεραπεύσεις την "γυναικομαστία"
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 27-12-11 14:10 #180
    Το avatar του χρήστη Γιάννηςς

    Εγγραφή
    27-12-2011
    Περ.
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    826
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andrikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aγυμνασιά έχεις Όχι γυναικομαστία. Συνταγογράφησε στον εαυτό σου το φάρμακο "Push ups" 2 φορές την εβδομάδα σε δόσεις των 30 επαναλήψεων για 5-6 σετ και θα θεραπεύσεις την "γυναικομαστία"
    30 συνεχόμενα νομίζω δεν αντέχω! Πρέπει να κάνω 2 φορές την βδομάδα 150-180 push ups. Αν τα κάνω σε 15άρια σετ;Και απορώ κιόλας γιατί δεν μπορώ...την βδομάδα 12 ώρες γυμναστήριο κάνω!Από αυτές τις 4 βάρη.Βέβαια μετά το καλοκαίρι ξεκίνησα να ασχολούμε ουσιαστικά,και τα 12ωρα τα κάνω εδώ και κανά μήνα!Τι να πώ...σιγά σιγά λογικά θα βελτιώνομαι!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 12 από 38 ΠρώτηΠρώτη ... 2101112131422 ... ΤελευταίαΤελευταία