Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 24
  1. 07-04-16 11:51 #1
    Προεπιλογή Triple X (GoldStar Nutrition)
    Όχι, δεν είναι προεξασκητικό παρασκευασμένο από στάλες ιδρώτα από την καράφλα του Vin Diesel στην αντίστοιχη ταινία του.

    Έχει μέσα νέο ματζούνι που το πλασάρουν ως αντι-γεράνιο, το αναμένω και θα γράψω απόψεις σύντομα...

    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Τα χρυσά σλόγκαν των σωστών έλλήνων Bodybuilders:
    - " Όποιος έχει πιό ωραίο σώμα από εμένα, παίρνει αναβολικά και δε θα του σηκώνεται σε 3 χρόνια."
    - " Παίρνεις πρωτείνη? Εχω είμαι φυσικός, ρε φίλε."
    - " Ποιά πόδια ρε φίλε, τί να τα κάνεις τα πόδια..? Παίξε ώμους!"
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-04-16 09:16 #2
    Προεπιλογή
    Έχουμε και λέμε...

    Πρώτη φορά θα ξεκινήσω αξιολόγηση ενός συμπληρώματος λέγοντας πόσο κακή γεύση έχει. Μιλάω για το πράσινο μήλο, ξεκάθαρο 1/10. Δυστυχώς όταν το παρήγγειλα το κατάστημα είχε μόνον αυτή τη γεύση διαθέσιμη.

    Το θέμα είναι ότι εκεί τελειώνουν τα αρνητικά και αν χρειαστεί άνετα το ξαναπίνω σε πράσινο μήλο δεδομένου ότι είναι το καλύτερο preworkout που έχω πιει ως προς τα αποτελέσματα.

    Focus που δεν είχα ξαναδεί, ένταση χωρίς κρασάρισμα και μερικά ωραία πρηξίματα.

    Αυτό που μου έκανε την περισσότερη εντύπωση είναι το πόσο διαρκεί το focus μετά την προπόνηση, μιλάμε για ~ 4-6 ώρες μετά!

    Δε ξέρω τί ρόλο βαράει αυτό το νέο ματζούνι, ελπίζω να μη βγει το νέο "craze" το προϊόν και να ψάχνουμε να βρούμε τί άλλο είχε, αλλά με ασφάλεια μπορώ να πω ότι σ' εμένα ειδικά, δούλεψε.

    Αν βάλω κάτω και συγκρίνω προϊόντα με AMP (Conqu3r - Olympus Labs), Γεράνιο (Mesomorph - APS) και αυτό, σίγουρα θα βάλω αυτό στην κορυφή.
    Τα χρυσά σλόγκαν των σωστών έλλήνων Bodybuilders:
    - " Όποιος έχει πιό ωραίο σώμα από εμένα, παίρνει αναβολικά και δε θα του σηκώνεται σε 3 χρόνια."
    - " Παίρνεις πρωτείνη? Εχω είμαι φυσικός, ρε φίλε."
    - " Ποιά πόδια ρε φίλε, τί να τα κάνεις τα πόδια..? Παίξε ώμους!"
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-04-16 11:16 #3
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ωραιο ακουγεται, μπορει να προστεθει στα υποψιν για δοκιμη..
    το δοκιμασες αρκετες φορες μεχρι τωρα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-04-16 14:06 #4
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Γνωστή τακτική underground εταιριών. Εγώ αυτά τα προϊόντα τα λέω "αρπαχτή". Έχουν ημερομηνία λήξης. Η ουσία που χρησιμοποιείται μοιάζει με γεράνιο όπως σωστά αναφέρεται και θα απαγορευτεί όπως σχεδόν όλες οι αντίστοιχες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-04-16 15:39 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    ωραιο ακουγεται, μπορει να προστεθει στα υποψιν για δοκιμη..
    το δοκιμασες αρκετες φορες μεχρι τωρα?
    4, και νηστικός σε πρωϊνή προπόνηση και κανονικά μέσα στη μέρα... αν δω ότι με τον καιρό συνηθίζω, μπορεί να προσθέσω 2.5 mg yohimbine
    Τα χρυσά σλόγκαν των σωστών έλλήνων Bodybuilders:
    - " Όποιος έχει πιό ωραίο σώμα από εμένα, παίρνει αναβολικά και δε θα του σηκώνεται σε 3 χρόνια."
    - " Παίρνεις πρωτείνη? Εχω είμαι φυσικός, ρε φίλε."
    - " Ποιά πόδια ρε φίλε, τί να τα κάνεις τα πόδια..? Παίξε ώμους!"
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 04-05-16 19:34 #6
    Προεπιλογή Zapas
    Λοιπόν έχουμε και λέμεε..ένα σκουπ...στήθος τρίκεφαλα. Αποχή από προεξασκητικά 1 χρόνο περίπου....γεύση καρπούζι 8/10 κατέβηκε άνετα...πρηξίματα 7/10. Ενέργεια και Focus 10/10 χωρίς κρασάρισμα. δεν ξέρω τι έχει μέσα το ματζουνι αλλά δεν μπορούσα να σταματήσω να προπονούμε !!! εποχές craze μου θύμισε...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 06-05-16 12:03 #7
    Προεπιλογή
    Όνομα: triple label.jpg Εμφανίσεις: 1139 Μέγεθος: 21,5 KB

    Νέα φόρμουλα, φαίνεται λίγο πιό φορτωμένη από την προηγούμενη!
    Τα χρυσά σλόγκαν των σωστών έλλήνων Bodybuilders:
    - " Όποιος έχει πιό ωραίο σώμα από εμένα, παίρνει αναβολικά και δε θα του σηκώνεται σε 3 χρόνια."
    - " Παίρνεις πρωτείνη? Εχω είμαι φυσικός, ρε φίλε."
    - " Ποιά πόδια ρε φίλε, τί να τα κάνεις τα πόδια..? Παίξε ώμους!"
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 06-05-16 12:11 #8
    Προεπιλογή
    Η καφεινη δεν ειναι πολυ ψηλα η κανω λαθος?
    Σκεφτομαι να το παρω αλλα κολλαω εκει
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 06-05-16 13:02 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο procop Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η καφεινη δεν ειναι πολυ ψηλα η κανω λαθος?
    Σκεφτομαι να το παρω αλλα κολλαω εκει
    Αν ξεκινήσεις με μισό scoop και το ανεβάσεις σταδιακά δε θα έχεις πρόβλημα εκτός κι αν έχεις γενική ευαισθησία στην καφεΐνη οπότε καλύτερα να το αποφύγεις.
    Τα χρυσά σλόγκαν των σωστών έλλήνων Bodybuilders:
    - " Όποιος έχει πιό ωραίο σώμα από εμένα, παίρνει αναβολικά και δε θα του σηκώνεται σε 3 χρόνια."
    - " Παίρνεις πρωτείνη? Εχω είμαι φυσικός, ρε φίλε."
    - " Ποιά πόδια ρε φίλε, τί να τα κάνεις τα πόδια..? Παίξε ώμους!"
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 06-05-16 14:24 #10
    Προεπιλογή
    Γενικα στα νιτρικα φτανω τα 2 σκουπ με μαξ καφεινη 400 μγ
    Απλα για ενα σκουπ μ φανηκε μεγαλη η ποσοτητα οταν τα περισσοτερα παιζουν στα μαχ 200 mg
    Βεβαια εδω με μπερδευει λιγο και η μορφη καφεινης οπως την αναφερει...δεν ξερω αν εχει διαφορα με anhydrous
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 10-11-16 14:35 #11
    Post
    χθες τελειωσα το συγκεκριμενο νιτρικο... πολυ μετριο για μενα απο αποψη ενεργειας και δυναμης, γευση καλη για νιτρικο το επινα ανετα...προσωπικα το περιμενα καλυτερο
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 05-04-17 14:07 #12
    Προεπιλογή
    Φίλε Lainus all things considered -εκτός απο το ότι αυτό έχει κρεατίνη - ποιό προτιμάς αυτό ή το Limitless;
    -> Όλο αερόβιο , αερόβιο , πότε θα πιάσω σίδερα ???
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 05-04-17 22:06 #13
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ktm620 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε Lainus all things considered -εκτός απο το ότι αυτό έχει κρεατίνη - ποιό προτιμάς αυτό ή το Limitless;
    Αυτό, στηρίζω την απάντηση μου στο ότι με αυτό δεν είχα τα κρασαρίσματα που είχα και συνεχίζω να έχω με το Limitless...

    Ουσιαστικά είναι προεξασκητικό με main key ingredient το ματζούνι για το focus (2-aminoisoheptane) το οποίο είναι κοινό και στα 2... αν δεν έχεις θέμα να χρησιμοποιήσεις κρεατίνη, προτείνω αυτό...

    Βέβαια, μη ξεχνάμε ότι πολλά από αυτά τα ζητήματα (crash, focus, stim) είναι καθαρά υποκειμενικά οπότε άσε ανοιχτό ακόμα και το ενδεχόμενο να ισχύσουν σε εσένα τα ακριβώς αντίθετα από αυτά που ίσχυσαν σε εμένα!
    Τα χρυσά σλόγκαν των σωστών έλλήνων Bodybuilders:
    - " Όποιος έχει πιό ωραίο σώμα από εμένα, παίρνει αναβολικά και δε θα του σηκώνεται σε 3 χρόνια."
    - " Παίρνεις πρωτείνη? Εχω είμαι φυσικός, ρε φίλε."
    - " Ποιά πόδια ρε φίλε, τί να τα κάνεις τα πόδια..? Παίξε ώμους!"
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 05-04-17 22:42 #14
    Προεπιλογή
    Πολύ σωστή και η τελευταία σου παράγραφος αλλά απο την άλλη προτιμώ να δοκιμάσω πρώτα αυτό που έχει τις λιγότερες πιθανότητες να προξενήσει τέτοιου είδους παρενέργειες ( crash and burn... )
    Γενικά για αυτό - είναι και στην αγορά περισσότερο καιρό νομίζω - βλέπω αρκετά καλές κριτικές...
    Σε ευχαριστώ για την βοήθεια σου , μόλις έχω μια καλή εικόνα θα προσθέσω εδώ το λιθαράκι μου και εγώ.
    -> Όλο αερόβιο , αερόβιο , πότε θα πιάσω σίδερα ???
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 30-09-17 21:14 #15
    Προεπιλογή
    Λοιπόν , ένα μικρό update... Δεν ξέρω καταρχας αν υπάρχουν τίποτα νέα για το key ingredient οπότε αν κάποιος ξέρει ενημερώνει...
    Γενικά το προϊόν δουλεψε πάνω μου - τώρα τελειώνω το κουτί , κάνω αραιή χρήση - όπως τα περιέγραψε και ο φίλος Lainus. Τρομερή συγκέντρωση και ήρεμη δύναμη τα κυριότερα.
    Το μόνο αρνητικό - ίσως να οφείλεται στη γεύση cotton candy , βέβαια - μια ελαφριά αναστάτωση του στομαχιού κατά τη λήψη και μόνο. Όχι υπερβολική αλλά σίγουρα αισθητή , κάτι που δεν μου είχε ξανατυχει με κανένα από τα πολλά pw που έχω δοκιμάσει...Γενικά πολύ καλό ως προς το αποτέλεσμα και χωρις... καταπτώσεις μετά.Α και να προσθέσω ότι δεν ένιωσα ποτέ ότι πρέπει να βάλω πάνω από ένα σκουπ σε αντίθεση με πολλά άλλα που και έφτανα τα δύο και ένιωθα ότι δεν μου φτάνουν...( Πχ C4 που το είχα παράλληλα με αυτό...)
    Just my 2 cents ( αργοπορημενα αλλά τρέχω και δεν φτάνω, σπάνια προλαβαινω πια να μπω )

    Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ktm620 : 30-09-17 στις 21:17
    -> Όλο αερόβιο , αερόβιο , πότε θα πιάσω σίδερα ???
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία