Σελίδα 8 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 6789 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 106 έως 120 από 133
  1. 03-02-15 00:21 #106
    Προεπιλογή
    Η σοκολατιτσα δεν παιζεται , την εναλλάσσω πολλες φορες με την omni-mx hardcore για να μην μπουχτίζω την γεύση . Πάντως για τοσο περιεκτική η διαλυτότητα και η γεύση ειναι σούπερ !
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-02-15 17:16 #107

    Εγγραφή
    26-11-2013
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    67
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...Δίνει πολύ καλή αποκατάσταση...
    Στην φράση αυτή βρίσκεται όλη η ουσία όχι μόνο της COMPLETE AFTER αλλά και όλων των After workouts.
    Δυστυχώς για τους ίδιους, πολλοί αθλούμενοι έχουν «δαιμονοποιήσει» τον υδατάνθρακα και πίνουν μετά την προπόνηση καθαρή πρωτεΐνη.
    Μέγα λάθος κατά την άποψή μου. Δεν μπορείς να πετύχεις καλή αποκατάσταση μετά την προπόνηση χωρίς υδατάνθρακα και θα μπλοκάρεις την πρόοδό σου.
    Μπορείς να παίρνεις ένα τέτοιο προϊόν ακόμα και όταν θέλεις να χάσεις λίπος, αφού φυσικά συνυπολογίσεις τις θερμίδες του στην ημερήσια πρόσληψη και κάνεις τις απαραίτητες προσαρμογές στα γεύματά σου. Επίσης ο ισχυρισμός «τρώω μια μπανάνα μετά την προπόνηση μαζί με την καθαρή πρωτεΐνη» πάλι δεν στέκει γιατί η μπανάνα θα αργήσει να απορροφηθεί και έτσι χάνεις το «Παράθυρο Ευκαιρίας».
    Το θέμα είναι ότι πολλά παιδιά κάνουν τα υπόλοιπα πολύ καλά και μένουν πίσω επειδή φοβούνται τον υδατάνθρακα και δεν κάνουν καλή αποκατάσταση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-02-15 17:30 #108
    Προεπιλογή
    Τελικά αυτό το παράθυρο ισχύει ή όχι;
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 16-03-15 00:20 #109
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Tην έχει δοκιμασει κανεις πρόσφατα/!>..ηρθε στα χερια μου σε γευση βανίλια αλλα δεν την εχω ξεκινησει ακομα...κάνει μονο για μετα την προπόνηση??..ή και για πρίν τον ύπνο πχ ή σε αλλες στιγμές της ημέρας....για γραψτε
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 16-03-15 00:29 #110
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    ειναι ιδια συνταγη με την αφτερ μαξ της οπτιμουμ βασικα στην προτεινωμενη δωσολογια ειναι ενας αντικαταστατης γευματος οπου θες την χωνεις εγω την εβαζα μετα την προπονηση καπακια και ετρωγα και μια-δυο μπανανες επιπλεον
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 16-03-15 00:33 #111
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    καλη φαση τότε..θα την εχω μαζί και στο σεικερ που παίρνω στη σχολή αλλα θα τη δοκιμασω και μετα την προπό και βλέπουμε!...ή στο 1 ή στα 2 σκουπ
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 16-03-15 00:41 #112
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    βαλτη στα δυο και εχε και μια μπανανα και εισαι μπομπα φιλε γενικα μου αρεσουν πολυ αυτα τα σκευασματα που στα 100 γραμμαρια εχουν 50-50 πρωτεινη και υδατανθρακα τωρα που τολες θα την τιμησω την warriorlab
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 16-03-15 01:09 #113
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Ο τελευταίος πίνακας


    ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
    Η COMPLETE AFTER είναι η ιδανική πρωτεϊνική φόρμουλα που βοηθάει το σώμα να αναρρώσει και να αναπτυχθεί αμέσως μετά από μια εξαντλητική προπόνηση. Η χρονική περίοδος των 30-45΄ αμέσως μετά την άσκηση είναι το πιο σημαντικό διάστημα προκειμένου το σώμα να λάβει όλα τα θρεπτικά συστατικά για να αποθεραπευτεί και να πετύχει τη μεγαλύτερη δυνατή μυϊκή ανάπτυξη.
    Η φόρμουλα COMPLETE AFTER παρέχει τον ιδανικό συνδυασμό υψηλής βιολογικής αξίας πρωτεΐνη, ένα μείγμα απλών και σύνθετων υδατανθράκων, όλα τα βασικά αμινοξέα, κρεατίνη, γλουταμίνη, BCAA αμινοξέα, βιταμίνες και ηλεκτρολύτες,προσφέροντας με αυτό τον τρόπο ό,τι χρειάζεται το σώμα. Η COMPLETE AFTER είναι το ιδανικό «όλα σε ένα» συμπλήρωμα διατροφής που κάνει τους μυς δυνατότερους και μεγαλύτερους.
    Μια τόσο πλήρης μεταεξασκητική φόρμουλα, η οποία περιέχει όλα (κι όταν λέμε όλα εννοούμε ΟΛΑ) όσα χρειάζεται ένας αθλητής αμέσως μετά την προπόνηση, θα ήταν ημιτελής αν προκαλούσε στομαχικές διαταραχές, όπως τα περισσότερα αντίστοιχα προϊόντα που κυκλοφορούν ευρέως στην αγορά. Όμως η COMPLETE AFTER είναι ίσως η μόνη φόρμουλα η οποία περιέχει τα κατάλληλα πεπτικά ένζυμα που θα βοηθήσουν στην εύκολη και ταχεία απορρόφηση όλων των θρεπτικών συστατικών της.
    Το μεγαλύτερο πρόβλημα που παρατηρείται στα προϊόντα που περιέχουν πολλά (και ετερόκλητα) συστατικά είναι η δύσκολη και χρονοβόρα διάσπασή τους. Τα πεπτικά ένζυμα είναι εκείνα που θα βοηθήσουν στον διαχωρισμό τους και την καθοδήγησή του καθενός στο σημείο που του αναλογεί. Με τα πεπτικά ένζυμα που περιέχονται στην COMPLETE AFTER είμαστε σίγουροι ότι τίποτε δεν θα πάει χαμένο. Το μυϊκό σύστημα θα απορροφήσει ακόμα και το ελάχιστο θρεπτικό συστατικό που περιέχει.


    --Προσωπικά θα την έπαιρνα και πριν την προπόνηση ή για πρωινό καθώς ο υδατάνθρακας της είναι σύνθετος!
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 30-04-15 17:13 #114
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    το ξεκινησα κ εγω αυτη την βδομαδα ,γευση βανιλια..
    ο λογος που το αργησα λιγο ,ειναι γιατι επειδη εχει μεσα κρεατινη περιμενα να ξεκινησω κ την ληψη της ,οποτε να τα συνδιαζω αναλογα.

    βασικα επειδη η προτεινομενη δοσολογια σου βγαζει καπου 42 γρ πρωτεινη ,εγω παιρνω τοση σκονη ωστε να μου δινει περιπου 25γρ...μου βγαζει κ περισοτερες δοσεις ετσι
    διαλυτοτητα πολυ καλη σχεδον 10/10 ,ευπεπτο χωρις να δημιουργει φουσκωματα ,η οτιδηποτε αλλο.
    η γευση βανιλια ,ειναι πολυ καλη ,σαν βανιλια παγωτο ,αλλα σε πιο γλυκο φαση..για τις υπογλυκαιμιες μετα την προπονηση ειναι ο,τι πρεπει..

    θεωρω οτι ειναι πολυ κομπλε σαν after συμπληρωμα ,κ στα πολυ θετικα ειναι πως σαν πηγες πρωτεινης ειναι με αυτη την σειρα (αν δεν απατωμαι) :concentrate, isolate, hydrolisate ,χωρις μουφες γεμισματα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 30-04-15 18:06 #115
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    ^ με γαλα την δουλευεις?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 30-04-15 18:11 #116
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    οχι ποτε..ολα με νερο τα πινω ,εκτος αν το γραψω καπου για το γαλα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 30-04-15 18:25 #117
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    για να λες οτι εχει τετοια γευση με νερο με γαλα πρεπει να τσακιζει
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 30-04-15 18:27 #118
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    μαλλον ναι ,αλλα δεν θα το μαθω ποτε μιας κ σαν μεταπροπονητικο δεν πινω ποτε γαλα..
    η μονη περιπτωση που θα βαλω σε σκονη γαλα ειναι με την βραδυνη δοση πρωτεινης ,η καμια φορα το πρωι αν δεν εχω στα σχεδια να φαω κατι μετα απο κανα 2ωρο..

    σαν παγωτο milk shake βγαινει παντως με νερο ,ουτε που το καταλαβαινεις οτι ειναι νερο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 21-05-15 00:00 #119
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    λοιπον η καλυτερη στιγμη της μερας εχει γινει το μεταπροπονητικο σεηκ..μακαρι να μπορουσα να τη περνω κ μεσα στην μερα..αν κ βασικα κ για πρωινο κανει αν δεν πολυ τρως υ/α σε εκεινη την φαση..σαν γλυκο ειναι η βανιλια..πρεπει να παρω κ δειγματακια σοκολατα να δοκιμασω αν ειναι εξ'ισου καλη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 21-05-15 00:24 #120
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Eπειδή τελείωσα όλη τη συσκευασία,σε γευση βανίλια,εμεινα παρα πολυ ευχαριστημένος, αριστα ευπεπτη,τελεια γευση-διαλυτότητα κ.ο.κ

    Αυτον τον καιρό εχω πάρει την complete whey της ιδιας εταιρίας,και φίλε,πάλι απο γευση ειναι αριστη...παρότι βανίλια,φερνει λιγο ελαφρια σε μόκα κατι η γευση....

    μαζί με τη Synthex milk(που εχω δοκιμασει σε φραουλα μεχρι στιγμης) πιστευω ειναι αψογες στη γευση,σίγουρα για την warriorlab αλλα παίζουν στα ίσα και αλλες εταιρίες !.



    (την after την χρησιμοποιούσα ολη μερα) !
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 8 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 6789 ΤελευταίαΤελευταία